Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Stryków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Stryków

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Psn

Nie wiem na jakie stanowisko chcesz aplikować, ale patrząc po brakach w ludziach raczej szybko będziesz mieć pracę .

Rudy 102

Mogę powiedzieć tak że zero pomocy ze strony kierownictwa dla pracownika hamstwo brak kultury osobistej wywyższanie się pracowników traktują jak (usunięte przez administratora)a zarobki takie jak wszędzie najgorszym kierownikiem to jest(usunięte przez administratora)

Roman
@Rudy 102

Pracujesz w dalszym ciągu w tej firmie? Szukam informacji związanych z zatrudnieniem w tej firmie, więc może mógłbyś mi jakoś pomóc? Interesuje mnie w szczególności to, czy praca w tej firmie odbywa się od poniedziałku do piątku?

@Roman

3 zmiany, ludzie odchodzą normy właśnie podnieśli których nie da się wyrobić, zabrali cały social karty multi sport paczki, wczasy pod grusza, nawet karty na kawę herbatę, żebyś napił się czegoś ciepłego zaplac????‍♀️ firma która tak dobrze presperuje wykorzystała pandemie żeby mieć z tego korzyści, brak słów nie polecam, może zrobi ktoś w końcu z tym porzadek

Jan

Chciałbym się przyjac do was do pracy na wózki widłowe napiszcie ile zarabia sie na rękę netto bo każdy mówi co innego bo nie wiem czy warto czy poszukać sobie innej pracy

Dobrze to by było gdyby się było z Łowicza ,a najlepiej z Rogoźna .Wtedy tak możesz się poobijać a i tak masz 100% inaczej zapomnij.Plusem jest to ze możesz słodyczy najeść się ile tylko chcesz i jeszcze zapakować plecak .Ciecie udają sprawdzają.Zawsze można wjechać z kierownikiem i wyjechać z pełnym bagażnikiem.Ale na podwyżkę nie licz bo Dariusz powie że wezmą sobie za Ciebie Ukraińca.

Firma Raben Logistics Polska Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Czynności pomocnicze przy pakowaniu drobnych elementów
Stryków
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Operator wózka widłowego
TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Stryków
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Mika

Firma raben w Strykowie to totalna porażka, mobbing kumoterstwo, kierownik hali S. K jak dasz mu w łapę to cie będzie rozpisywał premie wyrobisz a jak nie to ryjesz jak (usunięte przez administratora)za podstawę jeszcze mosisz mu dobrze do gustu przypasowac normy to szok pracownicy z długim stażem a są traktowani jak (usunięte przez administratora)na każdym kroku oszukują tam już nie ma kto pracować każdy co przychodzi i zobaczy co tam się dzieje szybko znika najdalej od tego zakladu

ZŁY

(usunięte przez administratora) przekonałem się kilka razy i to w krótkim czasie. Nie polecam, chyba że ktoś chce się przekonać na własnej skórze.

Zuzanna
@ZŁY

Część Twojego wpisu została usunięta (pewnie naruszała regulamin GoWork), dlatego też nie do końca wiem, co chciałeś przekazać. Wnioskuję, że pracowałeś w Raben Logistics. To może jeszcze raz, na spokojnie, wyrazisz swoją opinię o tym pracodawcy?

MPower_1910

E a wogule co sie nadzialo z tym managerem od operacji? Chyba jedyny wstrzymał zmianę norm w zeszłym roku i ludzi nie traktował jak Pan jakis wielki buraka i co juz sie go pozbyli, bo znowu normy i chamowa siee zaczęła...

Irena
@MPower_1910

Niestety, nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie - sama mam kilka do Ciebie. Skoro pracujesz w Raben Logistics to na pewno będziesz znał na nie odpowiedź. Ale po kolei. Powiesz mi, czy nowy pracownik od razu może tam liczyć na umowę o pracę, bez okresu próbnego?

