Opinie o Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. w Gądki - robakowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fresh Logistics Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. w Gądki - robakowo

Mrówa

Zgodzę się z tym że niestety praca w tym miejscu wykańcza psychicznie człowieka.pracowałem ponad 5 lat i naprawdę szkoda nerwów i czasu.Wiecznie o wszystko pretensje. Tymbardziej jak są nowi ludzie na wyższych stanowiskach.Wszyscy o wszystkim wiedzą ale udają że nie widzą. Nie da się pracować.

Ewelina
@Mrówa

Współczuję :( Atmosfera była jedynym powodem Twojego odejścia? Byłeś zadowolony z pozostałych warunków, np. wynagrodzenia, godzin pracy?

@Ewelina

Wynagrodzenie jak w każdej firmie logistycznej chociaz teraz zarabiam więcej i to było m.in. powodem odejścia.Nadgodzin natomiast było bardzo dużo. Cieszę się że znalazłem nowa prace bo jest dużo spokojniejsza.nie ma takiego haosu. Już jak odchodziłem pojawili się nowi przełożeni i potem to już było coraz gorzej.

Renata
@Mrówa

To, że coraz gorzej to już od znajomych słyszałeś? Oni dalej tu pracują może czy też odwrócili się na pięcie i wyszli?

@Renata

Mówię o czasie kiedy jeszcze pracowałem.a miałem okazję pracować z nowymi ludźmi.kontakt ze znajomymi nadal utrzymuje.ale nie będę wnikał.... a co znaczy odwrócili się na piecie i wyszli.jezeli inny pracować proponuję lepsze warunki to chyba logiczne że człowiek nie będzie pracował dla zasady.tymardziej ze praca niestety wpływa na życie osobiste

Tranzytowiec
@Mrówa

Ktoś wie co u Adama i Darasa.Moze by u nich jakas praca była?

Chętny do pracy

Witam, Chciałabym się dowiedzieć czy warto jest podjąć pracę w oddziale w Nowej Wsi Wrocławskiej. Nigdzie nie widziałem żadnych komentarzy dlatego proszę o jakieś opinie.

Rikitiki
@Chętny do pracy

Ciągle szukają tam do pracy, to chyba zły znak. Sam się zastanawiam.

Zadowolona

Osobiście jestem zadowolona z pracy w FL. W firmie jestem od 1,5 pracuje na stanowisku specjalista ds. operacyjnych i nie mogę narzekać. Podwyżki jakie dostaliśmy w kwietniu są na dobrym poziomie, w zależności od stażu pracy wynoszą one od 5,500 do nawet ok 7000 brutto dodatkowo premia kwartalna uzależniona od wyników, ale która jeszcze nigdy nie została zabrana, w dodatku na plus był HO przez kilka miesięcy, gdzie na spokojnie można było sobie zrobić szybie zakupy,bądź wyjechać na przedłużony weekend i pracować zdalnie, ponieważ pracy jest na pięć sześć godzin dziennie.Kierownik jest w porządku zawsze jak jest potrzeba wcześniejszego wyjścia z pracy to nie ma z tym żadnego problemu i nawet nie trzeba odrabiać godzin.

JA500
@Zadowolona

5,500 Podwyżki??? Spadło Ci coś na głowe?

Jest ok
@JA500

Koleżance pewnie chodziło o ogólne zarobki jakie oferuje FL po podwyżkach w kwietniu iz tego pewnie jest taka kwota.

Wspaniały
@Zadowolona

Jest dobrze jest dobrze więc o ci chodzi....

Ewela
@Zadowolona

Super! Tylko tak jest w Gądkach? Wiesz może jak jest w innych lokalizacjach?

Obserwator

Nowy kierownik Mateusz już od pół roku nic dobrego do firmy nie wniósł , kierownicy zmianowi , liderzy , administracja się zwalniają nie słucha wg ludzi ma być jak on chce i koniec. Działa za plecami pracownika na jego niekorzyść , potrafi kłamać patrząc w oczy , pracownicy wg niego powinni pracować najlepiej po 24/7 i ani oddanych godzin ani zapłaconej kasy, inspekcja pracy mogłaby mieć swoje własne biuro tak często odwiedza firmę nie stosuje się do prawa pracy , łamie je notorycznie. Szczerze odradzam współpracę z panem Mateuszem szczególnie jak podlega się pod niego bezpośrednio.

