Opinie o Domowa apteczka w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Domowa apteczka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Domowa apteczka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domowa apteczka w Grodzisk Mazowiecki

Niki
Były pracownik

Nie polecam - ostatnio zwolnili kilka osob z dnia na dzień (wlasna działalność)

Lucek
Były pracownik
@Sylwia

Tak, a na koniec loty, ucinanie czego się da, nigdy nie współpracujcie z tą firmą B2B, tylko etat bo Was będą chcieli na 100% ograbić z każdej złotówki. Wszędzie coś ucinają, prezes to mistrz w tej dziedzinie, codziennie walczy o własny majątek i pomnażanie. Tylko to się liczy.

anonim Nowy wpis
Inne

Teraz trwa jeszcze zima, prawda? Parę miesięcy temu napisano, że właśnie do późnej zimy handlowcy się zatrudniają, bo to praca sezonowa. Skoro tak to jakie macie proponowane bieżące warunki? da rade je zestawić z tym co wcześniej zostało tu napisane? I gdzie były tegoroczne ogłoszenia? Mam jedno dla przedstawiciela ale jest sprzed dwóch lat

Administrator

Firma Domowa apteczka rekrutuje właśnie na stanowisko Koordynator. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

Czarny Nowy wpis
Były pracownik
@Administrator

1. Firma (usunięte przez administratora) klientów w nazwach produktów. 2. Firma (usunięte przez administratora) pracowników zmuszając ich do umów b2b z 3 okresem wypowiedzenia 3. Firma działa sezonowo, obecnie zatrudnia pod ofertę przedsezonową a ma wiosnę zwalnia. 4. Pieniądze marne, 40% poniżej średniej rynkowej 5. Produkty marne - najtańsze i najsłabsze 6. Flota najtańsza przebiegami po 350000km 7. Flota do użytku prywatnego ok. 1 zł kilometr. Można wziąć na przetrzymanie ale ani tu nie zarobisz ani szacunku wśród klientów mieć nie będziesz

Gośka Nowy wpis
Inne
@Czarny

Odnośnie tego 3miesięcznego wypowiedzenia to jakie warunki są przedstawione na podpisywanym dokumencie? Zastanawia mnie to w jaki sposób może się dla kogoś zmienić standard pracy po jego złożeniu. Piszesz o kasie o 40% niższej od średniej rynkowej. Z czego to wynika i jaka jest przy tym w takim razie rotacja?

black Nowy wpis
Były pracownik
@Gośka

Mówiłem o 3 dniowym wypowiedzeniu nie o 3 miesięcznym. To jest działalność gosp a nie umowa o pracę i firmy wykorzystują tą formę do zmiany warunków już po podpisaniu umowy. 40% średniej rynkowej - obecnie zarabia się min 5000 podstawy netto/województwo - w apteczce masz 2 woj. do obsługi. Rotacja jest duża spowodowana sezonowością - firma nie trzyma handlowców cały rok tylko od akcji przedsezonowej do późnej zimy. Pomijam marne produkty i nieprawdziwe informacje na opakowaniach.

Niki
Były pracownik

Nie polecam - ostatnio zwolnili kilka osob z dnia na dzień (wlasna działalność)

Sylwia
Inne
@Niki

tak po prostu to zrobili? A można poznać rzeczywisty powód? Uzasadniony jest? I tak w sumie o których stanowiskach tu mowa, kto może być na b2b?

Niki
Były pracownik
@Sylwia

Tak to już jest w apteczce, na umowach wypowiedzenie 3-5 dni (uroki samozatrudnienia), firma nie trzyma kompletu handlowców okrągły rok. Kończy się powoli sezon i firma nie potrzebuje aż tylu. W maju i czerwcu zatrudnią kolejny raz komplet na działania przedsezonowe i po nowym roku wywalą z dnia na dzień. Co ciekawe przy zwolnieniu blokują cześć wynagrodzenie na poczet ewentualnych szkód samochodowych itp, jednak gorsze jest to że na ten okres nie można zawiść działaności i trzeba bulić ZUS 1900zł żeby potem to co ewentualnie zwrócą rozliczyć. I w zależności ile trwa ten okres bywa że dopłacasz jednomiesięczny ZUS z innych środków niż wynagrodzenie bo jego nie starcza.

Sylwia
Inne
@Niki

aha.. i to od lat już się tak sprawdza? te osoby mają w ogóle tego świadomość, że taka strategia tu jest? informują o tym chociaż?

Misiek
Były pracownik
@Sylwia

Na początku bajki i wizja cudownej przyszłości i kariery, duże plany, duża kasa, żebyś się starała, potem powoli wychodzi G na wierzch i zostajesz z G. Jak ktoś chcę spróbować to polecam bardzo zwracać uwagę na obietnicę ze strony pRezesa, widać że człek wyrachowany i chodzi tylko o zysk.

