Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Tarnów

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Walu

Waszym zdaniem jaka jest Najbardziej niekompetentna osoba na danym stanowisku. Moim zdaniem kierownicy Zmianowi są zbedni . Sztuczne stanowiska.

Mleczko

Przełożony matoł nie umie zdać na prawo jazdy kategorii B musi jeździć rowerem do pracy ????????????

Stefan
@Mleczko 12.09.2018 20:36

Wroński to chyba on taki środek od kapusty ....

Były pacownik

Witam. Powiem wam jak tam było za moich czasów. Firma nastawiona na zyski, pracuj ile wlezie i się nie pomyl bo Ci premię wezmą. Praca wygląda tak , jak masz dzień to załadujesz dwa tiry czyli około 20Ton a w lecie to na naczepie z 50 Stopni ciepła. Kasa marna a zdrowie można stracić. Social dają bo już nikt z okolic nie che tam pracować.

Szukasz pracy?

Emilia

Raben Logistics Polska w Tarnowie poszukuje osoby na stanowisko Pracownika Magazynowego. Oferowana jest umowa o pracę i pakiet socjalny. Mile widziane jest doświadczenie i uprawnienie na wózki widłowe. Czy ktoś zamierza aplikować? A może ktoś już to zrobił i chciałby podzielić się swoim doświadczeniem związanym z procesem rekrutacji? Zachęcam do merytorycznych wypowiedzi, gdyż będą cenną wskazówką dla osób poszukujących pracy w Tarnowie i okolicach.

Andzej

Pierwsze to bym wywalil rome z rabena jest tak nie mila ze szok..

kogut
@Andzej 25.06.2018 22:59

pamietam czasy za wincantona ,że sobote wychodziło 200

oleksands

widzicie - bardzo mi zalezy na pracy w ramach praktyk albo jakiegos stazu dla sutdenta. widocznie nie mam szczescia w zyciu ale chcialbym sprobowac pracy w rabenie, tylko nie wiem za bardzo jak do tego podejsc i sprawdzic gdzie sie mozna dostac i co takiego mozna zrobic. myslicie, ze da rade po tych praktyke dostac pracy?

kogut
@oleksands 20.01.2015 14:25

pikietowali ostatnio a to oznacza,ze marnie tam jest

Możecie opisać świeżą sytuację Raben Logistics Polska Sp. z o.o.? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

anonymous
@Administrator 24.02.2018 16:59

no masz rację atmosfera w pracy, a właściwie dobra atmosfera to już połowa sukcesu, robią ją tylko i wyłącznie ludzie, a kierownictwo robi bardzo złą atmosferę-chcą skłócać pracowników, jeden drugiego obgaduje i przede wszystkim źle traktują ludzi-bardzo źle...

wesoly
@Administrator 24.02.2018 16:59

atmosfera beznadziejna kierownictwo kładzie lage na pracownikow . Robota ma byc zrobiona chocby krew miala sie lac. Wyglada to w ten sposób koordynator naciska brygadziste a brygadzista lata jakby z batem za pracownikami , jezeli to nie przyniesie rezultatow to koordynator bierze to w swoje rece i on lata jak by mial owsiki w ....

wojtek
@wesoly 25.04.2018 12:44

ale wsród kierownictwa jest duzo osób niekompetentnych i sprawiają wrażenie ,że sami ze soba maja problemy a wiele robót i poleceń jest bezmyslnych a potem i tak to będzie na ciebie

Andrzej

Czy firma działa normalnie?

oom

tak, oni mają chyba po prostu sporo Niemieckich klientów i to dlatego wlasnie, ale poza tym wydaje mi się, ze jako młodszy księgowy to tak samo jest potrzebny język niemiecki.

sikor

zapewne poziom rozwoju umysłowego taki......

gejrabenek

zwariował.....

białobrody piotr

fajną mam bródkę bląd? Lubicie mnie chlopaki to ja wasz mistrz w chowaniu sie przed wami na magazynie mam was w głębokim poszanowaniu dzieciaki G.

koniczeq
@białobrody piotr 12.03.2015 14:49

pietr ogól se te brode bo wyglądosz jak gej ktoremu ktos spuscil sie na twarz

Lusek

Może nikt nie był w takiej sytuacji więc ciężko się odnieść do takiego pytania. Myślę, że dużo szybciej można byłoby uzyskać informacje pisząc bezpośrednio do firmy. Jeżeli takie pytanie by padło to na pewno firma musiałaby się ustosunkować do takiego przypadku, więc w razie czego pochwal się tym co firma na to wszystko..

