Fresh Logistics

Grodzisk Mazowiecki

Opinie o Fresh Logistics

abcd

Do kogo się zgłosić o prace w ochronie w Grodzisku?

anonymous

Jest na chwilę obecną praca w ochronie.

Smerf maruda

.i.

Edyta

@kala a jakim tak wiekiem jesteś zainteresowany? Część ogłoszeń jest opublikowana na serwisie gowork.pl - wyszukaj pracodawcy w odpowiedniej zakładce.

kala

Witam ,gdzie można wysłać CV ?Tzn na jaki adres?? Interesuje mnie oddział w Grodzisku??? Gdzie znajde ifo o aktualnych ofertach pracy. Z góry dziękuje za pomoc.

Manpower
@kala 17.09.2017 18:09

Bardzo prosimy o wysłanie CV na adres: anna.jedrzejak@manpower.pl Informację o aktualnych ofertach pracy można uzyskać w biurze Manpower w Grodzisku Maz. przy ul. Żwirki i Wigury 1A

Edyta

@kierowca a możesz powiedzieć jak pracuje Ci się w Grodzisku?

Igor

Czy dowiem się tu coś więcej o pracy specjalisty ds. obsługi klienta - Logistyka Kontraktowa? Jakie może firma mieć wymagania od kandydata? Czy da się tu zarobić godziwe pieniądze? Jaka jest atmosfera w pracy bo dla mnie to jest również bardzo ważne.

kierowca

Co wy wszyscy wiecie o wyzysku itp. przyjedzcie do lublina tam ludzie są robieni w konia a ich szefowa ma swoje grono, które robi kilometry i jest o 13 w domu (busy) inni pracują za innych magazyn zaczyna pracę o5.30 Zamiast o 4rano ja z wahadłem jak mam tam jechać to dostaję rozwolnienia ze złości z tego, co rozmawiam z kierowcami w lublinie to jest to prywatny folwark i nikogo nie obchodzi jakaś zdawalność przesyłek, czyli jak nie posmarujesz nie pojedziesz i nikt przez te lata z panią kierownik nic nie morze zrobić

Manpower

Jeśli chcieliby Państwo pracować w Firmie Fresh Logistics Polska w Grodzisku Mazowieckim - zapraszamy do biura Manpower zlokalizowanego w Grodzisku Maz. przy ul. Żwirki i Wigury 1 A. Wszystkim zainteresowanym chętnie udzielimy szczegółowych informacji. Zachęcamy do odwiedzin bądź aplikacji: grodzisk@manpower.pl 22 487 52 98 Pozdrawiam, Manpower

