Opinie o Vbeauty Studio Wiktoria Tsakalidis w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vbeauty Studio Wiktoria Tsakalidis. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Vbeauty Studio Wiktoria Tsakalidis na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vbeauty Studio Wiktoria Tsakalidis w Poznań

Xyz Nowy wpis

W tym salonie zabiegi wykonują osoby bez stosownych uprawnień! Polecam wybrać się do osób z uprawnieniami. Botoks może wykonywać tylko lekarz, a bawi się w to pielęgniarka. Sprawa zgłoszona do Izby Pielęgniarskiej.

Aleksandra Nowy wpis
@Xyz

Kolejna urocza postać internetu,odważna w wydawaniu osądów i donosach bo anonimowa. Pewnie jakaś niespełniona i zgorzkniała "Pani Doktor",której mało własnej pracy. Może to właśnie siebie Pani/Pan poleci ? Jestem klintka tego salonu od 4 lat,po źle wykonanym botoksie u Pana Doktora K,także niech sobie Pani daruje to podziały zawodowe. Lekarz nie zawsze potrafi!!!!! Smutna z CIEBIE osóbka,kimkolwiek jesteś zaganiaro♡

Klientka

Radzę uważać na tą Panią, Ceny ma promocyjne ale w rezultacie robi krzywdę osobą korzystającym z jej usług. Makijaż permanentny totalna porażka, niebieski w dodatku złej jakości, brwi długo swędziały- asymetryczne 500zl wywalone w błoto. Teraz kilkaset zł płacę za laser aby to usunąć ????Po mnie przyszła dziewczyna która również miała źle wykonany makijaż p. Brwi. Takich pokrzywdzonych klientek jest więcej, kiedyś ktoś założył profil na fb w którym można było przeczytać wpisy osób pokrzywdzonych przez tą Panią

Karola75
@Klientka

Przerobilam u niej pol twarzy,ja I 2 moje siostry i nigdy nie oddam się w ręce kogoś innego. Widocznie to z Panią jest coś je tk????

@Klientka

Bzdury Pani wypisuje . Miałam zabieg tatuażu brwi i ust i rewelacja .

Betty

Kłamstwo

Mmm
@Klientka

Mi też zrobiono przez tą Panią krzywe brwi które miały po korekcie być naprawione i niestety nie są

Klientka
@Klientka

Zgadzam się, portfolio pani ma rewelacyjne ale chyba wystawia tylko to co jej w 100% wyszło. Też jestem niezadowolona, brwi są asymetryczne, każda inna jak z innej twarzy, boję się że te brwi już ze mną zostaną do końca życia. Odechciało mi się jakichkolwiek zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej. Takich klientek jak my na pewno jest więcej

Klientka2
@Klientka

Mi też zrobiono krzywe brwi przez tą panią

W.
@Klientka2

Patrząc na prace tej Pani już można stwierdzić, że wykonanie jest słabej jakości. Zaburzone proporcje brwi, zbyt oddalone początki… Dodatkowo wszystkie zdjęcia są bezpośrednio po zabiegu, ciekawe jak wyglądają wygojone. Zwracajcie na to uwagę, nie będziecie chodzić z brwiami z bezpośrednio po zabiegu tylko z wygojonymi.

Ola
@Klientka

Najgorsze ,,niezadowolone klientki” tk takie które nigdy nie były na zabiegu tylko konkurencje chcą zdeprecjonować . ????Ja byłam naprawdę , 2 moje kolezanki i wrócimy na pewno.

Klientka od lat
@W.

Właśnie to jest super , bez filtrów bez ściemy . Pierwsze słysze żeby brwi po zabiegu były od razu piękne i wygojone. Pokazuje prawdę i to jest uczciwe . Proponuje chodzić tam gdzie po zabiegu są od razu wygojone.???? Moje goiły się tak jak to w naturze i są piękne .

Niezadowolona klienta Nowy wpis
@W.

Brwi wygojone wyglądają też źle, bo ta pani zrobiła mi krzywe brwi i wygojenie ich nie wyprostowało

Klientka Nowy wpis
@Ola

@Ola a właśnie, że byłam na zabiegu i brwi są krzywe

Asia

Polecam, brwi ładne, kolorem intensywny a Pani Wiktoria jest przemiła osobą.

Jolka

Czy pani Wiktoria zatrudnia inne kosmetyczki czy to jednoosobowe studio?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Vbeauty Studio Wiktoria Tsakalidis. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Obecnie coś dzieje się w firmie Vbeauty Studio Wiktoria Tsakalidis w miejscowości Poznań? Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe informacje odnośnie Vbeauty Studio Wiktoria Tsakalidis, napiszcie co u nich słychać!

Karola75

Żenujące to co Pani napisała,nie stawiac się korekte i jeszcze odrobić komuś (usunięte przez administratora) Żal.

Betty

Miałam korektę .przesuwana przeze mnie 3 razy przez chorobę . Nie było problemu. Żadnego . Telefon zawsze odbiera lub oddzwsnia. Pani to chyba konkurencja . Słabe to wypisywanie

Zostaw merytoryczną opinię o Vbeauty Studio Wiktoria Tsakalidis - Poznań

• Jak się pracuje w Vbeauty Studio Wiktoria Tsakalidis?

Zobacz opinie na temat firmy Vbeauty Studio Wiktoria Tsakalidis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Vbeauty Studio Wiktoria Tsakalidis
  • Hulewiczów 4A lok. 39