Opinie o sylveco.pl - SYLVECO Radosław Piela w Łąka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sylveco. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sylveco o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sylveco w Łąka

Byzia

Okropne, śmierdzące kosmetyki Sylveco. Strata kasy!

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Sylveco?

Całość wpływa na konto (wynagrodzenie zasadnicze + premia)

Niekomunikatywna

Witam, pracowalam w Sylveco około 3 miesięcy. Chciałam napisać coś o panu dyrektorze Jakubie, panu trenerze i paru innych osobach ale na język przychodzi mi tylko jedno słowo opisujące ich wszystkich zachowanie - Żałosne ... Nie polecam pracy, zero szacunku i zero jakiego kolwiek taktu.. jeden gada na drugiego , nawet wśród towarzystwa z "góry" każdy jest tak fałszywy że słysząc różne rzeczy od nich byłam w szoku .. niestety Panie Radosławie wobec Pana również pewne osoby nie są fair ( może kiedyś chętnie Panu opowiem bez ukrywania się , natomiast na ten moment nie mam ochoty i potrzeby wbijać kija w aż takie mrowisko) ... Życzę zakończenia z powodzeniem poprawy atmosfery :)

kosmetyk
@Niekomunikatywna

znaczy sie ze pan dyrektor mial problemy z ukonczeniem podstawowki, takie zachowanie sporo o tym swiadczy.

Xxx

Jak wygląda praca w Sylveco w obecnej sytuacji? Produkcja się odbywa? Z tego co wiem, dużo osób pracuje w dziale sprzedaży, czy ich praca normalnie się odbywa? Bo przecież większość sklepow z kosmetykami jest pozamykana.

Xcv
@Xxx

osoby na zleceniu nie pracują, cała reszta tak.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sylveco na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Jan

Trenera powini wywalić za to co robi z ludźmi tam, skacze z pyskiem do każdego za byle co czasami to nie jest ich winna . Jak ktoś tam pracuje to powinien uważać na słowa co mówi do wszystkich bez wyjątku a w szczególności do Trenera i Waldka co jego brat siedzi obok dyrektora ( Kuby to ten co rozmawia z potencjalnymi pracownikami... ) Przez to tam jest złą atmosfera w pracy nigdy nie wiadomo co z tego później wyniknie. Praca tam jest ok zależy jeszcze na co cię rzucą ... Najlepsze są rozmowy po okresie próbnym co trwa 2 miesiące. Rozmowa o pracy i wypytywanie wszystkich pracowników o to jak pracujesz, jak się zachowujesz ... Jeśli ktoś ma słabe nerwy, jedyną osobą z kierownictwa co każdy ją szanuje jest Robert kierownik zmiany ....

pracuś

W jakiej wysokości obowiązuje rabat dla pracowników na zakup kosmetyków w firmie Sylveco?

Iii
@pracuś

50%

Łucja
@Iii

@lii, to super, połowa ceny. Potwierdzisz mi może, czy ta stawka na produkcji, którą tu na GoWork.pl podawano w styczniu, jest prawdziwa? Bardzo Ci będę wdzięczna.

Kamil
@pracuś

Dla pracowników obowiązuje 50%rabatu

Szybki Ryś

(usunięte przez administratora)ma zielone pojęcie o prowadzeniu firmy. Ludzie na nieodpowiednich stanowiskach. (usunięte przez administratora)ledwo pełnoletność osiągnął i już "wielki pan" na włościach. Kiedyś ludzie się szanowali i była bardzo fajna atmosfera, ale teraz to (usunięte przez administratora)strzela sobie co chwila w kolano wprowadzając coraz to nowe "wygody" dla pracowników.

Vladimir
@Szybki Ryś

Jeżeli Ci nie pasuje to się zwolnij, gdy mi praca nie pasuje, to nie próbuje na siłę zmieniać świata, tylko po prostu się zwalniam, na Sylveco świat się nie kończy, ale życzę żebyś znalazł/a tak wyrozumiałego pracodawcę, z takimi warunkami w pracy. Widać jest to pierwsza praca, w której pracujesz, polecam Colorland, praca za 1600 plus 200 zł premii, praca 2 razy cięższa. Miłego dnia.

