Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Andrzej

Czy firma działa normalnie?

oom

tak, oni mają chyba po prostu sporo Niemieckich klientów i to dlatego wlasnie, ale poza tym wydaje mi się, ze jako młodszy księgowy to tak samo jest potrzebny język niemiecki.

sikor

zapewne poziom rozwoju umysłowego taki......

gejrabenek

zwariował.....

białobrody piotr

fajną mam bródkę bląd? Lubicie mnie chlopaki to ja wasz mistrz w chowaniu sie przed wami na magazynie mam was w głębokim poszanowaniu dzieciaki G.

koniczeq
@białobrody piotr 12.03.2015 14:49

pietr ogól se te brode bo wyglądosz jak gej ktoremu ktos spuscil sie na twarz

oleksands

widzicie - bardzo mi zalezy na pracy w ramach praktyk albo jakiegos stazu dla sutdenta. widocznie nie mam szczescia w zyciu ale chcialbym sprobowac pracy w rabenie, tylko nie wiem za bardzo jak do tego podejsc i sprawdzic gdzie sie mozna dostac i co takiego mozna zrobic. myslicie, ze da rade po tych praktyke dostac pracy?

Lusek

Może nikt nie był w takiej sytuacji więc ciężko się odnieść do takiego pytania. Myślę, że dużo szybciej można byłoby uzyskać informacje pisząc bezpośrednio do firmy. Jeżeli takie pytanie by padło to na pewno firma musiałaby się ustosunkować do takiego przypadku, więc w razie czego pochwal się tym co firma na to wszystko..

krzysiu

Mnie podobnie jak Miro interesuje praktyka. ale zupełnie inna. Interesuje mnie praktyka w logistyce w Gordzisku Mazowieckim. Także ponawiam pytania mira czy można się spodziewać jakiegkolowiek wynagrodzenia za praktykę w Rabenie?

kamil

anonim jasne ze warto tam pracowac nie sluchac tych idiotow ktorzy pisza jakies glupoty, to jest duza wiarygodna firma i jesli zalezy ci na pracy to tylko w RABEN - tak lubie ta firme, tak nie lubie ludzi ktorzy oczerniaja

edek

życ nie umierać buahahahahaha:))

kokoschanel

bedziecie mieli kase jak świnia niebo hahaha

rabenek

jak ci nie odpowiada kasa w rabenie wypad..musisz tu pracowac?

gal

W wkrótce korekty placowe. Ciekawe czy znów się ośmiesza stowka czy zrobią normalnie wyrównanie po 500zl ? Znając Raben ,o i tak stwierdza ze mamy za dużo...

czekolada

Da sie szybko przejśc na umowę tylko trzeba non stop siedzieć po stolikiem ,ale są tu goście co cię przeszkolą .......

Poznaniak
@czekolada 08.07.2013 13:25

Witam Panowie ! Powiedzcie czy dobrze słyszałem że Raben w Tarnowie przejął CHIŃSKĄ fabrykę dżinsów ????

gej rabenek

wkrótce dębica zaproponuje kilka niespodzianek:)) zgadnijcie jakie to będą niespodzianki?

Panowie dużo pracy, mało ludzi, wykorzystują nas na maxa , najwyższy czas upominać się o podwyżki dość tego wyzysku za te marne pieniądze, na związki nie ma co liczyć i powinniśmy to załatwić bez tych związków, dobrze że nie płacę tym darmozjadom ze związków.

zorientowany

A ty sobie daruj te rady. Nasze zz o nas walczą i już sporo zrobiły, więc i to dadzą radę załatwić.

kupa pod drzwiami....

Panowie wy w tym Tarnowie macie przechlapane,musicie tyrać za pół darmo ale takie życie ktośbyć wyr....ny!!!! zeby ktoś miał lepiej. Niestety takie firmy jak Raben nastawione są na zyski a nie niańczenie swoich pracowników ......stać ich na podwyżki ale po co czy ktoś z was Tarnowa powiedział o podwyżkach ,no oczywiscie samemu nic sie nie wskóra ale większość może dużo . Tarnów zawsze był strefą" taniego murzyna" więc nie liczcie że za tyle lat siedzicie cicho i nagle firma wam sama zaproponuje podwyżki..... Życzę powodzenia koledzy z Tarnowa ....

debilrabenek

spadaj z tymi poradami mielec i tak dobrze zarobi w tym roku!

dębica

Ciężkie czasy nadchodzą TC ograniczyło produkcje, będą zwolnienia, związki zawodowe weszły w spór z zarządem TC , to wszystko odbije się na magazynie ,mniej ton wejść to mniej kasy więc o podwyżkach tylko pomarzyć , wiem coś o tym pracowałem w CL Tarnów parę lat , prawdę mówiąc za tych lepszych lat , teraz to pewnie tylko można powspominać .

