Opinie o Sparex Polska Sp. z o.o. w Janikowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sparex Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Sparex Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sparex Polska Sp. z o.o. w Janikowo

Olo

Po 5 minutowej rozmowie z panem z małej litery dyrektorem, też z małej... na początek pytanie o stan cywilny i rodzinę, gdy poinformowałem tego pana o tym, że to są pytania których ni powinien zadać, odpowiedział mi, że to pozwala ocenić mu jakość wykonywanej pracy. Takie zachowanie dyskwalifikuje jak dla mnie przyszłego pracodawcę, a bardzo niskie opinie które czytałem o firmie okazują się słuszne.

Artur Nowy wpis
@Olo

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w której brałaś udział pracodawca zadał Ci jakiekolwiek pytania związane z ewentualnym zatrudnieniem w firmie Sparex Polska? Bo z tego co napisałaś pracodawcę bardziej interesowało Twoje życie prywatne. Ciekawi mnie, czy były jakiekolwiek pytania związane z Twoją karierą zawodową?

Kario Nowy wpis
@Olo

To jeszcze ten nieudacznik Aleksander tam pracuje? O kurde szok. Olo to normalne jego zachowanie. Ten pan pseudo dyrektor szuka (usunięte przez administratora) a nie pracowników. Dla potencjalnych desperatów co będą chcieli iść na rozmowę - powiedzcie że będziecie dużo sprzedawać opon zimowych do ciągników , bo to specjalność dyra ????

Olo Nowy wpis
@Artur

Nie, chwila przedstawienia firmy i od razu pytania osobiste.

Olo Nowy wpis
@Kario

Pracuje, niestety. Ja z takimi ludźmi nie rozmawiam. Wystarczyło 5 minut rozmowy, by poznać co sobą reprezentuje.

Agata

@Ojciec dyrektor, uważasz, aby firma Sparex Polska w tej chwili nie rozwijała się dobrze i większość pracowników przechodziła do konkurencyjnych firm? Zachęcam Cię do dłuższej wypowiedzi w tym wątku. @Myk, Twoja wypowiedz jest bardzo krótka, proszę udziel nam więcej szczegółów dotyczących pracy w firmie Sparex Polska, będziemy wdzięczni za Twój kolejny wpis na forum.

klusik

Firma do niedawna była ok, ale jak rok temu zmienili dyrektora to jest porażka. Facet jest nieobliczalny , ma zboczenie na tle kontroli pracowników ( gps w aucie, programy śledzące na laptopie, prawdopodobnie nielegalne podsłuchy w autach ) - słowem tragedia. Starzy pracownicy uciekają stamtąd jeden za drugim i to tacy co pracowali po 15 lat także dobrze raczej nie jest. Nie polecam firmy z obecnym dyrektorem. Nigdy nie wiesz kiedy cię zwolni i co mu się nie spodoba, a na pewno mu się nie spodoba jak ktoś wie więcej od niego, bo to baran i pustak co o tej branży nie wie nic mimo, że chwali się wielkim doświadczeniem.

Myk
@klusik

Szczera prawda

Zander

Witam. Mam rekrutację w tym tygodniu z Panem Aleksandrem w sprawie pracy na handlowca. Jak poczytałem opinie to nie mam ochoty nigdzie jechać... Jeśli są o tym człowieku takie opinie i to jeszcze od klientów, dla mnie porażka. Nie ma kogoś nad nim i który kontroluje jego podejście do współpracowników a tym bardziej klientów?

Przedstawiciel Handlowy

Przerwana przeze mnie.

Pytania o stan cywilny, rodzinę, i tłumaczy że ma to wpływ na jakość wykonywanej pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Agata

@ja czy problem rotacji, o którym wspominasz dotyczy tylko działu sprzedaży, czy też może inne działy Sparex Polska również mają taki problem?

Str
@Agata

Problem rotacji pracowników jest w całej firmie za sprawa obecnego dyrektora który postawił sobie za cel usunąć wszystkich pracowników i zastąpić nowymi.

Stanley
@Agata

Bardzo dziękuję za opinie, jeszcze kilka minut wcześniej chciałem wysłać CV. Tak, potrzebuję pracy, ale w normalnej firmie i nie chcę trafić do obozu. Życzę powodzenia wszystkim zdesperowanym.

Ojciec dyrektor

Dla zainteresowanych z tej firmy odeszło ostatnio dwóch kolejnych handlowców z czego jeden ze stażem ponad 10 lat. Takze destrukcja firmy za sprawa Pana Dyrektora postępuje. Handlowcy odeszli do dużej konkurencji. Gratulacje ojcze dyrektorze :) :) :) Zainteresowani praca w tej firmie macie nad czym myśleć.

Coś w tym co jest napisane musi być , bo handlowcy wytrzymują kilka miesięcy i uciekają do konkurencji. To chyba świadczy o atmosferze, nastrojach i przede wszystkim o warunkach pracy. Na pewno trzeba się głęboko zastanowić zanim się w ogóle pomyśli o pracy w tej firmie.

Robcioooo

witam wszystkich. Niestety, tak jak piszecie powyżej, odkąd pan Aleksander został dyrektorem, nie wiedząc w jaki sposób jest bardzo źle. Jestem starym klientem, znam pracowników i jest mi bardzo przykro jak ten facet traktuje ludzi a zwłaszcza pracowników. Jeden wielki mobing, gdyby tylko mógł wsadziłby nóż w plecy to by wsadził 5 na raz. Pracownicy są tam bardzo przestraszeni i poniżeni do poziomu 0. Odwiedził niedawno mój sklep i udawał jakiegoś znajomego, który zabrał się z handlowcem przy okazji. Ja go znałem z widzenia, myślał że ja nie wiem. Chodził po sklepie, nasłuchiwał co mówią ludzie, co mówił handlowiec. Jeden wielki śmiech. On nie ma pojęcia o częściach i maszynach a niby z branży. W poprzednich firmach skłócił ludzi i uciekł jak szczur. W jaki sposób tacy ludzie dostają takie stanowiska to ja nie wiem. W wielu firmach ma zakaz wstępu. Przez niego firma padnie a szkoda bo mają wiele dobrych części. Żal mi tych pracowników.

amnio

full ale na jakiej lokalizacji konkretmie chcesz się starać o to stanowisko? rekrutacje szły od czerwca i chyba już koniec

pawli

Potwierdzam opinie o firmie Sparex. Jak ktoś nie musi niech omija firmę. Zwłaszcza ludzie z branży. Obiecanki cacanki, a potem wiadomo.

d&d

Pewnie coś w tym prawdy jest co pisze ktoś o firmie Sparex. Ja jestem klientem tej firmy i odkąd nastał ten nowy dyrektor, sławny w całej branży to klienta traktuje się jak śmiecia i zło konieczne. Miałem okazję się sam przekonać w momencie kiedy to firma Sparex miała błąd w swoim systemie , a mnie kazali płacić za ten błąd. Wycofałem się ze współpracy z tą firmą. Zresztą i tak nie mają za wiele asortymentu sprzedawanego w Polsce. Jako klient odradzam współpracę, lepiej kupić nawet trochę drożej gdzie indziej i zarobić mniej , ale mieć spokojną głowę.

admin

Jak wygląda ścieżka awansu w firmie Sparex Polska Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Sparex Polska Sp. z o.o. - Janikowo

• Jak się pracuje w Sparex Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sparex Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sparex Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sparex Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sparex Polska Sp. z o.o.
  • Rataje 164