Q
@Szybki Ryś

Poważnie? Właściciel nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy? Widzę, że tu jak podczas oglądania meczów piłki nożnej - każdy, kto siedzi na kanapie jest lepszym sportowcem i lepiej by zagrał niż piłkarze na boisku i trener. Firma się rozwija, więc jednak właściciel wie jak nią zarządzać. Wiesz lepiej jak zarządzać firmą? Otwórz własną, zatrudnij ludzi i wykaż się.

Susa
@Q

Popieram. Ludzie popatrzcie obiektywnie. Firma rozwinęła się nieprawdopodobnie. To świadczy najlepiej o trafności podejmowanych przez właściciela decyzji. Nawet, jeśli się komuś nie podobają i sam uważa że zrobiłby lepiej. Przecież może spróbować. U siebie.

DonWasyl
@Q

Kolejny poplecznik :D Będzie premia uznaniowa widzę :D

don pedro
@Susa

Waldek, bo ci żyłka pęknie :) Piszesz i piszesz podjudzasz ludzi jak "trener" i nic z tego. Jesteś drugą szarą eminencją Sylveco i każdy to wie.

Xxx
@don pedro

A kto jest pierwszą?

@Xxx

@Xxx Wspomnieliście o premiach uznaniowych w Sylveco. Jakie są zatem zasady ich przyznawania? Dzięki za info.

P.Joanna
@Ewa

Nie ma zasad. Jak pensja minimalna wzrasta to masz mniejszą premię tak żebyś nie mogła zarobić więcej.

rudy
@P.Joanna

Jeszcze tak nie było, żeby z powodu wzrostu minimalnej obniżano premię, bzdury opowiadasz. Jak ci mało to idź gdzie indziej o ile znajdziesz lepiej płatną pracę.

Robert
@rudy

A czy oprócz premii firma oferuje jakieś inne dodatki? Na jakich zasadach są przyznawane?

@P.Joanna

Hahaha no tak bo rozwój zawodowy, podniesienie dóbr osobistych pracownika w tej firmie to abstrakcja. Mini samo się nie spłaci.

Strzelec
@Szybki Ryś

Jeśli tak bardzo cierpisz to się zwolnij... Co chwile zmieniają się przepisy to i zmiany być muszą w "wygodach". Załóż swoją działalność (jeśli masz odwagę) to się dowiesz jak to wygląda... A atmosferę psują niestety takie osoby jak Ty...

Czy pracodawca Sylveco organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Robol

Nie, niektórym przydałoby się szkolenie z obsługi komputera i nawet tego brak.

