counter
4 37 55 5 1
Zawiedziony Nowy wpis
Klient

Sprzedawca celowo ukrywa wady i usterki sprzedawanego auta aby jak najmniej pozwolić na targowanie ceny. Auto sprzedawane jako bezwypadkowe, po wizycie w warsztacie u mechanika zmienia swój status. Dowiaduję się nagle, że samochód brał udział w wypadku i wymienionych zostało sporo części, jak i lakierowanie kilku elementów. Miernik lakieru wskazuje sporą różnicę pomiędzy warstwami lakieru. Jeden plus, że wszystkie części jakie zostały wymienione po wypadku są oryginalne. Co do przebiegu też nie jestem pewien. Każdy mechanik twierdzi, że cena jak i przebieg na auto handlu są do negocjacji. Dokumentacja Eurotax jak i z naszego systemu historiapojazdu.gov.pl nie wskaże prawdziwych informacji, bo gdzieś po drodze pośrednicy (usunięte przez administratora) i urywają usterki powypadkowe. Nie jestem zadowolony z zakupu auta u Pana Oskara Lisa, bo zmuszony byłem wydać już kilka tysięcy złotych aby auto nadawało się do jazdy. Może nie wszystkie auta oferowane przez Pana Lisa są oszukane, ale moje było. Teraz wiem, że warto przed zakupem samochodu samemu wybrać zaufanego mechanika samochodowego i u niego sprawdzić planowany zakup. Inaczej można się bardzo zdziwić co się kupiło.

Tak7Nie
Niejeden Nowy wpis
@Zawiedziony

Ja również jestem niezadowolony z zakupu auta od Pana Oskara Lisa. Auto zupełnie nie zgodne z opisem. Proszę o kontakt pod adres mailowy osobypokrzywdzoneprzezkomis@gmail.com

Tak4Nie
Niejeden
Klient

Jestem niezadowolony z transakcji. Auto niezgodne z opisem, wiele usterek, cofnięty licznik.. można długo wymieniać. Nie polecam. (usunięte przez administratora). Osoby, które miały podobne historie, czują się w jakikolwiek sposób pokrzywdzone przez tego sprzedawcę, podczas zakupu od niego auta używanego (w szczególności przy rozbieżności o faktycznym stanie technicznym auta, jego faktycznej historii, faktycznym przebiegu lub rozbieżności podczas wystawiania przez niego faktur) zapraszam do kontaktu: osobypokrzywdzoneprzezkomis@gmail.com

Tak17Nie4
Oszukana Nowy wpis
@Niejeden

Ja również jestem niezadowolona z zakupu. Opisałam swój przypadek w mailu. Czekam na odpowiedź. Wreszcie ktoś się bierze za nieuczciwych sprzedawców.

Tak9Nie
Leszek Fuchr Nowy wpis
Klient

Serdecznie polecamy Autokomis Oskar. Niedawno kupiliśmy tam samochód i jesteśmy bardzo zadowoleni nie tylko z auta, ale również z profesjonalnej i miłej obsługi - z tego miejsca serdecznie pozdrawiamy Pana , który bardzo nam pomógł i wykazywał się dużą cierpliwością i zaangażowaniem, kiedy sprawdzaliśmy auto w warsztcie oraz stacji diagnostycznej. Kontakt z Autokomisem był bezproblemowy i cały proces zakupu (od pierwszej wizyty do podpisania umowy) przebiegał płynnie.

TakNie5
Gabriela Łazorczyk
Klient

POLECAM :^) super obsługa, pełna informacja o stanie samochodu. Perfect. DOBRY WYBÓR

Tak1Nie4

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tak2Nie
Metoo
Klient

Przesłałem wiadomość na email. Czekam na kontakt

Tak7Nie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Os-Car Oskar Lis?

TakNie
Patrycja Pisarska

Kupiłam na początku marca swoje pierwsze autko w tym komisie i jestem bardzo zadowolona :) Toyota sprawuje się wyśmienicie. Jest cichutka, zgrabna i cudownie się prowadzi. Zakup samochodu również przebiegł spokojnie, wszystko było wytłumaczone, żadnych kombinacji czy niedomówień. Oczywiście ze względu, że samochód trochę stał to z czasem wyszły małe usterki. Ale wystarczył telefon i wszystko opanowane praktycznie z dnia na dzień. Na prawdę polecam gorąco :)

Tak2Nie6
Marcin Prorok

Pełen profesjonalizm! W zakupie pomagał mi kolega który na kupnie aut zjadł zęby. Z początku miałem obawy co do zakupu w komisie ale od początku rozmów przez tel. słychać było, że Panowie nie nawijaja tzw makaronu na uszy. To co mówili potwierdziło się w 100%. Sami wyszli z propozycją zmierzenia lakieru, jazdy próbnej w różnych warunkach by sprawdzić pracę układu napędowego jak i stanu zawieszenia. Auto okazalo się byc w bdb stanie technicznym...rabat na dwie drobne usterki nie wpływające na jazdę które wyszły w trakcie oględzin cieszy. Opinia wystawiona po 3 tygodniach w pełni zasłużona. Oby więcej takich sprzedawców! Pozdrawiam

Tak2Nie6
Marcin Wojciechowski

Bardzo profesjonalna obsługa. Rozmowa rzeczowa i szczera, bez naciągania rzeczywistości. Klient dostaje tyle czasu ile potrzebuje na obejrzenie pojazdu. Jazda próbna możliwa na dłuższym odcinku. Na placu kilkadziesiąt pojazdów. Mogę naprawdę polecić!!

Tak3Nie8
Magdalena

Po 3 miesiącach zgodnie z opisem nasza Insignia jeździ bezawaryjnie. TUV uzyskała bez problemu. Kolejne autko także tu zakupimy. Jak najbardziej polecam.

Tak3Nie7
Karol Balcerowicz

Witam Gorąco polecam sprzedawcę Z żona mamy już dwa auta zakupione w OS-CAR Fachowe podejście do klienta Auto zgodne z opisem w internecie Oby więcej takich uczciwych sprzedawców było na rynku Z Czystym sumieniem POLECAM!

Tak3Nie8
Ds4

Polecam! Zakup okazał się strzałem w 10!!

Tak3Nie7
Brygida Buchnat

Polecam samochody od Pana Oskara. Już od 3 miesięc jestem zadowolona posiadaczką Nissana Juke! Na pewno wrócę po kolejne auto.

Tak4Nie7
Monika

@piotrek dlaczego? Opowiesz twoja sytuacje ?

TakNie
Adam

Jestem zadowolony z zakupu! Polecam

Tak4Nie10
Insignia

Sprzedawca godny polecenia. Auto zadbane sprawne zgodne z ogloszeniem. Kolejne zakupione auto i pelna satysfakcja i zadowolenie. Polecam.

Tak4Nie9
Piotrek

Brak szacunku i kultury do klientów.

Tak12Nie5
DS4

Jak najbardziej pozytywna ocena.

Tak4Nie10
Dariusz
@DS4

Możesz powiedzieć co konkretnie wpłynęło na takie pozytywne odczucia wobec Os-Car? Widzę, że jesteś zadowolony, jednak ciekawi mnie skąd taka opinia się wzięła, daj znać koniecznie!

Tak2Nie1
Mielewczyk Karol

Polecam! Jestem zadowolony z zakupionego auta. Pozdrawiam Pana Oskara.

Tak5Nie10
Marcel bmw

Zakup udany! Polecam

Tak5Nie9

Zostaw merytoryczną opinię o Os-Car Oskar Lis - Lębork

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Os-Car Oskar Lis
4/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Mireckiego 1 lok. 1