Opinie o Domowa apteczka w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Domowa apteczka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Domowa apteczka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domowa apteczka w Grodzisk Mazowiecki

Niki

Nie polecam - ostatnio zwolnili kilka osob z dnia na dzień (wlasna działalność)

Lucek
@Sylwia

Tak, a na koniec loty, ucinanie czego się da, nigdy nie współpracujcie z tą firmą B2B, tylko etat bo Was będą chcieli na 100% ograbić z każdej złotówki. Wszędzie coś ucinają, prezes to mistrz w tej dziedzinie, codziennie walczy o własny majątek i pomnażanie. Tylko to się liczy.

Ktoś Nowy wpis

Witam. Czy jest tu może Ktoś kto już się zatrudniał jako Regionalny Koordynator ds. Kluczowych Klientów? jest jeszcze dostępna oferta, na którą zamierzam aplikować. Proszę o ocenę wyników ze sprzedaży. Wspominają o prowizjach z niej. Jakie mogą wychodzić zarobki?

Firma Domowa apteczka rekrutuje właśnie na stanowisko Koordynator. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

Czarny Nowy wpis

1. Firma (usunięte przez administratora) klientów w nazwach produktów. 2. Firma (usunięte przez administratora) pracowników zmuszając ich do umów b2b z 3 okresem wypowiedzenia 3. Firma działa sezonowo, obecnie zatrudnia pod ofertę przedsezonową a ma wiosnę zwalnia. 4. Pieniądze marne, 40% poniżej średniej rynkowej 5. Produkty marne - najtańsze i najsłabsze 6. Flota najtańsza przebiegami po 350000km 7. Flota do użytku prywatnego ok. 1 zł kilometr. Można wziąć na przetrzymanie ale ani tu nie zarobisz ani szacunku wśród klientów mieć nie będziesz

Gośka Nowy wpis
@Czarny

Odnośnie tego 3miesięcznego wypowiedzenia to jakie warunki są przedstawione na podpisywanym dokumencie? Zastanawia mnie to w jaki sposób może się dla kogoś zmienić standard pracy po jego złożeniu. Piszesz o kasie o 40% niższej od średniej rynkowej. Z czego to wynika i jaka jest przy tym w takim razie rotacja?

black Nowy wpis
@Gośka

Mówiłem o 3 dniowym wypowiedzeniu nie o 3 miesięcznym. To jest działalność gosp a nie umowa o pracę i firmy wykorzystują tą formę do zmiany warunków już po podpisaniu umowy. 40% średniej rynkowej - obecnie zarabia się min 5000 podstawy netto/województwo - w apteczce masz 2 woj. do obsługi. Rotacja jest duża spowodowana sezonowością - firma nie trzyma handlowców cały rok tylko od akcji przedsezonowej do późnej zimy. Pomijam marne produkty i nieprawdziwe informacje na opakowaniach.

Niki

Nie polecam - ostatnio zwolnili kilka osob z dnia na dzień (wlasna działalność)

Sylwia
@Niki

tak po prostu to zrobili? A można poznać rzeczywisty powód? Uzasadniony jest? I tak w sumie o których stanowiskach tu mowa, kto może być na b2b?

@Sylwia

Tak to już jest w apteczce, na umowach wypowiedzenie 3-5 dni (uroki samozatrudnienia), firma nie trzyma kompletu handlowców okrągły rok. Kończy się powoli sezon i firma nie potrzebuje aż tylu. W maju i czerwcu zatrudnią kolejny raz komplet na działania przedsezonowe i po nowym roku wywalą z dnia na dzień. Co ciekawe przy zwolnieniu blokują cześć wynagrodzenie na poczet ewentualnych szkód samochodowych itp, jednak gorsze jest to że na ten okres nie można zawiść działaności i trzeba bulić ZUS 1900zł żeby potem to co ewentualnie zwrócą rozliczyć. I w zależności ile trwa ten okres bywa że dopłacasz jednomiesięczny ZUS z innych środków niż wynagrodzenie bo jego nie starcza.

Sylwia
@Niki

aha.. i to od lat już się tak sprawdza? te osoby mają w ogóle tego świadomość, że taka strategia tu jest? informują o tym chociaż?