Zateczkowany

Witam. Jestem byłym pracownikiem produkcji z prawie 3 letnim stażem pracy i są plusy i minusy jak w każdej pracy. Praca na produkcji jest pracą fizyczną i umysłową więc nie ma co oczekiwać na przesiadywanie i przeglądanie "fejsika" Praca zarówno dla mężczyzn i kobiet przez moje doświadczenie mogę stwierdzić że na bardzo podobnym poziomie nie wiele jest różnic. Z plusów : - Wynagrodzenie podstawa plus premia uznaniowa około 2400 na rękę (do 26 roku życia dodatek ) i wychodzi około 2600zł na rękę - Dobrze wyposażone pomieszczenie socjalne (duża stołówka nie brakuje miejsca, lodówki, automat z jedzeniem, ekspres, ketchupy itp., kawa, herbata itp.) pomieszczenie na plus. - Budynek i plac konkretny zadbany łatwo zauważyć - Duży parking - Dobra lokalizacja nie za blisko nie za daleko miasta - Budynek ocieplony i ogrzany są jednostki którym zawsze zimno nie poradzi - Czysto znacznie więcej niż mniej więc na plus - Długa przerwa (30min) - Dodatki świąteczne są różne nie podaje jakie (skromne nie skromne jeden chce 1000zł dla drugiego 100zł to dużo) - Rabaty na kosmetyki - Maszyny łatwe w obsłudze i ciągłe korekty mające na celu poprawę użytkowania bardzo na plus - Karty Benefit - Możliwość dodatkowego ubezpieczenia Z minusów : - Atmosfera dobrze byłoby nad nią popracować ze względu na to że (jednostki patrzą na siebie a znaczna większość na kogoś, pomoc można uzyskać od jednostek pozostali "uciekają" udają że nie widzą albo traktują człowieka jak powietrze. W czasie kiedy z prostych przyczyn komuś np. rozsypie się składnik rozleje olej itp. spotkać można się ze śmiechem chichem ale mało kto pomoże posprzątać choć trafiają się dobre dusze. A jeśli którejś z osób odpowiedzialnych za produkcje coś się rozleje, rozsypie itp. to często można się spotkać z poleceniem cytuje " posprzątaj to ja teraz nie mam czasu produkcja jest ważniejsza" tu rozumiem ale nie kiedy ta sama osoba potem usiądzie przy stoliku patrzy na ciebie kiedy sprzątasz i śmieje się do innych a następnie przychodzi i mówi "jeszcze tutaj ci zostało tu ma być czysto" a zdarzało się to dość często. Wiele przykładów do przytoczenia w tym temacie ale... Atmosfera do poprawy bardzo mocno. Integracja z innymi działami ok nie ma problemów. Częsty brak szacunku z stron pracowników młodszych stażem mimo upomnień i zwracania uwagi w przykładzie pracownik ze stażem 2 lat uczący pracownika który zakończył okres próbny i po ok 2 miesiącach po zaaklimatyzowaniu się w firmie wyzywa cię i oczernia cię jaki to nie jesteś ch.. gnó. itp. przed nowymi pracownikami nie jest ok ale to oczywiście tylko jednostki. Bardzo mocno trzeba uważać komu co się mówi wszystko jest w krótkiej chwili rozpowiadane i 1000 razy przekształcane. - BHP mimo ciągłej poprawy są nie dociągnięcia - Znajomy temat "kolesiostwo" większość osób w tej firmie jest czyimś bratem, siostrą, szwagrem, kuzynem, kolegą itd. przepraszam jednostki którym udało się bez "pleców" dostać do firmy. - Nie można wyrazić swojej opinii ze względu na rzadki ale zdarzający atak ze stron pracowników wyższego stanowiska. - W przypadku L4 3 dni wystarczyły aby pozbyć się całej premii nie ważne czy się pracowało cały miesiąc czy nie 1 dzień na L4 zabierał automatycznie 30% premii więc nie ma się co dziwić że ludzie jak zachorowali czy komuś coś się stało to chodzili ile się dało na L4 i komentarze typu "ja nie widzę żeby ludzie chorzy do pracy chodzili" moim zdaniem jest nie na miejscu bo jak komuś zależy albo ma cięższą sytuację życiową to nie pokarze po sobie i dopiero jak choroba przyprze do muru to pójdzie na L4 - Higiena osobista dotyczy tylko jednostek czasem odrobina mydła jak i pasta do zębów i nawet 10 minut czasu wystarczy aby innym osobom pracowało się milej :) Opinia jest neutralna mimo większej ilości pozytywów ze względu na to co akurat mnie spotkało. Nie zniechęcam ludzi do pracy w tej firmie bo jest na prawdę dobra. Polecam wam może być lepiej bo cały czas coś się dzieje lepiej czy gorzej ale miejmy na dzieje że na lepsze. W tak krótkim czasie doprowadzić małą firemkę do znaczącej na rynku firmy jest sporym osiągnięciem i sam raczej nie dał bym rady. Tą opinie wystawiam dłuższy czas po odejściu z firmy ze względu na to aby emocje opadły nie wylewać nie potrzebnych żali i kompetentnie wpisać plusy i minusy które będą mieć większe czy mniejsze znaczenie dla nowych pracowników tej firmy. Każdy jest bardzo, mniej czy bardziej urażony a są i tacy którym się dobrze pracowało mi było neutralnie. Tekstu typu "więcej wazeliny się nie dało" komu to potrzebne na tym forum wystawia się opinie nie hejt niestety nie każdemu idzie to zrozumieć. Firma ma dobrego właściciela zarządza lepiej czy gorzej to i tak firma się szybko rozwija ludzie są bardziej i mniej kompetentni jak wszędzie nigdzie nie jest dobrze ani źle. Może moja opinia komuś pomoże może nie hejt i tak na mnie będzie nic tego nie zmieni. To moja opinia mimo jak źle i dobrze było Pozdrawiam.

