Fresh Logistics

Opinie o Fresh Logistics

terenia

Co tam mało odpowiedzi, mysłąma ,ze dowiem sie czegoś wiecej o ich działnosci, tym bardziej, że to znan firma transportowa, mam u nich rozmowe za tydzien nie wiem za bardoz na co sie przygotwać. Czy musze przygotowac sobie kwestie zarobkowe i omawiac te kwestie?

nn

13 zl brutto czy netto?

Zostaw opinię o Fresh Logistics - Robakowo

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fresh Logistics