Opinie o Os-Car Oskar Lis w Lębork

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Os-Car Oskar Lis. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Os-Car Oskar Lis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Os-Car Oskar Lis w Lębork

A

Poszukuję osoby oszukane przez Pana Oskara Lis. Zbierzmy się by w koncu tą (usunięte przez administratora) . Mamy za co

No ale co, te telefony odbiera tylko właściciel, cały ten biznes to on sam? Jest tu może jakiś warsztat, gdzie dokonuje się niezbędnych nieraz napraw? To może by mi ktoś opisał, jak z tym człowiekiem się współpracuje, jakie ma podejście do pracownika i jakie zapewnia warunki zatrudnienia, zakładając, że piszemy o firmie, która jest pracodawcą, a nie samozatrudnieniem?

Michal

W styczniu kupiłem od Pana Oskara samochód i jestem zadowolony. Przyznam szczerze, że przed zakupem nie sprawdzałem opinii i jestem bardzo zdziwiony. Ja nie spotkałem się z żadnym chamstwem czy zaniżeniem ceny zakupu auta. Dostałem fakturę na kwotę na jaką się umówiliśmy po rabacie na drobne wady auta. Ktoś tu pisze, że właściciel ma same graty - chyba nie byłeś i nie oglądałeś wszystkich samochodów. Jedno z lepszych miejsc w Lęborku do zakupu samochodu. Wraz z żoną na pewno będziemy polecać. Nie zawsze człowiekowi dogodzisz. Sam pracuje w handlu z ludźmi i wiem jacy potrafią być (roszczeniowi, wredni, uparci, robiący na złość). Proszę podchodzić z bardzo dużym dystansem do negatywnych opinii. Ludziom pochwalić kogoś jest bardzo ciężko, ale (usunięte przez administratora) w tych czasach gdy każdy jest "anonimowy" jest bardzo prosto.

Dominik klient
@Michal

Witam serdecznie Powiem tak , jestem bardzo zadowolony z zakupu używanego pojazdu, auto z 2017 roku nie jest pojazdem idealnym i nowym, więc proszę o wyrozumiałość każdego gern zakupionego pojazdu z firmy i nie tylko z tej i każdej!!!ja obecnie jestem zadowolonym wiedząc że kupuję auto używane!!! Sprzedawca szczery oto fajne nic dodać nic ująć Polecam tego gościa.

Zadowolony klient

Witam serdecznie wszystkich którzy się tak bardzo interesują sprzedawcą firmy, a nie mają odwagi o ujawnienie swoich danych tożsamości.Uwazam wprost fałszywość ludzka niema granic!!! Zazdrość, Żenada nic pozatym, obrabionie kogoś za plecami uważam takich ludzi za tchórzliwych dzieciaków.

Arkadiusz Nowy wpis
@Zadowolony klient

Tak dokładnie po prostu może tutaj bruździć konkurencja ja kupiłem dwa auta i było standartowo do ogarnięcia parę rzeczy napomne że oby dwa były w benzynie pozdrawiam tych których kupują w dizlu

Hehe Nowy wpis
@Arkadiusz

O czym Ty tu piszesz. Jaka konkurencja? Z tego co się orientuję Pan O. L. jest już znany w Sądzie w Lęborku i Słupsku. Wiem też o większej ilości (usunięte przez administratora) osób które kupiło auta niezgodne z opisem. Tak więc nie polecam

Adka Nowy wpis

Kiedyś już tu zaglądałam jak chłopak szukał pracy jako mechanik ale nie było wcale tych komentarzy z tego roku. Czemu ludzie tak nagle zaczęli się pracą interesować? Były gdzieś jakieś oferty dodawane? Dla mechanika też?

Dzień dobry. czy tutaj pracują inni handlowcy? nie mogę w tym momencie doszukać się ofert w sieci a widziałem po paru wpisach, że ludzie do takiej pracy nawiązywali. Fakt faktem znam się na sprzedaży aut używanych, mam doświadczenie. nie mam pojęcia jednak ile tutaj go potrzeba żeby się kwalifikować?

