Opinie o sylveco.pl - SYLVECO Radosław Piela w Łąka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sylveco. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sylveco o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sylveco w Łąka

Kamdydat

Czy może ktoś mi powiedzieć coś na temat pracy jako przedstawiciel w SYLVECO? Warto?

ania
@Kamdydat

Też chętnie poczytam najnowsze opinie. Dajcie znać czy to praca po sklepach/drogeriach czy po aptekach?

Ona
@Kamdydat

Zgrany zespół. Warto. Super szef. Praca dla ludzi którzy lubią się wykazać.

Omnibus
@Kamdydat

Jeśli szukasz miejsca do przezimowania to nie warto, będziesz się męczył a ludzie razem z tobą. Jeśli jesteś pracowity, znasz swoją wartość i nie boisz się ciężkiej pracy to warto. Atmosfera jest tutaj ok, ludzie pracują w tym dziale od lat, jeśli odchodzą to zazwyczaj z własnej woli w pogoni za większymi pieniędzmi.

Zadowolony
@ania

Praca mieszana, drogerie, sklepy kosmetyczne, sklepy zielarskie, apteki. Można się rozwinąć i dużo nauczyć od zespołu i przełożonych.

@Zadowolony

A jak z samochodem? Można używać do celów prywatnych?

operator kamery

Cześć. Dlaczego W.W. pracuje jeszcze w tej firmie? Człowiek który jawnie namawia pracowników do: -zmiany pracy do konkurencji mając wiedzę o przepisach, - olewania czytników wmawiając, że nikt czasu nie liczy, -namawia do podbierania surowców, bo nikt tego nie kontroluje, a jak będą straty to w koszty pójdą, - mówieniu mu o zachciankach, bo znając szefa może wszystko załatwić z gadżetów do domu, -łamania procedur produkcji i dodawania surowców w proporcjach innych niż wskazanych w przepisach, bo i tak produkt wyjdzie dobry??? To jest chore co się odp....la na tej zmianie, a do tego lider produkcji powiedział, że każde kłamstwo przykryje. Blond świnka E. jest tak fałszywa jak W.W. uważajcie!

"Rutyna" Zaabija
@operator kamery

a świstak siedzi i zawija...

@"Rutyna" Zaabija

Ciekawe to to , z tym świstakiem. No i z tym załatwianiem też. Idę po ????.

Lalalal
@operator kamery

Inne proporcje ??? No tak i potem wychodzi cos co sie kupy nie trzyma. Jak wiecej skladnikow zejdzie to produkt bedzie finalnie lepszy - wiecej skladnikow aktywnych = lepsze dzialanie (usunięte przez administratora) Dobre !

Lalalal

Po co ten świstak tyle zawija?

@operator kamery

Już skończcie te wywody, bo to żenujące. Każdy wie jak jest i każdy ma swój rozum, a jeśli dajesz się podpuszczać jakiemuś pracownikowi to tylko świadczy o twojej inteligencji. Pracuj, nie słuchaj gościa i tyle. Wkrótce wybory na przedstawicieli pracowników i będziesz mógł wylać swoje żale zaufanej osobie. Jak ktoś chce robić karierę przez donoszenie to gratuluję. Na naważaniu chłopaki jakoś pracują i nikt nie ma z nikim problemu, a pracują z osobą o której tu wiele napisano większe lub mniejsze bzdury.

bezstronny indianin
@pracownik

Dziwne bo nikt nie chciał z nim pracować. Nie wiem skąd macie tak sprzeczne informacje

ona

Kierownicy na produkcji to jest hit. Jeden tzw trener co już wiadomo ma problemy emocjonalne i każdemu polecam jak krzyczy to go (usunięte przez administratora)i zlewać, bo wiedzy nie ma, a krzyczeć na nikogo nie może. Drugi mniejszy o którym tu zwykle było dobrze pisane to już chyba nie aktualne. Zachowuje się jakby miał cieczkę, albo go cisną i dlatego wnerwia ludzi i szuka bzdur, albo mu odbiło. Człowieku nikogo nie obchodzi co tam bełkoczesz, bo jak będziesz fikał to wielu odejdzie z tej nisko płatnej pracy. Ciesz się, że masz jeszcze kim zrobić grafik produkcji i myj zęby, bo następnym razem nie pogadamy,

OMG

Czy to prawda ze wsród pracowników są osoby które rozmawiając z drugim pracownikiem nagrywają rozmowy i przekazują je wyżej?