Lucek
Były pracownik
@Sylwia

Tak, a na koniec loty, ucinanie czego się da, nigdy nie współpracujcie z tą firmą B2B, tylko etat bo Was będą chcieli na 100% ograbić z każdej złotówki. Wszędzie coś ucinają, prezes to mistrz w tej dziedzinie, codziennie walczy o własny majątek i pomnażanie. Tylko to się liczy.

Pytanie
 Pytanie

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Domowa apteczka? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Koordynator?

Janek
Inne
@Pytanie

Warto się zastanowić czy firma która kłamie co do swoich produktów i okłamuje klientów jest uczciwa wobec pracowników.

Lidia
Inne
@Janek

Bez żadnych szczegółów to trochę bezpodstawne oszczerstwa. Wyjaśnisz co masz na myśli?

Jonasz
Inne
 Pytanie
@Lidia

Firma kłamliwie nazywa swój produkt na bazie oleju z rekina (że o tablicy mendelejewa w formie konserwantów, stabilizatorów i zagęszczaczy nie wspomnę - kto u licha konserwuje, stabilizuje i zagęszcza olej?!?!?) tranem. Proszę dowiedzieć się czym jest TRAN. To jest oszukiwanie klientów - to jest słabe i takie (usunięte przez administratora)

Rick
Były pracownik
@Pytanie

Polecam przeczytać wszystkie wpisy na tym forum i zastanowić się czy warto tracić czas na rozmowę kwalifikacyjną:)

Lidia
Inne
@Jonasz

Jonasz, wydaje mi się, że jest tak, że jeśli zawartość określonej substancji przekracza ileś tam procent, to można nazwać produkt tranem. Tak samo z produktami mlecznymi, czasem kupujesz masło a czasem tłuszcz roślinny do smarowania :D Ale mogę się mylić w sumie bo na takich medycznych rzeczach mało się znam. Chyba że Ty znasz te normy?

Jonasz
Inne
@Lidia

Tu nie chodzi o normy a o pochodzenie produktu. Nie każdy olej rybi to tran. Jak i nie każde wino musujące to szampan.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Domowa apteczka na stanowisko Konsultant Medyczno-Farmaceutyczny? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Ustawiacz maszyn (wtryskarek)
Gdańsk
IPK Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektromechanik
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(38 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodszy Maszynista Chłodni
Chojnice
Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"
(234 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik produkcji wyrobów gumowych
Brzozówka
Pavi Sorte Sp. z o.o.
(27 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy Domowa apteczka oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Stachu
Pracownik
@Pytanie

możesz liczyć na samozatrudnienie

Sz....
Były pracownik
@Pytanie

Osoby pracujące w siedzibie firmy mają umowy o pracę. (pracownicy fizyczni) Pozostali samozatrudnienie. Firma jak każda inna. Jak ktoś chce pracować to będzie zadowolony. Komu się nie chce nie ma co tam szukać.

Cz....
Były pracownik
@Sz....

Ja tam pracowałem, a mimo nie polecam i zadowolony nie jestem z tej współpracy. Więc pisanie że jak ktoś chcę pracować to będzie zadowolony to po prostu nie prawda. Zadowolony jestem teraz, bo i zarabiam więcej i moja praca jest doceniana. A właściciel to temat do kolejnej opowieści wigilijnej, Scrooge to pikuś przy tym indywiduum. Więc jeśli chcesz pracować i nie zarabiać chętnie Cię tam przyjmą:)

Nikocjan
Inne
 Pytanie

A czy śmigają handlowcy w tej Apteczce? Ford? Fiat? Daczja?

Dyrektor
Pracownik

No co jaja można zawsze obronić swym ludzikom gorzej z umyciem :)

Bolek

Coś mi tu się nie zgadza. Firma nie jest święta ale zachowała się w porządku wobec mnie. Od połowy marca do końca maja ani razu nie wyjechałem do klienta. Co prawda dzwoniłem do klientów - ale to paręnaście telefonów dziennie. Otrzymałem pełne wynagrodzenie za marzec. Pełne wynagrodzenie za kwiecień. Połowę wynagrodzenia za maj (siedząc ciągle w domu). W czerwcu mogę już jeździć do klientów i mam dostać połowę wynagrodzenia za połowę targetu - ale resztę mogę sobie nadrobić prowizją od sprzedaży. Z kolei skorzystałem ze zwolnienia z ZUS przez 3 miesięcy, bezzwrotnej pożyczki i teraz będę składał wniosek o dofinansowanie za spadek obrotów o 15% w maju. W sumie to będzie ponad 10.000zł dla mnie a firma obniżyła mi 1x o połowę sama podstawę. Firma zachowała się w porządku wobec mnie - ale to może dlatego, że zawsze szanowałem moją pracę?

