Opinie o Polcars Piotr Polit w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Polcars Piotr Polit. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polcars Piotr Polit o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polcars Piotr Polit w Gdańsk

Krzysztof

Jak czytam wasze opinie to śmiać mi się chce. Pracuje u Piotra już kilka dobrych lat. Większość z was którzy pisze negatywy albo rozbiła/przerysowała samochód albo ukradła pieniądze bądź porzucili prace. Wiec co się dziwie ze z tego tytułu jesteście obciążani ? Piotr daje auta na dojazdy do domu gdzie rzadko który pracodawca idzie tak pracownikowi na rękę , a to ze komuś nie chce jechać się do mechanika to później te auta są tak rozklekotane. Brak odpowiedzialności w was dzieciaczki.

Hahah
@Krzysztof

Co ty gadasz jogi Polit to zwykły (usunięte przez administratora) który kradnie pieniądze i chce wszystko robić po kosztach umowy zlecenia po 2lata jak nie więcej wiec nie broń go bo to zwykły (usunięte przez administratora) widać było jak tracił rejony w inosocie

A te jakieś weksle trzeba tu w ogóle podpisywać? Jest to pierwszy komentarz po wejściu we wpisy, a ja nawet nie wiem do końca o co chodzi. był też komentarz odnośnie jakichś niezgodności w rozliczaniu z faktur i tym podobnych. czy wiecie osób miało podobnie? Jestem doświadczonym kurierem i po prostu sprawdzam sobie firmy z okolicy

Andrzej Nowy wpis

Czy Wy też podpisywaliscie weksle in blanco na kwotę 100 tys zł? Mieliście jakąś deklarację do tego?

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam. Pracowałem swego czasu u tego przewoźnika. Radzę omijać z daleka. Na każdym kroku patrzy jak (usunięte przez administratora) pracownika z pieniędzy, rozliczanie rzekomo według faktur otrzymanych od firmy kurierskiej u której Piotr jest przewoźnikiem, lecz faktur nigdy nikt poza nim nie widział i nie ma możliwości wglądu w nie. Wieczne problemy z autami, które są w opłakanym stanie, a jak się cokolwiek posypie w aucie, to pracownik musi poświęcać swój własny czas by jechać do Żukowa do mechanika, bo to jedyny, który robi mu "na kreskę". Problemy z wypłacaniem wypłat na czas przez problemy komornicze przewoźnika. Kary naliczane po dwa/ trzy razy, by jak najwięcej zedrzeć z pracownika i jak najwięcej zostało w kieszeni. O wszystko trzeba się prosić po kilka jak nie kilkadziesiąt razy ( płyny do auta, opony w sezonie zimowym, dokumenty, pieniądze...). Umowy śmieciowe i bardzo wiążące, po złożeniu wypowiedzenia i zakończeniu pracy z dniem ostatnim w danym miesiącu, wypłata wypłacana dopiero po połowie następnego miesiąca, a w tym czasie doszukiwanie się niestworzonych kar, by jak najmniej wypłacić byłemu pracownikowi. Odradzam stanowczo!

Strzelanie sobie w kolano przez perspektywę na powrót do miejsca pracy? zastanawiam się czy w ogóle to możliwe po odejściu, czy ktoś próbował? Ktoś już pytał o aktualne oferty, mnie tez żadne się nie wyświetlają, na FB jest ostatnia dla kuriera z 2021 roku. czy dalej przyjmują?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Polcars Piotr Polit spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
audi q7

i jak wygląda na dziś sytuacja z Panem Piotrem?? polepszyły się warunki pracy itd itp??

@audi q7

Na jakich stanowiskach jeszcze można się obecnie zatrudnić jak nie na kierowcy? Głownie opinie odnośnie pracy za kołkiem wpadały mi w oko a ciekawią mnie alternatywy. Gdzie w zasadzie szukać ogłoszeń? Mam jedno ale sprzed lat

Marika

Jak w tym momencie wyglądają kwestie dotyczące umów? Pisali o zleceniach lub ich całkowitym braku a na fb mignęła mi dawniejsza oferta na kat C gdzie z dopisku wynikało, że ADRy są mile widziane, czy to wpłynie na stawkę? Jakie są teraz oferowane i czy aktualny kierowcy maja zapowiedziane podwyżki od kolejnego roku?