Ivan Niczybur Jebiewdienko

N POCZĄTKU DLA CAŁEGO ZESPOŁU PRACOWNIKÓW FIRMY FRESH LOGISTICS ODDZIAŁ W GRODZISKU MAZOWIECKIM PRZESYŁAM GORĄCE POZDROWIENIA Z ZAMARZNIĘTEGO IRKUCKA Z MATUSZKI RASSIJI A WIĘC ZACZNĘ SWĄ OPOWIEŚĆ O oBARDZO DRUZGOCĄCYM MOIM OKRESIE PRACY W TYM JEBOKOŁCHOZIE ( Stalin by się powstydził) - pod tym względem , że lepszego wyzysku niewolników nie wymyślił rządząc ponad dekadę a Fresh istnieje dopiero 15 lat na tej pięknej dzielnicy Grodziska Mazowieckiego jakim są - Łąki. Swoją przygodę w pracy rozpocząłem blisko trzy lata temu i szczerze przyznaję , że na początku byłem pod bardzo ogromnym wrażeniem miejsca pracy , wielokrotnie słyszałem od kolegów a przede wszystkim od przełożonych jaką to firmą atrakcyjną pod względem dbałości i szacunku do pracownika jest właśnie wyżej wymieniona firma. Niestety po blisko kilku miesiącach mój pogląd na temat tej firmy odwrócił się negatywnie o 180 stopni. Przyczyną zmiany mojego stosunku / relacji do tej firmy był fakt , że to co widziałem co się dzieje w tej firmie - to totalna masakra. Zupełny brak szacunku do pracowników zarówno Polaków jak i Ukraińców. Jeżeli jest jakaś sytuacja , która jednoznacznie i stu procentowo nie określa i nie można udowodnić sprawcy zaistniałego czynu - w tej firmie zawsze ktoś musi być winny - ale nigdy nie LIDER i nie KIEROWNIK - tylko zwykły pracownik , który nie jest w stanie , ale i nawet ma świadomość , że nie ma szans na żadną obronę bądź ustosunkowanie się do zaistniałego czynu - bo ma świadomość , że wyższość przełożonego nie jest w stanie przebić argumentów pracownika z dolnej półki w hierarchii pracowników magazynu. Stan techniczny wózków widłowych i skanerów - niezbędnych narzędzi do pracy jest w stanie najdelikatniej mówiąc - krytycznym. Przełożeni nie wykazują praktycznego zainteresowania polepszenia stanem tych w/w urządzeń / narzędzi niezbędnych dla magazynierów. Zarobki najogólniej mówiąc oceniam jako : Minimalna krajowa na rękę / jeżeli dobrze pójdzie :-( Posiłki regeneracyjne : Haha i nic więcej - totalne dno. Jedynym plusem który wspominam , to atmosfera pracy wśród zwykłych najniższego szczebla pracowników czyli magazynierów - całkiem w porządku ludzie tam pracują i są bardzo sympatyczni - niestety nie doceniani przez przełożonych ani słowem ani gestem godnego wynagrodzenia. Firma nie warta polecenia , przepracowałem tam trzy lata i uważam , że te trzy lata były latami w połowie zmarnowanymi. Życzę wszystkim wytrwałości i zdrowia oraz rozwoju zawodowego w tej firmie jeżeli koledzy i koleżanki z tamtych lat w których ja pracowałem - nadal tam pracują. A byłym przełożonym życzę to samo jak wyżej i chcę dodać : Szanowni Państwo proszę zacząć szanować pracowników bez względu na pracodawcę czy przez firmę czy przez agencję krajową bądź zagraniczną. Tym ludziom należy się szacunek - bo to oni Szanowni Państwo ciężką pracą - wypracowują i dla siebie ale przede wszystkim dla Was wypracowują premię na pewno wielokrotnością wynagrodzenia zwykłego pracownika magazynu , który wykonuję najcięższą robotę na rzecz firmy a otrzymuję najniższe uposażenie !!!!

1989

Ludzie to jest jakaś paranoja. Gadacie o fl jak najgorzej a potem sami przychodzicie tu pracować. Ogarnijcie się. Ja pracuje już 5 lat na magazynie raz jest dobrze raz jest źle. Ale nie narzekam. No chyba że na pensję. Gdyby nie fl to wielu ludzi nie miało by na chleb. Pozdrawiam

pppp

Pracy w tej firmie nie polecam. Firma utrzymuje się z wyzysku pracowników ograniczając liczbę zatrudnionych do minimum, na wakacje zatrudniają darmową pomoc w postaci praktykantów, przerwa w pracy dla wybranych i nadgodziny to norma.

ok

To podobnie jak wszedzie, w wiekszosci firmach ludzie przychodza i odchodzą, ale to na plus bo ktoś trafi się w porzadku ktoś nie, a moze ktoś zostanie na stałę i wprowadzi dobre rzady? nie wiem, poki co to widze ze suzkają praktykantow, dlaczego? bo nie zobowiazuja sie do umowy stalej?

Beka

szukają cały rok ,przychodzą i odchodzą

!!!

zgadza się korupcja korupcja korupcja

???

Korupcja korupcja korupcja płacisz dyspozytorom masz lepsza trasę nie płacisz dają syf

tomj

Na początku wszystko ok jak przyszło do płacenia faktur to się zaczęło a że niby za późno wysłałem dokumenty, a to czegoś brakowało, a to znowu coś wymyślali żeby nie płacić. Pomógł mi super prawnik odzyskałem pieniądze, numer znalazłem na innym forum ale szybko kasują niepochlebne wpisy, jak ktoś w potrzebie to podaję numer 602492180. Będę ostrzegał wszystkich bo mi z nerwów odebrali kilka lat życia

Matek

Witam bardzo serdecznie wszystkich chciałbym się zapytać czy ktoś zna tam przewoźników z Fresha jak tak to potrzebował bym ewentualnie numer tel... z góry dziękuje i Pozdrawiam :)