Namietny Kazek

Panowie,smiac mi sie chce jak czytam co piszecie,z tego co wnioskuje to wiekszosc gosci zali sie w wydawki,tepe matoly,mozecie miec sami do siebie pretensje,sami sobie dociskacie sruby zeby tylko sie wykazac,jak tylko wchodzicie na magazyn to w waszych oczach widac te kurwiki zeby tylko sypac tony dla tych nierobow z mistrzowki,a ja na magazyn wjezdza ekipa Golonki tzn dzieciaczki to juz szal na calego,wiec miejsce sami do siebie pretenesje bo na przerwie tylko slychac wasze przechwalki kto ile zaladowal jak szybko i ile spikowal,wiec o co wam chodzi,jakie pretensje?

T

A jesteś pewien ze w lidlu będzie lepiej ? Heh z deszczu pod rynne ;P

stoisz i obslugujesz maszyne. Jedynie halas jest duzy

ciekawy

witam. panowie na czym w ogóle ta praca u Was polega?chodzi mi głównie o pracowników kolcowni. ciężka robota?

z mielca rodowity

Panowie! Oświadczam,że w tegorocznym(2013)budżecie)podwyżki sa zagwarantowane! Tylko dla Mielca....

a

zwiazkowcy dostali? Niby kiedy i ile?

bolek

to teraz kierowniki pracują tam przez Impelka ? Powodzonka !

do J.P.

Jaroslawie P. są przyjecia do firmy lisingowej na pomocnika magazyniera więc ZAPRASZAMY . Widzimy przyszłość dla ciebie w tej firmie!!!!! hahaha, a tak po za tym jak kariera przebiega na bezrobociu? Jakieś perspektywy na przyszlość?

gość

Dzięki takim związkowcom związki się rozsypuja same...więc nie ma co tu liczyc na pomoc związkow..chcesz zaoszczędzić ?no to sie wypisz! I zastanówcie się panowie na przyszość kogo wybieramy..

Moze zwiazkowiec by sie wykazal i zalatwil sprawe. Skoro regulamin mowi ze premia jest a nikt w tarnowskim oddziale ja na oczy nie widzial to cos chyba nie tak?

Wedlug regulaminu nalezy sie nam premia grupowa. Dlaczego nie bylo jej ani razu?

jojo

Masz racje jesteśmy burakami!!!!!!!ALE cukrowymi a ty czerwonym ...... Tutaj ludzie nigdy nie postawią na swoim za bardzo się boją o pracę to się niema co dziwić ...tak ze nie marudzić tylko do roboty robole bo premia bedzie mała a za te parę złotych chyba warto sobie worek oberwać .... No nie stać na środku tylko robić bo nawet nie wiecie ze wielki brat was widzi na srodku......

psirzepfun

Czytając te opinie pozostaje mi tylko jedno do powiedzenia pracuje w regałach tylko i wyłącznie z bandom 3/4 osób bez mózgu ,połowa wpierdalać HEINZA na zimno , jeden drugiego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do kierasa . Związki zawodowe tyle nam miały dać a dały co Owczarzak Menzel Gumowski mają wy debile po 5 dni w miesiącu wolne na działalność związkową za wasze pieniądze , średnio po 20-30 zł. W regałach słysze coś innego a realia coś innego .płacąc za nic - odpowiedz jestescie burakami

marshal

Mieszkam i pracuje w Belgii od kilku lat, ludzie tutaj nie traktuja siebie jak psy, w Polsce pracowalem w tym magazynie i traktowano mnie jak smiecia nie wspomne o zarobkach i atmosferze w pracy. W Belgii zaczynalem od szmaty jak kazdy a mimo to nie ponizano mnie i stac mnie bylo na godne zycie odlozenie ok. 3 tys zl miesiecznie.. teraz pracuje w biurze ksztalce sie ucze sie jezykow i mam szanse na jakikolwiek awans. Mam zamiar zalozyc tu rodzine i piep..e wracanie do wegetacji w tej absurdalnej polskiej rzeczywistosci!! Polecam Belgie i Niemcy, robote kazdy chcący znajdzie za lepsze pieniądze na godzine niz pensja jednodniowa władysława s. (pisze małą literka bo nie mam szacunku do tej istoty{TYRANA})

Edek Cz.