Misiek
@Sylwia

Na początku bajki i wizja cudownej przyszłości i kariery, duże plany, duża kasa, żebyś się starała, potem powoli wychodzi G na wierzch i zostajesz z G. Jak ktoś chcę spróbować to polecam bardzo zwracać uwagę na obietnicę ze strony pRezesa, widać że człek wyrachowany i chodzi tylko o zysk.

Lucek
@Sylwia

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Domowa apteczka? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Koordynator?

Janek

Warto się zastanowić czy firma która kłamie co do swoich produktów i okłamuje klientów jest uczciwa wobec pracowników.

Lidia
@Janek

Bez żadnych szczegółów to trochę bezpodstawne oszczerstwa. Wyjaśnisz co masz na myśli?

Jonasz
@Lidia

Firma kłamliwie nazywa swój produkt na bazie oleju z rekina (że o tablicy mendelejewa w formie konserwantów, stabilizatorów i zagęszczaczy nie wspomnę - kto u licha konserwuje, stabilizuje i zagęszcza olej?!?!?) tranem. Proszę dowiedzieć się czym jest TRAN. To jest oszukiwanie klientów - to jest słabe i takie (usunięte przez administratora)

Rick

Polecam przeczytać wszystkie wpisy na tym forum i zastanowić się czy warto tracić czas na rozmowę kwalifikacyjną:)

Lidia
@Jonasz

Jonasz, wydaje mi się, że jest tak, że jeśli zawartość określonej substancji przekracza ileś tam procent, to można nazwać produkt tranem. Tak samo z produktami mlecznymi, czasem kupujesz masło a czasem tłuszcz roślinny do smarowania :D Ale mogę się mylić w sumie bo na takich medycznych rzeczach mało się znam. Chyba że Ty znasz te normy?

Jonasz
@Lidia

Tu nie chodzi o normy a o pochodzenie produktu. Nie każdy olej rybi to tran. Jak i nie każde wino musujące to szampan.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Domowa apteczka na stanowisko Konsultant Medyczno-Farmaceutyczny? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Czy Domowa apteczka oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Stachu

możesz liczyć na samozatrudnienie

Sz....

Osoby pracujące w siedzibie firmy mają umowy o pracę. (pracownicy fizyczni) Pozostali samozatrudnienie. Firma jak każda inna. Jak ktoś chce pracować to będzie zadowolony. Komu się nie chce nie ma co tam szukać.

Cz....
@Sz....

Ja tam pracowałem, a mimo nie polecam i zadowolony nie jestem z tej współpracy. Więc pisanie że jak ktoś chcę pracować to będzie zadowolony to po prostu nie prawda. Zadowolony jestem teraz, bo i zarabiam więcej i moja praca jest doceniana. A właściciel to temat do kolejnej opowieści wigilijnej, Scrooge to pikuś przy tym indywiduum. Więc jeśli chcesz pracować i nie zarabiać chętnie Cię tam przyjmą:)

Nikocjan

A czy śmigają handlowcy w tej Apteczce? Ford? Fiat? Daczja?

Dyrektor

No co jaja można zawsze obronić swym ludzikom gorzej z umyciem :)

Bolek

Coś mi tu się nie zgadza. Firma nie jest święta ale zachowała się w porządku wobec mnie. Od połowy marca do końca maja ani razu nie wyjechałem do klienta. Co prawda dzwoniłem do klientów - ale to paręnaście telefonów dziennie. Otrzymałem pełne wynagrodzenie za marzec. Pełne wynagrodzenie za kwiecień. Połowę wynagrodzenia za maj (siedząc ciągle w domu). W czerwcu mogę już jeździć do klientów i mam dostać połowę wynagrodzenia za połowę targetu - ale resztę mogę sobie nadrobić prowizją od sprzedaży. Z kolei skorzystałem ze zwolnienia z ZUS przez 3 miesięcy, bezzwrotnej pożyczki i teraz będę składał wniosek o dofinansowanie za spadek obrotów o 15% w maju. W sumie to będzie ponad 10.000zł dla mnie a firma obniżyła mi 1x o połowę sama podstawę. Firma zachowała się w porządku wobec mnie - ale to może dlatego, że zawsze szanowałem moją pracę?

