Raben Logistics Polska Sp. z o.o.
counter
2 124 233 5 1

Jak jest z pakietem medycznym w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy często w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Driver Nowy wpis

Dzisiaj widziałem ogłoszenie rabena na kierowcę C+E . Dzwonię pod numer i odbiera kobieta , na wstępie poinformowała mnie , że jest na urlopie ale porozmawia ze mną. Dzisiaj dodane ogloszenie co daje do myślenia ... Raben szuka kierowcy dla swojego PODWYKONAWCY . Hehe Ciekawe czy są chętni z Poznania i okolic , pracować po 350h w miesiącu za 4.500 zł co przekłada się na stawkę godzinową w wysokości 12,80 zł. Kierowcy poszli po rozum , włączyli kalkulator w smartfonie i nie będą trans-januszy utrzymywać i ich rodzin , brawo , brawo , brawissimo !

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 145 dni.

Czy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Witam, Widzę, że Raben szuka pracownika - dyspozytora transportu krajowego Gądki. Jak ktoś będzie składać CV to proszę zastanowić się nad ofertą. Firma bardzo słaba pod względem wdrożenia nowego pracownika oraz słabe wynagrodzenie. Na rozmowie rekrutacyjnej (usunięte przez administratora) i później wypierają się ustaleń podczas rozmowy. W pracy czujesz się jak maszyna. Nikt z tobą nie rozmawia bo każdy jest zawalony swoimi zadaniami. Ilość zadań źle dopasowana do jednej osoby. Przełożeni nic nie mówią co źle robisz tylko zapraszają po wypowiedzenie. Ja osobiście nie polecam tam pracy. Z perspektywy czasu szkoda tylko zawracania sobie głowy tą firmą :-(

Kasia Nowy wpis
@Były pracownik

Przykro mi, jeśli masz takie doświadczenia:( Trudno mi też oceniać proces wdrożenia, bo nie wiem, kiedy miał miejsce. Na ten moment mogę powiedzieć, że każdy nowy Pracownik ma swojego opiekuna, który stopniowo wprowadza go w obowiązki. Nowy Dyspozytor poznaje po kolei każdą zmianę i zaczyna działać samodzielnie dopiero, gdy jest gotowy. Biorąc pod uwagę wielkość firmy, Raben to dobre miejsce, żeby zdobywać doświadczenie w różnych obszarach związanych z transportem. Jak się komuś transport nie spodoba, może ciekawsza będzie obsługa klienta albo logistyka.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Rafal

Praca kierowcy super. Każdy weekend wolny, jazda zgodnie z czasem pracy kierowców. Jazda BDF w gronie profesjonalistów, nikt nie nauczył mnie takiej techniki jazdy co kierowcy Raben. Informacja o wyjazdach z odpowiednim wyprzedzeniem. Możliwość łączenia pracy z życiem rodzinnym i pasjami. Raben to najlepsza firma transportowa w UE.

Re: Rafał
@Rafal

Szczęściarz ????

Ja
Użytkownicy czekają na odpowiedź 216 dni.

Wiadomo co z aneksami?

Czy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Kasia
@Pytanie

Najwięcej w ostatnim czasie jest wewnętrznych, prowadzonych przez HR Biznes Partnerów, jest to kilka dużych programów szkoleniowych. Zewnętrzne też się zdarzają, jeśli jest potrzeba, ale nie w czasach pandemii:)

Zmęczony
Kandydat

Odradzam pracę w rabenie jako kierowca, zabrali premie, obniżyli diety, zabrali cały socjal i nawet na bazie wody nie na a jest lato. Kompletna porażka. Poza tym robota na BDF to typowa (usunięte przez administratora) nocki i podwójna, dojazdy busami do Niemiec czy Wrocławia z gądek, robię tu już 2 lata i zmieniam bo tu się nie da normalnie pracować. Nie wspomnę o mobbingu że strony biura.

Kasia
@Pytanie

Tak, można dołączyć rodzinę, ale Pracownik wtedy dopłaca. Najatrakcyjniejsza jest oferta indywidualnej opieki medycznej, wtedy kosztuje grosze.

Józef

Tak wychodzi to jakoś 120 zł miesiecznie

Dzikus
Kandydat

Pasuje robota. Lepiej tu robić jak i dziada.

Szoferak
Kandydat

Dobra firma tylko szofery głupie a im starszy szofer tym głupszy, nowych przestrzegam nie uczcie się od tych starych frajerów pracy bez karty i jazdy na wariata.