Bug

Ale ty tak serio ? Nazywając kogoś (usunięte przez administratora)sam stawiasz się niżej w drabinie ewolucji , no i jak trzeba być (usunięte przez administratora)świecie. Masz na to dowody że ktoś kogoś nagrywa ? Czy tylko tak myślisz , a smarowanie w necie kogokolwiek pokazuje tylko Twój rozwój intelektualny. Widzę że masz za mało w spodniach abyś miał odwagę się przedstawić. Druga sprawa. Skoro tak Ci źle w tej pracy to dlaczego nie odejdziesz. Chyba że sprzedający życiu już więcej nie osiągniesz i zostało Ci tylko użalanie się nad samym sobą i obwinianie innych za swój marny los. Tak tylko chciałem dodać swój komentarz , nie nie pracuje już w tej pracy ale dobrze ją wspominam prócz takich dzieci jak ty.

produkcja
@Bug

Waldek jak już coś to bóg nie bug, każdy wie, że to ty odpisałeś. Zapracowałeś sobie na taką opinię, jesteś xxxxx i każdy w firmie o tym wie, a w każdej innej jesteś skończony jeśli trafisz na kogoś kto cię z Sylveco zna. Nieudacznikiem intelektualnym jesteś ty, widocznie musisz długo ciągnąć lachę skoro jeszcze nie trafiłeś do biura, wiele nagrań przed tobą i zakupów bzdur na koszt firmy. Radek ogarnij się, kogo Ty zatrudniasz!

@produkcja

Forma bug jest poprawna. Jeśli chodzi o Waldka to nie miałem przyjemności z nim pracować. Ale widzę że bardzo go lubisz i jesteś w stanie mu to powiedzieć prosto w twarz , chyba że Ci się fałdka zwinęła i kupisz ogon jak go widzisz.

@produkcja

Miało być kulisz nie kupisz. Słownik płata figle. Życzę szczęścia w życiu i abyś w końcu trafił na równego sobie bo widzę że sobie w życiu nie radzisz i jedynie co Ci wychodzi to użalanie się nad własnym losem.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sylveco na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Ruda

ludzie odchodzą, przychodzą lekko uposledzeni lub z orzeczeniem, brawo! zarobki jak na ukrainie, sami donosiciele typu ewelina nic nie wiedząca, a kierownik to może aplikować do cyrku

Sylveco ponad wszysto

Radek! Mamy do Ciebie wielki szacunek za to jak rozwinąłeś ten cały biznes. Tylko czy do prawdy dalej ślepo wierzysz w swoich ludzi? Tu już było napisane wszystko chyba o każdym. Masz 7 dni! Albo robisz porządek w firmie, albo wytaczamy ciężkie działa i wszystkie nagrania tego co mówią Twoi "zaufani" ludzie pojawią się w internecie, dostaniesz linki. Tak Cię kochają i ściemniają, a są tak fałszywi jak putin. Ludzi SYLVECO nie doceniacie, a tych prawdziwych pracowników, którzy odwalają kawał dobrej roboty macie w (usunięte przez administratora) przynajmniej tak to wygląda. Ten temat z podziałem na starszych to jest najgorsze co mogło być, dzięki temu stracicie ostatnich doświadczonych, albo szybko wszystkim wyrównacie zarobki. Radek i Joanna ruszcie głowami macie czas do przyszłego weekendu. Aha i kierownika też pasuje zmienić, można zrobić wywiad z ludźmi który jest ok, a który bałwan za którego wszystko się robi, ale Ty Radosław chyba dobrze o tym wiesz.

Rafał
@Sylveco ponad wszysto

Tak to wygląda, 100 zł nie chcieli więcej dać nie mając nikogo za mnie i jak widać polityka się nie zmieniła po tym co piszecie. Teraz to już trzeba po 500 więcej by zatrzyać

Stolarz co w kamery luka
@Rafał

Dlatego Grzesiek odchodzi, ogarnia 3 działy za (usunięte przez administratora) a jak odejdzie to dopiero bedzie noga na produkcji, bo magazyn odstawia towar gdzie chce, a kierownicy nie wiedzą co jest czym, to tak ja na produkcji Kasia odejdzie i sobie połamią nogi, reszta operatorów czy lider na zmianie trenera to dramat z łapanki

kierownik
@Stolarz co w kamery luka

To czarny też odchodzi? W sumie nie dziwię mu się. Bieda na rozlewni.

Ona
@Sylveco ponad wszysto

Podwyzek i tak nie bedzie, raczej pozatrudniaja nowych - to tak dla zasady tylko. Zreszta rekrutacje juz trwaja

Usuwanie komentarzy

A gdzie większość komentarzy które trafiały w sedno mówiąc o atmosferze panującej w tej firmie? Pewnie zaraz te dodane niedawno również znikną. Wstyd i hańba. Sylveco już lepszej opinii nie zdobędzie, tymbardziej gdy góra będzie (usunięte przez administratora)komentarze i dodawać te które firmie schlebiają. No chyba, ze to życzliwe grono „uprzywilejowanych” dalej stosuje te sama taktykę(usunięte przez administratora)zarządzającym.