Krzysztof

Fabian
@Krzysztof

Naczytałem się tych negatywnych opini i bałem się podjąć współpracę lecz sytuacja zmusiła i zaryzykowałem. Pracowałem 2 miesiące ( wyjazd za granice) bardzo pozytywnie wspominam prace po zakończeniu pracy kasę dostałem w porównaniu do kolegi który przerysował bok auta . I wiadomo musiał pokryć straty. Moje zdanie jest takie jak ktoś nie narozrabia nie ma się czego obawiać . A jeśli chodzi o kasę to miałem jeden dzień opóźnienia ale akurat nie mogłem stawić się w danym dniu po wypłatę

Mario
@Krzysztof

Zgodzę się w pełni z Krzyskiem. Nie ma teraz dobrych ludzi do pracy a roczniki milenijne to osoby specjalnej troski przychodzą ch… robią a oczekują niewiadomo czego. Pracowałem u Piotra 2 lata i pozytywnie wspominam gościu do dogadania w każdym temacie.

@Mario

Nie można aż tak generalizować. Młodzi ludzie też potrafią dobrze pracować. Jak mogłeś dogadać się w każdej sprawie to także w kwestii rodzaju umowy o pracę? Byłeś przez te 2 lata na normalne uop z odprowadzanymi wszystkimi składkami i płatnym urlopem?

Hahah

Igor

(usunięte przez administratora) pożycza niemałe pieniądze na paliwo później nie odbiera telefonów i tak od roku. Życzę mu jak najgorzej a sobie życzę bym go kiedyś spotkał :)

Agnieszka
@Igor

Szef pożycza od pracowników? Dziwna sprawa... :0 pracownikom chociaż płaci??

Taki tam
@Igor

Spokojnie nadchodzą czarne dni dla Piotrusia. Piotruś jeśli to czytasz wiedz ze się niebawem spotkamy i nie będzie to mile spotkanie dla Ciebie :)

Pablo

Nie polecam typa , Piotr Polit podwykonawca Pallexu przy ul Magnackiej 4a Kowale , Nie płaci kierowcom za prace . Przestrzegam przed dziadem . Auta totalny szrot pracujący w dystrybucji. 10-13 rozładunków ,bez paliwa z wyciekającymi płynami: chłodniczym i olejem hydraulicznym z windy . Na początku kontakt świetny , gdy przychodzi do zapłaty nie odbiera telefonów . Mocno przestrzegam przed nieuczciwym pracodawcą .

Grażyna
@Pablo

Jak wielu kierowców nie dostało zapłaty? Robicie coś z tym??

@Grażyna

Aż za dużo ich jest

Grażyna
@.

a od ilu miesięcy macie takie problemy?

M.M

W tej firmie jest coraz gorzej, chłop już totalnie jest wydojony z kasy. Jak to u niego auta w opłakanym stanie, z biegiem czasu coraz gorszym bo mechanik nie chce naprawiać bo pan Piotr leży mu spory hajs. Wypłaty w ratach, totalna dezorganizacja pracy przez stan aut, rotację ludzi w błyskawicznym tempie, zatrudnia każdego byle miał komplet kończyn. Na paliwo pożycza od swoich pracowników, znajomych i rodziny

@M.M

Ale gdzie są te wszystkie pieniądze? Bo kiedyś chyba były? :( Jeśli naprawdę dochodzi do tego, że na paliwo pożycza to wgl jest szansa, że się jeszcze z tego jakoś odbije?

Daniel

Gościu śmieszny za przepracowane dni nie wypłacił pieniędzy bo dla niego była to " nauka " zero kontaktu z nim.. Praca bez UMOWY przez pierwsze dni niby była przygotowana ale nigdy nie zobaczyłem jej na oczy... Samochody w stanie tragicznym! Ciekawe jak przechodzą przeglądy.. Tą firmę powinna odwiedzić bez zapowiedzi Inspekcja Pracy!!! Nie polecam typa..

@Daniel

Bez zapowiedzi? A oni tak wgl mogą? I co Ci się nie podoba w tych autach, że aż tak srogo je oceniasz? O z nimi nie tak

@Justyna

Justyna.. Mogą jak najbardziej i powinni to zrobić.. Wystarczy na nie spojrzeć z zewnątrz a potem wsiąść do środka i się kawałek przejechać wszystkie kontrolki jakie są możliwe to się świecą na desce..

