EUROTERM TECHNIKI KLEJENIA S.C. R. WACHOWIAK, W. WITKOWSKI I SPÓ

Toruń

Opinie o EUROTERM TECHNIKI KLEJENIA S.C. R. WACHOWIAK, W. WITKOWSKI I SPÓ

ONI

Widać prezes próbuje ukryć opinie jakie zostały napisane na jego temat :) zostało tu otworzonych bardzo dużo profili owej firmy wszystko na temat opinii pracowników którzy tam pracowali można znaleźć pod tym adresem: (skopiuj link do przeglądarki) http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,753479 Ps. [usunięte przez moderatora] na wszelki wypadek skopiowaliśmy wszystkie opinie jeśli wpadniesz na pomysł ich usunięcia i tak je wszystkie dodamy. Mamy zrobione kopii.

Zostaw opinię o EUROTERM TECHNIKI KLEJENIA S.C. R. WACHOWIAK, W. WITKOWSKI I SPÓ - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROTERM TECHNIKI KLEJENIA S.C. R. WACHOWIAK, W. WITKOWSKI I SPÓ