POCH S.A.

Gliwice

POCH S.A.

Opinie o POCH S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Natalia

@Akadur, przypominam, że udzielając się na forum należy używać stosownego języka bez wulgaryzmów albo słów, które w odczuciu innych osób mogą być uznane za niestosowne. Zapoznaj się z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin Możesz bez używania słów, które łamią regulamin rozwinąć i uargumentować swoją wypowiedź. Może ktoś z forumowiczów orientuje się czy firma prowadzi obecnie rekrutacje? Fajnie by było żeby ktoś napisał, czy był na rozmowie o pracę oraz jak wygląda. Czy są duże możliwości rozwoju zawodowego? Zachęcam do dzielenia się informacjami przydatnymi dla przyszłych kandydatów.

Jurek Ch

Nie polecam jest źle a może być jeszcze gorzej

Akadur
@Jurek Ch 17.05.2017 17:52

POCH uj żeś się tutaj przyjął!

Są na forum jacyś pracownicy firmy POCH S.A.? Jak Wam się tam pracuje?

Igor

Forum nie leczy, tylko trzeba iść do lekarza. POCH to dobry pracodawca!!

Natalia

Jak obecnie ma się sytuacja w POCH S.A.? Czy nadal jest problem z zachorowaniami w firmie, czy ta sytuacja jakoś się uspokoiła? Może ktoś odnieść się do tego aspektu?

Natalia

@Pracownik ale to jest faktyczny problem w firmie? Czy w takim razie pracodawca ma świadomość, że takie zachorowania mają miejsce? Jeżeli statystyka jest duża, to warto zaalarmować firmę.

Natalia

@Pracownik czyli nie jesteś zatrudniony w POCH S.A.? Firma prowadzi działalność legalnie, więc środowisko pracownicze powinno być bezpieczne dla każdej osoby przebywającej na terenie zakładu. Możesz napisać, dlaczego masz wątpliwości?

@Natalia 22.07.2017 15:30

Ponieważ bardzo wiele osób ma później poważne problemy z wątrobą. Chciałem się dowiedzieć czy jest tu ktoś kto mógłby coś więcej o tym powiedzieć.

A jak ze zdrowiem? Można pracować spokojnie, czy za rok wysiądzie wątroba?

wzx

jakieś informacje na temat tego jak jest teraz? Zastanawiam się nad złożeniem CV do działu farmacji na produkcji. Warto?

Pusia

Witam. Mam pytanie... Ile mozna zarobić w tej firmie?

T.CH
@Dana 29.04.2017 17:23

Też robiłem przez trekwaldnera wszystko było ok. bony, nadgodziny. Przeszedłem wcześniej pod awantora i nie żałuje. Praca jest spoko przełożeni też każdy jest kowalem swojego losu

E-100

Cenzura działa na całego więc to jednak jest prawda

E-100

Były górnik ostro fedruje na jej przodku ale w sumie jak wam tak dobrze nie moja sprawa

Michał

Dobry wieczór Poszukuje opinii o stanowiskach specjalistów w dziale kontroli jakości. Jaki jest szef dzialu, pracownicy, godziny pracy. no i oczywiście na jakiego rzedu wynagrodzenie można liczyć. Dziękuję i pozdrawiam

Tomek CH

Ludzie co wy za bzdury wypisujecie nie chce się wam pracować oki strefa czeka za najniższą krajową. Pracuje na magazynie jest spoko robota jest kasa się zgadza nadgodziny bonny też więc wszystko jest gites. Fakt na początku pracowałem przez agencje ale wszystkie dodatki miałem jak każdy inny pracownik i byłem tak traktowany nie dali mi odczuć że jak z agencji to gorszy. Dyrekcja kierownictwo koordynatorzy są spoko i w porządku z każdym miżna się dogadać zawsze idą na ręke, więc skończcie się nad sobą użalać i wymyślać historie z arhiwum x

Łotr

I warto wspomnieć o kontaktach intymnych w relacji przełożona- podwładny brak szacunku dla siebie nic mnie już nie zdziwi

dejzi

Chcialabym zlozyc zyczenia wesolych swiat i wszystkiego co naj;epsze w nadchodzacym nowym roku wszystkim tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dzieki, ktorym stracilam prace, tylko dlatego ze jestem osoba zetelna i suminna a strach i uklady w tej firmie sa najwazniejsze. Powodzenia.

@dejzi 26.12.2016 19:16

Masz racje daisy donosy podkładanie świń fałsz obłuda i zakłamanie są na porządku dziennym w tym korporacyjnym szambie kiedyś dawno temu jak zaczynałem tu prace było normalnie ludzie byli dla siebie "ludzcy" a dzisiaj jakby mogli to by się potopili w szklance wody

Łotr

Jak pracownik avantora szczerze nie polecam zmiany jakie tu zaszły niestety nie wyszły na dobre a wręcz przeciwnie robi się coraz gorzej. Cyrk na kółkach

E-100

Wzorajsza wigilia zakładowa korporacyjna stypa najgorzej zachowywali się te kierownicze nierobole nabrali tyle żarcia jakby nie jedli od miesiąca a później i tak połowa została na stole dno szambo i metr mułu i do tego wazeliniarsko- lodziarskie nagrody

Miś

Zaczyna się robić strefa oj przewraca się wam w głowach dobrze się zastanówcie jeżeli zamierzacie tam pracować

Sam wiesz kto

Nie polecam kosmiczne pomysły z nową produkcją transfery do scl-a wprowadzają coraz większe zamieszanie

robot

Głupota niektórych razi po oczach znane nazwisko to nie wszystko a ostatnio coraz częściej dochodze do wniosku że ta firma uratowała niektórym życie

wojsko

Korporacyjny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam

E-100

Z końcem roku kończymy współprace z sigmą a później mają zwalniać ludzi więc nie łudźcie się że będzie lepiej teraz wiem po co było wyliczanie wydajności

E-100

Na razie jest cisza przed burzą więc chyba ten kosmiczny pomysł umrze śmiercią naturalną oby tak się stało

E-100

Zaczyna się powoli robić strefa, wyliczanie czasu do do minuty czyli akord.Prędzej czy później doprowadzi to do wzrostu wypadków a mieliśmy pracować przede wszystkim bezpiecznie.

new

powiedzcie tak uczciwie , ile na reke dostane jako nowy pracownik.Czy na te 2 tysiace na reke z dodatkami moge liczyc?

T.CH

Jak czytam te opinie to nie wiem czy śmiać się czy płakać, fakt czasem jest zapierdol a czasem luz ale nie ma ukrytego akordu jak na strefie. Bezpieczeństwo jest najważniejsze okulary, kaski trzeba nosić dla własnego i innych bezpieczeństwa. Zmiany które zachodzą w firmie w dłuższej perspektywie wyjdą wszystkim na dobre. Na swoim przykładzie powiem wam warto cierpliwie czekać

E-100

Premia za znalezienie 4 nirmisów i za zrealizowaniw celów ale i tak wszystko jest po znajomiści nepotyzm na całego

E-100

Premii jako takiej nie ma są bony i jest roczną premia za zrealizowane cele a w rzeczywistości przyznawana po znajomości rządzi korporacyjny układ sitwa klika jak zwał tak zwał trzeba umieć się w tym odnaleźć nie zwariować i zachować resztki godności i człowieczeństwa

Zostaw opinię o POCH S.A. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POCH S.A.