Przeoraliśmy ludzmi 4 miesiące teraz ich zwolnimy !!!! SŁowa edka z metra ciętego ludka. Czerwiec bedziesz potrzebowal ludzi za rok to bedziesz mial z tym problem!!!! Zapomnielem sory [usunięte przez administratora] ciebie tez juz nie bedzie Mielec cie wywali z usmiechem na twarzy!!!

ferdek

No koledzy to są podziękowania dla nas za tyle lat pracy i wykorzystywania nas,w listopadzie a tym bardziej w grudniu nie ma się co łudzić że będzie premia,a nie chce myśleć co wymyślą od nowego roku,najwyższy czas zmienić pracę przez zimę pościemniać jeszcze i na wiosne czas szukać pracę za te pieniądze to znajdzie sie lżejszą prace i na dwie zmiany.A zreszta najniższa wynagrodzenie bedzie od 1.01.2013 1.600zł.tak więc nie wiele mniej niż tu.A najlepiej jak by mnie zwolnili przynajmniej miałbym motywacje do szukania pracy.A jak przyjdą ludzie z Mielca to dopiero będzie sie działo.Panie Dyrektorze jak pan może tak traktować ludzi po tylu latach cięzkiej pracy!,jak pan może na takie traktowanie pozwolić swoim podwładnym! Chciałbym żeby kiedyś Was tak potraktowano jak nas,bo wy akurat zasługujecie na to.Mam nadzieję że to się stanie.

Ja wam powiem tak za 5% czy 7% premii to niech sobie bozek z wladziem robia 5 lat temu zarabialismy tyle samo co dzis , a teraz bedzie mniej i jeszcze mniej . Krzywdy by mi nie zrobili gdyby mnie zwolnili. 3 mies opier . da . la nia sie i odprawa w miedzy czasie facet z jajami znajdzie prace bez problemu. Pracuje bo niechce mi sie szukac innego pracodawcy ale na wiosne bede juz szukal i chce zeby oni mnie zwolnili!!!! Ludzie ta firma schodzi na PSY!!!!!!!!!!!! pozdro dla sciemniaczy:P

józek

Chcieliście związki zawodowe to je macie. To Wy wybraliście swojego przedstawiciela w oddziale i odpowiedzialność na ten wybór spada na Was drodzy związkowicze. Jak stado baranów wpisywaliście się na listę, a teraz \"płacz i lament\". Nie przyszło nikomu do głowy że przedstawiciel związków powinien coś sobą prezentować a nie chować głowę w piasek? Wybierzcie nowego szefa albo zrezygnujcie ze związków. W końcu efektów jego działalności nie widać za to napychacie kasę cwaniaczkowi w Gądkach, który ma Was w głębokim poważaniu.

prac

Panowie, że tak pozwolę sobie na początku zażartować z niektórych... W tym roku jakoś wcześnie zczęły się zmiany w naszym magazynie, chodzi mi o zwolnienia i związane z tym przesunięcia pracowników do innych działów itd. Z tego co słyszałem to planowane są zwolnienia dwóch osób z każdej brygady na wydaniach. Ciekawy jestem kto tam będzie robił? Już składy są obcięte a zwalniając jeszcze dwie osoby to zostanie w brygadzie jakieś 20 (max) osób. Od tego trzeba odliczyć wysyłanych do kolcowni itp. Ok - kolcownia już niedługo kończy, ale raczej nie wszystkim uśmiecha się powrót na naczepę. Jeszcze jedna myśl na koniec - zauważyłem ze im dalej od Tarnowa na wschód (Dębica, Mielec, Wiewiórka), to ludziom bardziej odbija. Już wiem czemu szpital psychiatryczny jest w Straszęcinie - żeby rodziny nie musiały daleko jeździć w odwiedziny.

