Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Gadki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Gadki

Kandydat do pracy

Koledzy i koleżanki mam pytanie,jak można dostać się na ten dział ,co zajmuje się paletami,bo słyszałem że zarobki tam są bardzo wysokie (usunięte przez administratora)z dodatkami za ciężka pracę ,napisze ktoś do kogo się zgłosić

Kandydat do pracy

Koledzy i koleżanki mam pytanie,jak można dostać się na ten dział ,co zajmuje się paletami,bo słyszałem że zarobki tam są bardzo wysokie ok 6 tys z dodatkami za ciężka pracę ,napisze ktoś do kogo się zgłosić

;0

jak tam na gądkach nic się nie dzieje,czy już wszyscy się zwolnili???

@;0

domino się zaczęło. a na dobre to się zacznie jak będą dawać te "wyrównania" w czerwcu

Snake

Masz rację. Niestety ludzie boją się zmian nawet jak im co dzień się na łeb pluje to wola sprawdzoną ślinę niż nowa.

Kierowca Międzynarodowy

Łatwo można się tutaj umówić z szatynką z biura,rozwódka z bachorem !!!Szuka jelenia na kasę, bo jak proponuje sama s.....s dużo starszemu,co musi się wspierać tabletkami na impotencje...potem on w trasę zarabiać,a ona z chłopcami

Niektóre kobiety u was gorsze od nas chłopów!!!!!!

;0

wystarczy że ktoś dorzuci trochę do pieca a już rusza lawina,wokół Rabena budują się nowe magazyny,kto odważny już poszedł(stawki na dzień dobry lepsze) większe możliwości rozwoju.Po co tam pracujecie skoro jest tak żle

@;0

bo pseudokierasy robią problemy ze zwolnieniem. tak robi np kj z h 8b udaje że nie widzi problemów a ludzię odchodzą nawet jak nie dostaną wypowiedzenia

Bajo Bongo

'Ktoś oceniał magazynierów, ich umiejętności, doświadczenie i pracę" Poleciałeś po całości :) Jakie ocenianie? Jakie sprawdzanie? Tu wszystko jest przyznawane z logiką równą psychiatrykowi. Jeden robi nadgodziny i nikt go nie docenia a inny wali głupa i praktycznie zero nadgodzin i ma lepszą podstawę. Inny robi tylko jedną robotę na jednym wózku i ma więcej niż ten co zapieprza na każdym wózku i robi wszystko. Tutaj sprawiedliwe ocenianie nigdy nie istniało . . . ZAPAMIĘTAJCIE TO SOBIE ! ! Kto ma dostać podwyżkę to dostanie a kto nie to już się znajdzie na to takie uzasadnienie żeby było po Bożemu !!!!!

w tej firmie jest zupełnie inaczej niż w życiu. Normalnie to jak robisz wszystko to zarabiasz więcej, a w Rabenie w Gądkach jak robisz dużo więcej niż inni "magazynierzy" to zarabiasz mniej niż oni. Umiesz wszystko a podstawę masz jakbyś się dopiero zatrudnił. A taki pracownik ze stanowiskiem magazyniera nie wie nawet jak ma robić proste rzeczy jak np. rozładunek lub załadunek auta. Przydałaby się jakaś weryfikacja tych stanowisk

wujek
@/

Rozumiem masz żal że nie awansowałeś,jednak ktoś tych "magazynierów" oceniał,ich pracę,umiejętności,doświadczenie.Chyba jednak wszystkiego nie umiesz bo też byś awansował i podstawa by była wyższa.A co Ty takiego robisz niż ci inni magazynierzy? Chyba byłeś na indywidualnej rozmowie w sprawie nowych warunków płacowych więc trzeba było tam poruszyć ten temat,tutaj nikt Ci nie da podwyżki.

***
@wujek

czyli wg ciebie "magazynier" co siedzi po parę godzin na kawce lub żre owoce umie więcej od uczciwie pracujących. Temat był już nie raz poruszany i zamiatany pod dywan. Ale już nie długo. Bo będzie coś czego się nie spodziewają, i zobaczymy wtedy ich doświadczenie i umiejętności

[]
@wujek

Śmieszy mnie ta twoja wypowiedz że ktoś ich oceniał. Jakie doświadczenie i umiejętności. Chyba że w piciu kawy i siedzeniu na paletach. Widocznie jesteś osobą pokroju gruzina i innych martynków bo oninie (jednemu cały czas żle bo coś musi zrobić a drugi więcej gra w pasjansa niż wyjaśnia)

halo

Witam ile można dostać premii na stanowiska biurowych ?

