Opinie o Sparex Polska Sp. z o.o. w Janikowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sparex Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Sparex Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sparex Polska Sp. z o.o. w Janikowo

Olo
Kandydat

Po 5 minutowej rozmowie z panem z małej litery dyrektorem, też z małej... na początek pytanie o stan cywilny i rodzinę, gdy poinformowałem tego pana o tym, że to są pytania których ni powinien zadać, odpowiedział mi, że to pozwala ocenić mu jakość wykonywanej pracy. Takie zachowanie dyskwalifikuje jak dla mnie przyszłego pracodawcę, a bardzo niskie opinie które czytałem o firmie okazują się słuszne.

Artur Nowy wpis
@Olo

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w której brałaś udział pracodawca zadał Ci jakiekolwiek pytania związane z ewentualnym zatrudnieniem w firmie Sparex Polska? Bo z tego co napisałaś pracodawcę bardziej interesowało Twoje życie prywatne. Ciekawi mnie, czy były jakiekolwiek pytania związane z Twoją karierą zawodową?

Kario Nowy wpis
@Olo

To jeszcze ten nieudacznik Aleksander tam pracuje? O kurde szok. Olo to normalne jego zachowanie. Ten pan pseudo dyrektor szuka (usunięte przez administratora) a nie pracowników. Dla potencjalnych desperatów co będą chcieli iść na rozmowę - powiedzcie że będziecie dużo sprzedawać opon zimowych do ciągników , bo to specjalność dyra ????

Olo Nowy wpis
@Artur

Nie, chwila przedstawienia firmy i od razu pytania osobiste.

Olo Nowy wpis
@Kario

Pracuje, niestety. Ja z takimi ludźmi nie rozmawiam. Wystarczyło 5 minut rozmowy, by poznać co sobą reprezentuje.

Agata
Inne

@Ojciec dyrektor, uważasz, aby firma Sparex Polska w tej chwili nie rozwijała się dobrze i większość pracowników przechodziła do konkurencyjnych firm? Zachęcam Cię do dłuższej wypowiedzi w tym wątku. @Myk, Twoja wypowiedz jest bardzo krótka, proszę udziel nam więcej szczegółów dotyczących pracy w firmie Sparex Polska, będziemy wdzięczni za Twój kolejny wpis na forum.

klusik

Firma do niedawna była ok, ale jak rok temu zmienili dyrektora to jest porażka. Facet jest nieobliczalny , ma zboczenie na tle kontroli pracowników ( gps w aucie, programy śledzące na laptopie, prawdopodobnie nielegalne podsłuchy w autach ) - słowem tragedia. Starzy pracownicy uciekają stamtąd jeden za drugim i to tacy co pracowali po 15 lat także dobrze raczej nie jest. Nie polecam firmy z obecnym dyrektorem. Nigdy nie wiesz kiedy cię zwolni i co mu się nie spodoba, a na pewno mu się nie spodoba jak ktoś wie więcej od niego, bo to baran i pustak co o tej branży nie wie nic mimo, że chwali się wielkim doświadczeniem.

Myk
@klusik

Szczera prawda

Zander

Witam. Mam rekrutację w tym tygodniu z Panem Aleksandrem w sprawie pracy na handlowca. Jak poczytałem opinie to nie mam ochoty nigdzie jechać... Jeśli są o tym człowieku takie opinie i to jeszcze od klientów, dla mnie porażka. Nie ma kogoś nad nim i który kontroluje jego podejście do współpracowników a tym bardziej klientów?

Przedstawiciel Handlowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Przerwana przeze mnie.

Pytania

Pytania o stan cywilny, rodzinę, i tłumaczy że ma to wpływ na jakość wykonywanej pracy.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Elektromechanik
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(47 opinii)
logo firmy Młodszy Maszynista Chłodni
Chojnice
Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"
(230 opinii)
logo firmy Referent ds. Technicznych
Mennica Polska S.A.
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Agata
Inne

@ja czy problem rotacji, o którym wspominasz dotyczy tylko działu sprzedaży, czy też może inne działy Sparex Polska również mają taki problem?