Ulany

Jestem z tego powiatu i ten gość ma bardzo nieciekawa opinie w mieście, ponoć przegrał sprawy w sadzie w Leborku i gdzies jeszcze, wielokrotnie (usunięte przez administratora) klientow, a komis dzieli z kilkoma innymi partnerami biznesowymi, radze omijac szerokim łukiem. Szukalem auta dla siebie a i uwaga na wszelakie formy podejscia do klienta, ten pan jest bardzo miły do momentu przekazania pieniedzy za pojazd

Marcin z okolic
@Ulany

A jaki jest po sprzedaży samochodu to już nas nie powinno interesować, wystarczy nam ten .moment jak podchodzi do klienta.i to wszystko po prostu jest zawodowcem i tyle (usunięte przez administratora)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Os-Car Oskar Lis spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno

O co chodzi z tymi przegranymi sprawami co tu piszecie? One dotyczą pracy w ogóle czy w niej wszystko git? Słyszałem, że zatrudniał jakiś czas temu ludzi na stanowisku Technik informatyk. Tylko to akurat rok temu oferta była i chciałem spytać, czy teraz jest praca i jak to wygląda. Zarobki na tę chwilę ok, wszystko jak umówione?

Edward

Witam Obserwując to wszystko to wy wypisujecie, to rozumiem że jesteście już, na emeryturze!!! Boże ludzie to są samochody używane!! Sam kupiłem auto 7 letnie i wiele rzeczy było do ogarnięcia, więc czego oczekujecie od używanego pojazdu a nie od sprzedającego.

@Edward

Tutaj to raczej ktoś o pracę pytał. Ja też szukam pracy jako handlowiec i dlatego tutaj jestem. To auto co kupiłeś to z tego komisu? Bo zastanawiam się czy dużo osób tutaj pracuje, właśnie na stanowisku sprzedawcy/handlowca.

Jakie warunki pracy są w Os-Car Oskar Lis? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Informatyk?

Michal

????
@Michal

Został zgłoszony do skarbówki. Teraz się boi. Papiery i nagrania mówią same za siebie

Mateusz Milowik
@Michal

Zgadzam się z tobą Michał. Może to konkurencyjne firmy robią te wpisy? W innych komisach widziałem podobną burzę opinii. W Lęborku jest duża konkurencja. Myślę, że nie ma co się przejmować i brać do wiadomości tych opinii. Najlepiej samemu pojechać jeżeli akurat podoba nam się auto w tym komisie - sprawdzić, porozmawiać i przekonać na własnym doświadczeniu. A co do Pana "????" (oczywiście wstyd podać swoje prawdziwe dane, wstydzi się Pan Imienia i Nazwiska?) - ludzie "uprzejmie donoszę" to plaga Naszego społeczeństwa. (usunięte przez administratora)

Karol
@Michal

Trzeba do tego wszystkiego podchodzić zdrowo rozsądkowo. Każdy samochód jest inny i przed zakupem należałoby sprawdzić samochód. Ja tak zrobiłem i nie mam żadnego problemu. Na jakieś drobne usterki otrzymałem obniżkę ceny i tyle. A zgłaszanie kogoś do skarbówki bo coś nam się popsuło w aucie to szczyt wszystkiego. Można w mniej konfidencki sposób dochodzić swoich racji. A oczernianie w internecie to największa słabość.

Dominik klient
@Michal

Ja to się zastanawiałem czy elektromechanik nie może przypadkiem tu pracować, bo kiedyś już firma w takiej kategorii pokazała mi się w Internecie jak po Lęborku sobie czegoś szukałem. Na sprzedaży się nie znam ale czy te auta teraz są może jakoś konkretnie ogarniane teraz?

A

R
@A

erjot86@gmail.com proszę o kontakt w sprawie tego komisanta

Tadeusz
@A

Dzień dobry,wszystko to i ten portal to jedno pomówienia wszystkich klientów,a Widzę że ktoś się bardzo rozpędził z ubliżaniem natym portalu. Od wyjaśnień są telefony bo tutaj piszą ludzie prości którzy nie potrafią wyjaśniać tylko głupoty wypisywać!? znam ten komis jest mega super obsługa znakomita,zakupiłem w tym kimisie 2 auta jestem zadowolony i będę polecać ten kimis każdemu swojemu bliskiemu.

Klient
@Tadeusz

Od wyjaśnień są telefony. Zgadzam się z tym w 100%. Jest tylko kluczowy problem. W momencie gdy pojawił się problem z autem Oskar najpierw jest nieuprzejmy w tych rozmowach a potem zupełnie nie odbiera telefonu. Oczywiście można próbować z innego telefonu i odbierze ale po chwili się rozłącza. Tak więc nic innego nie pozostaje jak opisywać swoje problemy z tym komisantem na tym forum by przestrzec kolejnych potencjalnych klientów których może zrobić w Bałon.

