Fresh Logistics

Gliwice

Opinie o Fresh Logistics

miroslaw

Ludzie nawet tam się nie pchajcie. Fresh i Tenneco mają najgorsze opinie w Glwicach. Najgorsze zakłady. Najgorsze traktowanie ludzi itd. I to nie są opinie wyssane z palca. Sam tam pracowałem, a do tego pozałem chyba ze 4 byłych pracowników i każdy miał takie samo złe zdanie o tej firmie. Można znalezć lepszą pracę w okolicy, lepsze zarobki i przede wszystkim lepsze czyli NORMALNE traktowanie. Pozdrawiam.

gość

Ludzi gonią a są Kierownicy co mogą nie przychodzić do pracy bo zachlali a od ludzi wymagają żeby chodzili do pracy hahaha kabaret

Dogxxx

Wszyscy narzekają, a ofert pracy nie ma? Czyli jednak nie jest tak źle.

Joanna

@zniesmaczona skoro jest to niezgodne z przepisami to czy zgłosiłaś gdzieś częste zmiany w grafiku? Co z tego wynikło? Każda przekazana informacja na forum jest istotna dla osób nowo zatrudniających się w firmie Fresh Logistics.

zniesmaczona

Jak pisze koleżanka @Mika. kwestia zmian grafikowych przede wszystkim asystentek na tranzycie jest rzeczą codzienną, grafik w ciągu dnia potrafi zmienić się nawet kilkakrotnie, a na dodatek KZ Rafał wiedząc, że to jest niezgodne z przepisami FLP zmusza asystentki aby same dzwoniły do koleżanek, że jest zmiana i "jest to sytuacja nagła" !! :) OK, rozumiem, że jest to firma transportowa - działamy z minutę na minutę ale jak KIEROWNICY NIE ZACZNĄ TRAKTOWAĆ WSPÓŁPRACOWNIKÓW Z GODNOŚCIĄ to naprawdę nie będą mieli kim "łatać dziur"

Mika.

ja też już jestem "byłym pracownikiem". Najlepsza decyzja w moim życiu? Złożenie wypowiedzenia. To, że kierownicy patrzą na swoje "statystyki" to prawda. Szkoda, że nikt nie oświecił mnie kim jest Iwona. Poinformowały mnie dopiero HR-y z Gądek kiedy gościu dzwonił i pytał się dlaczego się zwolniłam? hmm.. może dlatego, że grafik zmieniał się częściej niż niż pogoda w górach. Sławnego już kierownika "kibica" strach się bać. Idziesz do pracy i zastanawiasz się jaki będzie miał humor (gorzej niż baba w czasie okresu). OMC- OBOWIĄZEK pisania minimum jednego w tygodniu była wymagana i to z potwierdzeniem mailowym do KM i KZ!!! O darciu "ryja" Pani Lider ED oraz Pana (już) Lidera MP i brak umiejętności czegokolwiek aż razi w oczy, ale oczywiście nikt tego nie widzi. Bo przecież Pani ma tak duży pysk, że winę zwali to na kogoś innego :) co to za problem.. aż przykro się robi, jak patrzy się na niewinnych obarczonych jej błędami. Brak nawet najmniejszej chęci pomocy np. kierowcom. O braku porozumiewania się w obcym języku nie wspominając :) Zmianowi tylko patrzą żeby wyjść na przystanek zajarać fajke, asytentki toną w pracy bo jest tzw. spychologia, nie ma co liczyć na pomoc KZ czy lidera. Teraz Ciężko im znaleźć kompetentnych ludzi bo wszyscy tacy odeszli z tej firmy poprzez traktowanie kierownictwa, będzie coraz gorzej. Praca na prawdę spoko, bardzo ją lubiłam, ale atmosfera.. MEGA PORAŻKA (Ukraincy też to widzą :)) Jedynym wyjściem jest całkowita zmiana kadry zarządzającej.. od KM do liderów. Chociaż, jeżeli kierownikiem tam zostaje ochroniarz to nie ma co liczyć na jakiekolwiek, nawet najmniejsze zmiany.. można jeszcze na prawdę długo pisać :( tylko ludzie psychicznie chorzy lub bardzo zdesperowani wytrzymają tam dłużej niż normalny człowiek, bo nikt sobie nie pozwoli na takie traktowanie.