Moskit

Witam, Jak wygląda pracy dyspozytora transportu.? Czy trzeba stawać na głowie by obsłużyć wszystkie zlecenia danego dnia?

MPower_1910
@Moskit

TakiTam

Jaki ma zakres obowiązków Młodszy Pracownik Magazynowy? Są mocno podkręcone normy do wyrobienia by załapać się na premię?...

Damian
@TakiTam

Na premie to nigdy sie nie zalapiesz juz oni tak zrobia zalapac to sie mozesz a wiecej niz pewne ze sie zalapiesz na psine i oszi bo jak nie masz tam kumoterstwa to tylko tam ryjesz 10ton jak w ciagu dnia przezucisz napoi piw i psiny to ci sie wszystkiego odechce a przytym kierownik cie jeszcze wyzwie ze masz zamala norme zeby tam pracowac to trzeba byc idijota nie polecam to najgorsza firma w Smolicach

zainteresowana

Jakie zarobki są w nestle w Strykowie? Jakie obowiązki? Proszę o więcej informacji, zaproponowali mi pracę i nie wiem czy warto poświęcać dla nich czas?

grzesiek

zarobki są małe 1950zł neto

kot
@zainteresowana

szykowanie zamówienia dla klientów różnego typu od słodyczy aż po psinę ale jest jedna wada że trzeba to wszystko ręcznie przeżucać na palety w miesiącu trzeba przeżucić koło 230 ton ręcznie czyli trzeba mieć trochę pary w recach

Patrycja
@zainteresowana

Nie warto tam sobie zdrowia marnowac (usunięte przez administratora) z gilem oszustwo mobing na normach zeby nie zaplacic pracownikowi jak sie odezwiesz to bedziesz ryl na najciezszym dziale mobing niesamowity znajomki maja przepisywane miksy a ty ryjesz za nich jak sie odezwiesz idziesz na rozmowe na dywanik a wiadomo robola nikt nie poprze reka reke myje nie polecam!!!!!!!!!

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Jaka atmosfera w pracy?

Wojtek
@Zainteresowany

Same donosiciele tam pracuja kto (usunięte przez administratora) lize kirownictwu to dychwi z dnia na dzien a kto chce uczciwie pracowac to jest wykorzystywany do najciezszej pracy na normach oszukuja zeby nie zaplacic pracownikowi ryjesz caly miesiac za podstawe mobing i kumoterstwo

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi ciekawostkami o Raben Logistics Polska Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Tamara

Nie polecam tej firmy kumoterstwo wykorzystywanie pracownika mobing a na wyplacie i tak cie orna (usunięte przez administratora) z gilem.......

kot

mogli by zmiejszyczyć normy żeby ludzie byli zadowoleni ze mogą wyrobić premie a nie cisnąć z nich ile wejdzie to nie oto chodzi oby dwie strony powinny być zadowolone bo 30pobrań na godzine to za dużo powinno być maksymalnie 22 a na kanapkach 9palet

tom

(usunięte przez administratora) jest niezly ale moglo byc ieszcze gorzej jak w inych firmach sama dzicz pracuje

Grzegorz

Nie polecam pracy na wózkach widłowych w tej firmie ... Wyręczają się nowymi osobami lepiej dać sobie spokój (usunięte przez administratora)

Nie polecam pracy na wózkach widłowych w Rabenie (usunięte przez administratora)

Pablo

szukają teraz kogoś?

xxx

tak myślisz? chyba nie do końca masz rację.

XXX

Gratuluje kolejnych zmian. Bravo. Kto tym zarządza KR czy jego Cień, czyli on. Chyba cień i znowu ktoś mu kazał zrobić coś, a on jak zawsze nie ma koncepcji, bo nie potrafi jej wymyśleć i boi się siebie. Niby skąd ma to wiedzieć. Znany jest z tego. Zmieniaj dalej Panie Dyr bez...j

były

Jak toczy się praca w DOK-u?

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Stryków

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.