Opinie o BIEDRONKA w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BIEDRONKA, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BIEDRONKA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIEDRONKA w Gliwice

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Jak długo trwa proces awansu w BIEDRONKA?

Michał

Czy w biedronce jest możliwość pracy tylko na dziale, bez kas?

Michał Nowy wpis
@Michał

Nie można, rzucają Toba jak chcą.

Pytanie Nowy wpis

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie BIEDRONKA?

Tosia Nowy wpis
Klient

Czemu w Biedronce nie można przyjść z psem na rękach ? Dokładnie z szczeniakiem .biedronka dyskryminuje zwierzęta

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Aa
Kandydat

Ile można zarobić na pół etatu?

Klient

Chciałbym podzielić się opinią nt. Biedronki na ul. Marzanki w Gliwicach. Sam sklep jak wiele innych, tylko, że mały. Obsługa naprawdę miła i pomocna, ale pani, która pracuje jako ochrona na parkingu to inna bajka. Siedzi przy wejściu do sklepu na stołeczku jak królowa, asystyją jej non stop nieciekawe(pijane)typy-jej znajomi. Cały czas z papierosem w ustach i telefonem w ręce. Opowiada klientom o swoich problemach z szefem(nieładnie), pobiera za parking bez pokwitowania i gania po parkingu za kierowcami, którzy muszą się gęsto tłumaczyć po co przyjechali do sklepu i ile czasu w nim spędzą, a jeżeli trafi na kogoś kto się postawi to straszy policją, monitoringiem i.t.p. Byli już tutaj ochroniarze, ale traktowali klientów jak ludzi. Nie wiem kto zatrudnił tę kobietę, ale na pewno nie jest to żadna szanująca się firma. Wstyd.

Anna
@Klient

No, ta baba jest straszna. Miałam ją zgłosić

Były pracownik biedronki

Witam, jeśli ktoś chce dołączyć do biedronki to nie polecam chyba że ktoś ma nerwy i (usunięte przez administratora) ze stali kierownicy i zastępcy wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają , są chamscy mega na dodatek ochroniarz w biedronce przy ulicy Marzanki jest największą (usunięte przez administratora) na świecie mówi ciągle że ma gaz pieprzowy itp ale kiedy ktoś kradnie ze sklepu rzeczy które są warte około 400 zł jak sam wycenił to kuli ogon pod (usunięte przez administratora) i nie wyjdzie do tego złodzieja . Druga kwestia to traktowanie , moja koleżanka razem ze mną pracowała w biedronce tej samej na Marzanki i w momencie kiedy miała tak obfity okres że aż wręcz krwawiła to powiedziała jej kierowniczka( która wygląda jak typowa przedstawicielka tak zwanych Karyn ) że wyjdzie z pracy dopiero kiedy zemdleje i weźmie ją pogotowie . Traktują tam ludzi jak (usunięte przez administratora) i to dosłownie w jeden dzień mnie nie było bo miałam dość to musiałam to odrobić robiąc 12 godzin . A trzecia kwestia to pieniądze i wypłaty dostaje się taką kartę podarunkową i radź se sam jak ją założyć itd. ale jeśli tego nie zrobisz nie dostaniesz premii ani nic kompletnie . Ja po całym miesiącu pracując tylko na drugą zmianę zarobiłam 1500 zł z groszami , gówniane pieniądze moim zdaniem na strefie można lepsze pieniądze zarobić i to na umowie zlecenie a tam dostaje się od razu umowę o pracę na rok czasu plus jeszcze jak składałam wypowiedzenia to po paru dniach dostałam telefon że nie można tak robić bo to muszę przy szefie napisać a że nie miałam sił by się z tymi starymi (usunięte przez administratora) kłócić to napisałam od nowa , a szef całego tego zakładu jest takim debilem że nie ma bladego pojęcia co się tam dzieje a powinien się dowiedzieć. Nie polecam tej pracy nikomu , nawet najgorszemu wrogowi .

Gliwice łabędy

Promocje są przekłamanie, przy kasie ceny są inne, po zwrócenia uwagi problem spada na informatyka którego przy kasie niema, a jak się nie zwróci uwagi to niestety klient zapłaci cenę normalną a biedronka się cieszyy

Magda

Czy biedronka daje jakieś zniżki na ich produkty dla swoich pracowników ?

Wera

Żałosna pracownica w Biedronce w Gliwicach przy ul. Żurawia. Wniosek chyba z tego taki że zarobki wporzo skoro kozaczy do klienta.

wert

Moim zdaniem sklep Biedronka przy ulicy Rubinowej schodzi na psy. Braki cen przy towarach to jest norma. A puste półki to druga norma. Z czterech sklepów tej firmy w których bywam ten jest najgorszy.

KINDZAK

tak chciałabym pracować w biedronce gdzie mogę szukac ofert waszych dotyczących pracy

Zostaw merytoryczną opinię o BIEDRONKA - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

BIEDRONKA