Str
@Agata

Problem rotacji pracowników jest w całej firmie za sprawa obecnego dyrektora który postawił sobie za cel usunąć wszystkich pracowników i zastąpić nowymi.

Stanley
@Agata

Bardzo dziękuję za opinie, jeszcze kilka minut wcześniej chciałem wysłać CV. Tak, potrzebuję pracy, ale w normalnej firmie i nie chcę trafić do obozu. Życzę powodzenia wszystkim zdesperowanym.

Ojciec dyrektor

Dla zainteresowanych z tej firmy odeszło ostatnio dwóch kolejnych handlowców z czego jeden ze stażem ponad 10 lat. Takze destrukcja firmy za sprawa Pana Dyrektora postępuje. Handlowcy odeszli do dużej konkurencji. Gratulacje ojcze dyrektorze :) :) :) Zainteresowani praca w tej firmie macie nad czym myśleć.

ja

Coś w tym co jest napisane musi być , bo handlowcy wytrzymują kilka miesięcy i uciekają do konkurencji. To chyba świadczy o atmosferze, nastrojach i przede wszystkim o warunkach pracy. Na pewno trzeba się głęboko zastanowić zanim się w ogóle pomyśli o pracy w tej firmie.

Robcioooo

witam wszystkich. Niestety, tak jak piszecie powyżej, odkąd pan Aleksander został dyrektorem, nie wiedząc w jaki sposób jest bardzo źle. Jestem starym klientem, znam pracowników i jest mi bardzo przykro jak ten facet traktuje ludzi a zwłaszcza pracowników. Jeden wielki mobing, gdyby tylko mógł wsadziłby nóż w plecy to by wsadził 5 na raz. Pracownicy są tam bardzo przestraszeni i poniżeni do poziomu 0. Odwiedził niedawno mój sklep i udawał jakiegoś znajomego, który zabrał się z handlowcem przy okazji. Ja go znałem z widzenia, myślał że ja nie wiem. Chodził po sklepie, nasłuchiwał co mówią ludzie, co mówił handlowiec. Jeden wielki śmiech. On nie ma pojęcia o częściach i maszynach a niby z branży. W poprzednich firmach skłócił ludzi i uciekł jak szczur. W jaki sposób tacy ludzie dostają takie stanowiska to ja nie wiem. W wielu firmach ma zakaz wstępu. Przez niego firma padnie a szkoda bo mają wiele dobrych części. Żal mi tych pracowników.

amnio

full ale na jakiej lokalizacji konkretmie chcesz się starać o to stanowisko? rekrutacje szły od czerwca i chyba już koniec

pawli

Potwierdzam opinie o firmie Sparex. Jak ktoś nie musi niech omija firmę. Zwłaszcza ludzie z branży. Obiecanki cacanki, a potem wiadomo.

d&d

Pewnie coś w tym prawdy jest co pisze ktoś o firmie Sparex. Ja jestem klientem tej firmy i odkąd nastał ten nowy dyrektor, sławny w całej branży to klienta traktuje się jak śmiecia i zło konieczne. Miałem okazję się sam przekonać w momencie kiedy to firma Sparex miała błąd w swoim systemie , a mnie kazali płacić za ten błąd. Wycofałem się ze współpracy z tą firmą. Zresztą i tak nie mają za wiele asortymentu sprzedawanego w Polsce. Jako klient odradzam współpracę, lepiej kupić nawet trochę drożej gdzie indziej i zarobić mniej , ale mieć spokojną głowę.

Jak wygląda ścieżka awansu w firmie Sparex Polska Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Sparex Polska Sp. z o.o. - Janikowo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Sparex Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sparex Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sparex Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sparex Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sparex Polska Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Rataje 164