Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Gadki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Gadki

Wizza

Planowanie,logistyka w Gądkach to jedna wielka masakra kto tych ludzi zatrudnia trutnie w ulu mają wiecej rozumu niż ci pożal się Boże spedytorzy. Dadzą ci trasę ale zapomnij o jakiej kolejek pomocy jak coś się zesr... telefony milczą sam siebie radz oni wydali i już załatwione

Żeby nie Simon to wujek by chodził bez premii co miesiąc śpi po nockach

fckupa

dostali łykacze

Mateusz

Czy jest może ktoś z okolic Jarocina lub Środa Wlkp dojeżdżajacy do pracy w okolice Robakowo-Gądki. Poszukuję osoby/osob do współdzielenia tej trasy aby umniejszyc koszty dojazdu. Moje godziny pracy to 8-16. Proszę o info zainteresowanych tutaj, wówczas podam na priv ewentualny kontakt

Kierowca Międzynarodowy

Łatwo można się tutaj umówić z szatynką z biura,rozwódka z bachorem !!!Szuka jelenia na kasę, bo jak proponuje sama s.....s dużo starszemu,co musi się wspierać tabletkami na impotencje...potem on w trasę zarabiać,a ona z chłopcami

Niektóre kobiety u was gorsze od nas chłopów!!!!!!

Xxx

Hala 7 i 5 gadki powiem tak żal. Pl . Normy praktycznie nie do zrobienia , planowanie nadgodzin , wieczne wymagania , oszczędzanie na pracowniczych premiach.. dużo by tu wymieniać.. nie polecam tych hali więcej zarabisz w firmie sprzątającej no chyba że zadowala cie to że proponują dłuższą przerwę na kanapkę. Haha

Proponuję udać się do pracy do Raben w Choroszczy na pracownika magazynowego tam zobaczysz jaki jest dramat. Nie dość że jest hamstwo ze strony magazynierow, to jest brak kultury strony kierowców. Kierowcy wózków widłowych nic nie mają do powiedzenia. Tam rządzą przewoźnicy i kierowcy, a przydałoby z tym fantem coś zrobić. A koordynatorzy zmiany to ciule i przydupasy kierowców, są skłonni wejść im tak głęboko w d...e że poczuli by aż żołądek, żeby było tylko wszystko wporzadku, a czasami sami nie wiedzą co się dzieje na ich zmianie. Brak kontroli ze strony odgórnej ze strony szefa Według niego wszystko jest wporzadku, a niestety nie jest. Stan wózków widłowych jest taki, że można komuś zrobić krzywdę. Nie nadają się do pracy a są dalej używane, Łyse opony, zjechane widły, brudne i zaniedbane. Totalny złom. Ktoś powinien się tym zająć, przydałaby się konkretna kontrola z Pip i Udt, na temat używanego sprzętu, oj była by ogromna kara. Nowy pracownik przychodzi do pracy popatrzy co tam się dzieje i ucieka. Wytrzymują max 1 miesiąc. To nie są warunki pracy dla normalnych ludzi. Jeśli masz szukać coś konkretnego, to omijaj ten zakład Raben w Choroszczy z daleka, bo po pewnym czasie i tak nie wytrzymasz. Znajdź sobie coś lepszego i olej ta firmę z daleka.

Bolek2

Ciśnienie jakie jest nakładane na pracowników magazynowych jest poniżej wszelkiej krytyki. Do tego kasa za mała jak na ten nawal pracy... Jednym słowem dramat.

Julietta

Wie ktoś ide zarabia sie w dziale administracji transportu lub dziale transportu?

Jedni donoszą i dzwonią podawając się za osobę szukająca prace i dostają podwyżkę a ci co pracują uczciwie nie dostają nic. Źal

ExRobol

Jeśli w przeciągu 3 miesięcy zwalnia się 6 osób ze stażem 10 lat +, i sa to pracownicy dobrzy bądź bardzo dobrzy, znaczy się ze firma nie ma przyszłości. Albo co gorsza ma w poważaniu profesjonalnych i zaufanych ludzi, no ale przecież im trzeba zapłacić więcej niż nowemu....A no tak przepraszam zatem.

też ex pracownik
@ExRobol

To zależy... starzy najczęściej wiedzą jak oszukać, żeby się nie narobić. są pewni swojego miejsca i często przeginają w drugą stronę, zaangażowanie siada i nagle dziwią się, że nie są przez kierownictwo traktowani jak złote jaja. idą na rynek a potem żałują, bo gdzie indziej okazuje się, jest tak samo albo gorzej... wszystko ma swoje dwie strony. punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...

n
@też ex pracownik

tylko że taki nowy dostanie tyle co stary a nie umie nic

ona75432

Prosty temat, dział obsługi klienta to jeden wielki młynek ludzi. Albo zwalniają Cie bez powodu z dnia na dzień albo sam odchodzisz. Kasa marna a stres duży no bo plany,zadania trzeba wykonać. Co do magazynu to praca zmianowa, czasem jedno zmianowa na chore godziny typu, 17ta, 21, 2,4rano i tak całe miesiące na jedną z tych godzin. Płace tez nie powalają, wyjsc ponad 2tys nie zawsze sie uda no chyba ze szarpiesz nadgodziny. W zimę arktyka na magazynie a w lato karaiby. Do tego brud.

beznicku

Witam, ktoś jest w stanie mi powiedzieć jak wygląda praca oraz przede wszystkim zarobki na dziale Pracownika Magazynu Części Zamiennych w Gądkach ? Poproszę o konkrety. Pozdrawiam.

zainteresowany

a jak wygląda praca w Dziale Obsługi Klienta?

guma

Praca git. Można pić

lepper

''super'' firma ''super'' kierownictwo ''super''michaś z hali 8b

stary pracownik

adios raben

Log

pracują na magzaynie jakieś kobiety ?? jakie sa stanowiska oprócz wózkowych :))) Pytam konkretnie o Gliwice. Pozdro

10 lat i koniec

zarząd nie widzi problemów, więc jak ta firma ma funkcjonować. wszyscy się zwalniają bo zamiast więcej zarabiać to im pracujesz dłużej tym zarabiasz mniej

W Rabenie jest ok

jak jesteś na rencie

Kandydat do pracy

Jak chcesz zarabiać to idź na paleciarnie

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Gadki

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.