Opinie o Paulina Stołek Chinex w Piotrków Trybunalski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Paulina Stołek Chinex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Paulina Stołek Chinex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paulina Stołek Chinex w Piotrków Trybunalski

Jaki jest wkład kierownictwa Paulina Stołek Chinex w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Czy można liczyć w Paulina Stołek Chinex na prywatną opiekę medyczną?

Nie Chyba że psychiatryczną

Zapomnij stary ????

Seba Nowy wpis

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie na Olx że szukają Magazyniera czy waszym zdaniem można spróbować

Były Nowy wpis
@Seba

Jak chcesz pracować w minusowych temperaturach

Elo Nowy wpis

Ostatnio trafiłem na ogłoszenie (usunięte przez administratora)firmy vergionic 4/5tys brutto naprawdę jest aż tak źle? Bo z tego co czytam opinie jest tragedia, warto się zastanowić nad tą firmą czy lepiej dać sobie spokój ?

Czy macie tutaj jakąś umowę? Ktoś napisał, że można o umowie zapomnieć i mnie to przeraziło... Poszukuję pracy, ale no nie wyobrażam sobie pracy bez umowy, ale może się to zmieniło tutaj albo to była nieprawdziwa wiadomość?

@Anna

W tej firmie zmienia się wszystko jak w kalejdoskopie czyli przychodzą ludzie i odchodzą Było 6 kierowców zostało 2 plus trzeci pelniacy funkcje kierownika kierowców oczywiście tego na papierze niema Magazynierów było 10 po 5 ciu na zmianę w tej chwili zostało 5 na dwie zmiany z czego jest kierownik i jego zastępca więc pracowników jest 3 Tragedia w tej firmie to mało powiedziane

Urszula
@Były

Co tak po połowie praktycznie zaczęło ich wycinać? I wiadomo co oni na to tak właściwie? Jak im się pracuje w tak okrojonym składzie?

@Urszula

Pracuje się ciężko tym bardziej że doszła im jeszcze jedna rzecz a mianowicie pakowanie sprzedaży internetowej Już nie długo przyjdzie zima a magazyn nie ogrzewany kompletnie niczym temperatury w zimę to 0 stopni lub mniej

@Urszula

W ostatnim czasie zwolnili nawet kobitkę która zajmowała się zamówieniami odkąd tylko powstała ta firma oraz sprzątaczkę ponieważ sprząta magazynier Robert za parę groszy więcej do pensji oczywiście otrzymuje pod stołem i do tego donosi wszystko do biura Dla pani Pauliny i jej męża Michała "celebryty" liczy się tylko kasa a człowiek który tam pracuje to śmieć i potencjalny (usunięte przez administratora) Na swojej stronie Vergonic.pl piszą że 47 pracowników a w rzeczywistości 13 5 magazyn,3 kierowców 4 informatyków itp i jeden mięśniak w biurze który całą tą firmę im prowadzi a jak w końcu skarbówka dobierze się im do tyłka to beknie on Paulina a celebryta oczywiście będzie czysty Urząd skarbowy powinien się zainteresować ich przychodami a zawartością garażu Mercedes ,jeep motory itp Ale co się dziwić jak 90%towaru idzie na lewych papierach które później są niszczone po rozliczeniu

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Paulina Stołek Chinex? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Były

Informacje jakie chce przekazać dla zainteresowanych w tej firmie to takie że firma to jeden wielki przekręt i (usunięte przez administratora) Wszyscy ale to wszyscy są zatrudniani na najniższą krajową a reszta wypłacana pod stołem. Magazynierzy pracują w warunkach ekstremalnych jeśli chodzi o zasady BHP,paleta na palecie pietrzona i nie raz już spadły na ziemię, temperatura na magazynie 0,1 stopnia i zero jakichkolwiek dmuchaw czy ogrzewania. Przy takich temperaturach jakie były w zimę na magazynie zero zainteresowania pracownikami o to by częściej robili sobie gorąca herbatę czy zakupić by nawet jakąś gorącą zupę to wręcz przeciwnie , czepiali się że za często do toalety się chodzi. A kiedy ostatnio jak i magazynierzy,kierowcy oraz inni pracownicy byli chorzy to by się wyleczyć to wszyscy swoje urlopy wykorzystywali bo w tej firmie stwierdza się że na zwolnienie lekarskie się nie chodzi. Stan sprzętu typu wózki widłowe czy paleciaki tragedia .Ponadto przekręty jeżeli chodzi o wystawianie dokumentów sprzedażowych 80%/90% towaru jadącego w trasę do danych osób idzie na lewych papierach.Jak również towar który jest odbierany przez klienta z magazynu też na lewych papierach, bardzo rzadko by coś na faktury szło. To co opisałem to jest zaledwie 5% tego co mam do powiedzenia o tej firmie.