Sosenka
@Mika. 15.08.2017 22:39

Ooo Pani ED

gosc

Pracowałem we Freshu, no właśnie....pracowałem. Szkoda bo praca mi się podobała, warunki finansowe też jakie mi zaoferowano na początek ale nie pozwolę aby traktowano mnie jak rzecz. Podczas przyjęcia Pan Kierownik Kibic ( celowo akcentuję ) wiedział jakie mam oczekiwania jeśli chodzi o godziny i system pracy i na nie przystał. Po miesiącu o wszystkim zapomniał - no i się zaczęło. Straszenie jakimś papierem bo nie mogłem zostać, przyjście na dniu wolnym do pracy ( jak spytałem po co skoro są ludzie w grafiku odpowiedział na zapas bo chce mieć spokój bo on jest na zmianie, jak będzie mało roboty to mnie puści ), ogólnie ton i forma komunikacji na stadionowym poziomie. Jak chciałem na spokojnie porozmawiać i przypomnieć, że inaczej ustalaliśmy podczas przyjęcia do pracy usłyszałem że jak mi się nie podoba to mam się zwolnić - i tak też z żalem uczyniłem :-(. Dla mnie rodzina, atmosfera w pracy i poczucie bezpieczeństwa i stabilności jest najważniejsze - dla tego Pana chyba nie. Szkoda , bo praca spełniała moje oczekiwania - może kiedyś ...

Joanna

@ja czy czas wizytacji nie byłby dobrym momentem na rozmowy o tym, co w firmie się dzieje?

obserwator

Ciekawe jaką funkcję tak na serio pełni KM, za co mu płacą? Przychodzą goście-"Klienci"do magazynu-KM brak, jest audyt-KM brak, całym zarządzaniem w trakcie tych "kontroli" zajmują się liderzy. A KM zawsze w tym czasie ma pilną wizytę u lekarza, bądź pilne spotkanie-by tylko nie musieć odpowiadać na temat procesu :((

ja

Na Freshu poruszenie !!!!! zaczynają się szybkie powierzchowne sprzątania :):) i przygotowania do wizytacji !!! A na dodatek przyjeżdżają HR-y z Gądek - czyli popłoch, wszyscy mają siedzieć cicho ....

Dobre hehehe tam to się chyba nigdy nic nie zmieni. Wpadłem tu z ciekawości na opinie po kilku latach, a tu dalej: mobbing, zmuszanie do nadgodzin, krzyki, Ci sami kiero, niskie stawki itd. Aż dziwne że teraz jak jest tyle roboty na rynku ludzie tam jeszcze pracują heheh ale się uśmiałem na serio jakby czas stanął w miejscu. Katastrofa. Pozdrawiam.Współczuję.

Hahaha jest tam jeden jeden kierownik który myśli że jak napnie mięśnie jak na meczu to każdy mu się podporządkuje a tak naprawdę to nie ma pojęcia o procesie bo wyzyskuje się innymi ale...ktoś to toleruje niestety. Ale są też normalni Kierownicy

Hahahah
@pracownik 01.06.2017 20:39

Daj mu spokój z tymi mięśniami, tylko tyle mu zostało a KM się to podoba. Tyle dobrze że już strzykawek po tych jego sterydy nie znajduje się w kiblu????

???

W tej firmie liczą się tylko TABELKI, nie liczą się ludzie, jest nadmiar obowiązków, posunąłbym się nawet do stwierdzenia ze nie ważne są koszty i oszczędności, a nawet zdrowy rozsadek, trasa może być zaplanowana byle jak ważne aby w tabelce wszystko się zgadzało mimo że finalnie fresh na tym traci.