benek

Panowie czy ktoś z Mielca nas ostatnio odwiedzał ? Może Sprzęgło dostanie delegacje na ul. Bema.......... Może nie życzę nikomu utraty pracy ale on nie nadaje się do pracy w zespole .....chyba że w świniarni....

inny

Pracowałem w brygadzie Beta do 2009 roku....a co się stało z pozostałymi?

inny

Cześć, Pracowałem kiedyś u was i mam takie pytanie kto został z brygadzistów i kierowników zmianowych kiedyś był sabat,początko,salwa,kafel,wroński,naleziński,golonka it [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] proszę o informację Pozdrawiam

bolo

No to w takim razie po co jest? Chyba,że dojdzie do sytuacji gdzie zostanie dwóch członków(nie mylic z penisem bo to rzecz przydatna!) bo to już zdaje się niedługo;przewodniczący związków i sipowiec

gość

Z doświadczenia wiem, że tyle odwagi to on nie ma. I nigdy publicznie nie przyzna się, że do czegoś się nie nadaje. A poza tym co miałby powiedzieć? Że dzięki nam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ę sobie uratował?

fankamila

Ale skoro czuje i wie,że się do tego nie nadaje no to może ma na tyle godności by zrezygnowac? a może przedstawi na publicznym forum choc by tu ile to zrobił dla nas? albo niech [usunięte przez administratora]

gość

Panowie jeżeli dopiero teraz zorientowaliście się, że związki miały na celu uratowanie \" [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y\" [usunięte przez administratora] przed zwolnieniem to gratuluję. A poza tym same korzyści ma z tego. Spotkania z przedstawicielami związków gdzie może sobie za darmo pojeść i popić. No nie oszukujmy się, kto by nie skorzystał z takiej okazji żerując na Waszej naiwności, że związki zmienią cokolwiek w tej firmie. Zresztą fakt zmieniły one ale na pewno nie dla Was. A [usunięte przez administratora] dalej się śmieje z Waszej naiwności, że związki Wam pomogą.

Nie wiele powyzej minimalnej krajowej ktora za nie dlugo nas dogoni. przez pierwsze miechy premi nie bedzie...a pozniej w zaleznosci od ilosc pracy pomiedzy 10 a 15%. co do nocnych to najnizsza jaka wymusza panstwo czyli wychodzi jakies 40 pln za tydzien

Onves

Mam pytanie. Jak wyglądają zarobki w owej firmie? Wiem, że na początku jest stałe wynagrodzenie brutto ale interesuję mnie to czy jest to czysta i jedyna podstawa czy coś dochodzi do tego - jakiś dodatek zmianowy czy też premie. Z góry dziękuję za odp:)

rrrdebil

Zapewne półgłówku zbyt wiele oczekiwałes po zz,zwolnic sie możesz nawet dziś zwiazki i tak beda trwac bo sa potrzebne i stanowią równowage.Przestan sie czepiac innych ,może posprzątaj najpierw po sobie brudasie... Na pewno kamil nie nadaje sie do tego zupełnie inny choc to była rada pracownicza był kiwior ale jak widac poza żałosna krytyka na więcej cie nie stac,może zgłos się na przewodniczącego albo na kzta?

rrr

Jak związki wytrzymaja do konca roku to koniec .Prawie kazdy z kim rozmawiam mowi ze albo we wrzesniu albo do konca roku wypisuje sie ze związków i zostanie brygada 2 osób związanych z zwiazkami. [usunięte przez administratora] dzialaj cos jezeli chcesz by było dobrze bo inaczej do konca Twojej ochrony i mozesz szukac sobie pracy. PANIE [usunięte przez administratora] siadz na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie jak inni kierownicy bo stwarzasz niebezpieczenstwo na magazynie , kazdy jak cie widzi to ucieka w poplochu zeby sie z tobą nie witać co grozi kolizja !!!!(a najlepiej zmień prace na fizola bo szybko chodzisz i na zaladunkach dobrze by ci szlo: [usunięte przez administratora] przy okazji skoncz z tymi swoimi smiesznymi gadkami i zmień w koncu spodnie!!!!

Zostaw opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.