Opinie o ID Logistics Polska w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ID Logistics Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ID Logistics Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ID Logistics Polska w Bydgoszcz

Lukasz

Byłem na rozmowie w tej firmie w sprawie pracy jako pracownik działu technicznego, tak to ładnie nazywają. Mi to bardziej przypomina pracownika gospodarczego ewentualnie cie.cia. A teraz uwaga za pracę zmianowa plus jakieś dyżury, nie wiem dokładnie o co chodzi? Weekendy nocki święta pod telefonem trzeba być w gotowości zaproponowano mi Uwaga aż 2700zl hahaha. Mój dziadek na parkingu strzeżonym jako stroz zarabia wiecej bez dyżurów i odpowiedzialności. Ludzi z Ukrainy tutaj nie brakuje. Ogólnie firma nie robi na mnie żadnego wrażenia dlatego też podziękowałem. Na szczęście znalazłem lepsza pracę i za lepsze pieniądze.

Młody
@Lukasz

To ciekawe ile zarabia zwykły pracownik na najniższym stanowisku ????

@Młody

Najniższa krajowa plus dodatek za nocki

Jestem zainteresowany posadą managera w ID Logistics, niestety opinie nie zachęcają. Czy naprawdę jest aż tak źle jak wskazują komentarze? Prosiłbym o merytoryczne odpowiedzi. Poważnie zastanawiam się nad ofertą, ale wątpliwości coraz więcej.

Damian
@Piotr

Nie polecam chyba że chce się pan wykończyć psychicznie pracując z idiotami i niekompetentnymi ludźmi którzy jedyne co potrafią to donosić na swoich współpracowników do swoich managerów żeby tylko awansować

@Piotr

Jeżeli jest Pan kompetentnym kierownikiem to też nie polecam pracy w tej firmie, lepiej poszukać w normalnym miejscu.

Anonymus

Witam, ID logistics jest dobra firma. Praca jak każda inna zawsze się znajdą plusy i minusy.Jesli chodzi o te wszystkie wpisy i komentarze to dla mnie jest to śmieszne. Jesteście zwykłymi wszawicami które nie doceniają pracy. A kierowcy którzy tak piszą na temat dziewczyn z ekspedycji to niech lepiej się zainteresują własnymi kobietami o ile je wogole mają. Bo takie brudasy jak przyjeżdżaja do firmy to jest koszmar smród konkretny. Wielcy kierowcy polskiego transportu całe życie w zasranej kabinie. Żal wam (usunięte przez administratora) ściska ze człowiek pracuje normalnie 8h i wraca do domu. Przyjezdza taki na załadunki widzi kobietę to później konia w kabinie męczy.

@Anonymus

Wy tam na ekspedycji to pracujcie a nie w czasie pracy gadacie o głupotach albo tak jak teraz na nocce próbujecie się wybielić a prawda jest taka że gdy ostatni raz przyjechałem ze zwrotami to od magazyniera dowiedziałem się że wasze dziewczyny mają już wyrobioną opinie na całym magazynie każdy wie że za odpowiednią opłatą mogą liczyć na full serwis i miłe towarzystwo. A wy zamiast zachęcić do korzystania z usług to nas kierowców zniechęcacie

@Kierowca

Kierowca, opinie to macie wyrobiona wy Kierowcy a jaka to opinia to każdy wie :brudasy i smierdziele. A co do opłaty za full serwis to trzeba być niezłym kółkiem żeby za takie usługi płacić.

@Anonymus

Widze że na tej ekspedycji to zamiast dokumenty robić to de.bile w czasie pracy w internecie siedzą. A co do opłaty dziewczynom z biura za usługi za darmo to żadna nie daje a i tak u waszych dziewczyn w biurze jest o wiele taniej niż u dziewczyn przy drogach nic tylko przyjeżdżać i korzystać trzeba pomagać dziewczynom dorobić

Jaki Michał??? Widzę że ciepłych nie brakuje nadal

Maślak

Ale mu Pan powiedział!

Anonymus

Smieci takie jak wy są do utylizacji. Patrząc na komentarze ciągle tylko jeden temat Ekspedycja. Dziwię się ludzia którzy na tym dziale pracują że nic z tym nie zrobią tzn Porządek z kierwcami którzy tak gadają na wasz temat.

Szymon
@Anonymus

Nie rozumiem jak możesz pisać w ten sposób o innym pracowniku? Praca aż tak cię frustruje że musisz tu ją wylewać? Co takiego dzieje się na tym dziale, że atmosfera jest tak kiepska?