Joanna

@Fresh dziękuję za rozwinięcie wypowiedzi. Na jakim stanowisku w firmie pracujesz? Mógłbyś napisać coś więcej na temat tego jak wygląda praca w Twoim dziale oraz co wymieniłbyś jako plusy pracy w Fresh Logistics?

kibic

Zastraszanie pracownika tak aby został dłużej w pracy już nie jest na porządku dziennym od czasu (podejrzewam,że było to po kontroli PIP) gdy został zmieniony okres rozliczania na jednomiesięczny, ale owszem zdarza się! A na dodatek jak już wypracuje się nadgodziny to Kierownik Magazynu i jego "Świta" wysyła na siłę na odbiór nadgodzin i wówczas już nie ma zastosowania Regulamin Fresh Logistics Polska, nikt się przecież nie odezwie, że wtedy należy wydać 1 : 1,5h. Ale każdy boi się o pracę więc siedzi cicho. Szkoda tylko, że Pani Menedżer i Dyrektor tak rzadko przychodzą do magazynu.

Joanna

@Fresh a jakie jest Twoje zdanie na temat Fresh Logistics jako pracodawcy? Rozumiem, że odbiega od opinii innych użytkowników.

Fresh
@xx 10.05.2017 21:18
To nie jest tyko opinia jednej osoby a to cos oznacza poprostu oboz pracy i tyle

To po co tam pracujesz???

xx
@Fresh 16.05.2017 13:29
To po co tam pracujesz???

a kto Ci powiedzial ze tam jeszcze pracuje?

ni

O czyżby Wielki Kierownik przeczytał wszystkie opinie???

Fresh

Bzdury bzdury i jeszcze raz bzdury tutaj wypisujecie

Enginer

Pani Joanno, Miałem okazje nie raz usłyszeć zastraszanie pracownika tak aby został dłużej w pracy, wpływanie na innych poprzez obniżanie ich wartości takie sytuacje tez miały miejsce. Kodeks pracy jasno definiuje mobbing , ale pytanie nasuwa się na jeżyk ,Co trzeba zrobić i jakich narzędzi użyć aby sytuacje nie miały miejsca. Nie wiele firm o wysokiej kulturze organizacyjnej, dbają oto aby pracownik znajdujący sie na końcu łańcucha bym traktowany z szacunkiem i kulturą , bo jeżeli pracownik będzie doceniany i traktowany dobrze to jego produktywność będzie większa i będzie w stanie poświecić się dla firmy. Pozdrawiam. Enginer

Joanna

@EnginerKodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w Fresh Logistics? Jeśli, któryś z pracowników firmy przejawia takie zachowania należy to zgłaszać. Próbowałeś o tym informować przełożonych?

pr
@Joanna 19.04.2017 11:58

Joanna, tylko jest pytanie któremu z przełożonych?? jak właśnie takie zachowania przejawiają kierownicy zmianowi i kierownik magazynu (ale on sobie nie brudzi rączek i ust, tylko wysługuje się KZ), a teraz jak wrócił Rafał jest jest coraz gorzej.

Enginer

Witam wszystkich, Niech uleje się prawda. Praca kierowniczek zmiany czyli Agnieszki i Ewy jest karygodna ich kompetencje nie sięgają nawet minimum , mobbing , nie szanowanie ludzi i nieróbstwo nie zna granic. Każdą prace jesteśmy w stanie zmierzyć i nadać statuś wydajności i ocenić prace pseudo kierowników . Kierownik Magazynu powinienem wywieś te osoby na wózku na tranzyt i transportem wysłać z Fl Gliwice, do tej brygady bym dołączył Mariusza , który ludzi wogóle nie szanuje tylko wyzyskuje tak aby on nic nie musiał robic. Pozdrawiam Enginer

Joanna

@John.....a jeśli czytają te opinie osoby z kierownictwa firmy, to co mógłbyś zaproponować? Jakie realne zmiany chcieliby widzieć pracownicy?

John.....

