Opinie o Fresh Logistics w Gliwice Zbożowa 1

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fresh Logistics. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fresh Logistics o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresh Logistics w Gliwice Zbożowa 1

precz z niewolnictwem

Nie może ktoś oczyścić atmosfery? Na początek proponuję pozwalniać paru twardogłowych poganiaczy "bydła"...

gość

I dobrze zrobiłeś, że się stamtąd wyrwałeś. Ja dalej tam tkwię i jedyne co mnie trzyma to ciężka sytuacja na rynku pracy a oni to poprostu wykorzystują. Człowiek traci w tej firmie resztki własnej godności będąc poniżanym i pomiatanym w obecności innych. Szczególnie i wzorcowo pomiatać a nie zarządzać ludźmi potrafi Pani A.T. popierana przez Pana M.M. Zero szacunku wobec innych i ciągłe pretensje o byle bzdurę! Czyżby w taki sposób ta Pani przeprowadzała testy odporności na stres wśród nowych pracowników??!! To ja dziękuję za takie warunki pracy.

gosc

Mi się udało wyrwać po kilku latach z tego wariatkowa. Serdecznie dziękuję za taką pracę, zero prywatności,brak stałych godzin pracy,dyżury pod telefonem( bezpłatne oczywiście ) zabieranie za byle co premii.Najlepsze że nikt z osób na wyższych stanowiskach ( menedżer, dyrektor, HR) nic z tym nie robi tylko to akceptuje :-(

gość

Hahaha kierownicy nie mają nic do gadki. Co by nie robili to jest źle bo i tak się nie podoba kierownikowi magazynu. On pozjadał wszystkie rozumy i czuje się jak pan i władca. Inne działy też nie potrafią się z nim dogadać.A zwykły kierownik nie ma na nic siły bo dziennie zapieprza po 12 godzin. Oczywiście za darmo - tak się motywuje pracowników. NIe zazdroszczę im ale wygląda na to że tak lubią.Nawet jest śmiesznie jak z nami razem pracują bo widzą że nie ma lekko :-)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fresh Logistics? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
gość

Gadanie z kadrą kierowniczą tu nic nie zmieni. Można rozmawiać a oni i tak swoje. Krótko mówiąc jak grochem o ścianę bo przecież to oni tam rządzą i stwarzają niezdrową atmosferę. Już sam fakt ciągłych rotacji pracowniczych nie świadczy dobrze o kadrze kierowniczej. Głupi by się zorientował, że coś tam jest nie tak.

FL41

Ludzie nie pchajcie się do fresha!!! To (usunięte przez administratora) Zero szacunku dla drugiego człowieka!!!

hmm

Miałem iść na rozmowę kwalifikacyjną do Fresh'a, ale po przeczytaniu tych opini odpuściłem sobie. Wolę poczekać i podjąć pracę w firmie, w której można pracować w spokojnych warunkach.

Parasol

Polecam dla tych co chcą mieć co kwartał fajną wypłate(nadgodzinki nie co miesiąc wypłacane tylko co trzy właśnie). Na 100% będą duże przyjęcia za niedługo bo się cała załoga sypie. Fresh Logistics- praca dla ambitnych.

2 lata wyciete

Witam ,pracowalem tam dwa lata zarobki jak komus wystarczy 1650 zl max raz dostalem 2000 mialem 40 nadgodzin to tyle o zarobkach ,atmosfera okropna ,ochydna wrecz paskudna ,zmuszani do nadgodzin mobing i teksty typu nie pasuje nikt cie tu nie trzyma ,zero szacunku dla praacownika ,ostatnio nawet kieroownik sie zwolnil ,najgorsza praca w jakiej pracowalem,pracowalem tam gdyz nie moglem znalez innej pracy a mam dzieci i zrobileem to dla nich,pozdrawiam i wezcie sie wkoncu za ten (usunięte przez administratora) bo to za. dlugo juz trwa

trzynastka

oboz pracy, troche (usunięte przez administratora) beretow poczawszy od niektorych magazynierow na dyspozytorach skaczywszy, spychologia na maxa, oni lepiej wiedza, czyli nic nie wiedza.paru w porzo kierowcow, chodza po placu i maja ubaw.kto pokuma o co biega daje dyla z tego zlodziejskiego ukladu, lub zabiera auto towar zamiast dostarczac do odbiorcy woza se na autach, chorzy pacjeci.

