Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

były pracownik

Witam! Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej z kierownikiem. Gość miły, ale bardzo ciekawy. Tu trzeba być mobilnym, mieć uprawnienia na wózek widłowy. Obiecali na początku 6,5 tys. zł podstawy, a dzisiaj się dowiedziałem że 3500 brutto. A jak u was?. Pozdrawiam

kasia

wiele zależy zapewne od tego też jakie stanowisko sobą obsadzisz w firmie, aktualnie mają jakieś masowe nabory i rekrutacja na pracowników magazynu, także kobiety

lunka

Ktoś mi coś powie jak się ma na dzień dzisiejszy firma? Zarobki, mozliwosci wyrobienia dobrej premii, atmosfera, kierownictwo?

butterbean

porazka atmosfera jak w obozie koncentracyjnym i matactwa z premiami

Czesio

Musze zgodzić się z przedmówca. Raben to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ą się na wzajem i podkładają sobie świnie. Premie i błędy to temat tabu, którego lepiej nie poruszać, jeśli chce się tam pracować. Najgorszy jest kierownik magazynu, (usunięte przez administratora)któremu wydaje się ze jest nie wiadomo kim i może normalnych ludzi traktować jak śmieci. Niedługo nie będzie można się wysrać nie wpisując tego w jakąś genialną tabelkę wymyśloną przez wyżej wymienionego pana kierownika.

Kiedyś w tej firmie było spoko, ale jak starego kierownika zmiany (usunięte przez administratora)wszystko się zmieniło. Tomuś to skończony c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , który ponad wszystko kocha celebrować własne stanowisko, udaje inteligenta a tak naprawdę jest skończonym c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] em i prostakiem psującym ludziom krew. (usunięte przez administratora) cały miesiąc, starasz się i zostajesz na nadgodziny, a potem okazuje się, że zrobiłeś jakieś z (usunięte przez administratora) wzięte błędy i premię szlak trafia i masz na koncie 1500zł. Kiedyś poleciłbym tą firmę każdemu, teraz z całego serca odradzam. Raben w Piorunowie to dno. Sam (usunięte przez administratora) stąd przy pierwszej okazji.

elf

prosze mi powiedzieć jak jest w tej firmie Raben koło Błonia co sie tam robi jutro mam rozmowew tej firmie i chciałabym więcej wiedzieć szczegułów

związkowiec

Zachęcamy do dołączenia do nas razem możemy więcej! Pracownicy z Raben Polska oddział Gądki (usunięte przez administratora)

Hans

nie dzieje sie dobrze, pensje coraz mniejsze, ludzie czesciej podpierniczaja innych by zaistniec, to juz nie ta sama firma

Zostaw opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Błonie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.