DoObserwator
@Obserwator

On (KM) jest między,, młotem a kowadłem" z jednej strony ma nad sobą gliwicki biały kask któremu nie może się przeciwstawić a z drugiej pracowników czyli swój zespół z którym powinien trzymać i wyrabiac dobre relacje bo to Ci ludzie pracują na jego wynik, wybrał ta drogę że trzyma tylko ze swoją góra a to już widać obraca się przeciwko niemu bo pomimo że gra pod ich dyktando i tak go rozlicza za marny efekt, musiałby przyjść nowy niezależny kierownik który weźmie odpowiedzialność za całość ale będzie realizować swoją politykę dopiero wtedy zespół zaufa takiemu KM teraz jest tam za dużo,, rządzących"

Magdalena
@Obserwator

Serio aż tyle ludzi odchodzi? przeciągu tego pół roku o którym mówisz oni odeszli, czy kiedy? I jeszcze co to znaczy że działa poza plecami pracownika na niekorzyść, czyli co robi?

obserwator
@Magdalena

tak , ludzie zwalniają się odkąd on zaczął prace na tym stanowisku , kary dniówki , bhp , cyrk na kółkach

Dominika
@obserwator

Co jest nie tak z bhp? Jakieś przepisy są nieprzestrzegane czy wręcz odwrotnie - jest dużo kontroli?

Jamy
@Magdalena

Tak w ciągu ostatniego roku odeszli pracownicy z długim stażem. Tylko i wyłącznie jedna osoba się do tego przyczyniła M. Wojtkowiak który myśli że jest idealny według siebie oczywiście. Metodę jaką obrał może w Gliwicach się sprawdzała bo tak go wyszkolił jego Pan , marna nauka bo tu na około magazynów jak grzyby po deszczu rosną i problemu ze znalezieniem pracy nie ma. Powodzenia wszystkim którzy jeszcze tam zostali i muszę się męczyć.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. bezpieczeństwa. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Odradzam

Dopóki M.Wojtkowiak będzie tam pracował odejdzie jeszcze wiele osób, to piesek Gliwic na posyłki zapatrzony w swojego mentora zniszczył wszystko co było możliwe. Rozwalili cały zespół magazynowy , nawet KZ z długim stażem odeszli. Nikt tam nie przyjdzie do pracy, bo z nim współpracować się nie da , żadnego pojęcia o budowie relacji z pracownikami. Ciągle zastraszanie. Uwaga to zwykły kłamca po trupach do celu.

uczciwy przewoznik

Nie polecam współpracy z tą firmą wiele problemów zlecenia nie zgodne z tym co jest naprawde

Emilia
@uczciwy przewoznik

A co konkretnie było niezgodne z tym co naprawdę? Możesz podać jakieś konkrety?

Świeża_technika

Pracuję w jednym z oddziałów Fresh nie długo. Chciałem napisać coś od siebie, ale przedzierając się przez pełne jadu komentarze znalazłem jeden, który idealnie podsumowuje moje doświadczenie: "Jeśli lubisz dynamiczne środowisko pracy, ambitne zadania, masz poczucie humoru i dystans do otoczenia z pewnością poradzisz sobie w FL."

Magdalena
@Świeża_technika

Ok a po co ten dystans i poczucie humory w pracy? W sensie do czego się to wykorzystuje podczas codziennych obowiązków?

Pracownicy UK

Pan lider Krz y sz t of Z.zle traktuje ludzi, traktuje nas jak niewolników,nie chcemy z nim pracować podamy do inspekcji pracy bo jego źle zachowania!

Nowa uk
@Pracownicy UK

Normalny to on nie jest,wydaję mi się że ma coś z głową że nas tak źle traktuje!(usunięte przez administratora)

Nowa
@Nowa uk

Kiedyś przewrócił się na rowerze i uderzył głową w dół o krawężniki drogowe i dlatego jest trochę taki inny i dziwny.

@Pracownicy UK

Hmmm... A przepraszam bardzo co macie na myśli pisząc że źle was traktuje ? Co takiego się dzieje ?

@Pracownicy UK

Możesz wyjaśnić co masz na myśli z tym traktowaniem we Fresh Logistics? No i chciałbym się dowiedzieć jaka wyglądają zarobki w tej firmie na start, jako że tam pracujesz to na pewno możesz mi coś powiedzieć. :)

Ukrainki
@Pracownicy UK

Krzysztof lider to jest jakiś psy cho pat a! najpierw słodko mówi a później grozi nam że możemy sobie szukać innej pracy bo źle robimy i jeszcze tam inne nie chcemy żeby z nami robił bo jest nienormalny!

@Pracownicy UK

Witam, jeśli komuś coś się nie podoba zawsze można zmienić pracę... Nikt wam nie każe pracować we freshu! Nie wy to ktoś inny przyjdzie na wasze miejsce ????

Ukraińcy
@Kierownik 2

To przestańcie nas zagadywać i fałszywie się uśmiechać, traktujecie nas jak Id i o tow panie Krzysztofie!

