Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

leer

@wer jeżeli ktoś jest po psychologii, ekonomii, zarządzaniu zasobami ludzkimi i ma co najmniej 3 letnie doświadczenie to może przeglądnąć HR Biznes Partner. Wysokie wymagania ale chyba warto

anonim a o tym kiedy dostanę urlop to jestem informowany z jakieś odpowiednim wyprzedzeniem czy przychodzę do pracy i dowiaduje się że od jutra mam urlop? Szukam pracy i zastanawiałem się właśnie nad Raben Poznań

Zostaw opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.