Opinie o Andrzej Bewicz Merkury w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Andrzej Bewicz Merkury. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Andrzej Bewicz Merkury o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Bewicz Merkury w Gdynia

Aga Nowy wpis

Tam nigdy nic nie pasuje szefowa się wyrzywa na pracownikach upokarza dlatego tak często się zmieniają. SUPER Kobieta tam pra owala to stoji tam co chwilę kros inny.Chuba coś nie tak,jak tak ludzie się zmieniają

Anna Nowy wpis

Hejka. wypatrzyłam ofertę dla kelnerki. Wpisane zostały w nią stawki godzinowe liczone od 25 do 30 zł. zależne są tylko od doświadczenia czy może od jakiegoś sezonu? Na plus dla mnie jest to, że występuje umowa o pracę. Jest dostępna od samego początku?

Zośka Nowy wpis

Dzień dobry. :) jest teraz dostępna oferta dla sprzedawcy na Zamoyskiego. Mieszkam dość niedaleko i rozważam swoją aplikację. Piszą, że prócz podstawy jest jeszcze jakaś premia. Omówicie szczegóły?

Nata Nowy wpis
@Zośka

Tam nigdy nie ma premi

(usunięte przez administratora) szefowa arogancką i chamska

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Andrzej Bewicz Merkury na stanowisko KELNERKA? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Jak się dogadujecie z grafikiem? Ile osób jest na zmianę? W ostatniej opinii było wskazane, że praca jest tez wykonywana w święta oraz niedziele. Ciekawa jestem jak z zespołem można się dogadać? idą czasami na rękę?

Nata*

Niepolecam pracodawcy, niemiła arogancką szefowa. wykorzystuje na każdym kroku "przynieś/podaj" za psie pieniadze, wyzysk także w niedzielę jak i każde święta. Pani rzekomo szefowa zero szacunku do pracownika i na dodatek często w stanie "wskazujacym".

A pomiędzy samymi pracownikami jaka występuje teraz atmosfera? Jakiś czas temu ktoś napisał o tym, że fajne Panie odchodzą, zastanawiam się czy po odejściu pracownicy utrzymują jeszcze ze sobą jakiś kontakt? Jaki występuje poziom integracji? Po pracy cos się dzieje? :D

Natalka

Witam, była oferta w internecie na Cechową dla sprzedawcy. Mam taką „zajawkę” w przeglądarce ale jak wchodzę w szczegóły to widać, że i tak wszystko już wygasło… czy mimo wszystko możecie opisać warunki? mieszkam niedaleko, może jeszcze będą kogoś szukać? Jakie są ostateczne zarobki wraz z dodatkami? I co powiecie o atmosferze?

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Bewicz Merkury - Gdynia

• Jak się pracuje w Andrzej Bewicz Merkury?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Bewicz Merkury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Bewicz Merkury?

Andrzej Bewicz Merkury
  • Cechowa 6