Piotrek kita ADHD
Kandydat

Poznam jakąś fajną dziewczynę z biura do zabawy na weekendy chętne pisać do mnie na tel.

Solidarność

Związki zawodowe wchodzą w tyłek prezesowi za 30 srebrników. Działają na korzyść firmy a nie pracowników. Porażka.

Szczur
@Solidarność

To prawda główny związkowiec podpisał obniżenie diet do końca roku, żenada

Kierowca
Kandydat

Witam wszystkich kierowców... Mam pytanie co do pracy kierowców C,CE jak wygląda praca w tej firmie bo ogłoszenie jest full opis szczegółowy ale moneta jaka nie podają tylko że podstawa+premia+dieta i że wysokie składki ZUS... To jak to rozumieć składki od całego zarobku są odprowadzane czy tylko od podstawy czuli od umowy o prace i reszta omijana na zlecenie czy całość jest jedna jasna umowa o pracę... Bo jak ZUS od całości i extra robota bez wariacji to warto tam pracować a jak matactwa to sorry omijam takie firmy... Prosiłbym o jakąś dobrą wiarygodną odpowiedz...

Szczur
@Kierowca

Wypłata na 3 raty 10 podstawa 20 diety a 30 premia i ile ja dostaniesz. Na BDF gonitwa szczurów, podwójne obsady, jazda nocą i po 21 godzin pracy, na plandekach w miarę spokój ale kasa słaba. Ogólnie nie polecam, lepsze roboty mają podwykonawcy rabena niż Raben

bryzamorska
Użytkownicy czekają na odpowiedź 293 dni.
Klient

Najgorsza firma kurierska. Moja przesyłka miała być dostarczona w piątek(24.07.) , dzisiaj jest poniedziałek i przesyłki nie ma. Po 4 godzinach dzwonienia dowiaduję się, że adres był niewłaściwy a wyżej w informacji o adresie był dobry. Po wielu próbach połączenia (większość numerów nie odpowiadała) dowiaduję się , że dostarczą jutro tzn, we wtorek. I to ma być firma kurierska??? Jawna kpina z klienta. Omijajcie Raben jak największym łukiem.

szofer gądki

Pniowie szofery oglądam OLX i widzę ofertę z legnicy - oferują 8500 - 9000 zł ja robię tu pond 5 lat i nigdy nie widziałem takiej sumy, czyżby młodym teraz dawali więcej na start jak nam starym? Wysyłają nas na delegacje do legnicy bo tam nie ma kto jechać ale jakoś tej 9 z przodu nie widać - o co chodzi?

Daniel

@Marlenka Nie znamy powodu rozstania więc nie oskarżaj firmy. Firma jak najbardziej ok, obyśmy przetrwali ten kryzys wirusowy.

Ja
@Daniel

Chyba żart, co w Niej jest ok? To że zabrali Nam wszystko, premie podnieśli ludzi zwolnili żeby skorzystać z tarczy? To że straszą że zastąpią nas Ukraina?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 448 dni.

Czy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Marlenka

Po trzech latach oddanej pracy na magazynie firma Raben pozbywa się wydajnego i doświadczonego pracownika. Wykonywał na wszystkich zmianach i zawsze wszystkie funkcje związane z pracami na magazynie czyli kolcowanie , piking , załadunek i rozładunek , operator wózków widłowych z uprawnieniami . W dniu , w którym firma się go pozbyła tzn nie niedłużyła mu umowy, bo musiałby już dostać na czas nieokreślony , pojawia się ogłoszenie o pracę na to samo stanowisko . Jasno widać , że polityka firmy polega na przedmiotowym traktowaniu ludzi i braku szacunku dla Pracownika !!!Odradzam zatrudnienie w tej firmie . Szkoda czasu . (usunięte przez administratora)

Stary
@Marlenka

Nie dziwi mnie to. Tak było i widzę że jest i będzie. (usunięte przez administratora)

Justyna

Przesyłki dostarczane są w godzinach od 8:00do 9:00. No super, zapierdzielaj z pracy bo Pan kurier łaskawie zadzwonił, że będzie za pół godziny. Codziennie jest w twojej okolicy w tym przedziale czasowym i nie ma możliwości by dostarczył Ci przesyłkę po pracy. Więc bierz wolne bo paczka przyjedzie... Chore... A jakby tak pracowali kurierzy na dwie zmiany? Co? Na pewno firma Raben poprawiłaby tym swoją opinię. Pozdrawiam i daję 1 gwiazdkę bo nie zasługujecie na więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Gadki

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.