Hej ... troszkę mnie tu nie było ale .... widzę temat się rozwija.... ale tylko szkoda że na wygadaniu się ... TUTAJ a nie u konkretnych osobach . Jestem zniesmaczony cała ta atmosferą .... jak tu się tworzy... Na te opinie wchodzą prawie wszyscy z każdego szczebla hierarchii Firmy i tak może zaproponuje aby wszyscy pracownicy wyższego szczebla przemyśleli sobie te wszystkie wpisy i nad nimi się zastanowili !? Witac że z biur tez są tu osoby oburzone postępowaniem przełożonych.... nawet cytują e-maile wysyłade przez przełożonych. :) :)

@wstrząsco oznacza OMC?

wstrząs

"Przypominam o każdorazowym wysyłaniu do Kierownika Magazynu informacji o wysłaniu OMC. Tak jak ustalaliśmy raz w tygodniu NALEŻY zgłosić minimum 1 OMC" - jak mus to mus !!!!

Pralinka11

Witajcie jestem zszokowana opiniami na temat fresha. Prosta zasada jesli sie komus nie podoba praca nikt nikogo do niej nie zmusza. A co powiecie na temat ekstraserwisu. Z mojej orientacji wiem ze zamiast polskich pracownikow zatrudnili ukraine i co z pracownikami? Ogolnie mysle ze praca na freshu jest godna polecenia jak pracujesz tak masz z kazdym sie mozna dogadac

Freszoman

A co zrobić w przypadku gdy jesteśmy zmuszani przez Kierownika do wręcz wymyślania OMC ??? aby Kierownik miał zaliczony swój cel a od tego zależy jego premia???

John.....

Joanna Nie jeszcze nie ale chce zebrać kilka opinii innych osób i wtedy opisać a jak naradzie to każdy tu dużo pisze ....... I tylko tyle ...... Tylko pisze ....... Ale czy prawdę podparta jakimiś faktami, dowodami to nikt nie wie tylko ten co to piszę wie..... Na tą chwilę to mogę powiedzieć że nikt dosłownie nikt nie odpisał na moją propozycję aby bardziej zainteresować dział HR o wyczynach w firmie Fresh. Dlatego co ja jako jedyna osoba mogę zrobić..... Jak się odezwę to zostaną przez innych..... Określenie że usunięty z zespołu.

ja
@John..... 24.03.2017 17:16

John a może warto na początek przedstawić całą sytuację Pani Menedżer Iwonie ? Nawet pojedynczo ? Może niektóre osoby jak zobaczą, że jest ktoś jeszcze komu nie podoba się traktowanie ludzi w magazynie i w biurze magazynu to się odważą ? A ponadto niech ktoś w końcu się zainteresuję atmosferą w biurze magazynu i wszelkimi działaniami kierowników wobec ludzi - niektóre zachowania można bardzo łatwo podciągnąć pod tzw. mobbing ...

Joanna

@John zdecydowałeś się na zgłoszenie sprawy do HR? Chętnie też usłyszymy Twoją opinię na temat warunków zatrudnienia w firmie.

John.....

Tak zastanawiałem się i dlaczego my tu piszemy a nie zgłaszamy tego do HR ??? Do centrali..... może ktoś chętny opisac kilka zdarzeń i wysłac do Personalnego i Tomka O. oraz nawet do Ewalda R. co się dzieje w Gliwicach ??

John.....

Częściowo potwierdzam że Kadra Zarządzająca w firmie nie należy do w pełni kompetentnych. Kierownicy Zmiany w większości nie powinni piastować tych stanowisk ciekawe kiedy to Młynek zauważy...... A dla tych co bedą chcieli wiedzieć co dla mnie jest niekompetęcią to; Niekompetencję oceniam całkowicie „ z boku” jako osoba niezależna od danego kierownika. Uznając kogoś za niekompetentnego mam na myśli brak wiedzy, doświadczenia potrzebnego na dane stanowisko. Dodatkowo wysnuwam takie wnioski jak widzę niechęć do podejmowania decyzji czy liczne błędy(wynikające z braku wiedzy) przekładające się na realizację procesów.

@ja 15.03.2017 08:44
He he :)... kolejna osoba, która nie ma pojęcia o procesie magazynowym rusza na stanowisko LIDERA :) Czy naprawdę już żadne kom...