Matematyk
@Bolek

Bolek, jak dostałeś 50% mniej wynagrodzenia, to czemu piszesz że masz 15% spadek obrotów. Coś mi tu się nie zgadza to z tego co pamiętam często Wasz Prezes mówi:) wyliczenia też w jego stylu, czyli 2+2=4 więc zapłacę Ci 3:)

Misiek
@Bolek

Bolek, ale wiesz że firma też skorzystała z dofinansowań, nie wiem czy wiesz, ale można to sprawdzić na stronie https://sudop.uokik.gov.pl/search/aidBeneficiary wpisując NIP. To co Ci ktoś mówi nie zawsze musi być prawdą:)

hmmmm
@Misiek

Faktycznie z spółki komandytowej 5291804006 i spółki z o.o. 5291801143 wychodzi ładna kwota, czy ktoś pracujący może się wypowiedzieć czy w związku z dofinansowaniem dostaliście jakąś rekompensatę od zmniejszenia wynagrodzenia w pierwszych miesiącach pandemii? Zastanawiam się czy firma dostając dofinansowania zachowała się ok.

@Bolek

jak widać firma spore dofinansowanie dostała, a mimo to obniżała wynagrodzenia...

Micki
@Monika

Jak widać wszystko można w tych czasach sprawdzić, nawet w krs są wszystkie dane finansowe firmy. Chyba ciężko teraz mówić firma jest pod kreską:)

Krystian Cz.

Dzień dobry, Pojawiły się ogłoszenia na stanowisko Key Account. Czy na tą chwile ktoś potwierdzi czy warto wysłać Swoją aplikacje? Jak dziś wygląda praca? Czy wymagana jest działalność czy jest szansa na umowę o prace? Jaki jest system pracy ( wizyty, cele)? Pozdrawiam Krystian

Czym Domowa apteczka zachęcają? Jakie mają dodatki?

DA

Zachęcają, a potem różnie to wygląda z realizacją obietnic. Nic na słowo.

Zofia
@DA

Co konkretnie obiecywano, a nie zrealizowano w Domowej Apteczce? Napisz, proszę. Kiedy ktoś zastanawia się, czy starać się o pracę na produkcji, szuka takich właśnie informacji. Twoja opinia pomoże wielu ludziom.

DA
@Zofia

Zofia, raczej nikt kto pracuję nadal w tej firmie nie napiszę szczegółów, bo i po co. Najważniejsze że osoby które planują współpracować z tą firmą powinny ostrożnie podchodzić do tej współpracy. Przekaz jest jasny, firma działa żeby zarabiać i czym mniej zapłaci pracownikom (w tym przypadku samozatrudnionym bo pracownik to większe koszty zus, urlopy, przywileje) tym w większym stopniu osiąga swój podstawowy cel. Nie dawajcie się robić na bajki Mr America:)

Zapraszam :)

Firma słaba, Prezes chodząca pretensja, wszyscy w koło czyhają na jego wielki majątek którego musi bronić. Nie polecam, jest wiele fajniejszych firm gdzie można się rozwijać a nie myśleć ciągle co się źle zrobi.

Czy w obrębie jednego działu w Domowa apteczka są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Tam jest tylko jeden lider, reszta tyra

Nie polecam, właściciel jest skąpy, delikatnie mówiąc,(usunięte przez administratora) trzeba będzie iść do sądu.

Kobi

Odradzam współpracę duzo by opowiadać po prostu odradzam

Pracowałem w tej firmie w ostatnim czasie na stanowisku przedstawiciela. Pracodawca może i ma dobre chęci, ale Dyrektor p. Jacek jest po prostu katastrofą. Wdrąża nowe procedury, które i tak po pewnym czasie są totalną pomyłką, a ostatecznie winnymi tego wszystkiego są pracownicy. Firma ma dużo plusów, w szczególności zespoły sprzedażowe, siedziba, oraz preparaty, lecz osoba która tym zarządza jest dramatyczna. Zmiana Dyrektora bardzo by pomogła, pod czym z pewnością podpisaliby się prawie wszyscy pracownicy. Panie Jacku proszę odpocząć, dać szanse firmie stanąć na nogi po Pana ostatnich decyzjach. Pozdrawiam,

Jolanta

Oj Bolek i kto by Ci wierzył... obiektywnie oceniając nie polecam ani pracodawcy ani produktów.

