Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Tarnów

Hej, czy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Rafael

Zależy czy będzie czas i kadrowa się nie pomyli, aleraczej placa

Lubię trawke

Odsiadki w pierwszej kolejności.

Jakub
@Rafael

Czyli zdarzały się już takie sytuacje? Rozwiń swój wpis.

Mariusz

Stwierdzam że to (usunięte przez administratora)...

Sebastian

Witam jak kształtują się warunki finansowe w raben? Umowa o dzieło/prace? Jak wyglądają godziny pracy?

Walu

Waszym zdaniem jaka jest Najbardziej niekompetentna osoba na danym stanowisku. Moim zdaniem kierownicy Zmianowi są zbedni . Sztuczne stanowiska.

U109 xxx
@Walu

Janusz , Zbyszek , biedny . Oni nie nadają się na te stanowiska . 2 pierwszych wywalilbym za mobing ten trzeci ujdzie . Janusz i Zbyszek przechodzą samych siebie . Janusz kieruje zbyszkiem a Zbyszek zamiata smrody Janusza i patrzy w Internet w pracy , bo w domu nie ma . Wszystkie sprawy prywatne załatwia w pracy bo ma na to czas raz w tygodniu wychodzi wcześniej , a jak mu ktoś wejdzie w parade ? To myśli że jest skuteczny. Skuteczność się pomału kończy Januszu brygady . Teraz parę słów o biednym .... co ma zrobić to robi czasem sił jest brak ; goni , ale posiada ludzki rozum i potrafi zrozumieć ludzi że nie mają sil .

u231
@U109 xxx

nie wiem co golonka z łasakiem robia w tej firmie ze wszyscy chca z tej zmiany uciec chlopaki maja juz dosc tak jak ukraincy . chca im nakopac do (usunięte przez administratora) przyszedl chlopak z niedomic do pracy to brygadzista powiedzial ze niechce nikogo z niedomic bo on tam mieszka i nie chce zeby cale niedomice wiedzialy jakim jest nieogarrnietym matolem debilem psycholem , i robi z siebie posmiewisko .pozdraiwoam U231

Adventure
@U109 xxx

Bravo! Tak bym to sam określił. Janusz To jest nie człowiek...

edek
@U109 xxx

Biedny strasznie cierpi a myślenie to jego słaba strona stale sie gubi i widac,ze się męczy w tej pracy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
Mleczko

Przełożony (usunięte przez administratora)nie umie zdać na prawo jazdy kategorii B musi jeździć rowerem do pracy ????????????

poziom wypowiedzi dobitnie świadczy o tym, że autor powyższego gniotu i inteligencja to dwie sprzeczności bez części wspólnej. Wyjechał do Niemiec, bo w Polsce wstyd było go zatrudnić. Niestety w Niemczech socjal tylko dla beżowych, jeszcze gotów wrócić... Pozdrawiam wszystkich pracowników Raben z Tarnowa, tych na magazynie i tych w biurach. Za rok znów się spotkamy :)

Mariusz
@Mleczko

Byku jak ty mnie teraz zaimponiłeś tą wypowiedzią swą (prawie jak wąski siarze). Powiem szczerze, że po poziomie wypowiedzi wierzę w ciebie że za kółkiem jesteś taki harpagan że do Tuchowa bez przerwy dojedziesz. Jesteś jak ten Nasz pierwszy dziejopisarz (on też był anonim) tylko był mniej śmieszny.

Emilia

Raben Logistics Polska w Tarnowie poszukuje osoby na stanowisko Pracownika Magazynowego. Oferowana jest umowa o pracę i pakiet socjalny. Mile widziane jest doświadczenie i uprawnienie na wózki widłowe. Czy ktoś zamierza aplikować? A może ktoś już to zrobił i chciałby podzielić się swoim doświadczeniem związanym z procesem rekrutacji? Zachęcam do merytorycznych wypowiedzi, gdyż będą cenną wskazówką dla osób poszukujących pracy w Tarnowie i okolicach.