Jasnowidz z Poznania
@Kierownik 2

taaa przyjdzie ktoś inny jak cie zobaczą to od razu pomysla że coś nie tak jest i firmie przez to ludzie uciekają bo nie potraficie współpracować z fajnymi ludźmi tylko ich zrobić (usunięte przez administratora) bo są z Ukrainy?ja bym cię wywalił na zbity...za fałszywe uśmiechy!!!

@Kierownik 2

Ale Ty jesteś mądry skąd weźmiesz tych ludzi bo tu już nikt nie chce pracować zwłaszcza po zmianie kierownika magazynu no chyba że ich weźmiesz z Amazona

Ogier

Już liderzy i kierowniki robią za nich!tak jak pisałeś że nikt już nie chcę robić w chłodzie i chorej atmosferze,sami sobie klimat stworzyli!liderzy i kierownictwo fresh do bani!

Pass....
@Pracownicy UK

Dajcie luz nawet nie ma czym pracować .

Gruby
@Kierownik 2

Takie wasze podejście towarzyszu kierowniku.. Przyjeżdżałem z Gliwic na delegacje do poznania i wiem co mówię. Chlew nieziemski, zwłaszcza na pikingu. Nikt nic nie sprząta, rozlała się śmietana jak byłem w poniedziałek, ktoś to przykrył kartonem i ten karton tam leżał przez dwa tygodnie aż się ładnie wkleił w podłogę. Aha i nie zaczyna się zdania od witam. Wasz oddział w Poznaniu gdzie jest siedzibą firmy a chlew jakich mało. Zapraszam do gliwic na magazyn to zobaczycie co to znaczy porządek.

Zbrodniarz.

1. Co z tego ze dali podwyżki jak wszystko zabierają nie daja premii. Czysta kosmetyka. 2. Nawet te podwyżki nie ciesza gdy atmosfera w pracy jest do (usunięte przez administratora) Podziękowania z tej strony dla KM Wojtkowiaka i KZ Ratajczaka. Zero szacunku dla pracowników. 3 Wesołych świąt dla wszystkich pracowników w magazynie. Białe kaski nawet tego nie potrafiły zrobic.

Ja500
@Zbrodniarz.

Może czas najwyższy zgłosić to co się dzieje. Zaczyna być niedobrze. I ludzie traktowanj jak pionki.mysle że KZ nie mają teraz za dużo do powiedzenia.nikt nikogo nie słucha.

Alicja

Cześć, wybieram się na rozmowę, może mi ktoś powiedzieć jak wygląda rekrutacja? Czy pracuje się w weekendy?

Emilia
@Alicja

I jak byłaś na tej rozmowie? Udała się?

Czy w Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

HR

Nie praktykujemy umów zleceń. Zatrudniamy pracowników na umowę o pracę.

Mateusz

Witam, pracowałem prawie 2miesiace na tranzycie,nie polecam tej firmy ponieważ kierownictwo łamie przepisy BHP i pracy godzin,sprawa będzie zgłoszona wyżej i zgłoszona do inspekcji pracy.

@Mateusz

Przepraszam bardzo jakie przepisy BHP zostały złamane ?

Tylko
@Mateusz

Tak pracowałeś że się nie nadawales a teraz wypisujesz bzdury, dlaczego tylko 2 miesiące za słaby byłeś. Opinia osoby które nie ogarnia załadunku a wypisywać brednie potrafisz.

Mateusz
@Tylko

Może nie słaby tylko współpraca z liderami i z d e b i l a mi (kierownikami) nie dało pracować (usunięte przez administratora) i bałagan fresh.

Kierownik

Pracowałem w freshu ale niestety nie za te pieniądze bo nie byłem wstanie wyżywić rodziny teraz pracuje podobnej firmie za duże pieniądze i mam więcej czasu dla rodziny.

@Kierownik

Napewno dostałeś w innej firmie 2 razy więcej kasy, bony na wakacje za darmo i jeszcze mieszkanie w bloku... Ludzie opanujcie się z tymi komentarzami....

@Kierownik 2

Takie są opinie nt.pracodawcy i po to jest GoWork żeby pracownicy opisywali jak jest!

Ciao fresh
@Kierownik 2

Kochajmy naszych pracowników bo szybko odchodza od nas.

@Kierownik 2

Żebyś wiedział że dwa razy ale na pewno nie mieszkanie itd, jestem bardzo szanowany firmie nowej niż fresh.

Tylko
@Kierownik

???????????? zarobki na magazynach są bardzo zbliżone, więc zastanów się co piszesz.

Jordan
@Kierownik

Kierowniku to ile zarabiał z premią?

Kierownik
@Jordan

5000-7000netto z premia!jedna zmiana lub elastyczny grafik w soboty do wyboru 500zl.za sobotę 8godz.do reki+nadgodziny.

