Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Raben Logistics Polska Sp. z o.o., i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Kraków

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Wiecie, czy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pytanie Nowy wpis

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Wszystko zależy od zdolności, ale wiele osób awansuje tudzież zmieniła działy. Firma zdecydowanie w pierwszej wersji bierze możliwości awansowania niż dotrudniania z zewnątrz na wyższe stanowiska.

Antek Nowy wpis

Sami wiecie , że to my pracownicy robimy często na skróty i z pewnością firma tego nie każe robić tym bardziej, że to dobry pracodawca.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Ghostface
@Pytanie

Jaka atmosfera przepraszam? Jeżeli chodzi o oddział Chorzów, to tam jest dopiero 'atmosfera'. Przez normy niektórzy operatorzy (większość) nie wiedzą co to są zasady ruchu na magazynie. Przejeżdżanie pickerów dosłownie pod widłami wózków wysokiego składowania. Zero zachowania odległości (for example: picker zbiera produkty a operator wysokiego składu robi slalom mijając go i podnosząc w tym czasie widły, obraca się z widłami nad głową pickera, ściąga paletę z wysokości 8 metrów).

Supermen
@Ghostface

To operator wysokiego składu ma nasrane w łebie a reszta co sie na to godzi tak samo . Odczego jest PIP ? Normy są z kosmisu ale nikt ich nie wymyślił sam tylko wy sami tak robiliście i wyżyłowaliście druga sprawa nir my naliczane 6 lat temu a od tego czasu doszło 50% więcej obowiązków a norma ta sama.Ludzie tylko narzekają a jak co do czego to głowa w piasek dobrze wam tak . Dawniej były strajki ludzie potrafili sie zjednoczyć i coś wynegocjować teraz młodzi to wstyd dla Polski zresztą niezależne to jest od wieku same miękie faje.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o..
Lajkonik 12

Witam chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku magazyniera w Rabem Kraków Cholerzyn Stawki atmosfera warunki pracy itp

@Lajkonik 12

Poszukaj sobie gdzie indziej pracy, mobbing i tyle.

@Wujek Franek

Oooo cóż za porada, zwolnili Cie ze ziejesz tak ogniem?

Świeży
@Wujek Franek

To czemu jeszcze tam pracujesz,?, zapewne nikt Cię nie trzyma, poszukaj lepszej pracy gdzie wykażesz się swoimi umiejętnościami i może wtedy nie będziesz narzekał.

Nowyyyy

Na jaką kwotę można liczyć na stanowisku recepcjonisty? od jakiej zacząć negocjacje?

Witold
@Nowyyyy

Pisałeś jakiś czas temu i byłeś zainteresowany pracą w firmie. Ciekawi mnie, czy zdecydowałeś się złożyć CV i byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej? Jeśli tak, opisz jej przebieg.

obiektywny kandydat

Pani z HR zadaje pytania na ,które nie zna odpowiedzi , nie zna nawet wymiaru europalety a wiedza o magazynie mniej niz 0 ! Kierownik magazynu obecny przy rekrutacji ma wiedze i doswiadczenie jak pracownik poczty .Szkoda tracic czasu .

Luidzi

Normalna, dobra firma ale trzeba pracować. Niestety z tym niektórzy mają problem!

@Luidzi

Widocznie robisz po znajomościach, lub jesteś dobrym lizodupem, inni tam bytu nie mają.

Xxx
@Wujek Franek

@Wujek Franek a ty w której grupie jesteś? Wiecznie narzekających i sflustrowanych? @luidzi ma rację, porostu trzeba pracować

Polon
@Xxx

A co to jest fLustracja ? I w jakim dziale dali Ci prace?

Nowy

Witam, chciałbym dowiedzieć się jakie są średnie zarobki na stanowisku spedytora?

Mis
@Nowy

Zależy od doświadczenia, natomiast podwyżka min raz w roku jest ????

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Ona
@Pytanie

Zależy od stanowiska ale standardowo komputer, telefon, dostęp do masy programów. Co konkretnie Cie inreresuje

Witold
@Ona

Napisz proszę jak wysoko ustawione są targety i czy jest możliwość ich zrobienia, żeby uzyskać premie.

