Raben Logistics Polska Sp. z o.o.
2 217

Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Możecie opisać świeżą sytuację Raben Logistics Polska Sp. z o.o.? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

wojtek
@wesoly 25.04.2018 12:44

ale wsród kierownictwa jest duzo osób niekompetentnych i sprawiają wrażenie ,że sami ze soba maja problemy a wiele robót i poleceń jest bezmyslnych a potem i tak to będzie na ciebie

Andrzej

Czy firma działa normalnie?

Szukasz pracy?

oom

tak, oni mają chyba po prostu sporo Niemieckich klientów i to dlatego wlasnie, ale poza tym wydaje mi się, ze jako młodszy księgowy to tak samo jest potrzebny język niemiecki.

sikor

zapewne poziom rozwoju umysłowego taki......

gejrabenek

zwariował.....

białobrody piotr

fajną mam bródkę bląd? Lubicie mnie chlopaki to ja wasz mistrz w chowaniu sie przed wami na magazynie mam was w głębokim poszanowaniu dzieciaki G.

koniczeq
@białobrody piotr 12.03.2015 14:49

pietr ogól se te brode bo wyglądosz jak gej ktoremu ktos spuscil sie na twarz

oleksands

widzicie - bardzo mi zalezy na pracy w ramach praktyk albo jakiegos stazu dla sutdenta. widocznie nie mam szczescia w zyciu ale chcialbym sprobowac pracy w rabenie, tylko nie wiem za bardzo jak do tego podejsc i sprawdzic gdzie sie mozna dostac i co takiego mozna zrobic. myslicie, ze da rade po tych praktyke dostac pracy?

Lusek

Może nikt nie był w takiej sytuacji więc ciężko się odnieść do takiego pytania. Myślę, że dużo szybciej można byłoby uzyskać informacje pisząc bezpośrednio do firmy. Jeżeli takie pytanie by padło to na pewno firma musiałaby się ustosunkować do takiego przypadku, więc w razie czego pochwal się tym co firma na to wszystko..

krzysiu

Mnie podobnie jak Miro interesuje praktyka. ale zupełnie inna. Interesuje mnie praktyka w logistyce w Gordzisku Mazowieckim. Także ponawiam pytania mira czy można się spodziewać jakiegkolowiek wynagrodzenia za praktykę w Rabenie?

kamil

anonim jasne ze warto tam pracowac nie sluchac tych idiotow ktorzy pisza jakies glupoty, to jest duza wiarygodna firma i jesli zalezy ci na pracy to tylko w RABEN - tak lubie ta firme, tak nie lubie ludzi ktorzy oczerniaja

edek

życ nie umierać buahahahahaha:))

kokoschanel

bedziecie mieli kase jak świnia niebo hahaha

rabenek

jak ci nie odpowiada kasa w rabenie wypad..musisz tu pracowac?

gal

W wkrótce korekty placowe. Ciekawe czy znów się ośmiesza stowka czy zrobią normalnie wyrównanie po 500zl ? Znając Raben ,o i tak stwierdza ze mamy za dużo...

czekolada

Da sie szybko przejśc na umowę tylko trzeba non stop siedzieć po stolikiem ,ale są tu goście co cię przeszkolą .......

Poznaniak
@czekolada 08.07.2013 13:25

Witam Panowie ! Powiedzcie czy dobrze słyszałem że Raben w Tarnowie przejął CHIŃSKĄ fabrykę dżinsów ????

gej rabenek

wkrótce dębica zaproponuje kilka niespodzianek:)) zgadnijcie jakie to będą niespodzianki?

Panowie dużo pracy, mało ludzi, wykorzystują nas na maxa , najwyższy czas upominać się o podwyżki dość tego wyzysku za te marne pieniądze, na związki nie ma co liczyć i powinniśmy to załatwić bez tych związków, dobrze że nie płacę tym darmozjadom ze związków.

zorientowany

A ty sobie daruj te rady. Nasze zz o nas walczą i już sporo zrobiły, więc i to dadzą radę załatwić.

kupa pod drzwiami....

Panowie wy w tym Tarnowie macie przechlapane,musicie tyrać za pół darmo ale takie życie ktośbyć wyr....ny!!!! zeby ktoś miał lepiej. Niestety takie firmy jak Raben nastawione są na zyski a nie niańczenie swoich pracowników ......stać ich na podwyżki ale po co czy ktoś z was Tarnowa powiedział o podwyżkach ,no oczywiscie samemu nic sie nie wskóra ale większość może dużo . Tarnów zawsze był strefą" taniego murzyna" więc nie liczcie że za tyle lat siedzicie cicho i nagle firma wam sama zaproponuje podwyżki..... Życzę powodzenia koledzy z Tarnowa ....

debilrabenek

spadaj z tymi poradami mielec i tak dobrze zarobi w tym roku!

dębica

Ciężkie czasy nadchodzą TC ograniczyło produkcje, będą zwolnienia, związki zawodowe weszły w spór z zarządem TC , to wszystko odbije się na magazynie ,mniej ton wejść to mniej kasy więc o podwyżkach tylko pomarzyć , wiem coś o tym pracowałem w CL Tarnów parę lat , prawdę mówiąc za tych lepszych lat , teraz to pewnie tylko można powspominać .

Namietny Kazek

Panowie,smiac mi sie chce jak czytam co piszecie,z tego co wnioskuje to wiekszosc gosci zali sie w wydawki,tepe matoly,mozecie miec sami do siebie pretensje,sami sobie dociskacie sruby zeby tylko sie wykazac,jak tylko wchodzicie na magazyn to w waszych oczach widac te kurwiki zeby tylko sypac tony dla tych nierobow z mistrzowki,a ja na magazyn wjezdza ekipa Golonki tzn dzieciaczki to juz szal na calego,wiec miejsce sami do siebie pretenesje bo na przerwie tylko slychac wasze przechwalki kto ile zaladowal jak szybko i ile spikowal,wiec o co wam chodzi,jakie pretensje?

T

A jesteś pewien ze w lidlu będzie lepiej ? Heh z deszczu pod rynne ;P

stoisz i obslugujesz maszyne. Jedynie halas jest duzy

ciekawy

witam. panowie na czym w ogóle ta praca u Was polega?chodzi mi głównie o pracowników kolcowni. ciężka robota?

z mielca rodowity

Panowie! Oświadczam,że w tegorocznym(2013)budżecie)podwyżki sa zagwarantowane! Tylko dla Mielca....

a

zwiazkowcy dostali? Niby kiedy i ile?

bolek

to teraz kierowniki pracują tam przez Impelka ? Powodzonka !

do J.P.

Jaroslawie P. są przyjecia do firmy lisingowej na pomocnika magazyniera więc ZAPRASZAMY . Widzimy przyszłość dla ciebie w tej firmie!!!!! hahaha, a tak po za tym jak kariera przebiega na bezrobociu? Jakieś perspektywy na przyszlość?

Zostaw opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.