Go
@Zateczkowany

A jak odpiszesz sytuację na dziale dystrybucji, złożyłam podanie i czekam czy drugi raz zadzwonia, jestem po rozmowie z J. R. Opowiadał o pracy przy pakowaniu kosmetyków, kompletowania zamówień, wygląda to dosyć dobrze, ale...

@Go

Udało Ci się dostać do pracy w dziale dystrybucji? Jak wygląda taka praca?

pracownik trenera

podstawa 2 koła netto od 2020 albo większość wypowie umowy, u frajera trenera pracować to wielka pogarda, niedługo chyba każe sobie pociągnąć za dobrą opinię, gość tylko niszczy zmianę

Witam. Nie polecam pracy w tej firmie. Atmosfera jest bardzo kiepska ludzie bardzo niemili i opryskliwi. pan Kubuś z rekrutacji straszny (usunięte przez administratora) i prostak. Specjalnie napisane przez małe p bo na Pana to trzeba mieć zachowanie. Ważniejszy niż dyrektor. Praca w tej firmie to porażka. Powiem krótko. Tresura i (usunięte przez administratora) koncentracyjny.

ja pracownik

fajnie wszytko extra , jest fajnie i ogólnie fajnie , ale mogło być lepiej ale jest fajnie i powoli do przodu, fajnie jest i mogło być lepiej ale nie jest gorzej i dlatego jest fajnie oprócz tego że jest fajnie i do przodu

ja pracownik
@ja pracownik

jeszcze zapomniałem dodać że jest fajnie, bo gdzie indziej było by tak fajnie jak nie tutaj, a skoro jest fajnie to dlaczego miało być nie fajnie, a do falickich to nie wiem nie znam , ale jak kogoś du..a boli bo sie pracować nie chce i nie jest wtedy fajnie to niech się zwolni i nie pisze że nie jest fajnie, bo wiem co pisze i wiem też że jest fajnie a nie że nie jest fajnie

Szok

Czy tylko mlode osoby tam pracuja?

rozlewniczypsychopata
@Szok

tak, bo muszą(usunięte przez administratora)i uważaj na fałlickich, bo to sprzedawczykki

@rozlewniczypsychopata

Takich jest tu wielu...

A tam pitolicie ... Sylewco fajne kosmetyki ma!

karola
@..

fajne kosmetyki? to chyba jakiś żart , takich kosmetyków to bym za darmo nie chciała, niby natura a pełno w nich chemii sztucznych substancji a jeśli chodzi o działanie to żadne...

Ss
@karola

Każdy kosmetyk musi mieć np. emulgatory, konserwanty itp. Sylveco ma i tak zdecydowanie lepsze składniki niz większość kosmetyków drogeryjnych. Działanie oczywiście, że jest. Gdyby nie było to nikt by ich nie kupował, a mają dobre opinie i klienci wracają.

Michałowa
@karola

Ty to chyba z konkurencji jesteś :)

Tylkoczlowiek

Czy ktoś wie czy przyjmują na praktyki studentów?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Sylveco?

Ogry

Traktowanie pracownika jest przedmiotowe. Jak coś im się nie spodoba to znajdą 100 powodów żeby zwolnić Cię od razu. Z resztą poczytaj komentarze poniżej. Zero szacunku do człowieka jak i do pracownika !

goździkowa

Kierowników mają tam dwóch, jeden normalny (jest człowiekiem), drugi to kapo nazywają go trener, gość ma humory jak przy okresie, na niczym się nie zna, robi ludziom zdjęcia, szuka haków ciśnie i donosi. Gość psuje atmosferę w firmie, to mu wychodzi najlepiej.

Super specjalistka
@goździkowa

Prawda!!!!