@Usuwanie komentarzy

A co niby zniknęło? Nie zauważyłem nic. A zresztą dużo tutaj komentarzy, szkoda, że większość negatywnych. O co chodzi z tymi uprzywilejowanymi? Widzę, że atmosfera nie taka, a może podasz jakieś przykłady, bo w sumie nic konkretnego nie napisałeś?

Dżasta

u mnie na zmianie też radia nie będzie i gęby na kłudkę, (usunięte przez administratora) na maksa może przestaniecie się mylić!

Seth

Złożyłem cv do działu obsługi klienta, Pan mi zaczął proponować pracę na produkcji? 2400 po próbnym przy czym system karania pracownika czyli 12 zł za spóźnienie, palenie, przekraczanie przerw po uprzedniej ustnej reprymendzie yyy temu Panu to się chyba czasy II wojny światowej z obecnymi pomyliły. Ja na produkcję to za 3500 netto bym nie chciał. Rekrutant na wstępie mówi jawnie o mobbingu no szok...

Inspekcja
@Seth

Gdzie jest inspekcja pracy?

@Inspekcja

Nie chodzi o inspekcję tylko o to co proponują i jak proponują. Idzie Pan na rozmowę o pracę dają kasę taką sobie i do tego na wstępie słyszy Pan o karaniu pracownika. Chodzi o to żeby to była informacja dla innych aby oszczędzić ich czas. Po co iść na rozmowę i się rozczarować na wstępie.

Seth

Jak pisałem interesowała mnie praca obsługa klienta nie produkcja. Z grzecznosci Pana wysluchalem i sprawdziłem w domu nie aplikowalem na produkcję a Pan mówił że tak... Słabo placicie i macie problem z ludźmi zatrudnijcie Ukrainę to wszystko. Na przyszłość niech Pan nie kłamie bo nie wypada. Pozdrawiam.

Level 99
@Seth

Hah ja byłem na rozmowie na produkcję , pan arogancki ,pierw mówił że jak będę zainteresowany mam zadzwonič i dać znać czy chce się związać z firmą ,niestety po zadaniu kilku pytań i dyskusji na odchodne pan zmienił taktykę że to on w dniu jutrzejszym da znać ale odpowiedź będzie ,mija miesiąc i po przypomnieniu się rekruterowi telefonicznie o wynikach zostałem zbyty .

K.T.O
@Seth

Inspekcja pracy w tej firmie by sie przydała; szczególnie aby sprawdzic poczynania tych na górze

dyrektor rąb
@Seth

a co myślałeś, że byndzie lekko kocie?

riki
@Level 99

Czyli wygrałeś życie, po co się marnować, a dyrektor to jest dramat tylko u radka taki ktoś może być na tym stanowisku, zero szacunu wśród kadry, nikt mu nie wierzy

Łucja

Dzień dobry, ile można zarabiać miesięcznie w Sylveco na dziale obsługi klienta? Czy posiadanie doświadczenia i odpowiednich umiejętności ma znaczenie przy ustalaniu początkowej stawki z kandydatem? Czy negocjacje są możliwe?

teleg-raf
@Łucja

trzymaj się z daleka od tego działu, ściema dyrektora to fundament

M

Witam czy warto starać się tam o pracę jako specjalista do spraw sprzedaży ? Bardzo proszę o odpowiedź :) bo nie wiem czy zawracać sobie głowę ta firmą

Aleksander

Firma Sylveco.pl z tego co widzę ma na swojej stronie kosmetyki wegańskie. Czy ktoś ich używał? Jak oceniacie skład i efekty? Ważne dla mnie z perspektywy alergika. Używaliście ich i możecie podzielić się opinią? ;)

Były z profuckji

W.W to najwiekszy karaluch jakiego znam. Jak (usunięte przez administratora)spotkam to wyłapie na łeb

profuckja
@Były z profuckji

trzeba być wyjątkowo nierozważnym wygłaszając publicznie groźby. Na szczęście to jest ostatnio skutecznie karane przez Policję. Ciebie też znajdą.

romp
@profuckja

nie strasz nie strasz bo się (usunięte przez administratora), kumaci wiedzą o co chodzi bynajmniej nie o robienie komuś krzywdy, ale ćwoków których nikt nie toleruje poza ratosłafem trzeba piętnować! STOP (usunięte przez administratora) I DONOSICIELOM! JUDASZOM I JANKIELOM!

