Opinie o PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta). Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta) w Warszawa

Agata

Mam wrażenie, że pozytywne opinie wystawiają sami pracownicy bądź ich znajomi. U mnie instalacja 3,4 kw 10 paneli montaż to 3 dni oraz dodatkowy dzień na usunięcie usterek. Panele niezlicowane względem siebie, zaślepki popękane, 3/4 ostatnich dwóch paneli zawieszonych w powietrzu ( zakotwiczenie ostatniej szpilki 76cm od krawędzi panelu), nieusunięcie farby do uziemienia. Brak ogranicznika przepięć AC, nie podłączony przewód ochronny w skrzynce AC/DC- porażenie prądem gwarantowane. Pogięcie dachu nad wiatrołapem. Umowa podpisana w lutym 2021, do dnia dzisiejszego nie otrzymałam właściwych gwarancji. Handlowiec zapewniał o 30 latach gwarancji na panele i 10 na falownik, niestety w praktyce oznacza to tyle, że w dniu montażu dostałam kartę gwarancyjną z datą 01.10.2019 i gwarancją na 20 lat, falownik na 5 lat. Na fakturach nie ma informacji ile kosztują poszczególne elementy instalacji, ani jaki jest koszt montażu. Zainstalowano niewłaściwy falownik. Do elektrowni zgłoszono również niewłaściwy falownik. Jeśli szukają Państwo profesjonalistów to w firmie PV Poland będzie ich ciężko spotkać. Proszę się mocno zastanowić nad współpracą z firmą PV Poland, zwłaszcza, że kapitał spółki wynosi zaledwie 20 tyś. zł czyli niejednokrotnie mniej niż koszt instalacji. Dziś 14.06 mija 62 dni od instalacji, a ja nadal nie mam poprawnych kart gwarancyjnych, ostatnia "dobra rada" od pracownika serwisu p. (usunięte przez administratora)brzmi następująco: 'Również Pani jako właściciel danego urządzenia może poprosić ich (dystrybutora) o wyjaśnienie w sprawie karty gwarancyjne swojego falownika"-pisownia oryginalna. To tyle w kwestii profesjonalizmu pracowników spółki.

@Agata

Pani Agato, wszystkie problemy były na bieżąco rozwiązywane, łącznie w wymianą blachy. Cała instalacja była wykonana zgodnie z Pani wymaganiami i oczekiwaniami. Temat gwarancji, nie został odłożony. Problem polega na braku odpowiedzi od producenta. Codziennie kontaktujemy się firmą, niestety wciąż nie otrzymaliśmy dokumentu. Kolega z działu serwisu zaproponował, żeby Pani również próbowała się kontaktować z producentem falownika, co mogłoby przyspieszyć uzyskanie dokumentu. Jeśli ma Pani uwagi co do wykonanej przez nas instalacji prosimy o wysłanie maila na adres serwis@pvpoland.pl. Z poważaniem Zespół PV Poland.

xxx

dobre warunki, handlowcy maja dużo spotkań, pieniądze ok jak jesteś skuteczny. dobra współpraca z biurem. polecam pv poland

Kamil
@xxx

Handlowcom umawiają spotkania? Hmm... W ofercie jest zapis: "Twój zakres obowiązków Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;" ...

@Kamil

Panie Kamilu, nasi handlowcy handlowcy mają umawiane spotkania przez Dział Wsparcia Sprzedaży, ale doceniamy dodatkową, własną aktywność. Zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji, opowiemy o szczegółach rekrutacja@pvpoland.pl

Czy pracodawca PV Poland Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Oczywiście, że tak! Pracownicy PV Poland mogą liczyć na atrakcyjny system wynagrodzeń, awanse oraz benefity pozapłacowe. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji rekrutacja@pvpoland.pl

Magdalena

Hej. mam nadzieję, że i tym razem forum Gowork mnie nie zawiedzie. Znalazłam fajną ofertę pracy na stawisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta ( https://www.gowork.pl/oferta/specjalista-ds.-obslugi-klienta,4RUI7Uq6pFtLOx2Y7KFYtD,warszawa). Chciałabym się dowiedzieć od kogoś z pracowników PV, jak w realu wygląda to "atrakcyjne wynagrodzenie" i jakie są godziny pracy?