Absolwentka PRz

Jestem absolwentką PRz, złożyłam cv do Sylveco ale jak czytam to forum to się przestraszyłam. Kilka osób, które raczej nie są zadowolone z pracy podaje argumenty ( atmosfera i benefity głównie) dlaczego nie, od razu są atakowane, wyśmiewane i obrażanie chyba przez starych pracowników od frustratów, dzbanów i innych. Po co ta mowa nienawiści? Skąd w Was tyle nienawiści? Ludzie na tym forum powinni pozostawiać swoje opinie i odczucia o firmie a nie pluć na innych. Skąd wiecie czy jest ich garstka czy może połowa? A może więcej? Jeśli to jest ta miła atmosfera to ja raczej podziękuję. Pozdrawiam zadowolonych i nie zadowolonych - absolwentka PRz czyli wykształcona de.bil.ka

mgr inż po uniwersytecie
@Absolwentka PRz

Aż dziwne że na politehnice nie nauczyli pani czytać ze zrozumieniem. Jeśli pani "wykształcona" czyta komentarze wybiórczo, to taki jest później efekt. Proszę zejść poniżej i poczytać co piszą niezadowoleni pracownicy mieszający z błotem wszystkich ludzi w firmie. Nawet tych którzy nie mieszają się w te płytkie gierki i chcą tylko pracować w spokoju. Nijak się to ma do rzetelnych opinii o pracodawcy i benefitach. Wystarczy chcieć się zagłębić w temat a nie wystawiać "najmądrzejszą" opinie na podstawie 4 ostatnich komentarzy. Jak pani dojdzie do genezy tej mowy nienawiści, to zapraszam do merytorycznej dyskusji. P.S proszę wziąć pod uwagę że poziomem rozmowy najlepiej dostosować się do rozmówcy. Może wtedy zrozumie Pani skąd tyle nienawiści w tych komentarzach u ludzi którzy chcą tylko w spokoju pracować i nie być poniżani przez byłych pracowników którym znowu noc nie wyszło :) pozdrawiam mgr inż po uniwersytecie Rozumiem

Nigdy więcej jak robol
@Absolwentka PRz

Gułag i tyle, daj sobie spokój, wyjdzie Ci to na zdrowie.

@Nigdy więcej jak robol

Witam! Aktualnie na oficjalnej stronie internetowej firmy widnieje informacja o tym, że prowadzony jest nabór pracowników do działu obsługi klienta. Wiecie może, na jakie wynagrodzenie początkowe można liczyć?

Aaa
@mgr inż po uniwersytecie

PoliteCHnice, jeśli już :-P

Radek

Dobra firma i pracodawca co nie znaczy , że jest idealnie, ale warto poprawiać!!

Słów kilka

Pamiętajcie, że ci byli pracownicy których obrażacie (oraz obecni którzy pewnie za jakiś czas będą byłymi) pracując w tej firmie (dłużej lub krócej) dużo wiedzą, słyszą i widzą. A po odejsciu czy zwolnieniu z tej firmy już im na niej nie zależy... Wnioski wyciągnijcie sami.

Prawda boli ?

Zabawne są te wszystkie opinie frustratów, którzy nie poradzili sobie z rzeczywistością pracy i rynku pracy. Poziom benefitów nie jest u każdego pracodawcy taki sam. Ale to chyba wiedzieliście przed przyjściem do pracy. No chyba że się mylę i byliście w totalnym amoku podpisując umowę o pracę. G.ów.no burza o ludziach bez matury. Papier zrobił z Was w większości wykształconych de.bil.i którzy pod pretekstem zwykłego papierku mogą wykonywać pracę lepiej niż ludzie do tego stworzeni przez naturę, nie posiadający takich wyróżnień ;) przynajmniej tak wam się wydaje... I nech się wydaje dalej :) piszecie i opowiadacie pierdoły o swoich umiejętnościach które tak naprawdę dobrze wyglądają tylko na papierze. W internecie każdy kozak. Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy... Sylveco to piekło, lepiej omijajcie nas z daleka. Szkoda waszego i naszego czasu.

Odkurzacz
@Prawda boli ?

No wreszcie sylveco coś szczerego o sobie napisało. Tylko nie piszcie więcej że wszyscy są tam dla siebie uprzejmii i życzliwi lub o socjalnym na bardzo wysokim poziomie bo jeszcze ktoś pomyśli że jednak naprawdę jesteście niezrównoważeni. Chyba już nikt nie będzie miał złudzeń co do atmosfery w tym piekle, po tym jak pracodawca nazywa swoich pracowników de.bilami. Taka informacja na pewno przyda się obecnym pracownikom oraz tym którzy rozważali podjęcie tam pracy. Oczywistym jest że wszyscy omijać was będą z daleka. Taplajcie się w swoim ba.gienku sami !