rych

zarobisz tyle o ile a atmosfera ok - ale zalezy gdzie trafisz

ciekawy bardzo

Witam wszystkich mam pytanie ile sie zarobi na rękę w Rabenie w Gądkach na stanowisku pracownik magazynu i jaka jest atmosfera w pracy ?????

q
@ciekawy bardzo

na dojazdy ci starczy i na tym koniec

chyba nie wiesz na co się piszesz. atrakcyjne wynagrodzenie to będziesz miał jedynie na papierku, bo realnie nie jesteś wstanie normy wyrobić. a jak coś ci nie będzie pasowało to powiedzą "ciesz się że masz pracę". no chyba że lubisz pracę w napiętej atmosferze bo jest tam pełno ukraińców

zbigi

a jak wygląda praca w działach związanych z informatyka, obsluga systemu? Ktos wie. Szukaja wdrozeniowca aplikacji.

pracownik magazynowy

robisz 10 lat masz podstawę jakbyś się dopiero zatrudnił. bo podobno nowi umieją to co ty. niech zrobią testy tych wszystkich "magazynierów" z ich umiejętności, bo niby dlaczego ktoś kto ma stanowisko "pracownik magazynowy" i ma niższą podstawę wie i umie więcej od tego co ma "magazyniera"

jak to jest że ktoś kto robi 2 lata, na wysokim wozie nigdy nie siedział mixy robi z błędami i nie wyrabia normy ma większą podstawę co ktoś co robi praktycznie wszystko z wyrobioną normą i bez błędów no i oczywiście pracuje prawie 10 lat. Kumpel kierownika? To nie PRL

stary

zero doceniania pracowników. najlepiej to robić i siedzieć cicho a oni i tak nawet nie podziękują. Nieważne ile lat robisz to i tak masz podstawę jak nowy.

widze ze posty zle oceniających firmę już nie są wyświetlane. ale czekamy tylko aż będzie wiecej pracy. zobaczymy kto zostanie z rękoma w nocniku za te śmiesznę "angaże".Kierownictwo chyba bedzie na magazynach bo nikogo więcej nie będzie. ale sami tego chcieli

zobaczymy kto straci więcej

teraz czekać aż będzie więcej pracy i "na razie raben" za ten brak szacunku do pracowników. Wielkie "angaże" a pracownicy z dawnej hali 9 zostali oszukani. zacznie się praca to zapraszamy kierownictwo na magazyny (usunięte przez administratora)

były

Będziesz sam szukał roboty to zobaczysz. Ja się zwolniłem i nie żałuję. Chyba że dalej chcesz robić w tym syfie i na narzekać dalej. Faktycznie raben ma szarego pracownika za nic. Oczekuje od niego pełnej dyspozycyjności i posłuszności. (usunięte przez administratora)

]

Proponuje po prostu olać inwenturę Nivei. Ciekawe jak szybko znajdą ludzi na ten weekend do pracy. Albo zaczną nas traktować normalnie a nie byle tylko nas uje..ć na premii. I zaczynamy "pracować" tak jak "działa" ten badziewny system czyli każdy wie jak

obcy

Wszyscy o tym głośno mówią,czy Prezes(PRACODAWCA ROKU-DO CZEGOŚ TO ZOBOWIĄZUJE,,,PRAWDA ??????) nie zdaje sobie sprawy że ktoś uparcie dąży do oszczędności ale skutki robią się odwrotne.Mam wrażenie jakby chcieli położyć firmę na łopatki bo ku temu wszystko idzie

Czeski Krecik
@obcy

PRACODAWCA ROKU no właśnie!! Tan tytuł nie jest przyznawany od roboli z całej Polski tylko od innych kasiastych żyjących w chmurach biznesmenów. Tego tytułu nie dostaję się za to że jest się dobrym dla swoich roboli chociaż nazwa jest myląca, ten tytuł dostaję się za rozwój i dobre zyski firmy i dlatego właśnie walą nas po kieszeni z prawa i lewa żeby firma wyciskała jak największy zysk i potem statystyki firmy są takie że każdy gada: Ooooo ci to mają prężną firmę, właściciel to ma łeb na karku i wie jak robić biznes. Nooo wiedzą, wiedzą i dlatego jest tak jak jest. Przecież sobie z talerza nie wezmą, zabiorą robolowi bo przecież bułkę może robol jeść suchą po co od razu masłem smarować!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Gadki

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.