Opinie o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. w Świdnica

Gosia

Jestem zadowolona! Bardzo fajny kontakt z pracownikami.

Lara

Świetna firma.Najlepsze dziewczyny w rekrutacji jakie mogą być- przemiła i profesjonalna obsługa.Kontakt z dziewczynami należy do bardzo pozytywnych.polecam!!!

Małgoś

Polecam serdecznie :) Pracują tam złote kobietki.

Zofia Bartosiewicz

Jest to firma (usunięte przez administratora) podlegla nie uciwemu szefowi dranie (usunięte przez administratora)mnie i z Niemczech do Warszawy wysłali w mrus w skarpetkach,to draństwo tam pracuje, chcące tylko haracz

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Zosia5739

Jestem Opiekunką, która dopiero przeszła do tej firmy, jestem po jednym krótkim zleceniu. I jak na razie bardzo polecam! :) Czuję się zaopiekowana, dokumenty pomogły mi wypełnić Panie przez telefon, wypłata była na czas, nawet skorzystanie z polisy podczas choroby nie stanowiło problemu, czego mocno się bałam. Dziękuje i polecam.

Z14837472

Polecam! Jestem opiekunką od 3 lat. Od początku jeżdżę z tą firmą. Mam swoją stellę na którą chętnie wracam. Jestem zadowolona. :) Pozdrawiam Panie z biura w Świdnicy.

Lidia
@Z14837472

Jak często wracasz do Polski i jak ogólnie wygląda kwestia ze zjazdami? Chodzi mi o to czy w pełni dostosowują się do dostępności opiekunek czy może zdarzają się jakieś problemy w tym temacie załatwiania dni wolnych?

Regina

Bardzo fajne dziewczyny,proces rekrutacji przebiegał w miłej atmosferze.Jestem zadowolona.

Gabi

Proces rekrutacyjny przebiega super,kobietki bardzo uprzejme.Dokumenty na czas,wynagrodzenie przed terminem na koncie.Organizacja przejazdu swietna.Polecam każdej opiekunce,która chce wrócić zadowolona.

Han4982

Polecam współpracę z Panią Paulinką, złota dziewczyna :) Centrum 24 opieka polecam!

GosiaZ.

Ja polecam! Współpracuję 3 lata i w tym okresie nie miałam jakichś większych problemów. Kontakt dobry, wypłata zawsze na czas, na szczęście na sztele trafiałam dobre :) teraz jeżdżę do jednej rodziny od 6 miesięcy.

Renata

Fajne rekruterow,zawsze pomocne i życzliwe.Lubię swoją prace,mimo,ze bywa czesto ciężko.Centrum polecam

Danuta
@Renata

Super! A jaki macie obowiązki? Czy Twoim zdaniem zarobek, co do wymagań jest adekwatny?

Mlady

Polecam z całego serca.Współpraca z Centrum to sama przyjemność.Nigdy ich nie zawiodłam ani oni mnie.To już nasze 5 lat.Ciesze się i wyjezdzam ponownie w październiku.

Elaaa

Najlepsza agencja w okolicy Wrocławia.wiem,ze tez inne oddziały maja na terenie całego kraju.Polecam ich za świetna organizacje i pomoc w każdej chwili.

Mariola

Trafiłam na super zlecenie.Zostaje do świat.Bardzo fajna komunikacja z działem rekrutacji i kadr.Polecam każdemu.

Mirosław
@Mariola

Czyli możesz przedłużyć zlecenie jeśli jest taka możliwość, tak? Od Ciebie zależy ile to będzie miesięcy czy mówią Ci z góry na ile możesz jeszcze zostać?

Sylwiaanka

Z czystym sumieniem polecam.Świetna opieka,nie tylko przed podpisaniem umowy- co w wielu firmach norma,ale w trakcie zlecenia i po jego zakończeniu.Jestem bardzo zadowolona z tej firmy.Kolejne zlecenie już niebawem.

LilkaK

Polecam.Nigdy mnie nie zawiedli.Najlepsi.

Zadowolona121

Super kontakt z rekruterami.Pełna opieka przed w trakcie i po zleceniu.Wynagrodzenie zazwyczaj przed czasem,z ewentualna zaliczka tez nie maja nigdy problemu.polecam!

OPIEKUNKA Z 9 LETNIM DOSWIADCZ

WYMIENIŁAM TĄ FIRMĘ NA INNĄ....MUSZE PRZYZNAĆ, ZE SZKODA ŻE NIE WYMIENIŁAM JEJ WCZESNIEJ..MAM SKŁADKI OD ŚREDNIEJ, NIE TRAFIŁA MI SIĘ ZŁA STELLA, KONTAKT KOORDYNATOR OPIEKUNKA BEZ ZARZUTU JEDYNY PLUS TEJ FIRMY TO PANI ANETA .

Barbara
@OPIEKUNKA Z 9 LETNIM DOSWIADCZ

No ale czemu tutaj było gorzej niby?

Jolanta
@OPIEKUNKA Z 9 LETNIM DOSWIADCZ

A mnie sie zminil kordynator i wreszcie jestem zadowolona ! Pozdrawiam Panie ze swidnicy i firmy nie zmienie !

Opiekunka z 9 letnim stazem
@Barbara

Wszystko było gorzej, brak chorobowego, brak składek od średniej, niskie stawki....Straciłam tylko czas w tej firmie. Aneta była ogromnym plusem tej firmy ale ponoć i tego plusa już nie ma....także nie ma już żadnych....

Barbara
@Opiekunka z 9 letnim stazem

A na jakiej podstawie był brak chorobowego? Przecież chyba normalnie na umowie o prace byłaś czy nie?

Hanna53232
@Opiekunka z 9 letnim stazem

Jeżeli jest jakaś firma która płaci składki od średniej raz w miesiącu to ja poproszę nazwy. Bo zauważyłam, że bardzo często ludzie tak piszą a nigdy nie podają przykładów. Zanim zatrudniłam się w firmie, szukałam takiej która oferowałaby składki i wiecie co? wybrałam kilka w żadnej nie było takich składek. A nawet jak obiecywali to gdy dochodziło do podpisania umowy okazywało się, że wcale nie jest to tak jak obiecywali. Kłamstwo goni kłamstwo. Ta branża jest dosyć specyficzna i rzeczywiście każda firma powinna zapewniać nam składki, ale prawda jest taka, że większość unika tego i trzeba się z tym pogodzić. Firma nie jest idealna, ale przynajmniej kontakt z koordynatorami fajny. I zero problemów gdy się człowiek pochoruje na zleceniu albo nie daj Bóg coś się zniszczy przez przypadek.

Zbyszek57

Współpracuje z ta firma 3 lata.Nie żałuje ani jednego zlecenia z nimi.Pozdrawiam cały dział rekrutacji.

Danusia4

Zlecenie w Bremen Wszystko ok Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 262.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 247, z czego 186 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 366 ocen.

Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.