konf(idencja)ekcja

Cześć. Z tej strony pracownik lub były pracownik, a co niech mają banię. Dział tzw.konfekcji. Rządzi tam nie wiem jakim cudem gówniarzeria tzw. Jusia i Kinia, osoby całkowicie bez pojęcia, ale jednak od dyrektora, a druga zliczyc do 5 nie potrafi, ale jakoś ją przyjęli. Temat jest taki.... jak nie jesteś na insta,nie masz super pieska, albo jak w czym kolwiek się nie zgodzisz to jesteś wrogiem i zaraz coś zrobisz źle o czym dowie się dyrektorek. Jak chcesz coś nowego zaproponować to też jesteś wróg, chociaż te wymienione wcześniej pojęcia o pracy nie mają. Pojęcia nie mam co się dzieje w dziale kadr Sylveco (podobno tam też grubo leva osoba po znajomości tzw, Efa) ale to jest jeden wielki cyrk. Każdemu polecam mieć wywalone szczególnie na kierowników błaznów jakich mało, goście nie przygotowani do zawodu. Słaba firma, zarobki katastrofalne, kasowanie premii na to uważajcie, kierownicy tylko notatki piszą, (usunięte przez administratora) Teraz dożo lepszych firm na rynku.

Czy ktoś z pracowników/ byłych pracowników może coś powiedzieć na temat pracy w dziale sprzedaży i obsługi klienta? Ludzie spoko? Warto aplikować na te stanowiska?

K.T.O

Nie warto, jeden pod drugim dołki kopie a Karolina co wieczne problemy z systemem ma opóźnia wysyłanie zamowień

Dziewczyna

Witam jak wygląda atmosfera w firmie na czas dzisiejszy ???

obecna
@Dziewczyna

atmosfera beznadziejna, nie polecam pracy , lepiej szukać czegoś innego

To szukaj.
@obecna

Rozumiem, że wypowiedzenie dane? Czy dalej plujesz na firmę gdzie udajesz, że pracujesz?

lucyna co głowę ma
@To szukaj.

błaźnie kto udaje? za najniższą i te premie co uwalacie za byle (usunięte przez administratora) to jak to mówią jaka płaca taka praca, a teraz rynek ofert pełny i płatny o waszą premię wyżej i to na start tak więc praca w Łące za te ochłapy to już zesłanie dla coraz mniej licznych, bo jak pracujący tam jeszcze mówią ludzie rozpoczęli serię wypowiedzeń. tam kierownik zarabia tyle co aktualnie magazynier z uprawnieniami, a magazynierzy to chyba same kaleki, żeby za takie drobne robić i jeszcze wymagają by kogoś słuchać buahaha najlepiej trenera z móżdżkiem kolibra buahaha

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Sylveco?

K. L.

Jeśli chodzi o awans to są tylko obiecywane. Po ponad 3 latach oczekiwania na awans odeszłam z pracy. Nawet nie płacono mi składek mimo że było to w umowie....

ECHHH
@K. L.

Chodzi o te dobrowolne? Trzeba było deklaracje złożyć, a nie liczyć, że ktoś będzie Cię o to prosił.

Łucja

Cześć, zastanawiam się jakie wymagania ma firma wobec kandydatów na swoich przyszłych pracowników. Czy osoby związane z kosmetologią mogą liczyć na jakieś docenienie z tego powodu czy może jednak nie ma to żadnego znaczenia? Jeśli ktoś coś wie na ten temat to proszę o informacje.

Miła ????
@Łucja

Jeśli znasz z tej firmy osoby z zarządu i jesteś dobrym ich kumplem . Nie potrzeba Ci wykształcenia. Pewnie nawet matura niepotrzebna.Firma stawia na kolesiostwo i miłe widziane jest szpiclowanie na innych.

@Miła ????

No ok.. ale co w przypadku gdy nikogo nie znam? Jak wtedy wyglądają szanse na zatrudnienie w Sylveco?

ktoś
@Łucja

Realne szanse masz. Nie wszyscy zatrudnieni w firmie to znajomi znajomych. Jeśli aktualnie szukają kogoś na stanowisko które Cię interesuje, to jeśli jesteś osobą miłą, z chęciami do pracy to pracę w Sylveco możesz dostać :) Wykształcenie w kierunku kosmetycznym jest ok, ale nie każde stanowisko takiego wymaga lub wymaga innego, zależy na jakie stanowisko aplikujesz.

Dziewczyna

Tylko czego...już pomysły się wyczerpały...

obecna
@Dziewczyna

juz nie mają pomyslu, jak uwalać ludzi, ale nad tym pracuje napewno sztab kompetentnych osób bez matur i na stanowiskach po znajomosci,tacy tylko mają najlepiej, z reszta ktoś wyżej to pisał we wcześniejszych komentarzach

Aaneek

Witam, czy wiadomo czy Sylveco przyjmuje studentów kierunków chemicznych/kosmetycznych na praktyki?

Zostaw merytoryczną opinię o Sylveco - Łąka

• Jak się pracuje w Sylveco?

Zobacz opinie na temat firmy Sylveco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sylveco?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sylveco
3.2/5 Na podstawie 73 ocen.
  • 260F
    36-004 Łąka