@Szymon

Szymon Ja nie pisze o innym pracowniku tylko moje słowa są kierowane do Kierowców którzy piszą na temat ekspedycji różne bzdury. A jaka jest atmosfera na dziale to trzeba zapytać tych którzy tam pracują.

młody
@Szymon

Atmosfera wcale nie jest zła. Tylko ludzie sa konfliktowi

kierowca

Biuro ekspedycji to raj dla budowlańców tylu pustaków to nawet w Castoramie nie mają

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie ID Logistics Polska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
Ola

Cześć wszystkim mam pytanie odnośnie pracy w ID. Ile miesięcznie na rękę idzie zarobić? Czy są wolne święta np. Wigilia, Boże narodzenie, sylwester, nowy rok?

@Ola

Wszystko zależy na jakim stanowisku

Zuber

Gdy czytam te wszystkie wpisy, to wniosek jest tylko jeden - ta firma to (usunięte przez administratora) Dlaczego więc tam pracujecie? Czy Zarząd IDL to czyta? No chyba, że nie jest aż tak źle a te wpisy to oszczerstwa i pomówienia. Chociaż, gdy słyszę o tym, co dzieje się i jak się "zarządza" w nowym magazynie w Woli Rakowej, to ... już sam nie wiem.

Były klient

Kubuś musisz lepiej przyfilowac swoje dziewczynki bo ci informacje poza biuro uciekają.

Klient

Tak kiedyś było niestety teraz zniżyła się poziomem intelektualnym do poziomu reszty pracowników biurowych na ekspedycji. Ale przynajmniej nie daje ani nie ciągnie kierowcom i innym pracownikom jak reszta dziewczyn z biura

@Klient

Jak widzę komentarze niektórych klientów kierowców innych na tym forum to mi się chce płakać piszecie że ktoś jest taki a nie inny a wy jak się zachowujecie gdy przyjeżdżacie na przyjęcia? Jezdzicie codziennie a wciąż trzeba przypominać o wymogach. Kultury zero z waszej strony tylko(usunięte przez administratora)a jak zobaczycie dziewczyny z biura to wszelakie podniecenie kwiatki i prezenciki a słoma wystaje z butów jak kiedyś po jednym z was wchodziłem do WC jak była na ekspedycji to takiego brudu w życiu nie widziałem w domu(usunięte przez administratora). Potem się dziwocie że kierowca najgorszy sami sobie robimy pod górkę a na ekspedycji jak ktos do nich ok to i oni też pomogą dobrze że do emerytury mało

Kierowca

Normalne dziewczyny? Odkąd pamiętam w biurze ekspedycji zawsze pracowały same pustaki jedyną ich zaletą jest to że my kierowcy możemy zawsze u nich liczyć na mile spędzony czas oraz full serwis za naprawdę niską cenę nawet dziewczyny przy drodze się bardziej cenią ale one to robią dla przyjemności

@Kierowca

Coś mi się nie chce wierzyć, że którakolwiek chciałaby tknąć jakiegoś przepoconego tirowca. Uskuteczniacie tutaj jakieś swoje chore fantazje.

Kierowca

Widzę że nie możesz się pogodzić z prawdą ale takie są fakty że twoje koleżanki z biura ekspedycji dają i ciągną kierowcom i pracownikom pewnie sam korzystałeś z ich uslug czasami mają tylu chętnych że muszą zostawać po godzinach pieniądze same się na zarobią na nowe ciuchy lub wakacje

Transport

Ciekawe kto na wiosnę będzie robił w IDL jak otworzą centrum logistyczne Aldi ka? Tam na start ludzie mają więcej niż wy tutaj po 4latach, podejrzewam, że gdybyście podlegali bezpośrednio pod carefura też by było inaczej, a tak to lipa... Pamiętam początki, to mój znajomy dobrze podpisać się nie potrafił a szkole to ledwo co podstawowa skończył, jakie było moje zdziwnienie hak w 2017r dostał robotę w ID. A takich postaci było albo i jest więcej w tej firmie ????

Witam, widzialem ogłoszenie do ID Logistics do Bydgoszczy na Pracownika Dzialu Technicznego szukają. Aktualnie spełniam wszystkie wymagane warunki ale komentarze o firmie są raczej negatywne. Jak to jest z tą pracą jako technik utrzymania ruchu? Jest szansa zarobić koło 4-5tys? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź, bo jakbym zmieniał pracę to tylko na lepiej płatna, taka za 3,5tys to ja już mam.