Matematyk
Były pracownik
@Bolek

Bolek, jak dostałeś 50% mniej wynagrodzenia, to czemu piszesz że masz 15% spadek obrotów. Coś mi tu się nie zgadza to z tego co pamiętam często Wasz Prezes mówi:) wyliczenia też w jego stylu, czyli 2+2=4 więc zapłacę Ci 3:)

Misiek
Pracownik
@Bolek

Bolek, ale wiesz że firma też skorzystała z dofinansowań, nie wiem czy wiesz, ale można to sprawdzić na stronie https://sudop.uokik.gov.pl/search/aidBeneficiary wpisując NIP. To co Ci ktoś mówi nie zawsze musi być prawdą:)

hmmmm
Były pracownik
 Pytanie
@Misiek

Faktycznie z spółki komandytowej 5291804006 i spółki z o.o. 5291801143 wychodzi ładna kwota, czy ktoś pracujący może się wypowiedzieć czy w związku z dofinansowaniem dostaliście jakąś rekompensatę od zmniejszenia wynagrodzenia w pierwszych miesiącach pandemii? Zastanawiam się czy firma dostając dofinansowania zachowała się ok.

Monika
Były pracownik
@Bolek

jak widać firma spore dofinansowanie dostała, a mimo to obniżała wynagrodzenia...

Micki
Były pracownik
@Monika

Jak widać wszystko można w tych czasach sprawdzić, nawet w krs są wszystkie dane finansowe firmy. Chyba ciężko teraz mówić firma jest pod kreską:)

Krystian Cz.
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, Pojawiły się ogłoszenia na stanowisko Key Account. Czy na tą chwile ktoś potwierdzi czy warto wysłać Swoją aplikacje? Jak dziś wygląda praca? Czy wymagana jest działalność czy jest szansa na umowę o prace? Jaki jest system pracy ( wizyty, cele)? Pozdrawiam Krystian

Pytanie
 Pytanie

Czym Domowa apteczka zachęcają? Jakie mają dodatki?

DA
Były pracownik
@Pytanie

Zachęcają, a potem różnie to wygląda z realizacją obietnic. Nic na słowo.

Zofia
Inne
@DA

Co konkretnie obiecywano, a nie zrealizowano w Domowej Apteczce? Napisz, proszę. Kiedy ktoś zastanawia się, czy starać się o pracę na produkcji, szuka takich właśnie informacji. Twoja opinia pomoże wielu ludziom.

DA
Były pracownik
@Zofia

Zofia, raczej nikt kto pracuję nadal w tej firmie nie napiszę szczegółów, bo i po co. Najważniejsze że osoby które planują współpracować z tą firmą powinny ostrożnie podchodzić do tej współpracy. Przekaz jest jasny, firma działa żeby zarabiać i czym mniej zapłaci pracownikom (w tym przypadku samozatrudnionym bo pracownik to większe koszty zus, urlopy, przywileje) tym w większym stopniu osiąga swój podstawowy cel. Nie dawajcie się robić na bajki Mr America:)

Piotr
Pracownik

Zapraszam :)

Były pracownik
Były pracownik

Firma słaba, Prezes chodząca pretensja, wszyscy w koło czyhają na jego wielki majątek którego musi bronić. Nie polecam, jest wiele fajniejszych firm gdzie można się rozwijać a nie myśleć ciągle co się źle zrobi.

Pytanie
 Pytanie

Czy w obrębie jednego działu w Domowa apteczka są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Marcin
Były pracownik
@Pytanie

Tam jest tylko jeden lider, reszta tyra

Marcin
Były pracownik

Nie polecam, właściciel jest skąpy, delikatnie mówiąc,(usunięte przez administratora) trzeba będzie iść do sądu.

Kobi
Były pracownik

Odradzam współpracę duzo by opowiadać po prostu odradzam

Były pracownik
Były pracownik

Pracowałem w tej firmie w ostatnim czasie na stanowisku przedstawiciela. Pracodawca może i ma dobre chęci, ale Dyrektor p. Jacek jest po prostu katastrofą. Wdrąża nowe procedury, które i tak po pewnym czasie są totalną pomyłką, a ostatecznie winnymi tego wszystkiego są pracownicy. Firma ma dużo plusów, w szczególności zespoły sprzedażowe, siedziba, oraz preparaty, lecz osoba która tym zarządza jest dramatyczna. Zmiana Dyrektora bardzo by pomogła, pod czym z pewnością podpisaliby się prawie wszyscy pracownicy. Panie Jacku proszę odpocząć, dać szanse firmie stanąć na nogi po Pana ostatnich decyzjach. Pozdrawiam,

Jolanta

Oj Bolek i kto by Ci wierzył... obiektywnie oceniając nie polecam ani pracodawcy ani produktów.