zaspokojony

Nie zawsze jest tak jak chcemy ale tu placa na czas. Teraz dostalem ponad 4 tysie z nadgodzinami wiec nie nazekam ( nawet kobitka nagle sie usmiechnela hehe ). A kierownictwo jak to kierownictwo musi byc upierdliwe, tylko te nie ma kompetencji.Jeden robi wszystkich w ciula obiecujac jakies wolne lub szybsze wyjscie z pracy a potem straszy Mlynkiem, laska nos przy kompie i nic nie wie o robocie.Dwoch jest normalnym co pochwala i jak trzeba to opieprza - niestety jeden z drugiej hali. Faktycznie nadgodziny mecza ale kierownik obiecal wieksza ilosc ludzi. Narazie sa z ...Ukrainy hehe :-). Zawsze to cos :-) A prace bym polecil bo jak ktos chce to moze sie tu wykazc s jak szukacie pracy na przyczepke to tu nie przejdzie.

Jestem zona kierowcy ale mam dosc tej firmy a szczegulnie tych smsow ktore przychodza do mnie i meza nie wiem kto je pisze ale wiem jedno ze to ktos z tej firmy albo tam pracuja jakis panie lekkich obyczajow albo nie maja co robic

xxxx

Chciałam sie zapytać czy sa wolne wekendy

truestory

Prawda o firmie jest taka że jeżeli masz rodzine i chcesz spedzac z nia czas nie pchaj sie w to bo go miec nie bedziesz grafik jest ruchomy dzwonia przestawiaja godziny pracy tyrasz po12h nie raz caly tydzien nawet i miesiac co jest nie zgodne z prawem. Piątki zawsze po 10-12h nie ma mniej,musisz sie tlumaczyc dlaczego nie mozesz zostac nadgodzin, nadgodzin juz nie wyplacaja a wydają jako wolne i tu nie chodzi o piatek czy poniedzialek a o srodek tygodnia wieczna manipulacja ze strony kierownictwa typu jak sie nie podoba to nie musisz tu pracowac wiem co mowie nie pchajcie sie w to nawet na miesiąc

węgiel r śl

robota wporzo trzeba sie troszke natyrac ale jest za co stawka 2200 20% premii indywidualnej 10% zbiorowa , 5 najlepszy picker miesiaca;) jeszcze jak sie jest kapusiem to sie od młynka dostanie dodatkowa premie polecam wszystkim Fresh logistics oddz GLIwice (magazyn Zotta));))

@węgiel r śl

Na jakim stanowiku była Pani zatrudniona? Jestem ciekawa.... jeśli mi Pani odpowie opowiem Pani moją historię...

JA

anonim: pewno pracowałaś na ekstra serwisie to nie jest tak że nie potrzebujemy pracowników, mamy dużo osób pracujących na ekstra serwisie i każdy dzwoni codziennie i się dowiaduje czy ma przyjść do pracy czy nie. jeżeli nie dzwonimy to znaczy że tej pracy nie ma. to nie jest tak że zadzwonisz raz i będziemy o tobie pamiętać. mamy dużo roboty dużo rzeczy na głowie. dużo dziewczyn dzwoni i się dowiaduje więc Tobie radzę to samo. :)

anonim 2014-01-30

WITAM BYŁAM ZATRUDNIONA W FIRMIE FRESH LOGISTIK POŁOWIE STYCZNIA I CIESZYŁAM SIE BARDZO ZE PODEJMUJE PRACE OKAZAŁO SIE ZE BYLAM TYLKO JEDEN DZIEN.PO ZAKONCZENIU PRACY MIALAM SIE ZAPYTAC NA KTÓRA JUTRO DO PRACY .POWIEDZIANO MI ZE ZADZWONIA DZIS JEST 2 TYDZ I SIE NIE ODZYWAJA.WSZYSTKIM ODRADZAM TA FIRME,JESLI KTOS CHCE PRACOWAC A ONI NIE ROZUMIA .WIDOCZNIE NIE TRAKTUJA LUDZI POWAZNIE,

FL81

Witam, pracuje we Freshu w Straszynie i strasznie wam współczuje, u nas nie mam na co narzekać, kierownictwo jest spoko i można się dogadać, jeśli chodzi op piking to nasza norma to 3,5 mixa na godzinę więc też jest spoko, pracuje tam już rok i nie mogę narzekać, wiadomo okres świąteczny jest ciężki jak sami wiecie ale nie jest to wieczne. A na marginesie to zarabiam ok 2 tyś zł . Pozdrawiam