PV Poland
@Magdalena

Pani Magdaleno, nasze biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to zapraszamy do rozmowy z naszym działem rekrutacji: rekrutacja@pvpoland.pl Pozdrawiamy!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta) odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Sasss1

Witam jak wyglada praca na stanowisku specjalisty ds serwisu, jakie jest wynagrodzenie orientacyjnie i czy przyjmą osobę które chce się przebranżowić, wykształcenie techniczne średnie

@Sasss1

Dzień dobry, doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane, ale bierzemy pod uwagę również inne umiejętności. Do głównych zadań Specjalisty ds. Obsługi i Wsparcia polega na - obsłudze klienta w zakresie zgłoszeń serwisowych, - obsłudze aplikacji monitoringu instalacji PV - współpracy i wsparciu pracy Działu Audytu i Serwisu Jeśli chodzi o wynagrodzenie jest to kwestia uzależniona od różnych czynników i podchodzimy indywidualnie do każdego kandydata, dlatego zapraszamy do wysłania CV na adres rekrutacja@pvpoland.pl. Pozdrawiamy PV Poland.

Kk

Z czystym sumieniem polecam pracodawcę. Niestety ze względów na problemy zdrowotne musiałem nieco zmienić profesję, natomiast pozytywnie wspominam przepracowany okres. Od początku współpracy wszelkie potrzebne narzędzia, wsparcie marketingowe, a także pomoc przełożonych. Dyrektor sprzedaży ma ogromna wiedze, prawie zawsze do dyspozycji i otwarty na rozmowę. Wynagrodzenie na czas, a kwestia jego wysokości zależy jedynie od handlowca i zaangażowania.

Jak jest z pakietem medycznym w PV Poland Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Niestety aktualnie nie posiadamy pakietu medycznego dla naszych pracowników, ale oczywiście pracujemy nad rozwojem benefitów. Zapraszamy do kontaktu rekrutacja@pvpoland.pl przedstawimy naszą ofertę :)

X

Jak dla mnie praca ok. Jak sprzedajesz możesz zarobić spore pieniądze.

Handlowiec

jestem zadowolony z warunków, polecam pracę w PV Poland.

Asia

Polecam pracę w PV Poland, dobre warunki, miła atmosfera i smaczna kawa w biurze :)

Janek

Super firma polecam pracę w pv poland.

Nie znam firmy ale aplikuje o stanowisko

@Piotr

Panie Piotrze, więcej o nas dowie się Pan z naszej strony internetowej https://www.pvpoland.pl/ Pozdrawiamy!

Witam Jestem zainteresowany pracą młodszego koordynatora ekip montażowych. Jestem z innego miasta-czy istnieje możliwość pracy zdalnej?

@Paweł

Dzień dobry, w sprawie rekrutacji zapraszamy do kontaktu rekrutacja@pvpoland.pl. Pozdrawiamy!

Jerry

Pomimo faktu, że obecnie pracuję w innej branży, współpracę z PV Poland, mogę z czystym sumieniem polecić :)

A

Polecam, spoko atmosfera i uczciwe warunki

B

Bardzo dobra atmosfera, fajny młody zespół z dużą wiedzą i niezłe zarobki. Spoko, że cały czas zatrudniają mimo pandemii

Darek

bardzo dobra atmosfera w pracy. polecam

doradca

Bardzo dobre warunki, handlowcy maja do dyspozycji cały potrzebny sprzęt, a jak masz wynik da się dobrze zarobić. polecam.

janek

dobra praca dla montera, dużo zleceń, dobre warunki finansowe. polecam

Moim zdaniem dobre warunki i ciekawa praca. Jestem zadowolona.

• Jak się pracuje w PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 23 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta)
3.8/5 Na podstawie 35 ocen.

PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta)