Opinie o Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. w Gądki - robakowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fresh Logistics Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. w Gądki - robakowo

Tranzyt

Odchodzi Kierownik magazynu i podobno kz Darek szkoda fajni ludzie.Zawsze zrozumieli potrzeby ludzi i potrafili wysłuchać i pomoc czasami nawet poświęcając swój prywatny czas.Przyjda nowi będziemy tylko cyferka

Krzychu

Już nie ma takich ludzi w Fl wymagali ale zrozumieli ,wytłumaczyli,pomogli

Kandydat Nowy wpis

Jaka jest wasza opinia o kierownikach zmiany i kierowniku magazynu?

pracownik Nowy wpis
@Kandydat

Jak dla mnie ze strony kierowników zmianowych zabrakło zaangażowania. Pytając o coś kierownika w odpowiedzi się słyszy ja mam od tego swoich ludzi, aby to sprawdzili to tak trochę kiepsko. Jest kierownik, który potrafi działać na systemie, ale musi trochę zmienić swoje zachowanie, ponieważ potrafi być bardzo arogancki w stosunku do pracowników. Trochę więcej pokory i zaangażowania z ich strony, a na prawdę może im się udać . Jeśli chodzi o kierownika magazynu jest w porządku. I miejmy nadzieję, że nie przesiąknie górą i ich wymyślnymi projektami, które bardzo ciężko jest zrealizować.

Tranzyt

Zygzak
@Tranzyt

Najlepsze kierownictwo odchodzi a część kierownictwa Kut a sów zostaje nie odstaje od stołu i będzie olewanie pracowników!!

Picer
@Zygzak

Jak stary kierownik M.N będzie rządził to długo Fresh nie pociągnie, pójdziemy od razu na (usunięte przez administratora)

Krzychu Nowy wpis

Już nie ma takich ludzi w Fl wymagali ale zrozumieli ,wytłumaczyli,pomogli

Kinga Nowy wpis

Ile zarabia pracownik na magazynie obsługujący skanery? Czy ciężko dostać podwyżkę? I jak wygląda z przerwami

Nowa wies

Obsługa klienta na najniższym poziomie! Nie odpisywanie na maile, nie odbieranie telefonów. Informacje tylko wtedy gdy coś się nie udało.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. bezpieczeństwa. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Myszka1234

Specjalista ds. Administracji Magazynowej Co To za praca ? Z jakimi ludźmi się pracuje , ile płaca?

Maria

Byłam na stażu w dziale obsługi klienta dystrybucji międzynarodowej (Grodzisk Mazowiecki, rok 2022). Ludzie w oddziale byli bardzo mili oraz pomocni. Szczególnie polecam osoby z mojego działu. Praca w tym miejscu poszerzyła moją wiedzę oraz pokazała wiele praktycznych aspektów, o których nie wspomina się na studiach.

Gary

Dlaczego z magazynu nie wyjechało 11 palet towaru ultra? Ciekawe kto poniesie koszty tej kosmicznej reklamacji. Dlaczego nie mówi się tego na spotkaniach pracowników?

J

Tak..

Rt

Czy w Gliwicach jest taki smog że osoby które tu przyjechały z tamtego regionu są tak toksyczne Martyna Siemierczuk i Marcin Bartyla co z wami ten (usunięte przez administratora) zrobił wam zrobił z głowami

Aneta
@Rt

W jakim sensie toksyczne, co Ci nie pasuje? Uwielbiam ten język pop-psychologii w codziennym życiu. Poza urażonym uczuciami Twoimi coś faktycznie się dzieje niedobrego?

Rt
@Aneta

Chodzi o zachowanie tych osób w stosunku do innych pracowników, uwielbiają rozdmuchać problem który można by załatwić na poziomie pracowników. Typ ludzi czekających na kogoś błąd tak żeby go wyolbrzymic do poziomu jak by miał się świat skończyć. Tzw (usunięte przez administratora).

MartynaSterniczuk
@Rt

Jeśli już mówimy o mojej osobie, bardzo proszę o nie przekręcanie mojego nazwiska, Sterniczuk nie jakieś tam Siemierczuk ???? pozdrawiam czule osobę której zabrakło odwagi by powiedzieć to Nam w twarz ????

Zygfryt
@MartynaSterniczuk

No i co z tego faktem jest że jesteś nie przyjemna dla pracowników. Twoje (usunięte przez administratora) jest słabe jak barszcz z paczki, zjedz czekoladę bo Ci z masy zjedzie i wytynkuj bardziej twarz przed przyjściem do pracy . Żałosna jesteś jedź już na ten Śląsk i nie wracaj do WLKP

Error
@MartynaSterniczuk

Naucz się panować nad nerwami swoje ego zostaw przed wejściem do pracy !!!

Katia

Czy w firmie w której są niskie temperatury są gorące posiłki. Jeżeli tak jaka jest ich cena i komu przysługują ?

@Katia

Pracuję w FL od niedawna ale takiej organizacji w kwestii posiłków nie widziałem w żadnej firmie. Brak słów.

Ilona

Do Gądek szukają koordynatora doskonalenia procesów biznesowych ze znajomością Lean Management. Będę wdzięczna za informację na temat możliwych zarobków, bo to chyba najważniejsze teraz. Swoją drogą widzę, że w magazynie chyba średnia jest atmosfera, skoro tutaj są wzajemne pretensje z nieposzanowaniem RODO...

odpowiedź
@Ilona

Najlepiej skontaktować się z działem HR, który prowadzi rekrutację. Albo wysłać CV.

Pracownik fl

Wojtkowiak nikt tu Cię nie chce, miej godność i honor idź sobie gdzieś indziej tu ludzie patrzeć nie mogą na Ciebie

@Pracownik fl

Popieram w 100% idź i nie wracaj sodówka uderzyła do głowy, trzeba było słychać więcej swojego tresera hahaha

gość

coś wam powiem, wyzysk na każdym kroku a kierownictwo,centrala i HR przymykają oko i nic z ty nie robią. Praca dziennie po 12-15 godzin ( np.KZ za darmo ), zmęczenie a jak coś sie stanie to wielki krzyk i odwoływanie się do przepisów. Słabo to wygląda

@gość

tzn no 12 to ok jeszcze ale 15? bo jak codzienne tak to zarobków byłabym ciekawa. piszesz, że oni oko przymykają, a skąd ta pewność? było to wszystko wprost zgłaszane? pytam, bo chyba o jeszcze inne rzeczy Ci chodzi niż tylko te godziny czy źle myślę?

Gabriela

Piszecie dośc sporo o warunkach pracy w magazynie firmy i atmosferze nawet jaka jest na tym magazynie. Mnie ciekawi jedno, czy w okresie zimowym jak jest teraz jest tam na tyle ciepło ze da sie pracowac?

Clean

W Fresh ludzie odchodzą i nikt nie przychodzi, problemy kadrowe od kierowników zmiany, liderów pracowników magazynowych, to pokłosie sposób zarządzania M.Wojtkowiaja . Wkoncu został zdegradowany jeszcze,chwilę nie miał by kto tam pracować Oczywiście Pan perfekcyjny ma tak małe pole widzenia że w dalszym ciągu uważa że prowadził magazyn bez zarzutu. Za jego rządów i jego nauczyciela zwolniło się więcej osób niż przez ostatnie 10 lat. Zgniłe jajo nadal tam jest człowiek bez honoru. Odradzam podejmowania pracy , premie o której jest mowa w ogłoszeniu jest tak wyśrubowana że pracownik z długim stażem nie jest wstanie jej osiągnąć to tylko magnes, żeby się tam zatrudnić szkoda czasu i przede wszystkim nerwów.

Aneta
@Clean

To skoro premia odpada, to ja tam zarabiacie teraz ogólnie? Samą podstawę? Jeśli tak, to daj znać, ile ona w ogóle wynosi aktualnie.

Żandarm.
@Clean

To, że ludzie odchodzą to nic nowego. Będą odchodzić dalej bo jak pracować w magazynie, w którym jest haos i zła organizacja pracy. Firma zatrudnienia nowych pracowników, ale jak na 10 sprawdzi się 2 to będzie duży sukces. Powiedzmy sobie szczerze. Dzisiaj na rynku o pracownika z dużym doświadczeniem bardzo trudno, a większość nowych to pracownicy którzy nie sprawdzili się na innych magazynach więc mam wrażenie, że i u nas długo nie popracują. Szanuj pracownika swego bo w dzisiejszych czasach możesz mieć już tylko gorszego. Nawet pracownicy z Ukrainy, którzy dobrze pracowali szukają pracy poza magazynem FL. Jak może być dobrze jak jest tak duża rotacja na stanowiskach kierowniczych w magazynie ??? Stabilizacja i porządek to klucz do sukcesu i wiemy to my ludzie w magazynie bez książkowego wykształcenia.

@Aneta

Zależy od stanowiska jaką masz podstawę ale o premii zapomnij max 200 zł brutto , reszta składowa 550 zł brutto nie osiągalna. Zawsze coś wymyślą jak ja zabrać.

Tranzytowiec

Ktoś wie gdzie Adam i Daras może by się można do nich załapać.Tacy wyrozumiali i sprawiedliwi ludzie już nie wrócą???????? a Rataj gdzie

Ws
@Tranzytowiec

Pewnie tam gdzie lepiej ????????????

Były pracuś
@Tranzytowiec

O kogo ty pytasz ???najgorsi kierownicy zabrali premie o byle co darli mordę na cały magazyn a ucieki bo widocznie trzeba było uciekać nikt tam nigdy nie był sprawdluwi a tranzyt z wszystkich miał najlepiej bo tylko lądowali a reszta robiła Robert ws i pikierzy a reszta to ściema w którym zakładzie pracy co po niektórzy mają przyzwolnie i mogą pracować na kacu albo pod wpływem i kierownictwo wiedziało kto to był i pozwalai na takie zachowania

@Były pracuś

Ciekawa bym była tego przyzwolenia na alkohol... Przecież gdyby to była prawda to ktoś już dawno by na to doniósł. Inspekcji nie było jeszcze?

