Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

zainteresowana

Jakie zarobki są w nestle w Strykowie? Jakie obowiązki? Proszę o więcej informacji, zaproponowali mi pracę i nie wiem czy warto poświęcać dla nich czas?

grzesiek
@zainteresowana 17.08.2013 15:53

zarobki są małe 1950zł neto

kot
@zainteresowana 17.08.2013 15:53

szykowanie zamówienia dla klientów różnego typu od słodyczy aż po psinę ale jest jedna wada że trzeba to wszystko ręcznie przeżucać na palety w miesiącu trzeba przeżucić koło 230 ton ręcznie czyli trzeba mieć trochę pary w recach

kot

mogli by zmiejszyczyć normy żeby ludzie byli zadowoleni ze mogą wyrobić premie a nie cisnąć z nich ile wejdzie to nie oto chodzi oby dwie strony powinny być zadowolone bo 30pobrań na godzine to za dużo powinno być maksymalnie 22 a na kanapkach 9palet

tom

(usunięte przez administratora) jest niezly ale moglo byc ieszcze gorzej jak w inych firmach sama dzicz pracuje

Grzegorz

Nie polecam pracy na wózkach widłowych w tej firmie ... Wyręczają się nowymi osobami lepiej dać sobie spokój (usunięte przez administratora)

Marek

Nie polecam pracy na wózkach widłowych w Rabenie (usunięte przez administratora)

Pablo

szukają teraz kogoś?

xxx

tak myślisz? chyba nie do końca masz rację.

XXX

Gratuluje kolejnych zmian. Bravo. Kto tym zarządza KR czy jego Cień, czyli on. Chyba cień i znowu ktoś mu kazał zrobić coś, a on jak zawsze nie ma koncepcji, bo nie potrafi jej wymyśleć i boi się siebie. Niby skąd ma to wiedzieć. Znany jest z tego. Zmieniaj dalej Panie Dyr bez...j

były

Jak toczy się praca w DOK-u?

Raben jak to raben magazyn jakich wiele, pracować trzeba wszędzie lecz lecz nieliczne grono pracowników etatowych to nieskończeni kretyni i gbury jakich mało. Może jakieś szkoleni z kultury osobistej by im się przydało, prostakom jednym.

jogi

powiem tylko tyle na temat kierowników z nestle -banda [usunięte przez moderatora] którzy myślą że jak mają biały kask to wszystko wiedzą a tak naprawdę w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] widzieli szczególnie [usunięte przez moderatora] który dobiera sobie agencyjnych na widzi misie co lepszym daje kopa . jednym słowem dobiera ludzi na swoim poziomie inteligencji czyli poniżej zera:(

jaaaaa
@jogi 24.01.2013 16:02

Pracował tam Przemysław Kempa?

Zostaw opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Stryków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.