On ona oni

Firma nawet w trakcie pandemii oczywiście pokazała jaka jest... taka jaka jest opinia o Firmie u farmaceutów taka się potwierdziła a nawet lepiej mozna było zobaczyć sytuację. Pracownikom dali ultimatum, ze od poczatku pandemii musza pracować za połowę podstawy co nawet nie dawało minimalnej stawki krajowej... to kpina podobna do tego, ze prezes jest doradca pana Hołowni i był zaproszony do programu internetowego i to co tam było skompromitiwało chłopa dokładnie! Nie dość, ze zakłamane to pazerne!

Wolfgang C.

Kpina!!! Podły żart...?! Co to ma być?! Dwa równoległe światy?!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bolo
@Wolfgang C.

Bucha cha cha..... kierownicy regionalni są po to żeby umożliwiać przedstawiclelom branie premii śmieszne i żałosne !! Są po to żeby brali kasę za jeżdzenie z Przedstawicielem raz a nawet kilka razy w tygodniu na wizytach podwójnych bo vacatów jest dużo i na tych wizytach jest ciągłe wytykanie jaki to Przedstawiciel jest zły bo zle zaplanował albo nie tak wypełnił tabelkę. W tej firmie najważniejsze są tabelki i malowanie trawy na zielono a jezeli to ma być gwarancją sukcesu firmy to zyczę powodzenia

Domowa Apteczka
@Bolo

Każda firma działająca na rynku, a przynajmniej z założenia jest stworzona by generować zysk i tak jest w Domowej Apteczce. Nikt nie jest zainteresowany za płacenie za ilość wizyt lecz za efektywne wizyty w potencjałowych aptekach. Jeżeli ktoś widzi sens odwiedzania z uporem miejsc, które nie sprzedają podobnego asortymentu ( nie mają potencjału) to to miejsce nie jest dla niego. Nie wszyscy rozumieją funkcję Kierownika regionalnego lub nie chcą zrozumieć. jest to dosyć nowa rola w naszej firmie a typowa w handlu. Tylko od zainteresowanego zależy ile korzyści jest w stanie lub co ważniejsze chce wyciągnąć. wyniki Przedstawiciela są również wynikami Kierownika wiec cel maja wspólny. Co do malowania trawy na zielono to faktycznie mówimy chyba o dwóch różnych firmach. Wszystko o czym piszemy jest faktem, za który bierzemy odpowiedzialność. W równoległy świat , poza strukturami naszej firmy nie zamierzamy ingerować. Pozdrowienia dla wszystkich.

Zbigniew

to adres domowej apteczki. Zabawa się zaczyna.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
XD
@Zbigniew

Piszcie, piszcie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były pracownik
@Zbigniew

wszystkich byłlych pracowników Domowej Alpteczki proszę o kontakt na adres mailowy : pozewdomowaapteczka@wp.pl zbieramy grupę ludzi do pozwu grupowego

Były pracownik
@XD

wszystkich byłych pracowników Domowej Apteczki proszę o kontakt na adres mailowy : pozewdomowaapteczka@wp.pl zbieramy grupę ludzi do pozwu grupowego

Marcin
@Domowa Apteczka

Czytałem z uwagą wszystkie opinie i zastanawiam się czy chęć zysku w tej firmie nie jest głównym powodem tak dużej rotacji i złych opinii o tej firmie. Może właściciele nie są w stanie zaakceptować że osoby u nich pracujące też chcą zarobić, a nie pracować wyłącznie na zysk firmy. A może w tej firmie tylko jedna strona może zarabiać. Czy ktoś wie może jak Domowa Apteczka zachowała się w stosunku do osób w niej samozatrudnionych w obecnej sytuacji pandemii i podzieli się opinią?

Domowa Apteczka
 Rekomendacja

Dzień dobry, My również, Tych Państwa nie polecamy do współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Domowa apteczka - Grodzisk Mazowiecki

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Domowa apteczka?

  Zobacz opinie na temat firmy Domowa apteczka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Domowa apteczka?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Domowa apteczka
2.3/5 Na podstawie 87 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Cieszyńska 26
  05-825 Grodzisk Mazowiecki
 • NIP: 5291801143 KRS: 0000458597
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Domowa apteczka
Przejdź do nowych opinii