@Daniel

A bo ja spotkałam się akurat z sytuacją, że oni się zapowiadali i każdego denerwowało to, że firma miała czas na przygotowanie się do tego. No ale jeśli chodzi o kontrolki to może być tylko problem z elektroniką przecież, a skoro auto jedzie i służy to funkcjonalne jeszcze jako tako chyba jest?

Inposciak

Leci w kulki z ludźmi jak mało kto. Niepowazny człowiek oderwany od rzeczywistości. Samochody w tragicznym stanie wizualnym i technicznym. Już wyjaśniam zanim ktoś napisze że przecież kierowcy powinni dbać itp. otóż za stłuczkę skasuje 2k, ale auta nie naprawi, mechanikowi wisi grube, do innych nie daje aut bo już go wszyscy znają, wiedzą że nie płaci. Umowy śmieciowe, weksle, uchybienia i walenie w ciula bo niby masz procent z faktury, ale na jaką kwotę ona opiewa to się nigdy nie dowiesz ;) nie pozdrawiam dziada.mam nadzieję że już długo nie pociągnie tego bajzlu jaki sobie zrobił

Wanda
@Inposciak

Kiepsko to wygląda.. a te zlecenia jak macie to chociaż godziny luźniejsze i pewnie nikt Wam nad głowa chociaż nie stoi!?

@Inposciak

Do tego palanta powinna wpaść inspekcja połowa ludzi u niego to bez umowy pracuje... Busy powinno zacząć ITD trzepać, wkońcu by naprawił może.. Żeby pracownicy na paliwo musieli wykładać pieniądze przecież to jest żałosne...

Jolanta

Czy to prawda co tu piszą o wynagrodzeniach w firmie? Ze są wypłacane w ratach? Czy po nowym roku uległo to poprawie ?

WTotalnymSzoku

Dzień Dobry. Nie podzielę pozytywnej opinii o firmie Polcars, pan Piotr jest osobą bardzo nieodpowiedzialną, nie słowną. Wynagrodzenia wypłacane po terminie umownym, na raty lub pracownik dostaje w czekach. Czekałeś, czekasz, będziesz czekał. Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na wiadomości SMS. Praca jak wygląda? Od świtu do nocy, 14h. dziennie biegania z paczkami, pomocy zerowej. Tylko się słyszy, że są kary za nie dostarczenie przesyłki. Straszenie karami, współpracownicy naśmiewają się z nowych mniej doświadczonych pracowników. Auta wyglądają strasznie. Tankowane są ,, jak są pieniążki". A jak są to po 50 zł, 100, 150zl. Nie polecam choć pana Piotra pozdrawiam serdecznie. Dziękuję.

@WTotalnymSzoku

Witam. Można prosić o kontakt mam pytanie odnośnie pewnego busa z tej firmy

Natalia
@WTotalnymSzoku

na jaką umowę można liczyć w tej firmie? czy jednak trzeba miec wlasna działalnnosc?

Kierowca
@007

Witam, jak się możemy skontaktować? Chętnie odpowiem na wszelkie pytania na które znam odpowiedź oczywiście.

Zabka
@Natalia

Nie trzeba mieć własnej działalności. Umowy są różne, szczerze mówiąc z informacji które zebrałem, w tej firmie każda forma zatrudnienia jest do rozważenia...

Natalia
@Zabka

naprawdę dobre to wiedziec, dzieki za dopytanie u źródła, nie kazdy chce pracowac na B2B i woli etat

Dorota
@WTotalnymSzoku

Oj, ile najdlużej czekałeś na wypłatę? A te czeki, to w ogóle można gdzie zrealizować, tzn wymienić na gotówkę?

Mario

Niestety z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej... Samochody ktore powinny zostac wyzlomowane sluza do pracy... Nigdy nie wiesz kiedy cos sie sypnie i oczywiscie ponosisz za to odpowiedzialnosc.... Wyplaty w ratach o ile mozna nazwac (usunięte przez administratora)wyplata za prace od 6 do 20... Tankowanie samochodu za 200 zl na 3 dni bo ciagle brak kasy... (usunięte przez administratora)

Maria
@Mario

A jak jest z przerwami od pracy? Jak w takim razie wygląda ogólnie grafik pracy i ilość przepracowanych miesięcznie godzin w Polcarsie? Czy gdy jednego dnia pracuje się w takich godzinach to innego ma się wolne?