Josef

FL41... nie wiem jak długo już tam robisz za białego murzyna ale chyba jesteś na tyle inteligentny(?) żeby wiedzieć że w tej firmie jednostki które za dużo się odzywają i walczą o swoje nie dając sobą pomiatać są na osobności straszone zwolnieniem dyscyplinarnym i albo same odchodzą w krótkim czasie albo w pewnym momencie do takiego delikwenta w czasie pracy podchodzi brygadzistka czy brygadzista i mówi że kierownik prosi go do siebie... potem już wiadomo, gadka szmatka że albo sam się zwolni tu i teraz albo nasrają mu w papierach czymś z (usunięte przez administratora) wziętym, wymyślonym na poczekaniu. Można się kłócić i bronić że nic się ni zrobiło ale pytanie czy warto? Czy nie lepiej (usunięte przez administratora) tą robotą gdzie jak tylko w grupie odezwiesz się o swoje to za 5 minut kolejka konfitur stoi do kierownika,recytując wszystko co mówiłeś oraz dodając że podburzasz resztę załogi do odzywania się o swoje... Wielki szacunek dla ludzi którzy nie chcą a muszą tam pracować z różnych przyczyn... Pozdro dla odważnych. Nie bójcie się zmiany pracy! czasem lepiej zarobić 100zł mniej a mieć robotę nie wykańczającą psychicznie. Ps. pamietajcie to nie jest praca dla tych co walczą o swoje i nie pozawalają sobą pomiatać

malek

A ile tam obecni placa- skoro na piwo i fajki?;) Potrzebuje jescze na mieszkanie ;) Sa moze jakies dodatki, premie?

haha, stawka 1800brutto, niby dwie, ale skoro zaczynasz jestes na szkolce, ktora odbywa sie tylko w nocy. przez pierwsze 5 godzin pikujesz, potem miotla.. albo w ogole nie pikujesz tylko calą noc na miotle. jetses na telefon- raz na 21 raz na 22, a raz na 24.. po czym godzine przed koncem dowiadujesz sie o tym, ze trzeba zostac na nadgodzinach, ktore potem wybierasz. Albo sytuacja z przed weekendu. W piatek mowiono, w sobote do pracy na 11, z czego cala sobota w (usunięte przez administratora) a dają Ci jeden dzien wolny w tygodniu. Z tego co wiem, musza Ci wyplacic 100% zgodnie z kodeksem pracy. Jak sie odezwiesz, jeden tekst:[usunięte przez moderatora] , nikt Cie na sile nie trzyma" [usunięte przez moderatora] lazi, wrzeszczy, nic nie wie, a wielka kierowniczke zgrywa, [usunięte przez moderatora] stwarza pozory milego, potem pokazuje jaki jest naprawde, [usunięte przez modratora], jak sie potrafi z nim gadac to tragedii nie ma, ale swoje za uszami tez ma, swoje dyrdymaly, ktorych sie trzyma- np. ostatnio przechodzilismy na totalu pod regalami, wywalil tekst, ze w koncu zacznie zwalniac za nieprzestrzeganie bhp, a oni przestrzegaja? Kobiety napierniczaja na pikingu, ok. 10ton dziennie przerzuca, brak piesków rowna się z pikowaniem paleciakiem, jedna paleta ok. 600kg, z tego co wiem ręcznym mozna przewozic do 500kg razem z waga wozka. I oni nam beda[usunięte przez moderatora] o przestrzeganiu bhp? jakie szkolenia wstepne są? dają Ci kartki, a TY masz czytać. Jedynym kierownikiem, ktory cokolwiek wie, z ktorym w miare (choc nie do konca) da sie dogadac to Marcin. O reszcie mam jedno zdanie- nie wiem jak sie podostawali na te stanowiska, ale ich wiedza i aparycja w ogole nie sa do tego adekwatne. Ktos powie- tak nawijasz na nich, to czemu sie nie zwolnisz. Owszem, zwolnie sie jak tylko znajde inna prace i na do widzenia wszystko powiem, co tu jest napisane. Pozdro!

Zostaw merytoryczną opinię o Fresh Logistics - Gliwice

• Jak się pracuje w Fresh Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Fresh Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresh Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fresh Logistics