Matek

nmfdvguwyujg

firma po (usunięte przez administratora) tostrzegam tu przede wszystkim kierowcow jak i samych przewożników pracują tu juz sami stare wyżeracze lub tacy co dobrze palec w tylku (usunięte przez administratora) trzymają i dobrze nim ruszają z odejsciem też są problemy,przewożnik musi złożyć 3miesięczne wypowiedzenie i jak jest wszystko dobrze to odejdziesz a jak nie to potrafią wstrzymać przelew i nie dostaniesz kasy aż sprawa się wyjaśni......a najgorsze są palety do wyjaśniania ta osoba która je rozlicza ma poprostu klapki na oczach i widzi tylko system i komputetr co jej pokaże...TO JEST BANDA POLSKICH DECYDENTÓW

ktos

Teraz wyprawili ludziom pracy święta. Co niektórzy dostali po całe 200 zł. talonów, mając rodziny na utrzymaniu. Żenada, parodia, dno i 100 metrów mułu. Oczywiście standardowe tłumaczenia o systemie, który co 5 nie zaliczył składanego wniosku na ustalenie wysokości wypłaconego świadczenia.DNO

Legia

Totalny syf , dramat , koń w Zakopanym ma lżej

Anonim

Dramat. To najgorsze 10 miesięcy mojego życia. Nie ma znaczenia co potrafisz co wiesz a jeżeli naprawdę coś potrafisz to zrób wszystko żeby Grzegorz się o tym nie dowiedział bo będziesz miał kłopot (wylecisz poprostu). Nawet tak inteligentny człowiek jak Tomasz udaje idiotę, tak działa jego instynkt samozachowawczy. Podsumowując jeżeli masz jakieś ambicje trzymaj się z daleka od tej firmy. :-(

?

naucz się ortografii;)

ktos

Dokładnie taj jak piszesz. Im więcej masz wad i nieumiejętności, robotę masz gwarantowaną.Ważne byś poziomem inteligencji za bardzo nie odbiegał od szefostwa.

wydajny

co to znaczy asm (kierownikow)? slyszalem pare historii naszych asm, ale nie wiem czy sa prawdziwe

ok. 1300-1500, na więcej nie licz

pipi

ludzie a czy wy myślycie że pip niewie co się dzieje oni patrzą w papiery a papier ma to do siebie że wszystko przyjmie to jest tak zwna wojna z wiatrakami co byś nierobił to i tak przegrasz

tito

czas może na kolejną wizyte pip4

anonim 5

narzekacie i narzekacie a i tak pracujecie więc po co ta dyskusja

ja

w biurze jest taki sam syf co na magazynie. [usunięte przez moderatora] kolesiostwo i sodówka. Szkoda czasu na taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Wiekszosc pracowników włacznie z dyrektorkiem to banda[usunięte przez moderatora]bez porządnego wyksztalcenia stad leczenie kompleksów. Nie polecam jednym slowem ludziom inteligentym, kreatywnym, uczciwym i pracowitym nie polecam.

niewolnica

Praca w tym oddziale jest porównywalna z pracą w [usunięte przez moderatora], pracujemy po 12h, obiecują nam że wszystko będzie wypłacone, a jak przychodzi do wypłaty to okazuje się że przy 60h nadgodzin dostajemy pensję większą o 100zł!! Paranoja. Pająk tłumaczy się że wszystko się wyjaśni przy następnej wypłacie, a jak przychodzi co do czego to zmyśla, że takiej rozmowy nigdy nie było. Siedział ponad 2 mies. na L4 bo się pośliznął jak wskakiwał na naczepę a jak tylko wrócił to zwolnił 5-6 os. żeby pokazać, że to on tu rządzi. Ale on może się czuć bezkarnie, w końcu to przyjaciel naszego kochanego dyrektora [usunięte przez moderatora] i jego nikt stąd nie ruszy. A co wyprawia nasz kochany dyrektor to się w głowie nie mieści, kto przy zdrowych zmysłach wiedząc, że ludzie którzy aktualnie znajdują się na przerwie na niego patrzą, podjeżdża do kontenera samochodem, otwiera bagażnik i wyrzuca 4 wielkie wory wypełnione śmieciami przywiezionymi z domu, sytuacja nie jest jednorazowa bo słyszałam, że robi to codziennie, co on zbiera śmieci od sąsiadów z całego osiedla?? Nie polecam tej firmy, sama aktualnie szukam innej pracy, mam nadzieję że nie będę musiała długo się męczyć w tym obozie. Inspekcja pracy potrzebna od zaraz!!!