On ona oni

Firma nawet w trakcie pandemii oczywiście pokazała jaka jest... taka jaka jest opinia o Firmie u farmaceutów taka się potwierdziła a nawet lepiej mozna było zobaczyć sytuację. Pracownikom dali ultimatum, ze od poczatku pandemii musza pracować za połowę podstawy co nawet nie dawało minimalnej stawki krajowej... to kpina podobna do tego, ze prezes jest doradca pana Hołowni i był zaproszony do programu internetowego i to co tam było skompromitiwało chłopa dokładnie! Nie dość, ze zakłamane to pazerne!

Wolfgang C.

Kpina!!! Podły żart...?! Co to ma być?! Dwa równoległe światy?!

Bolo
@Wolfgang C.

Bucha cha cha..... kierownicy regionalni są po to żeby umożliwiać przedstawiclelom branie premii śmieszne i żałosne !! Są po to żeby brali kasę za jeżdzenie z Przedstawicielem raz a nawet kilka razy w tygodniu na wizytach podwójnych bo vacatów jest dużo i na tych wizytach jest ciągłe wytykanie jaki to Przedstawiciel jest zły bo zle zaplanował albo nie tak wypełnił tabelkę. W tej firmie najważniejsze są tabelki i malowanie trawy na zielono a jezeli to ma być gwarancją sukcesu firmy to zyczę powodzenia

Domowa Apteczka
@Bolo

Każda firma działająca na rynku, a przynajmniej z założenia jest stworzona by generować zysk i tak jest w Domowej Apteczce. Nikt nie jest zainteresowany za płacenie za ilość wizyt lecz za efektywne wizyty w potencjałowych aptekach. Jeżeli ktoś widzi sens odwiedzania z uporem miejsc, które nie sprzedają podobnego asortymentu ( nie mają potencjału) to to miejsce nie jest dla niego. Nie wszyscy rozumieją funkcję Kierownika regionalnego lub nie chcą zrozumieć. jest to dosyć nowa rola w naszej firmie a typowa w handlu. Tylko od zainteresowanego zależy ile korzyści jest w stanie lub co ważniejsze chce wyciągnąć. wyniki Przedstawiciela są również wynikami Kierownika wiec cel maja wspólny. Co do malowania trawy na zielono to faktycznie mówimy chyba o dwóch różnych firmach. Wszystko o czym piszemy jest faktem, za który bierzemy odpowiedzialność. W równoległy świat , poza strukturami naszej firmy nie zamierzamy ingerować. Pozdrowienia dla wszystkich.

Zbigniew

to adres domowej apteczki. Zabawa się zaczyna.

XD
@Zbigniew

Piszcie, piszcie.

@Zbigniew

wszystkich byłlych pracowników Domowej Alpteczki proszę o kontakt na adres mailowy : pozewdomowaapteczka@wp.pl zbieramy grupę ludzi do pozwu grupowego

@XD

wszystkich byłych pracowników Domowej Apteczki proszę o kontakt na adres mailowy : pozewdomowaapteczka@wp.pl zbieramy grupę ludzi do pozwu grupowego

@Domowa Apteczka

Czytałem z uwagą wszystkie opinie i zastanawiam się czy chęć zysku w tej firmie nie jest głównym powodem tak dużej rotacji i złych opinii o tej firmie. Może właściciele nie są w stanie zaakceptować że osoby u nich pracujące też chcą zarobić, a nie pracować wyłącznie na zysk firmy. A może w tej firmie tylko jedna strona może zarabiać. Czy ktoś wie może jak Domowa Apteczka zachowała się w stosunku do osób w niej samozatrudnionych w obecnej sytuacji pandemii i podzieli się opinią?

Domowa Apteczka

Dzień dobry, My również, Tych Państwa nie polecamy do współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Domowa apteczka - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Domowa apteczka?

Zobacz opinie na temat firmy Domowa apteczka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domowa apteczka?

Domowa apteczka
2.3/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Cieszyńska 26
    05-825 Grodzisk Mazowiecki