Horror

Ja naprawdę odradzam.. ale jak ktoś nie wierzy opinią ,niech przyjdzie i się przekona co to piekło :)

Janusz kuzas
Klient

Niekompetencja w szerokim słowa znaczeniu , najgorsza firma kurierska z jaką miałem nieprzyjemność współpracować. Zero profesjonalizmu, zero kontaktu . Nie można zlokalizować przesyłki nawet przez ich stronę. Największą katastrofa przewozowa . Na koniec moja przesyłka miała jechać dwa dni ? Jechała tydzień żałosne

AGA Nowy wpis
Klient
@Janusz kuzas

Potwierdzam najgorsza z wielu firm transportowych a z wieloma miałam kontakt...porażka pod każdym względem / kontakt zero odpowiedzi, brak chęci załatwienia jakiejkolwiek sprawy - chociaż oczywista wina po stronie firmy RABEN, wyłączanie telefonu itp./ niech znikną z rynku taka rada..

Horror

Dostojnie Wpływowa Eminencja Nowy wpis
@Horror

Na magazynie czy w biurze?

XD54 Nowy wpis
@Dostojnie Wpływowa Eminencja

tu i tu :)

Pytanie Nowy wpis

Ile jest zmian w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Mikołaj

Teraz jak jest covid to tez rozmowa ma pare etapow ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Maki

Raben... sama nazwa mówi za siebie. Dramat!!! Omijać szerokim łukiem. Robilem na magazynie i to był najgorszy okres mojego życia. Nie masz tam znajomych z biura to jesteś zwykłym śmieciem i dziadem. Kurierzy kradną towar A magazynierzy są podejrzewani. Byłem świadkiem jak na początku zmiany 2 magazynierow policja zakula w kajdanki i wywieźli na komisariat, po jakichś 2 godzinach kolejnego. Mimo że nic im nie udowodnili to dostali dyscyplinarne. Mało tego w szatni były zamontowane ukryte kamerki które po za (usunięte przez administratora). nie uchwycily niczego A i tak ich wywieźli. Bałem się że będę kolejny. Tam z operacyjnym witając się "Dzień dobry " powinno się pytać czy dzisiaj Ciebie zawinie policja. Mobbing? Mało powiedziane!!! Zastraszanie przez operacyjnego to standard. I jego (usunięte przez administratora)Łukasz... Ponoszą się po firmie i wszystkim patrzą na ręce i do kieszeni. Jedyny plus pracy w rabenie to taki że nauczysz się jeździć wózkiem widłowym w tydzień. O ile się do niego dorwiesz. Więc jeśli jesteś masochistą to ta praca jest dla Ciebie. (usunięte przez administratora)

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

Całe wynagrodzenie zatrudnionego w Raben wpływa na konto. Nie wiem jak u przewoźnika ale to osobny podmiot co często w opiniach o Raben bywa mylone

Czy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

tak

@Pracownik

Chyba za granicą haha

Beznicku

Hej Proszę o opinię na temat warunków pracy jako operator wózka. Czy znajdzie się tu jakąś życzliwa osoba i opiszę jak to wygląda w rzeczywistości? Zarobki, ilość godzin w miesiącu...

Beznicku
@Beznicku

Bierutowska wroclaw

kiszonyogórek
@Beznicku

około 3k na reke przy pełnej frekwencji(w tym premia?? jesli jest) czyli troszku mniej jak sie nie starasz i troszku wiecej jak zap$#sz i raczej nie warto. Poza normalnym trybem 3zmianowym dodatkowo dziwne godziny typu 4 rano czy tez 8 wieczor. Jak jestes w pelni dyspozycyjny to w sumie poza tym ze potrafisz głownie przejechac z punktu a do b bedzie wystarczajace. Ogolnie praca pod presja czasu, każdy rozliczany indywidualnie wiec całkowicie sie (usunięte przez administratora) nie da.

Na start praca w firmie Raben jak najbardziej na tak. Niestety dalej-małe szanse na rozwój. Zarobki mierne jak na ilość pracy. Niestety co niektórzy kierownicy powinni przejść konkretne szkolenia interpersonalne... Mówienie o słabszych punktach pracownika na forum, niedocenianie dobrej pracy tylko wytykanie błędów wyssanych z palca. Szereg innych aspektów poniżej wszelkiej krytyki. Nie wiem jak w krajówce ale w mnr to porażka... Całe szczęście obecny team leader to złoto!! ????

Ernis

Witam. Mam pytanko da sie dostac do Raben Logistic na kat B czy tylko C+E?

Lidia

Dziękuję za wpis, tylko przypomnę, że podawanie danych osobowych jest niezgodne z regulaminem serwisu, więc unikajmy tego. Próbowałeś gdzieś zgłosić swoje wątpliwości co do zachowania przełożonych w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

driver

Ktoś już dawno powinien się tym zająć. Może w końcu ktoś z Gądek zrobi porządek z Nimi, bo widać, że miejscowe kierownictwo ma to gdzieś.

Futrzany Alfonso
@Lidia

Rząd ma zrobić z nimi porządek. Trzeba jeszcze poczekać. Ten Olek to ciekawy człowiek, słyszałem że większość dochodu z Rabena wydaje na swoją żonę. Podobno ma bardzo duże wymagania finansowe. Najpierw żona, a to co zostanie to dla kierowców. No cóż...

Czy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Andreas
@Pytanie

Tak, ale nie narzuca L4 ;)

R536

Rząd PiS obiecywał i obiecuje naprawę Państwa Polskiego i jak widać nic z tym nie robi. Przewoźnicy firmy Raben dalej płacą najniższą krajową i reszte pod stołem oszukujac ZUS, US, i zawodowego kierowce. Powiem szczerze, że to fajny zawód, ale nie będę pracował na tych darmozjadów i już zrezygnowałem z tego zawodu od nowego roku. Pozdrawiam.