krzysiu

Mnie podobnie jak Miro interesuje praktyka. ale zupełnie inna. Interesuje mnie praktyka w logistyce w Gordzisku Mazowieckim. Także ponawiam pytania mira czy można się spodziewać jakiegkolowiek wynagrodzenia za praktykę w Rabenie?

kamil

anonim jasne ze warto tam pracowac nie sluchac tych idiotow ktorzy pisza jakies glupoty, to jest duza wiarygodna firma i jesli zalezy ci na pracy to tylko w RABEN - tak lubie ta firme, tak nie lubie ludzi ktorzy oczerniaja

edek

życ nie umierać buahahahahaha:))

kokoschanel

bedziecie mieli kase jak świnia niebo hahaha

rabenek

jak ci nie odpowiada kasa w rabenie wypad..musisz tu pracowac?

gal

W wkrótce korekty placowe. Ciekawe czy znów się ośmiesza stowka czy zrobią normalnie wyrównanie po 500zl ? Znając Raben ,o i tak stwierdza ze mamy za dużo...

czekolada

Da sie szybko przejśc na umowę tylko trzeba non stop siedzieć po stolikiem ,ale są tu goście co cię przeszkolą .......

Poznaniak
@czekolada 08.07.2013 13:25

Witam Panowie ! Powiedzcie czy dobrze słyszałem że Raben w Tarnowie przejął CHIŃSKĄ fabrykę dżinsów ????

gej rabenek

wkrótce dębica zaproponuje kilka niespodzianek:)) zgadnijcie jakie to będą niespodzianki?

Panowie dużo pracy, mało ludzi, wykorzystują nas na maxa , najwyższy czas upominać się o podwyżki dość tego wyzysku za te marne pieniądze, na związki nie ma co liczyć i powinniśmy to załatwić bez tych związków, dobrze że nie płacę tym darmozjadom ze związków.

zorientowany

A ty sobie daruj te rady. Nasze zz o nas walczą i już sporo zrobiły, więc i to dadzą radę załatwić.

kupa pod drzwiami....

Panowie wy w tym Tarnowie macie przechlapane,musicie tyrać za pół darmo ale takie życie ktośbyć wyr....ny!!!! zeby ktoś miał lepiej. Niestety takie firmy jak Raben nastawione są na zyski a nie niańczenie swoich pracowników ......stać ich na podwyżki ale po co czy ktoś z was Tarnowa powiedział o podwyżkach ,no oczywiscie samemu nic sie nie wskóra ale większość może dużo . Tarnów zawsze był strefą" taniego murzyna" więc nie liczcie że za tyle lat siedzicie cicho i nagle firma wam sama zaproponuje podwyżki..... Życzę powodzenia koledzy z Tarnowa ....

debilrabenek

spadaj z tymi poradami mielec i tak dobrze zarobi w tym roku!

dębica

Ciężkie czasy nadchodzą TC ograniczyło produkcje, będą zwolnienia, związki zawodowe weszły w spór z zarządem TC , to wszystko odbije się na magazynie ,mniej ton wejść to mniej kasy więc o podwyżkach tylko pomarzyć , wiem coś o tym pracowałem w CL Tarnów parę lat , prawdę mówiąc za tych lepszych lat , teraz to pewnie tylko można powspominać .

Namietny Kazek

Panowie,smiac mi sie chce jak czytam co piszecie,z tego co wnioskuje to wiekszosc gosci zali sie w wydawki,tepe matoly,mozecie miec sami do siebie pretensje,sami sobie dociskacie sruby zeby tylko sie wykazac,jak tylko wchodzicie na magazyn to w waszych oczach widac te kurwiki zeby tylko sypac tony dla tych nierobow z mistrzowki,a ja na magazyn wjezdza ekipa Golonki tzn dzieciaczki to juz szal na calego,wiec miejsce sami do siebie pretenesje bo na przerwie tylko slychac wasze przechwalki kto ile zaladowal jak szybko i ile spikowal,wiec o co wam chodzi,jakie pretensje?

T

A jesteś pewien ze w lidlu będzie lepiej ? Heh z deszczu pod rynne ;P

stoisz i obslugujesz maszyne. Jedynie halas jest duzy

Zostaw opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.