Bożena Salon Fryzjerski Bożena Lipińska

Tczew

Opinie o Bożena Salon Fryzjerski Bożena Lipińska

Panni

Nie polecam , brak cenników klient nie wie za co płaci takie same fryzury a cena różni się nawet o 20zł cennik z sufitu zresztą cen nie powstydziłby się luksusowy salon ale z umiejętnościami niekoniecznie . właścicielki ani widu ani słychu 5 samopas ganiających panienek

kobieta

Oj strasznie jest tam bylam tam raz i nie polecam wykorzystuja pracownikow bo ktos moze polamac sobie paznokcie zeby wykorzystywac ze 40 ppare letnia dziewczyne do mycia glow straszne po prostu w ogole strzyzenia na sucho nigdy czegos takiego nie mialam

zadowolona klijentka

jestem stała klijentka salonu BOŻENA jestem bd zadowolona z atmosfery panujacej w zakładzie pracuja tam 5 fryzjerki które wiedza co robic chodzi tam duzo ludzi ale człowiek jest zawsze przyjety przewaznie chodze do pani (usunięte przez administratora) super scina potrafi dobrac fajny kolor nigdy nie wyszłam niezadowolona a to wazne prawda?!jak nie ma pani (usunięte przez administratora) siadam bez problemu do pani (usunięte przez administratora) polecam wszystkim

Zostaw opinię o Bożena Salon Fryzjerski Bożena Lipińska - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bożena Salon Fryzjerski Bożena Lipińska