Zadowolony zwyczajny pracowni
@Odkurzacz

Powiedz mi, czy ty naprawdę jesteś tak naiwną osobą która myśli że szef sam sobie pisze wszystkie te opinie ? Myślę że ma lepsze zajęcie niż polemika z frustratami. Którym w kolejnej pracy nie pykło. W firmie są ludzie zadowoleni ze swojej pracy, warunków, i atmosfery w niej panującej. Dlaczego jako pracownicy mamy nie bronić swojego pracodawcy przed takimi dz.bana.mi jak Ty? Ty możesz siać ferment, ale innym zabraniasz napisać miłe słowo i podzielić się pozytywną opinią? Oczy bolą jak czytam te głupoty że szef poświęcił Ci czas i napisał do ciebie komentarz. Przestań pluć jadem na lewo i prawo, weź się za pracę a nie szukanie sensacji, to może kiedyś będziesz mógł jak to zrozumiesz, napisać coś pozytywnego o swojej pracy i pracodawcy. Nie tylko płakać i straszyć że nikt do pracy tu nie przyjdzie. Hipokryzji ciąg dalszy... Dobrze że nie muszę już pewnie, spotykać w firmie takich ludzi jak Ty. Bo to właśnie również przez Ciebie ta atmosfera jest psuta... Nie wiem czy przez mgłę twojej gł.upoty to do Ciebie dotrze, ale żeby nie było wątpliwości komentarz piszę jako obecny, zadowolony zwyczajny pracownik.

Haha
@Prawda boli ?

Nie oszukujemy się może i papierek mgr dziś nic nie znaczy, ale matura to podstawa. Szczególnie na kierowniczych stanowiskach. Ciekawe jakby na rynku pracy poradziły sobie dziś osoby bez matury. Myślę że poza mop'a albo szpachelke by nie wyszly

Stary pracownik
@Haha

Matura to podstawa czego ? Chyba podstawa do pisania głupich komentarzy sfrustrowanych byłych pracowników którzy nie są w stanie poradzić sobie z nową rzeczywistością bo nie nadawali się "nawet" do SYLVECO. Gardzę takimi komentarzami jak twój. To że ktoś nie ma matury, to oznacza że tylko do mopa lub szpachelki się nadaje ? Obłudny dur.niu bo inaczej napisać nie mogę. Żal mi ciebie że oceniasz ludzi przez pryzmat gó.wn.o znaczącego dziś kwitu. Znam wiele osób bez matury, które upokorzył by Cię swoimi wrodzonymi lub nabytymi zdolnościami w każdej pracy. Są ludzie którzy się po prostu do pewnych prac nadają. A Tobie pomimo pełnego wyższego, pozostanie nadal pisanie idiot.tycznych komentarzy u kolejnych pracodawców którzy zweryfikowali twój niesamowity talent i wykształcenie.

:-)
@Stary pracownik

"pracownicy są dla siebie mili i życzliwi..." no faktycznie :-) ten komentarz to w 100% potwierdza ;-) A matura potwierdza m.in. umiejętność czytania ze zrozumieniem. To czy matura jest potwierdzeniem czegokolwiek jest sprawą dyskusyjna, ale jej znaczenie na rynku pracy jest oczywiste!

Tradycjonalista
@:-)

Sfrustrowana osobo, tak ludzie są dla siebie mili, osobiście nie spotkała mnie żadna nieprzyjemność ze strony współpracowników czy działu zarządzającego. Lata pracy w Sylveco to dobitnie potwierdzają. Szukasz problemu, zacznij od siebie, bo ty i parę innych tu frustratów ma z tym eweidentnie problem. W firmie pracuje ponad 200 osób a na go work narzeka ledwie garstka... To samo dzieje się na forach innych pracodawców. Nic nowego, zawsze znajdzie się jakaś źle potraktowana płaczka... Zjedz snikersa i zacznij szukać roboty marzeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Sylveco - Łąka

• Jak się pracuje w Sylveco?

Zobacz opinie na temat firmy Sylveco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sylveco?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sylveco
3.2/5 Na podstawie 73 ocen.
  • 260F
    36-004 Łąka