Adrian

szukam pracy w Lęborku. nie wiem co tu jest grane z tymi wpisami od klientów komisu, i jakie to może mieć przełożenie na pracownika tej firmy? kto by opisał, jak jest się opłacanym i jakie są wymagania, co do roboty? i czy tu naprawiają auta? a pytam, bo nie ma już ogłoszeń i strony internetowej też nie ma. sam KRS stwierdza, że to handel autami.

Beata

Miałam zapytać o coś innego, ale nie spodziewałam się tylu komentarzy o jakichś problemach. Jaka jest sytuacja, szef się wywiązuje z umowy czy nie? Dajcie znać, o co chodzi, bo nie wiem, co robić.

Byly klieny
@Beata

Po prostu przy zakupie obniza wartosc cene auta przez to placi mniej pdoatkow plus podpisujesz umowe ze poinfornowal o wadach ze nie ma nic z tym autem a o paru dniach sie psuje i zaczyna kręcić tak zwane wyjazd z bramy i sie nie znamy

To żałosne

Os-Car Oskar Lis - Lębork poszukuje kandydatów na stanowiska: - Radca Prawny - by móc się bronić przed pokrzywdzonymi klientami w sądzie, - Web Deweloper i Informatyk by próbować usunąć niepochlebne i prawdziwe komentarze (usunięte przez administratora) klientów z różnych serwisów z opiniami. To chyba dużo daje do myślenia czy warto wchodzić w zakup auta od tego komisanta. Stanowczo nie polecam wręcz przestrzegam i odradzam. Miło i pięknie jest tylko podczas zakupu, gdy pojawiają się problemy kończy się kulturą tego pana

2023
@To żałosne

Mam takie dowody że żaden radca prawny mu nie pomoże. Pozdrawiam i życzę w tym nowym roku lepszych zakupów ale nie w tym komisie

MARCIN BARANOWSKI

Mega żadko spotyka się taki komis z taką sympatyczną obsługą, pełen luz komfort profesjonalizm i to się liczy w dzisiejszych czasach auta piękne zadbane pachnące aż żal w nie wsiadać,Bardzo polecam ten komis,Jak będe kupować kolejne auto to tylko od Pana Oskara wie czego klient chce pozdrawiam i bardzo polecam

Obiecująco
@MARCIN BARANOWSKI

Naprawdę pan myśli ze jak auto ładnie wyglada i pachnie to cudowne auto każdy tak potrafi zrobić, a jak zobaczysz historie pojazdu przez VIN to zobaczysz czy byl cofnięty licznik albo powypadkowy odrazu zmienisz zdanie:)

Uważać

Ten człowiek jest niemiły, podkręca liczniki, sprzedaje auta powypadkowe i pomawia ze auto jest bezwypadkowe i sprawne do jazdy. Nieslowny, agresywny tak w skrócie po zakupie auta do bramy i sie nie znamy. Omijać szerokim łukiem...

Iwona Tarlecka

BARDZO POLECAM TEGO PANA SAMOCHODY,MEGA ZADBANE GODNE Z OPIESEM,SUPER MIŁA OBSŁUGA ,ZAKUPIŁAM OD PANA OSKARA 3 AUTO OD 4 LAT KUPUJE OD TEGO PANA I JESTEM MEGA ZADOWOLONA TYLKO POLECAĆ JEGO AUTKA

Władek

Profesjonalne doradztwo jak również rzadko spotykane szczere i uczciwe podejście do Klienta.