PAM
@Zainteresowany

Na więcej niż 3,5 tys w tej firmie bym nie liczył na tym stanowisku. Tu tylko opłaca się być osobom które lubią kraść albo dziewczynom które lubią zabawiać się z kierowcami lub innymi pracownikami zresztą możesz sobie w komentarzach poczytać jaka jest prawda o tej firmie

Solid

Twierdza, że zarobki mają słabe to sobie ekspedycja podkrada a później wiadomo na kogo zrzucają winę, że towar niezgodny. Mam nadzieję, że (usunięte przez administratora)w końcu zrobi z tym porządek i wyrzuca kogo trzeba, bo dobrze wiadomo kto i co do łapy sobie przyklei i nie koniecznie to jest Ukraina.

SoS

Pozakładać kamery w biurach i innych pomieszczeniach, tak jak nam założyli i się skończą kradzieże i pogaduszki. Niech Pani Dyrektor zobaczy jak się ludzie zachowują i co robią.

Fajna

Witam, ja aktualnie pracuję na tym magazynie - na szczęście tylko do końca roku. No rewelacji tutaj się nie spodziewajcie, zarobki słabe. Moja największa wypłata z premią jaką miałam przez 1.5roku pracy to 2850zl. Obecnie szukają do działu informatycznego i technicznego i nie ma chętnych. Informatyk tutaj zarabia na poziomie 3000-3200 więc żaden normalny człowiek znający się na komputerach nie przyjdzie. Techniczny ma jeszcze mniej coś koło 2800-3000, więc nikt z młodych też nie chce, bo kto by chciał być cie-ciem za takie pieniądze. Więc póki co są ogłoszenia tych dwóch stanowisk, więc praca informatyka dobra dla młodego, początkującego komputerowca a stanowisko techniczne, a właściwie złota rączka dobre dla emeryta rencisty. Osobiście nie polecam pracy na tym magazynie i cieszę się, że znalazłam inna pracę. Pozdrawiam M...

adam

Koledzy a jak wyglądają zarobki ale tak szczerze czy warto składać CV jest ogłoszenie na Bydgoszcz Operator Wózka Wysokiego Składowania Pozdrawiam i czekam na rzetelne odpowiedzi

Operator
@adam

Nie warto 80 procent magazynów proponuje lepsze stawki a poza tym 3/4 pracowników biurowych w tej firmie którzy zarządzają pracownikami są niepełnosprawni umysłowo

SoS

To co się tam dzieje na tym magazynie to się w głowie nie mieści. Kradną wszyscy co i jak tylko się da. Od pickerow po liderów. Pracownicy w biurach mają wszystkiego pod dostatkiem, zero kontroli nad nimi. W koszach toalet same puste opakowania. Najgorsze, że wszystkie te kradzieże przypisują niewinnym ludziom z sos. Proponuję dokładnie się przyjrzeć działom typu ekspedycja, techniczny i na freshu co się dzieje. Lepiej zwolnić pracownika grupy sos za zjedzenie cukierka niz kogoś z ID za kradzież całej paczki.

Putin

Łysy, Broda, Juras, Sławas, Jamajka, I wielu innych to była ekipa nie do podrobienia. A teraz kto jeździ, (usunięte przez administratora) i naszym słabo płacą. Zalosne aby sztaplarz nie miał podstawy nawet 3tys.

Juras
@Putin

No to prawda!!!teraz zeby tam robic to po ukainsku trzeba wladac????ale wspominam tą firmę z uśmiechem na twarzy techniczni i parę osób robiło tam klimat że było wesoło i nawet chciało się robić hehe

Stachu

Najlepsze lale to w kontroli stocku.

Wozkowy

Aby tu pracować trzeba zniżyć się do ich poziomu, czyli (usunięte przez administratora) jeżdżącego z punktu A do punktu B, jak zaczniesz zadawać pytania, czy przedstawiać swoje sugestie to w ciągu tygodnia dostaniesz wypowiedzenie z ich modnym wpisem: Firma straciła zaufanie do pracownika. Tak zwolnili 90% pierwszego składu, najlepszego zespołu jaki był a w ich miejsce zatrudnili ukraincow.

Stanisław

Korporacja w wydaniu Polskim. Nie polecam. Praca za kiepskie pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o ID Logistics Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w ID Logistics Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ID Logistics Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ID Logistics Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ID Logistics Polska