Xxx

Czy Raben Logistics Legnica ma zwiazki zawodowe? Jezeli tak, to jak do nich przystąpić ?

Prawda jes że mają przenośić magazyn z Bierutowskiej do biskupic bo mają sie rozbudować

Xxx
@pracownik

Nie do Biskupiec tylko mirkowa koło łącznika

eternal woodpecker
@pracownik

Tak jak odpowiedział przedmówca. Zmiana miejsca na Mirków i rzekomo ma nastąpić na początku kwietnia. Jednak z racji iż logistyka często nie styka to wątpie by nawet to nastąpiło w 2020 roku. A skąd te plotki o Biskupicach? :D

Nowy

Wie ktoś może coś o rabenie w Legnicy? Zastanawiam się czy złożyć tam cv, słyszałem że zarobki i ogólna atmosfera w pracy ok?

Master

Czy ktoś może mi powiedzieć ile czasu dziennie pracuje kierowca lokalny c e

Stefan

Zawsze można zmienić firmę! Po co to narzekanie jak i tak dobrze się wam pracuje?

Darek
@Stefan

Pracownicy nie muszą się zwalniać z pracy, oni wyrażają tylko swoją opinię, na warunki zatrudnienia. Trzeba pracować i zgłaszać takie rzeczy do odpowiednich organów państwa np. PIP i usuwać takie patologie z rynku pracy. Twoje myślenie jest bardzo dziwne.

kierowca

pracowałem w rabenie 15 lat i 2 miesiące temu powiem że to firma która kłamstw i matactw żeby tylko mniej zapłacić albo kogoś wydymać nauczyła się już dawno , moi drodzy to raben się dorabia a nie pracownicy i przewożnicy

Lidia
@kierowca

@kierowca A czy swoją wypowiedź jesteś w stanie podeprzeć konkretnymi przykładami? Ogóły niewiele nam mówią. Jakie wynagrodzenie oferuje Raben? Czekam na Twoją odpowiedź.

Marek
@Lidia

Najniższą krajową i resztę pod stołem. (usunięte przez administratora)pracownika i Urząd Skarbowy. Jak jest podwyżka najniższej krajowej np. 100zł to tylko na umowie a z pod stołu automatycznie te 100zł ginie. Także zawsze zarobisz tyle samo, jak masz np. 3.000 zł i Państwo zrobi podwyżkę to tylko na umowie. Myślę, że rząd szybko weźmie się za nich i zrobi z nimi porządek. Pozdrawiam...

Aron

Jeśli chodzi o pracę kierowcy C w Rzeszowie bezwzględu do jakiego szefunia się trafi praca wygląda następująco : Minusy : -Umowa oczywiście 2100zł brutto + reszta w kopercie .. -Jazda niesprawnymi ciężarówkami - łagodnie określająć ( Brak hamulca ręcznego , końcówka oleju w silniku , zacinająca się winda ,poniszczona podłoga w kontenerze i tak można długo wymieniać ) -140zł dniówki za pracę średnio od 6 rano do 18/19 do 15stu stopów dziennie i ok 300/400km jazdy +2/3 odbiory -Chaos na magazynie ,szukanie swoich palet nieraz po całej hali , nieustanna walka o rampę żeby się załadować -Gamonie w biurze którzy nie podbiją Ci karty do wyjazdu jeśli solówka nie będzie zapchana po brzegi -Pojęcie BHP właściwie nie istnieje (ręczne załadunki i rozładunki palet nawet po 1,2 tony np z cementem ) -Jazda do klientów prywatnych w miejca gdzie niejeden nie odważyłby się wjechać busem Plusy -Dobra okazja aby przekonać się że robota w kurierce na C to najwększy (usunięte przez administratora) jaki może być

KieroC
@Aron

Dokładnie tak samo jak w Pekaesie w Legnicy. Pracowałem tam tydzień i podobna sytuacja. Rano od 7 walka o rampe, następnie szukanie swoich palet po całym magazynie i samodzielne ładowanie paleciakiem i reszta problemów. Wyleczyłem się z kurierki kat. C

Aleksander
@KieroC

Pracowałeś na stanowisku kurier? Rozumiem, że jesteś niezadowolony ze współpracy w firmą, ale czy zgłaszałeś przełożonemu problemy z załadunkiem i małą ilością osób do pomocy? Czy ładowanie samochodu należy do Twoich obowiązków, czy tylko dowóz i dostarczenie przesyłek? Napisz kilka słów więcej na ten temat. Znalazłem kilka ofert pracy na stanowiska: specjalista do spraw obsługi klienta, dyspozytor do spraw transportu międzynarodowego, pracownik magazynowy, koordynator działu transportu i operator wysokiego składowania. Praca w oddziałach firmy w różnych lokalizacjach. Czy ktoś z Was jest zainteresowany?

Pogromca Dziadów
@Aron

Zapomniałeś dodać kolego, że przy jeździe zwichrowaną ciężarówką trzeba uciekać i jeździć na skróty aby nie zostać złapanym przez ITD. Natomiast jeśli jakimś cudem uda się uciec w/w ITD to przewoźnik nalega żeby nie zawracać mu głowy pierdołami odnośnie usterki, tylko jechać i obserwować co się dzieje z autem. Jeśli się to nie uda i coś się stanie to przewoźnik powie, że ty byłeś kierowcą i po co to robiłeś

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.