Opinie o Zespół Żłobków Miejskich w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Zespół Żłobków Miejskich, oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zespół Żłobków Miejskich o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zespół Żłobków Miejskich w Bydgoszcz

Pytanie Nowy wpis

Na jakie wsparcie w Zespół Żłobków Miejskich mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

...A Nowy wpis
Kandydat
@Pytanie

Nie!

Kamila Nowy wpis

Witam, jak oceniacie atmosferę pracy w Zespole Żłobków Miejskich w Bydgoszczy? Czy relacje między pracownikami i przełożonymi są w porządku? Jak wyglądały Wasze początki w pracy w tym miejscu? :)

Ciamajda Nowy wpis
@Kamila

Jakby co mogę napisać priv prawdę ????

Tymon

@Pyla Tylko, że taki wpis ma się nijak do opinii o pracy bo przecież to jest forum pracownicze.

Pyla

Moje dziecko chodziło do żłobka na Brzozowej-Biedroneczka, Pani Kierownik wydawała się miła ale jest osobą fałszywą i mogli by ją zmieć. Jej priorytetem na pewno nie jest dobro dziecka!. Dziecko nie chciało chodzić do żłobka, wpadało w histerie rano na widok budynku żłobka a potem nawet już przy ubieraniu. Raz odebrałam dziecko z zakrwawionym nosem bez słowa wyjaśnienia. Nie wiedziałam, czy ma jakiś krwotok, czy porostu gdzieś się uderzyło. Nie mogę powiedzieć, są tam też wspaniałe "Ciocie"! Gorąco je pozdrawiamy :) Niestety ich było mniej :(

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zespół Żłobków Miejskich kandydat na stanowisko Praca pielęgniarki/położnej ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ciocia MONIKA

Witam , Polecam wszystkim zainteresowanym żłobki w Bydgoszczy.Jestem opiekunką ,choć już niedługo odchodzę do pracy w przedszkolu z powodu dalszego kształcenia.Pomimo braków kadrowych zapewniam , ze państaw pociechy trafią w dobre ręce a to zasługa pań nauczycielek pracujących jako opiekunki.Troją się i dwoją, aby zapewnić maluchom dobrą drogę na dalszy start w przedszkolu.Wielki ukłon i szacunek dla moich koleżanek za tak ciężką pracę i zaangażowanie jaka wkładają każdego dnia. Dzięki nim mogłam i ja zdobyć doswiadczenie i stawiać pierwsze kroki w tym niełatwym i odpowiedzialnym zawodzie.W placówkach jest czysto, bardzo dobre wyżywienie,bardzo częsta kontola sprawowana przez kierowników placówek nad opiekunkami w kwesti zmieniania pampersów i przestrzegania higieny dzieci oraz ponadstandartowa edukacja maluchów., co daje im lepszy star w edukacji przedszkolnej.Placówka prowadzi drzwi otwarte w procesie adaptacyjnym a szkoda , ze tak mało rodziców jest swiadomych o takiej formie . Kręci mi się łza w oku , że rozstaje sie z moimi maluchami , które były wspaniałe i przynosiły tyle chwil radości. Ciocia Monika;)

Ciocia MONIKA

Witam , Polecam wszystkim zainteresowanym żłobki w Bydgoszczy.Jestem opiekunką ,choć już niedługo odchodzę do pracy w przedszkolu z powodu dalszego kształcenia.Pomimo braków kadrowych zapewniam , ze państaw pociechy trafią w dobre ręce a to zasługa pań nauczycielek pracujących jako opiekunki.Troją się i dwoją, aby zapewnić maluchą dobrą drogę na dalszy start w przedszkolu.Wielki ukłon i szacunek dla moich koleżanek za tak ciężką pracę i zaangażowanie jaka wkładają każdego dnia. Dzięki nim mogłam i ja zdobyć doswiadczenie i stawiać pierwsze kroki w tym niełatwym i odpowiedzialnym zawodzie.W placówkach jest czysto, bardzo dobre wyżywienie,bardzo częsta kontola sprawowana przez kierowników placówek nad opiekunkami w kwesti zmieniania pampersów i przestrzegania higieny dzieci oraz ponadstandartowa edukacja maluchów., co daje im lepszy star w edukacji przedszkolnej.Placówka prowadzi drzwi otwarte w procesie adaptacyjnym a szkoda , ze tak mało rodziców jest swiadomych o takiej formie . Kręci mi się łza w oku , że rozstaje sie z moimi maluchami , które były wspaniałe i przynosiły tyle chwil radości. Ciocia Monika;)

Adrian

kurs pierwszej pomocy

Adrian

Ja jestem bardzo zadowolony z żłobków w Bydgoszczy mam dwóch synów oboje chodzili do złobka na Kasprzaka. Panie bardzo miłe psycholog, logopeda, pilęgniarka a teraz jeszcze będą musiały wszystkie mieć szkolenie z pierwszej pomocy dla bezpieczeństwa naszych maluchów: kurs pierwszej pomocy w żłobku

Zostaw merytoryczną opinię o Zespół Żłobków Miejskich - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zespół Żłobków Miejskich
2/5 Na podstawie 1 ocen.