Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Robakowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Robakowo

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Jurek Piaseczno L02

Ta firma to KATASTROFA HUMANITARNA! Kierownictwo buduje swój autorytet jedynie na zależności służbowej i zarzadzanu strachem. Cały czas knuje jak tylko uwalić pracownika. Zero wsparcia. Nie polecam tej firmy nikomu. Szczegolnie młodzi omijajcie to miejsce. To (usunięte przez administratora) Życie jest zbyt piękne żeby marnować je w firmie Raben.

Byly pracownik

Raben Kalisz (usunięte przez administratora) . Główny kierownik magazyny choleryk,nie zgodzisz się na nadgodziny to dzwoni i straszy nawet po nocy ,nerwy i ublizanie jak nie po jego myśli. 3 kierowników zmianowych ,dwóch 30 lat Raben po zawodówce ,cwaniaczki z Kalisza mobbing,ublizanie ,poniżanie przy innych pracownikach i nawet teksty "wciągałem coś w kibli bo nie myślisz " to jest codzienność, 3 to przydupasz głównego kierownika taki niespełniony synuś. Pracownicy to połowa (usunięte przez administratora) co tylko do emerytury czekają i trzęsie ich by szybko skończyć i wolność coś na gardło, ublizanie,wyzwiska ,kablowanie ,zajeżdżanie drogi ogólnie chamstwo mega ,kierownictwo wie ale uważają że tak musi być to szybciej ktoś będzie lądował. Dowiedzieć się coś od kadr nie lada wyczyn bo tu ich nie ma . Zmiany miała być 3 a są dwie popołudnie i nocki . Kierownik najpierw typuje tych na których mu zależy reszta ochłapy że zmiany . Po 7 tygodniach nocek dowiaduje się, co się że mną dzieje bo wolno ląduje. Urlop żeby dostać musisz dobrze żyć. Ogólnie straciłem rok swojego życia i nie polecam . Kto tam przychodzi nie wytrzymuje 3 pierwszych miesięcy

Jan Nowy wpis

Wita jestem kirowcą wspolpracującym z Raben .wiele się tutaj mówi o tym że Raben to ludzie its lecz jest to.kit brak szacunku do kierowców jest na początku dziennym są firmy i firemki ,przyjeżdżając nakonketne godziny z towarem a nawet wcześniej aniżeli jest przewidziane czas otworzenia ramp trwa niekiedy 2godziny, pomimo iż przyjeżdża się przed innymi kierowcami to i tak nie jesteś w wypakowywany przed nimi tylko czekasz aż łaskawie ktoś się zlituje i zacznie wypakowywać twój towar o ile mi wiadomo pracuje w takim samym zawodzie jak inni kierowcy i takie sytuacje nie powinny mieć miejsca bo czas pracy kierowcy jest identyczny dla wszystkich, osoby pracujące na stanowiskach kierowniczych oraz działające na działach spedycyjnych nie posiadają jakiekolwiek wiedzy na temat organizacji pracy ich organizacje jest wręcz chaotyczna próbowałem już znaleźć jakiś kontakt bezpośredni do zarządu bądź prezesów aby poinformować o zaistniałych faktach lecz niestety nie ma takowych informacji serdecznie nie pozdrawiam osób z biura w rabenie chlebnia oraz Raben Stryków

ikonka

Sprawdź 25 opinii klientów firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Robakowo.

Sprawdź
Darek
Kandydat

Jestem absolwentem studiów technicznych. Widzę ogłoszenie na lidera obszaru. Na czym polega ta praca? Warto aplikować jeśli mam małe doświadczenie?

Sławomir
@Darek

Myślę że zawsze warto spróbować swoich sił. Wysłałeś już CV? Jakbyś był na rozmowie to daj znać jak ci poszło.

Kandydatka Nowy wpis
@Sławomir

Nie wiem czy warto. Kadry nawet nie otwierają wszystkich nadesłanych CV.

Justyna Nowy wpis
@Kandydatka

A ty skąd masz info aż o tym, co tam sobie przeglądają, a co nie? To tylko domysły czy co?

Kandydatka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.
Kandydat

Na kij robicie rekrutacje jak nawet tych CV-ek nawet nie otwieracie? Czy Państwa system rekrutacyjny opiera się na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy"?