Czemu podszywsz się pod mój nick

@John..... 24.03.2017 17:09
Czemu podszywsz się pod mój nick

son

Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Praca jak każda inna jak wykonujesz to co do ciebie należy to nikt nie będzie miał do ciebie pretensji. A jeśli jest syf to pracownicy sami go robią więc przestańcie gadać takie bzdety. Pozdro dla normalnych

prawdziwy pracownik produkcji
@Pracownik 28.02.2017 08:44

Pracownik ? Chyba wyższego szczebla haha

nick
@prawdziwy pracownik produkcji 01.03.2017 18:03
Pracownik ? Chyba wyższego szczebla haha

Czyżby znowu Hania i Basia były zmuszone do pisania o "prawidłowej pracy" w magazynie? :) A o przymusowym zgłaszaniu OMC, a co a tym idzie wymyślaniu ich trudno nie wspomnieć :) Trzeba wymyślać OMC z rękawa bo przecież Kierownicy muszą zrealizować swoje cele - uuu będzie premia :)

gość

Wózki to jest tragedia. Stoją po kilka tygodni bo Kierownik Magazynu mówi , że ma tylko 6 tyś na naprawy i nie naprawi a wymagają żebyśmy wykonywali wszystkie operacje na czas. To jest przecież niepoważne podejście

Dostawca
@gość 20.02.2017 19:35

A gdyby trzeba było zapłacić 30 zł kary za każdą godzinę rozładunku przekraczającego 2 godziny . Zastanawiam się czy ktoś mówiłby o 6 tys zł na wózki . Jeśli się czegoś podejmujemy to trzeba to robić solidnie . Zwracam się do osób organizujących przetargi w Lidl na logistykę towaru dla firmy Lidl , aby zwrócili na jakość usługi wykonywanej przez Fresh Gliwice

Gliwice

Skąpa ilość na kopercie w której są schowane PITy jest na tyle mała ze spokojnie koperta sama się otwiera...

@interested

Czy w FLP G-ce obowiązuje tajemnica wynagrodzenia??? Jeżeli tak to dlaczego PITy wydaje asystentka działu magazyn?

FL

To co się dzieje w Gliwicach to jest jest naprawdę DNO, nie ma żadnego poszanowania dla człowieka, dla przełożonych liczy się tylko wynik i EXEL, po trupach do celu, naprawdę dziwie się ze centrala nie reaguje na sygnały. Rotacja pracowników jest ogromna, nie bójmy się użyć tego słowa ale w tym oddziale istnieje MOBBING zarówno w magazynie jak i dziale transportu, jest naprawdę coraz gorzej, istnieje grupa 3 osób która wykańcza ten oddział, wszyscy liczyli ze w raz z przybyciem nowego dyrektora sytuacja się zmieni tym bardziej ze wszyscy łącznie z przewoźnikami i kierowcami wysyłali mu sygnały mailowo o sytuacji. Jeśli dalej będzie taka atmosfera strachu wśród pracowników, a kierowcy będą traktowani jak najgorsze zło tej firmy to nie wróże przyszłości temu oddziałowi, klienci ślepi i głusi też nie są i powoli bo powoli ale odchodzą do konkurencji...

Misiek

Przestroga dla przewożników!Jeżeli nie macie auta w leasingu przez Bank wbk gdie udziela je TOMASZ,W.kierownik Transportu w Gliwicach to zapomnijcie o dobrych km.tak do 7000tyś.może?

zawsze robili na tzw pieskach z którymi zawsze byl problem nigdy ich nie było a jak juz były to rozładowane hehe

od kiedy picking na tramwajach robi

@:) 23.01.2017 19:04
od kiedy picking na tramwajach robi

Od kiedy jest multi

JONY

Czytanie ze zrozumieniem się kłania jeśli masz problemy z analizą mojej wypowiedzi zapraszam do szkoły podstawowej. Napisał wyraźnie że skoro o 6 rano nie ma wózków i tramwaju to co bierzesz ? Oczywiste że pieska. Idiotyzm w tej firmie nie zna granic. Pozdrawiam dupolizów , jakbyś mógł wylizał byś im dupę przy samych jajach

@JONY 19.01.2017 16:42

Albo tam nie pracujesz albo sam nie wiesz co piszesz tramwaje stoją zawsze do godziny 10 wolne picknig zaczyna na 10 i składa na tramwajach. A o tym że nie ma tramwaja wolnego to kolega Krzysiek nie napisał wiec ja proponuje cofnąć sie do szkoły podstawowej i nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Pozdrawiam ;)