Podwładni

Wszędzie więcej płacą tylko w fresh mało płaci po co tam siedzicie i się męczycie? jeszcze w sobotę i w niedzielę do pracy!?

Miły

Podwładny dziękuje haha możesz kolegom potwierdzić :) jak szczekają to naucz ich aportować do dyrektora ! Jak im przeszkadzamy :)

Ar

Robiłem tam 5 lat I nigdy więcej tam nie wrócę, za żadne pieniądze.Ciesze się że firma się rozpada,ludzie fauszywy A zwłaszcza Ci z Śremu, myślą że im wszystko wolno,wielkie Panu zwłaszcza z tranzytu. Zgadzam się z tymi co piszą o Panu Zielińskim i Panu Norbercie czyli o liceach,Pan Norbert gada z Tobą dobrze A zaraz jedzie do biura i zagania A jak są nadgodziny to jeździ i macha łapami że trzeba zostać,nie pytają się czy może ktoś zostać tylko przymusowo a za nadgodziny to nie płacą tylko jak jest pełno pracy i mają 3 miesięce na to i jak jest mało pracy to mówią że idź do domu,oddawja tak jak im pasuje.Odradzam tej pracy.Zimno w cholerę i w końcu się cieszę że przyszedł czas na kierowników cwaniaków.Wspolczyje tym co jeszcze tam robią bo kto normalny idzie w sobotę i niedzielę do pracy żeby w tygodniu mieć wolne

Sraczka
@Ar

Dobrze zrobiłeś Ar zero przyszłości w Freshu, człowiek który tam robi przynosi do domu pełno złości i jest jeszcze wyśmiany przez liderów!robił taki wozkowy co miał wg.mnie rację że rządzą tam sami (usunięte przez administratora) źle to wpływa na dobrego pracownika a góra i szefostwo ma gorącą w (usunięte przez administratora).

Aj
@Sraczka

Od kiedy tak się dzieje?

Kljk
@Ar

Pracuje w fresh logistic i nie zgodzę się z kłamstwem Jake na temat nadgodziny wypisujesz są wypłacane jeżeli m się odrazu w tym samym miesiąc. Dlaczego kłamiesz na portalu i nikt nie daje wolnego za nadgodziny wszystko jest regulowane na bieżąco

Pol
@Ar

Jak w każdym centrum logistycznym działają od poniedziałku do niedzieli. Myślisz że w innych centrach logistycznych nie pracuje się w sobotę i niedzielę a za tonę tygodniu wolne właśnie że tak mało wiesz i widziałeś.

fresh
@Aj

fresh to jest wielka sciema! s m i e t n i k magazynowy! towar do klienta trafia uszkodzony a z Auchana towar pelen zmieszanych i uszkodzonych opakowan na jednej palecie wyglada to jak do utylizacji,niedbalstwo i brak bhp i potrzebny jest sanepid!!!!

Arek łowca szparek

W Freshu nie ma podwyżki i nigdy nie będzie,przyjdż do nas Westwing Robakowo dostaniesz więcej na dzień dobry.pozdrawiam

V

Firma do du p y, Ukraińcy żądzą, kierownictwo zmiany to same waze lin iarze z liderami i kapu sie :-(.

Ty
@V

Na piknik nie przyszedłeś a że pracować się nie chce to idź gdzie indziej. Nik tu na siłę nie trzyma nikogo, a za samo przyjść do pracy nie płacą trzeba swoje zrobić a Ty pewnie jesteś za słaby nawet na pracownika magazynu

Przyszły pracownik

Witam jak wygląda że szczepieniami czy pracownicy bez szczepień mogą pracować w fresh bo słyszałem że kierownictwo ignoruje zasady i zmiany są mieszane rano i popołudnie razem a tym bardziej z UK.czy jest w fresh BHP? pytam dlatego że idę na rozmowę i nie chcę żeby mi kity ściemniał kierownik!

Link
@Przyszły pracownik

Co ma za znaczenie czy pracujesz z rodakiem czy inną narodowości ludzim tak samo pracują. Nie potrafisz zaakceptować tego nie powinieneś tu pracować.

Jacek

Pomału się fresh rozpada,dziś zrezygnował pracownik wysokiego składowania Maciej a później następni!

Nowa
@Jacek

A dlaczego się zwolnil Maciej i odejdą następni?

Kljk
@Jacek

Maciej jeden z najsłabszy operatorów wysokiego składowania. Codziennie regularnie strącał palety nie było dnia żeby czegoś nie zrzucił z regału. Więc nawet dobrze że sobie poszedł nie trzeba sprzątać po nim

Zostaw merytoryczną opinię o Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. - Gądki - robakowo

• Jak się pracuje w Fresh Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresh Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 9 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fresh Logistics Polska Sp. z o.o.