@Emilia

niestety na magazynie nie ma pracy dla kobiet chyba ze naklejkownia

Były pacownik

Witam. Powiem wam jak tam było za moich czasów. Firma nastawiona na zyski, pracuj ile wlezie i się nie pomyl bo Ci premię wezmą. Praca wygląda tak , jak masz dzień to załadujesz dwa tiry czyli około 20Ton a w lecie to na naczepie z 50 Stopni ciepła. Kasa marna a zdrowie można stracić. Social dają bo już nikt z okolic nie che tam pracować.

Andzej

Pierwsze to bym wywalil rome z rabena jest tak nie mila ze szok..

kogut
@Andzej

pamietam czasy za wincantona ,że sobote wychodziło 200

oleksands

widzicie - bardzo mi zalezy na pracy w ramach praktyk albo jakiegos stazu dla sutdenta. widocznie nie mam szczescia w zyciu ale chcialbym sprobowac pracy w rabenie, tylko nie wiem za bardzo jak do tego podejsc i sprawdzic gdzie sie mozna dostac i co takiego mozna zrobic. myslicie, ze da rade po tych praktyke dostac pracy?

kogut
@oleksands

pikietowali ostatnio a to oznacza,ze marnie tam jest

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

no masz rację atmosfera w pracy, a właściwie dobra atmosfera to już połowa sukcesu, robią ją tylko i wyłącznie ludzie, a kierownictwo robi bardzo złą atmosferę-chcą skłócać pracowników, jeden drugiego obgaduje i przede wszystkim źle traktują ludzi-bardzo źle...

wesoly

atmosfera beznadziejna kierownictwo kładzie lage na pracownikow . Robota ma byc zrobiona chocby krew miala sie lac. Wyglada to w ten sposób koordynator naciska brygadziste a brygadzista lata jakby z batem za pracownikami , jezeli to nie przyniesie rezultatow to koordynator bierze to w swoje rece i on lata jak by mial owsiki w ....

wojtek
@wesoly

ale wsród kierownictwa jest duzo osób niekompetentnych i sprawiają wrażenie ,że sami ze soba maja problemy a wiele robót i poleceń jest bezmyslnych a potem i tak to będzie na ciebie

Czy firma działa normalnie?

oom

tak, oni mają chyba po prostu sporo Niemieckich klientów i to dlatego wlasnie, ale poza tym wydaje mi się, ze jako młodszy księgowy to tak samo jest potrzebny język niemiecki.

sikor

zapewne poziom rozwoju umysłowego taki......

gejrabenek

zwariował.....

białobrody piotr

fajną mam bródkę bląd? Lubicie mnie chlopaki to ja wasz mistrz w chowaniu sie przed wami na magazynie mam was w głębokim poszanowaniu dzieciaki G.

koniczeq
@białobrody piotr

pietr ogól se te brode bo wyglądosz jak gej ktoremu ktos spuscil sie na twarz

Lusek

Może nikt nie był w takiej sytuacji więc ciężko się odnieść do takiego pytania. Myślę, że dużo szybciej można byłoby uzyskać informacje pisząc bezpośrednio do firmy. Jeżeli takie pytanie by padło to na pewno firma musiałaby się ustosunkować do takiego przypadku, więc w razie czego pochwal się tym co firma na to wszystko..

krzysiu

Mnie podobnie jak Miro interesuje praktyka. ale zupełnie inna. Interesuje mnie praktyka w logistyce w Gordzisku Mazowieckim. Także ponawiam pytania mira czy można się spodziewać jakiegkolowiek wynagrodzenia za praktykę w Rabenie?

kamil

anonim jasne ze warto tam pracowac nie sluchac tych idiotow ktorzy pisza jakies glupoty, to jest duza wiarygodna firma i jesli zalezy ci na pracy to tylko w RABEN - tak lubie ta firme, tak nie lubie ludzi ktorzy oczerniaja

edek

życ nie umierać buahahahahaha:))

kokoschanel

bedziecie mieli kase jak świnia niebo hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.