Sparex Polska Sp. z o.o.

Janikowo

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o Sparex Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sparex Polska Sp. z o.o.

Agata

@ja czy problem rotacji, o którym wspominasz dotyczy tylko działu sprzedaży, czy też może inne działy Sparex Polska również mają taki problem?

ja

Coś w tym co jest napisane musi być , bo handlowcy wytrzymują kilka miesięcy i uciekają do konkurencji. To chyba świadczy o atmosferze, nastrojach i przede wszystkim o warunkach pracy. Na pewno trzeba się głęboko zastanowić zanim się w ogóle pomyśli o pracy w tej firmie.

Robcioooo

witam wszystkich. Niestety, tak jak piszecie powyżej, odkąd pan Aleksander został dyrektorem, nie wiedząc w jaki sposób jest bardzo źle. Jestem starym klientem, znam pracowników i jest mi bardzo przykro jak ten facet traktuje ludzi a zwłaszcza pracowników. Jeden wielki mobing, gdyby tylko mógł wsadziłby nóż w plecy to by wsadził 5 na raz. Pracownicy są tam bardzo przestraszeni i poniżeni do poziomu 0. Odwiedził niedawno mój sklep i udawał jakiegoś znajomego, który zabrał się z handlowcem przy okazji. Ja go znałem z widzenia, myślał że ja nie wiem. Chodził po sklepie, nasłuchiwał co mówią ludzie, co mówił handlowiec. Jeden wielki śmiech. On nie ma pojęcia o częściach i maszynach a niby z branży. W poprzednich firmach skłócił ludzi i uciekł jak szczur. W jaki sposób tacy ludzie dostają takie stanowiska to ja nie wiem. W wielu firmach ma zakaz wstępu. Przez niego firma padnie a szkoda bo mają wiele dobrych części. Żal mi tych pracowników.

amnio

full ale na jakiej lokalizacji konkretmie chcesz się starać o to stanowisko? rekrutacje szły od czerwca i chyba już koniec

pawli

Potwierdzam opinie o firmie Sparex. Jak ktoś nie musi niech omija firmę. Zwłaszcza ludzie z branży. Obiecanki cacanki, a potem wiadomo.

d&d

Pewnie coś w tym prawdy jest co pisze ktoś o firmie Sparex. Ja jestem klientem tej firmy i odkąd nastał ten nowy dyrektor, sławny w całej branży to klienta traktuje się jak śmiecia i zło konieczne. Miałem okazję się sam przekonać w momencie kiedy to firma Sparex miała błąd w swoim systemie , a mnie kazali płacić za ten błąd. Wycofałem się ze współpracy z tą firmą. Zresztą i tak nie mają za wiele asortymentu sprzedawanego w Polsce. Jako klient odradzam współpracę, lepiej kupić nawet trochę drożej gdzie indziej i zarobić mniej , ale mieć spokojną głowę.

klusik

Firma do niedawna była ok, ale jak rok temu zmienili dyrektora to jest porażka. Facet jest nieobliczalny , ma zboczenie na tle kontroli pracowników ( gps w aucie, programy śledzące na laptopie, prawdopodobnie nielegalne podsłuchy w autach ) - słowem tragedia. Starzy pracownicy uciekają stamtąd jeden za drugim i to tacy co pracowali po 15 lat także dobrze raczej nie jest. Nie polecam firmy z obecnym dyrektorem. Nigdy nie wiesz kiedy cię zwolni i co mu się nie spodoba, a na pewno mu się nie spodoba jak ktoś wie więcej od niego, bo to baran i pustak co o tej branży nie wie nic mimo, że chwali się wielkim doświadczeniem.

admin

Jak wygląda ścieżka awansu w firmie Sparex Polska Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Sparex Polska Sp. z o.o. - Janikowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sparex Polska Sp. z o.o.