Jojo
@Były pracuś

Język polski się kłania, jeden wielki bełkot sorry ale tego nie da się czytać napisz po polsku

@Były pracuś

Za przeproszeniem chyba na głowę upadłeś z tą swoją opinią i co to za brednie . Chyba sam za dużo wypiłeś i piszesz co ci ślina na język przyniesie. Nie oczerniaj ludzi błaźnie

Max

Tymi wprowadzonymi zmianami w grafiku chyba dali jasny sygnał by szukać nowej pracy. Ludzie mają rodziny i obowiązki z tym związane, są osoby niemobilne, a firma nie organizuje autobusów jak firmy dookoła. Będą teraz problemy z dojazdem do pracy. W rosnących kosztach paliwa teraz większość będzie dojeżdżać do pracy po 2 osoby w samochodzie. Nie mieszkamy w Gądkach więc dla każdego koszty dojazdu są ważne, a tu taki grafik. Kto wymyślił te godziny pracy. Jak mam chodzić na 16 czy 24 to mnie ch. strzela. Pozwólcie zmienić pracownikom sekcję w takim razie. A jeżeli chodzi o BHP to kpina. Każą coś podpisywać i na tym się kończy. Pracownicy agencyjni co drugi słuchawki w uszach, wózki nie wypisane, chodzenie pod regałami, jazda na wózkach bez uprawnień UDT. Nawet naczepy odjeżdżają spod ramp z wózkiem i pracownikiem w środku. Tak się przestrzega BHP!!! Białe kaski nic z tym nie robią. Większość z nich nie wie nawet co się dzieje w magazynie. Siedzą w tych swoich laptopach i ch. wie co robią. Wymagania od pracowników są ciągle, ale dać coś od siebie i pomóc tego nie widać. Pozdrawiam tych którzy jeszcze walczą bo zostaje nas coraz mniej.

Hulk

Witam i na początku wielkie pozdro dla wszystkich pracowników magazynu tych którzy zostali i tych których z nami już niestety nie ma. Ma nadzieję, że mają lepiej. Słuchajcie nie chcę pytać o to co złe bo na temat panów M. zostało już tu napisane chyba wszystko. Mija prawie rok od momentu kiedy wspomniana 2 zaczęła nami rządzic. Moje pytanie brzmi. Czy swoimi decyzjami ułatwili komu kolwiek z was pracę? Co zostało wprowadzone pozytywnego w magazynie.? Komu pracuje się lepiej? Słucham ?

Adrian
@Hulk

Ty zostałeś więc chyba nie pracuje ci się tak źle. Powiesz ile teraz płacą na magazynie? Odkąd jest nowa kadra zarządzająca były jakieś podwyżki czy wypłaty stoją w miejscu?

Kaspian
@Adrian

Co taki ciekawy jesteś?

@Kaspian

Noo tu się chyba zagląda po to, żeby warunki pracy poznać, co w tym dziwnego, że tak pyta, pewnie chłopak jasność chce mieć? ;) Pracujesz z tego co widzę to może przybliżysz te warunki jednak?

Ewela

Cześć, pojawiło się ogłoszenie do Nowej Wsi Wrocławskiej na specjalistę ds operacyjnych. Ktoś się może orientuje jak tam jest ?

Motywacja do działania
@Ewela

W Nowej Wsi Wrocławskiej od początku roku odeszło około 10 osób i to w różnych działach a następne są w kolejce, czy jest to normalna sytuacja raczej mocno wątpliwe, moim zdaniem wynika to że słabego zarządzania i nie radzenia sobie z pewnymi sprawami. Pracowałem w DT i teraz z perspektywy czasu widząc jak działają przełożeni w obecnej firmie daje wiele do myślenia.Ponieważ sam dyrektor wybrał sobie takiego człowieka do zarządzania oddziałem to teraz trudno przyznać się do porażki i trzeba ciągnąć ten wózek bez kół i w dodatku pod górkę. Chyba juz teraz wiadomo dlaczego mało kto chce tam pracować i nawet jak popracuje kilka miesięcy to i tak myśli o zmianie mimo tak wspaniałych standardów operacyjnych, chociaż trudno to określić jeżeli osoba odpowiedzialna za wdrażanie tych że standardów na obszar południowy też się zwolniła. Bajo.....

Ilona
@Motywacja do działania

Ale w czym ten problem z zarządzającym? Nie piszesz konkretów, na czym to polega. Wybacz, ale "pewne sprawy" to może oznaczać tyle rzeczy, że chyba nawet nie będę zgadywała :)

Urszula

Te nadgodziny o których piszecie były jakoś ekstra płatne? Czy były do odbioru po prostu?

Zostaw merytoryczną opinię o Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. - Gądki - robakowo

• Jak się pracuje w Fresh Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresh Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 9 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fresh Logistics Polska Sp. z o.o.