Grzegorz GDA

Zazwyczaj nie dodaje tego typu wpisów, ale czytając tyle negatywnych opinii chciałbym podzielić się swoim zdaniem na temat OS-Car Lębork. W większości przypadków ludzie będąc zadowoleni nie dodadzą żadnego wpisu nie pochwalą nie polecą w internecie sprzedającego natomiast gdy sytuacja jest odwrotna echo niesie się szeroko... Domniemam, że na 100 negatywnych opinii jest 1000 pozytywnych z tym, że jak wcześniej wspomniałem zadowolony klient rzadko dzieli się swoją opinią - stając w obliczu tej sytuacji muszę dodać swój wpis serdecznie polecając Pana Oskara - zakupiłem u niego 3 auta i w przyszłym roku zamierzam wymienić stare na następne. Pan Oskar zawsze udostępnia auto w każdy możliwy sposób aby sprawdzić stan techniczny, bezwypadkowosc pojazdu oraz faktyczny przebieg auta - w chwili obecnej jednym z ważniejszych atutów komisu jest bliskość stacji diagnostycznej (za płotem), każdy może wziąć auto i sprawdzić szczegółowo jego stan techniczny. Zawsze chętnie udostępnia nr VIN pojazdu w celu weryfikacji przebiegu. Reasumując w każdy możliwy sposób udostępnia auto do sprawdzenia a decyzja zakupu należy do nas... Mówiąc krótko kupujemy pojazd używany i na nas spoczywa odpowiednie sprawdzenie tego pojazdu i ostateczna decyzja o zakupie wydaje mi się że późniejsze pretensje po zakupowe nie mają tutaj uzasadnienia gdyż sami odpowiadamy za decyzję które podjęliśmy... Zawsze porządnie sprawdzam swoje auto przed zakupem pomimo zaufania i ogromnej sympatii do Pana Oskara (jest też tylko człowiekiem i popełnia błędy) i jeszcze nigdy nie wpakowałem się w nic poważnego - owszem często wynikają jakieś małe drobne usterki, które trzeba usunąć na własny koszt, gdyż każde auto ma swoje lata i liczbę przejechanych za sobą kilometrów. Tak czy siak polecam OS-Car Lębork i napewno zakupie tam następny pojazd. PS. Gwarancja na auta używane nie istnieje i nigdy nie istniała - stworzyły ją pseudo firmy, które sprzedają ją ludziom zarabiając na tym krocie... Pozdrawiam komis Zadowolony klient Grzegorz GDA✌️

Agata
@Grzegorz GDA

Zgadzam się z Panem.

Wanda

ustosunkuje się ktoś do tej sprawy na forum? widzę, że ludzie pod jakiś pozew się chyba zbierają. a co na to firma? widzę po krs, że normalnie funkcjonuje ale czy wobec tej sytuacji są przez nią podejmowane jakieś działania? ktoś coś wie?

Audi A4

@Audi A4

Swoją szczerość i podejście do klienta pokazuje jak auto zakupione jest wadliwe. Dopiero wtedy wychodzi jego prawdziwe oblicze.

Mecenas

a co kupił Pan auto używane a w ogłoszeniu pisało że sprzedam nowe audi a4 tak? boże zacznij pisać człowieku do rzeczy. wiem tylko tyle że auto używane nie podlega gwarancji

X
@Mecenas

To mało jeszcze wiesz.

@Mecenas

Na bramie wyraźnie napisane GWARANCJA

Na bramie pisze ale brama nie należy do właściciela komisie hehe

Ha
@Paweł

Z dopiskiem ..pewne auta gwarancja...auto salon ..otomoto...hhhyyy. no faktycznie mógłby się kto pomylić i po otwarciu brama przesowa sie pod auto komis

paweł
@Ha

na bramie także pisze UWAGA OBIEKT CHRONIONY , HAHA I WIDZIAŁEM TAKŻE SZYLD, ZAMKNIĘTE JEST TAM TEGO MNÓSTWO ,GWARANCJA TAKŻE JEST ALE JAK TAM BYŁY SAMOCHPDY NOWE I TAK SOBIE WISI OD WIELU LAT

Super
@paweł

Aaa jak były nowe hhhyy czyli następne (usunięte przez administratora)dla klienta. Klient kupuje auto z nadzieją na uczciwość auto komisu a to tylko przykrywka dla oka. Brawo

Marzena Karpacka

Żadko spotykany taki komis z taką przemiła obsługą, pełen profesjonalizm i to się ceni w tych czasach,auta piękne zadbane pachnące aż żal w nie wsiadać,bardzo polecam ten komis,jak będę zmieniała auto to tylko tam pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Os-Car Oskar Lis - Lębork

• Jak się pracuje w Os-Car Oskar Lis?

Zobacz opinie na temat firmy Os-Car Oskar Lis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Os-Car Oskar Lis?

Os-Car Oskar Lis
3.9/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Mireckiego 1 lok. 1
    84-300 Lębork