Ona
@Witold

Premia bez problemu do wyciągnięcia w każdym dziale. Nie ma tak, że jest to tylko z nazwy dla zachety

MArcin

Cześć, jak wygląda aspekt finansowy w logistyce? powiedzmy, że chciałbym tam iść z 2-letnim doświadczeniem jako spedytor, ile można realnie tam wynegocjować? pozdrawiam

Jestem tu

Zdecydowanie odradzam prace w rabenie w oddziale cholerzyn. Zero szacunku do pracowników, kierownik magazynu uwaza wszystkich za debili i idiotow. Do tego chore godziny pracy, zmuszanie do nadgodzin, oczywiscie nie platnych. Chory system premiowania zrobiony tak, aby brac jak najmniej premii. Zreszta rotacja w tej firmie jest ogromna, wiec to samo mowi za siebie. Do poki "gora" sie nie zmieni to lepiej nie bedzie

@Jestem tu

Atmosfera daremne, (usunięte przez administratora), darcie ryja pseudo przełożonych, godziny pracy nie należą do najlepszych, kierownictwo magazynu jest upośledzone, daremne firma.

Dok123

Nie polecam, szczególnie pracy w obsłudze klienta. Nikt się nie stara a klientom tłumaczyć musi się dok. Obowiązków tak dużo że nie można nadazyc, ciągle zostaje się po godzinach. Oczywiście nadgodziny nie są płatne. Przełożone krzyczą do telefonów, do siebie, na pracowników. Po jednym dniu w takiej atmosferze ma się dość.

Byly pracownik
@Dok123

Zgadzam sie! Szczególnie co do przełożonych i tych którym się wydaje że przełożonymi są.

Biuro
@Dok123

W takim halasie i wiecznej pretensji nie da się pracować. Żeby wymagać trzeba najpierw nauczyć!!!

PoprostuJa
@Dok123

Dopóki nie ma koordynatorki da się wytrzymać. Zobaczymy co będzie jak wróci. :(

Szukajaca
@PoprostuJa

Złożyłam CV do cholerzyna, ale teraz mam dylemat czy dobrze zrobiłam. Co jest nie tak? Co to za koordynatorka? Tylko z nią problem? Jak reszta ludzi? Są jakieś plusy?

Pracująca
@Szukajaca

Jasne że są. Nie masz co sugerować się opiniami sflustrowanych byłych pracowników. Ja tu pracuję kilka dobrych lat i mam bardzo dobrą opinię o swoich przełożonych. Pracy rzeczywiście bywa że jest dużo ale da się to wszystko poukładać.

WujekDobraRada
@Pracująca

Sprawdza się znane powiedzenie że ile jest osób tyle opinii. Tym którzy nie są zadowoleni dam radę : może porozmawiaj i przedstaw swoje odczucia szefowi a nie wypisuj anonimowo takich bzdur. To że jest łatwiej to nie oznacza że jest to słuszna droga.

ByłyPracownik
@Dok123

Zastanawiałem się czy pisać ale jak widzę taką falę hejtu, nie mogę przejść obojętnie. Ja pracowałem kilka lat w dok i mam bardzo dobre wspomnienia. Fajna atmosfera którą tworzą ludzie. Nawet jak jest dużo pracy to znajdzie się czas na żart. Polecam pracę w raben a zwłaszcza w dok!

Szukajaca
@ByłyPracownik

Dlaczego zmieniłeś pracę? Jak z finansami? Obawiam się trochę, patrząc na tak skrajne opinie.... Czy dok jest duży?

ByłyPracownik
@Szukajaca

Sprawy prywatne zdecydowały. Finanse w normie. Warto spróbować :-)

Mag.123

Taka duża firma a nawet nie potrafią zapewnić pracownikom parkingu! Przy jakimkolwiek zagrożeniu ludzie się pozabijaja wyjeżdżając. Moje sugestie dla Raben Logistics Polska Sp. z o.o.: Rozbudować parking

Co skłoniło cię do tego, aby zostać pracownikiem przedsiębiorstwa Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w miejscowości Kraków? Dodaj opinię na temat tego pracodawcy. Rynek pracy czeka na twoją wypowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.