Krzysztof Stefanik

Nie będę pisał posta z anonima, gdyż to co chciałbym przekazać nowym pracownikom niech będzie przestrogą, niech grubo się zastanowią czy mają stalowe nerwy. A więc zacznijmy od tego że Dział Lidl ( gdzie pracowałem ) gdzie kompletowy jest towar pod sklepy Lidla dostał zmiankę godzinową z 8 na 6, gdzie wszyscy dookoła wiedzą że niemożliwe jest o godzinie 6 dostać wózka bo zmiana nocna kończy swoją pracę o 8. Gdy zapytasz się jakiegoś kierownika o godzinie 6 o wózek , zapyta się Ciebie czy masz jakiś problem z tym że nie ma wózka ? I masz wziąć sobie pieska do rozładunku samochodów !!! buhahahah. Do tego wszystkiego trzeba przewieźć Wahadło z Tranzytu na drugą i trzecią halę ( około 50 palet ). Pieskiem mam to wozić ?!!!!!!!!!!! Moje pytanie jest gdzie tu jest LOGIKA ?! Fresh logistykę ma tylko w nazwie. Nie pozdrawiam kierownika procesów magazynowych Mariusza który kompletnie nie ma pojęcia o pracy, i jest zwykłym burakiem naćpanym. Takich ludzi bym nawet nie brał do kręcenia karuzeli i tarcia chrzanu. Odradzam wszystkim pracy w tym zakładzie.

kibic
@Krzysztof Stefanik 18.01.2017 08:22

Tu się zgodzę. Nawet wiem, który rozkłada ręce i pyta" czy masz problem ze znalezieniem wózka"... Potem sie wypiera przed młynkiem,że tak nie mówił. Co do liderów. Był jeden jakos latem taki " ludzki" . Nie darł ryja , nawet na ukraińców. Ale za inteligentny ,żeby pracować z pseudokibicami. Z wozami był jest i pewnie będzie problem. Zatrudnienie nic nie pomoże, dopóki nie będzie na czym pracować. Jeszcze trochę to rzucam ten syf

Stefanik Krzysztof
@kibic 25.01.2017 18:56

Widzę że nie tylko mi nie podobają się same warunki pracy.Pozdrawiam kolegę po fachu ! Co do Młynka i Marcina co chciałem załatwić zawsze załatwiłem, tylko inny buraczyna uważał się za jakiegoś wyższego.

ANTY KSG !!!!!!!

Porażka chłopie za ta pensje poszukasz sobie na każdym magazynie teraz ofert jest multum biją sie o pracownika a nie z tymi debilami co jeden to ambitniejszy z reszta jak to po podstawowym wykształceniu i byciu kibolem w wieku przeszło 30 lat śmiech na sali tam. Kierownicy co nie maja pojecia o magazynie porażka i ci smieszni Liderzy hahha Rób jak uważasz ale porażka tam jest

Nowy

siema. Zastanawiam sie nad podjęciem pracy we freshu mam jeździć na wózkachna wözkach. Dajcie znac jak płacą i wogóle jak tam jest. Dzieki

pracownik ...@

czy w innych oddziałach, czy tylko w Gliwicach, są równi i równiejsi?? Od czego zależy, że pracownik biurowy z magazynu otrzymuje premię??? a co na to HR?? a gdzie sprawiedliwość???

HR
@pracownik ...@ 05.12.2016 23:17

Pracownikowi administracyjnemu przysługuje premia kwartalana

zainteresowany .@
@HR 07.12.2016 19:37
Pracownikowi administracyjnemu przysługuje premia kwartalana

HR - czy każdy pracownik administracyjny otrzymuje premię kwartalną? I mam w takim razie mam jeszcze jedno - pytanie: czy pracownik zatrudniony jako pracownik magazynowy przychodzi do biura uczyć się OBSŁUGI KOMPUTERA I URZĄDZEŃ BIUROWYCH i programów czy w dalszym ciągu powinien otrzymywać comiesięczną premię? przecież nie przebywa w magazynie w klimacie chłodnym? przecież nie "wyrabia" swojej wydajności?a do tego na jego miejsce muszą być przesunięte osoby z innych stref działających w magazynie? Bo tak naprawdę czegoś tu nie rozumiem ???