Natalia
@Byly pracownik

Strasznie mi przykro, że musiałeś przejść przez takie piekło, w oparciu o to co czytam.. czy nie próbowaliście tego gdziekolwiek zgłosić, albo chociaż pójść po pomoc do szefostwa?

Marko
@Byly pracownik

GLIWICE ODZIAŁ 44 TAK SAMO KIEROWNIK ADAM ZERO SZACUNKU DO MAGAZYNIERA ...

@Natalia

Szefostwo to jedna wielka klika ,byłem u głównego kierownika któremu powiedziałem o sytuacji z kierownikami magazynu I to proszę pani był już mój ostatni miesiąc pracy ,gdyż tu się nie odzywa na te tematy . W Kaliszu nawet kadr nie ma ,trzeba po innych działach dzwonić a nikt nie wie gdzie 63 Ma kadry . (usunięte przez administratora) to jest dzień jak codzień

@Marko

Co to znaczy zero szacunku? Opowiesz co się działo że masz takie zdanie?

Normatywny
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Hej, powiedzcie mi jak to jest z tymi nornami, czy jeśli ktoś tego nie będzie robił, bo normy są jakieś kosmiczne to czy przygoda się w tej firmie może skończyć?

Picker

Nie macie co liczyć na premie na niektórych oddziałach, normy są tak podwyższone do góry że czasami 2 pickerów robi tyle ile zakłada norma dla jednego XD

Kiero

Tak przyjmują kierowców .żeby ich później oskubać z kasy .jak nie oddasz palet albo jakiś papierów .nie daj bo,e przez pomyłkę nie wstawisz pieczątki .to masz 100 zł.za paletę.a jak spóźnisz się z transportem też.wachadlo to nawet potrafią (usunięte przez administratora) 500 zł.tak tu jest dobrze

Natalia
@Kiero

Naprawdę? A to nie idzie po ludzku porozmawiać z kierownictwem i się dogadać inaczej?

Rekrutowany CZ
Kandydat

Witam, pytanie do pracowników biura sprzedaży w Czechowic-Dziedzice. Jak wygląda praca u was w biurze, czy jest tak jak można poczytać o innych miejscowościach czyli, presja, domosicielstwo, kiepska atmosfera w pracy? No i zarobki, jak to na dzień dzisiejszy wygląda? Często macie rotację? Jesteście zadowoleni z pracy w tej firmie/oddziale? Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.

Kiero

Jak każdy Raben .w Kaliszu .też tona mułu.nie polecam kierownictwo to pozal się boże . tragedia

Maciej
@Kiero

Co z kierownictwem jest nie halo? Napisz coś więcej

Nowy
Kandydat

Witam. Czy Raben przyjmuje kierowców bez doświadczeni czy należy się jakimś minimalnym legitymować przy aplikowaniu? Pozdro.

Pracował ktoś z Was jako Magazynier w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Puzonik
@Administrator

Jazdy na wózku w stopniu dobrym tj, nie jedzisz z pustą paletą na koniec magazynu z prędkością 5km/h, mózg i najlepiej żebyś nie był pijakiem albo leserem, bo będzie z Tobą krótki temat, elo.

Dawid
@Administrator

Praca magazyniera w raben wygląda tak że musisz zrobić wszystko najlepiej w jedną godzinę pracy a i tak na końcu okazuje się że zbyt wolno tyle gądki

Karol

Na święta wielkanocne nic nie dali, nawet życzeń od firny nie było.

Adam
@Karol

Nadal liczysz że firma ci coś da po prostu od tak? Potrafią tylko zabierać premie za błędy których faktycznie człowiek nie robi byle by skubnąć parę złotych

Czy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Czy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Kasia
@Pytanie

Obecnie nie, ze względów bezpieczeństwa. W normalnych warunkach przyjmujemy praktykantów ze szkół średnich i organizujemy płatne staże studenckie. Mam nadzieję, że w 2021 wrócimy do tego, ale to zależy od sytuacji w Polsce i naszych wewnętrznych wytycznych co do bezpieczeństwa.