Bożena
@Były

nigdy przez ten okres co pracujesz nie było żadnej kontroli odnnsonie tego nieprzestrzegania bhp w firmie? nie wyobrazam sobie pracy przy 0 st , jak wy sobie radzicie tak naprawde, czy jakies zgloszenia kierownictwu naprawde nic nie daje?

@Bożena

Żadnej kontroli nie było z tego co wiem a jeżeli była to wychodzi na to że wszystko załatwiono i zamieciono pod dywan bo warunki nic się nie zmieniły

Urszula
@Były

A może jednak nie były aż na tyle skrajne?

Anonimus

Jak wygląda w tej firmie w sprzedaży w biurze ? Praca od 8 do 16.

Max

Pani Pauliny to ogólnie nie ma w tej firmie , całą firmą zarządza ten wytatuowany . Najlepiej żebyś zapierdalal non stop przychodził na wszystkie rozładunki i nawet się słowem nie odzywał. Jeśli nie przyjdziesz na kilka kontenerów to będziesz omijany na kolejne puchy. (usunięte przez administratora) Tworzą się grupki i jest (usunięte przez administratora) atmosfera. O umowie można zapomnieć. Ogólnie nie polecam tego miejsca

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Paulina Stołek Chinex?

Xxx

A gdzie chcesz pracować na magazynie, kierowca czy w biurze

Szymon
@Xxx

Mnie by interesowało stanowisko w biurze. Są przyjęcia obecnie?

Max

Jeśli lubisz pracować bez umowy i nie masz dzieci to praca idealna dla Ciebie .

Byłem w ostatnich dniach na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy na magazynie. Rozmowę miałem z chyba jakimś brygadzistą Michałem który sprawdzając testy które rozwiązywałem obliczał na kalkulatorze (bo w pamięci się mylił a odemnie i innych kandydatów żądał liczenia w pamięci) Podczas dalszej rozmowy zapytał mnie jakie warunki zatrudnienia mnie interesują bo jak chce to jest możliwość pracy na czarno ja mu odpowiedziałem że interesuje mnie umowa o pracę na pełen etat to usłyszałem że umowa jeżeli by szefowa może dała to i tak dopiero za jakieś pół roku jeżeli się sprawdzę ale na umowie i tak będzie najniższa krajowa a reszta to pod stołem tak samo jak za rozładunek kontenerów. Na moje pytanie czy inni też tak mają to stwierdził że umowę ma tylko jeden magazynier a reszta robi na czarno bo mają inne źródła dochodu a to na zwolnieniu lekarskim a to rolnik itp. Spytałem go również czy nie potrzebują może kierowcy to stwierdził że na obecną chwilę nie ale mówi że kierowcy pracują po 10/12 godzin dziennie albo i więcej a także mają najniższą krajową na umowie a reszta też pod stołem Stwierdziłem że ta firma to jeden wielki przekręt Jak czytałem te opinie myślałem że jakiś stary może pracownik pisze głupoty ale po rozmowie kwalifikacyjnej to stwierdziłem że firma robi wałki i to nie złe Omijać szerokim łukiem tą firmę a Państwowa Inspekcja Pracy powinna jak najszybciej się zainteresować

Z tego co wiem to nic się nie zmieniło,i magazynierzy pewnie dalej robią na czarno

@Anonim

Cały czas wszyscy pracują na czarno, szef manipulant i (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej hurtowni

Nikt nie chce napisać co nowego w firmie?

@Paweł

A co byś chciał wiedzieć

Trucker55
@Xxx

Była jakaś kontrola Pip-u ?

Magazynier

Firma jest porażką. Pracowałem tam xxx czasu jak i inni. Firma magazynier ów zatrudnia na czarno dając im 700-800 zł do pensji by robić na czarno Kierowcy na papierze najniższa krajowa a reszta pod stołem ale jeden z kierowców najlepsze bo robi na 1/2 czy 1/4 etatu by uchronić się przed komornikiem. Dziwne że państwowa inspekcja pracy tam nie wkracza. Omijać ta firmę

@Magazynier

Dokładnie tak jak opisał magazynier Pracowałem też w tym (usunięte przez administratora) przez 1 miesiąc na czarno a kiedy się odezwałem o umowę to na koniec pracy o 17.00 powiedziano mi że nie nadaje się do pracy i mam nie przychodzić już więcej chyba że chce pracować dalej na czarno za 800 zł do pensji, i wtedy bym się nadawal Natomiast reszta została i dalej pracują na czarno

Zostaw merytoryczną opinię o Paulina Stołek Chinex - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Paulina Stołek Chinex?

Zobacz opinie na temat firmy Paulina Stołek Chinex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paulina Stołek Chinex?

Paulina Stołek Chinex
  • Gliniana 6