FAZI157

Wczoraj dostarczyłem do fresz logistic Gliwice trzy palety towaru . Na rozładunek czekałem cztery godziny . Rejstrację dostaw zaczęli o ósmej , a pierwszy samochód rozładowali o dziewiątej trzydzieści . Czy to jest zakład pracy chronionej , że takie niedojdy tam pracują ? Niech dyrektor tego ośrodka przyjrzy się temu , albo niech sam się weźmie do roboty , lub centrala niech to sprawdzi bo nawet w podwójnej obsadzie po dostawie do nich brakuje czasu pracy na powrót do bazy .

nick
@FAZI157 04.12.2016 14:18
Zgadnij co mnie to obchodzi . Ja za jednym wyjazdem nie robię dostawy tylko do fresha mam też innych odbiorców i oczekuję , że...

to nie jest wina pracownika, że tak długo czeka się na rozładunek. Wina leży po stronie pseudo kierowników. Kierownictwo sobie siedzi za szkłem i wymyślają powody za jakie by tu można było zwolnić pracownika (ps.tak jak ostatnio dziewczynę z Lidla), a nie jak wzmocnić kadrę.

mówią mi Oszołom
@kriso 03.12.2016 22:01
Bo jeśli Fresha cały dzień rozładowuje jedna osoba to tak prosze Pana jest. Niech Fresh Logistics zatrudni większą liczbę praco...

Zatrudnienie większej ilości osób fizycznych nic nie da. Problem tkwi w ...sprzęcie. Pracownicy codziennie biją się o sprzęt, a po baterie do skanerów biegają co 5 minut...

df

hej hej a ja widze ze na chwile obecna w firmie poszukują pracownika na stanowisko kierownika zmiany we Wroclawiu jakby kyos był zainteresownay podjrzewam ze obowiazkkow jest calkiem sporo tylko się zastnaiwam czy zarobki sa adekwatne do obowiazkow tutaj

ExFRESHMAN

Jak jest ? Jest bardzo prosto :D... Jeśli oficjalnie pokażesz że się czemuś sprzeciwiasz lub nie pasujesz do schematu "niewolnika" to stajesz się pierwszym głównym freszowym demotywatorem w oczach KZ,KM, brygadzistów i pozostałych nadzorców i czarodziejów magazynowych. Ja po freshu zacząłem doceniać każdą inną prace. Dzisiaj pracuje juz 4 rok w ...... i powtarzam wszystkim że może i nie zarabiają miliony ale atmosfera pracy jest przyjemna i to jest też ważne. Bo nie sztuką zmienić prace na 200 zł więcej jak atmosfera będzie gów...ana (czytaj "freshowa"). Kasa jest ważna ale wzajemny szacunek w pracy też. Prawdziwym sukcesem firmy jest zadowolenie pracowników i duma z tego gdzie pracują. Życzę wszystkim żeby znalezli pracę która dam im satysfakcję i zadowolenie z wykonywania powierzonych zadań. Ja wychodzę z pracy z poczuciem że dobrze wykonalem swoją robotę i dzięki mojemu podejściu inni pracownicy też są zadowoleni i jako jedno z ogniw wielkiego łańcucha tworzę mocne wsparcie dla reszty i można na mnie polegać. Czy któryś z obecnych lub byłych Freshowców doświadczył podobnego uczucia w tej firmie?... Wątpię :)))))))

hehehe

oki - moja osoba się nie zgodziła donosić i już nie pracuje!!!

mmmm

ciekawe, który KZ tak ładnie pisze:)

hehehe

Atmosfera w biurze magazynu jest taka: jak nie "donosisz" na kolegów to po prostu nie pracujesz ! Większość osób jest zastraszona przez kierownictwo, a KM i menedżerowie udają, że nie widzą tego co się dzieje w magazynie.

Zostaw opinię o Fresh Logistics - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fresh Logistics