Szukam pracy
@Kasia

Mam pytanie jak wygląda praca jako kierowca C+E jak wygląda system pracy jak wyglądają zarobki

Zofia
@Szukam pracy

A warunki się już poprawiły i staże są już normalnie?

Ex dyspozytor
Kandydat

Raben Pikutkowo trzecie ogłoszenie o pracę na dyspozytora w ciągu 1,5 miecha ....przypadek ???? 10 lat doświadczenia i kolejna ucieczka po tym jak dareczek przejął Pikutkowo, skrajna niekompetencja, kłamstwo na każdym kroku od kierowniczki po operacyjnego i obłuda. Z fajnej ekipy zrobić taki bajzel.... nadgodziny za free badanie zaangażowania po zwolnieniu lekarskim etc.

Marianka
Klient
@Ex dyspozytor

ooo a co się stało z Wiktorem i Arturem? Jako klient non stop przesyłam uwagi, skargi ale poprawy nie widać. Międzynarodówka kuleje a ostatnio także krajówka - brak samochodów? Non stop przekładane odbiory i dostawy. Niestety, wkrótce: Raben is not my partner in logistic :)

Ewa
@Marianka

Wiktor już dawno u konkurencji (pożegnania nie było).

Mysia95

Praca w biurze to wyzwanie dla normalnych i kulturalnych ludzi gdyż na miejscu okazuje się że każdy to dwulicowy (usunięte przez administratora) myslący że jest kimś. No może i jest ale trybikiem w firmie za pare groszy który nie potrafił stworzyć nic swojego tylko zatrudnic sie i udawać kogoś Wielkiego :) Zarobki mega rozbieżne-przeważnie to najniższe ale po 10latach możesz liczyc na podwyżke lub-zwolnienie jak to miało miejsce już w wielu przypadkach. Wielu odeszło do małych firm gdzie zarobki są 2,3x wieksze niż tu gdzie jedyne co jest duże to wymogi :) Nie polecam. Trzeba byc desperatem lub mieszkać w Środzie by tu pracować.

Grazyna
@Mysia95

W jakim dziale pracowalas?

Anonimka
@Mysia95

Chyba wiem o czym piszesz. Ja bym dodała do tego jeszcze wszechobecne plotkarstwo szczególnie "starych panien" i język rynsztoku działu transportu gdzie siedzą dyspozytorzy. Nie zapomnę dwóch studentów logistyki, którzy po 3 godzinach spędzonych z "kulturalnymi" dyspozytorami z wielkim przerażeniem w oczach wyszli na papierosa gdzie ich bańka mydlana o świetnej firmie pękła i poważnie zastanawiali się nad zmianą kierunku kształcenia. Ja osobiście źle się czułam w tej firmie, atmosfera udawana, brak pomocy, zarobki poniżej krytyki, czas pracy nienormowany ale 8godz i 15min trzeba być a najlepiej dłużej za co nie było płacone. Jeśli logistyka to mała firma będzie najlepszym rozwiązaniem. Z doświadczenia mojego i moich znajomych wiem że małe rodzinne firmy potrafią zapłacić za to samo stanowisko 3 razy więcej niż ta firma. Natomiast jeśli chcesz pracowac tylko dla samego faktu że to Raben to ok, każdy ma swoje cele. Dla mnie nie to pod szyldem jakiej firmy pracuję jest ważne ale atmosfera w pracy i wypłata na konto.

Czy można liczyć w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

doktor
@Pytanie

Tak, ja cię wyleczę ze wszystkich schorzeń

***
Kandydat

Dziwnie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko biurowe. Pierwsza rozmowa przebiegła w sposób przyjemny. Brak informacji zwrotnej mimo zapewnień o takowej, bez względu na wynik procesu rekrutacji. Z mojej strony nie polecam

Janka
Kandydat

Dziękuję za Wasze opnie. Chciałam złożyć podanie na dyspozytora w Sosnowcu, ale jeśli faktycznie zarobki na tym stanowisku to 2800, a o porządnym wdrożeniu nie ma co marzyć, daję sobie spokój

Romek

Też pracowałem w rabenie w Kaliszu ale nie polecam nikomu tej firmy.A przede wszystkim pod wykonawców rabena totalne (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Robakowo

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o., to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.