fl

w straszynie pracujesz jako wózkowy i jako picker... nadgodziny oddają w formie wolnego... weekendy tak samo... oogolnie robisz wszystko a pensje masz tylko jedna ... ciekawe jakie zarobki sa w innych oddzialach... moze taki watek rozpoczac?

fantonim

FL grodzisk maz. Pracuje tam rok od razu powiem ze tam nie pracuje sie 8 godzin tylko 12. jest [usunięte przez moderatora] jeszcze w rzadnej firmie czegos takiego nie widzialem. Kierownicy uwarzaja sie za buk wie kogo troche wladzy i w glowach im sie przewraca. Co do wynagrodzenia jak masz za duzo nadgodzin to zapomnij o premi a jak nie masz nadgodzin to tez zapomnij o premi bo nigdy w miesiacu nie zrobisz normy 40001 kartonow. Jako wuzkowy mozna jeszcze pracowac jako piker nie polecam chyba ze nie masz znajomych ani rodziny, a i tak sie odechce pracowac jak cie oszukaja kilka razy na nadgodziny.Nawet dzisiaj 23.12.11r. zaden dyrektor ani kierownik nie powiedzial Wesolych Swiat lub cos w tym stylu tylko do roboty bo miksow jest duzo i co dzien przed wigilia trzeba zostac 11 godzin w pracy a dlaczego nie 12 godzin bo by musieli obiady kupic a to juz za duzy wydatek. Tak ze chcesz byc traktowany jak zwykly robol i nie mic czsu na nic to przyjmij sie do Fresh Logistics oddzial grodzisk mazowiecki. Jestm ciekaw czy w innych oddzialach FL jest tak samo jak w grodzisku. Prosze o krotki opis. Pozdrawiam fantonim

jacek
@fantonim 24.12.2011 02:32

A ile ty chciales zarabiac jak ty nawet pisac nie umiesz....dla takiego to stawka jak dla łopatologa..

piker

FL Grodzisk Mazowiecki, pracuje tam jako piker. Takiej drugiej firmy jak Fresh nie ma na swiecie!, wykorzystuja pracownika na kazdym stopniu, nie mozna nic sobie zaplanowac ze znajomymi - ba! nawet dentysty, bo przed prawie sama 14. 00/22. 00 mowia, ze tzreba zostac 4 godziny, i nie ma, ze nie moge. Jak nie ma pracy to wysylaja do domu, i wyrownywuja sobie godziny z nadgodzin, ciagle powtarzaja, ze nagodziny beda wyplacone i premie tez, jeszcze nie mialem takiej pensji i wielu innych jak sie rozmawia an magazynie, no bo z czego wyplaca jak sobie odliczaja.[usunięte przez moderatora]!!! Drugie [usunięte przez moderatora]!! 14-24/02 godz. i 6-18/16!!! Urlop w dzien, ktory wybiora sami, a nie TY!!! Paranoja. [usunięte przez moderatora], nie zna sie na pracy w magazynie i ciagle nic nie wie, nie idzie znim zalatwic nawet podpisu za caly dzien!!! Ciagle powtarzam, skoro firmy nie stac i nie jest wyplacalna, zeby pracownikom wyplacic nadgodziny premie - zamknac oddzial w [usunięte przez moderatora] i nie marnowac czasu ani nerwow! 3-4 dni na 5 w tygodniu nadgodzin!!! Pracujemy tam za darmo, nic nie wyplacaja!!! I jeszcze brygadzistki. Obie nic nie robia, i biora dobre pieniadze, caly czas lataja po hali i rozkazuja. Jedna jezdzi wozkiem(skter),a druga chodzi i tylko palcem poakzuja i zrob to, zrob tamto, podnies wynies........ Grodziski fresh to pomylka.!!!!!!!!! Inspekcja pracy potrzebna!!!!

Zostaw opinię o Fresh Logistics - Grodzisk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fresh Logistics