paluch

Firma ma klopoty finansowe zadluzenie ponad 150 000 zl , mechanikowi 120 000 ktory juz nie chce naprawiac aut, stoi tam kilkadziesiat zlomow reszta niebawem floty dolaczy , wyplaty mocno opoznione, na paliwo czesto trzeba zakladac i potem dluuugo czekac na zwrot a i tu wydaje mi sie ze czesto probuje sie wydymac pracownika ze rzekomo bylo przelewane, jak cos sie dzieje z autem to zawsze slyszy sie ze teraz nie mge bo mi kierowca auto rozpier... albo inne sciemy i radz sobie chlopie sam.... plusem jest to ze faktycznie zarobiki sa wiele wieksze niz u innych przewoznikow, faktura do wgladu, umowa zlecenie na zyczenie pracownika zalezy co chcesz albo ustawiony jestes na zarabianie albo chcesz umowe o prace ale wtedy juz zarobki nie sa rozowe, koordynatorzy badz liderzy nie wyrabiaja z nerwow i z naprawianiem aut kombinowanie i latanie rejonow, wspolczuje im wporzoadku chlopaki szczegolnie jeden poza gdanskiem chlop ma leb na karku jest rzetelny i czesto zapierdziela i sam robi auta by kierowca bezpiecznie mogl pracowac, niestesty bogiem nie jest i czesto konczy sie to rekoma w kieszeni i stwierdzeniem nic wiecej nie dam rady zrobic bo... np brak kasy brak auta zastepczego latanie rejonu i praca do 22 gdzie o premi mozna tylko w obietnicach uslyszec, ogolnie Polcars jest na rownej pochylej w dol i niebawem grozi mu upadek chlop sie zwinie i tyle go bedzie, ale chata w gdansku wywalona w kosmos, auta rs6 rs3 sq7 cayen jakis gti , w 2018 byly ostatnie odswiezanie floty od tamtej pory to juz wraki, nie polecam. Byly pracownik

Maria

Cześć, szukałam aktualnych ofert pracy Polcarsu ale niestety nie udało mi się nic na ten temat znaleźć :( Czy ktoś może wie coś odnośnie przyjęć do firmy? Czy są planowane jakieś rekrutacje w najbliższym czasie?

Wanda

Moi drodzy, mógłby mi ktoś powiedzieć, czy firma Polcars działa jak dawniej w czasie pandemii - czy może coś się zmieniło w sposobie, w jaki funkcjonuje? Będę bardzo wdzięczna za każdą informację, mam na myśli chociażby to, czy obsługa klienta jest dostępna stacjonarnie czy jedynie za pomocą internetu. Jak to wygląda obecnie?

jacek

Jak się nie chce pracować to taki efekt jak niżej. Pracuję tu 5 rok. Zarobki wyższe niż u innych przewoźników, kasa zawsze na czas, z zaliczkami można się zawsze dogadać. W temacie szkód na autach, proszę mi pokazać firmę, gdzie kierowca nie jest odpowiedzialny za stan techniczny auta i za szkody z jego winy.

Były kierowca ;)
@jacek

Jeżeli ktoś jest jeleniem i daje się (usunięte przez administratora) wierząc, że żadna firma nie pokrywa szkód, to nawet mi takich osób nie szkoda.

Kris
@jacek

Mylisz się gościu od tego jest ubezpieczenie OC lub AC ...Skasujesz auto za 100000tys też będziesz musiał spłacić,a jak ktoś w ciebie pieprzenie to pracodawca podzieli się z tobą kasą z odszkodowania.

Artur

Krętacz i (usunięte przez administratora) co innego na umowie a co innego do ręki.

Czesław
@Artur

To znaczy ile dokładnie można zarobić za prace w firmie Polcars? Skoro napisałeś, że część wynagrodzenia jest wypłacana "do ręki" i są jeszcze niezgodności z tym co jest na umowie to proszę o odpowiedź na pytanie, które zadałem dobrze? Dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Polcars Piotr Polit - Gdańsk

• Jak się pracuje w Polcars Piotr Polit?

Zobacz opinie na temat firmy Polcars Piotr Polit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polcars Piotr Polit?

Polcars Piotr Polit
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Nowatorów 8 lok. 8
    80-298 Gdańsk