Opinie o A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek w Rychtal

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek w Rychtal

Mirek

Czy aktualna sytuacji pandemii nie pomieszała szyków w firmie? Interesuje mnie praca i zastanawiam się czy warto aplikować?

Jak wygląda umowa o pracę? Składki odprowadzane są od tego co się zarobi czy od najniższej krajowej?

Agata

Czy żeby tam być kierownikiem trzeba mieć wyższe wykształcenie?

Charles Leclerc

Bardzo dobrzy pracodawcy. Bardzo szanują pracowników i ich cenią.Szacun dla nich i myślę że ta firma jest jedną najlepszych w powiecie.A oszczerstwa pewnie płyną z ust byłych pracowników.Powiem wam że skąd odchodzicie to zawsze u tych co pracowaliście oni będą zawsze najgorsi bo co innego macie do powiedzenia(usunięte przez administratora)

Zły
@Charles Leclerc

Ha ha śmieszne co piszesz ,chyba jesteś pracownikiem który ciągle lata do biura ha ha

Blanka
@Charles Leclerc

Charles Leclerc chyba tam nadal pracujesz latasz do biura co chwilę nic nie wiesz o tej firmie Za mało wiesz co się dzieje . Tam nie szanują ludzi wręcz przeciwnie wyśmiewają się z ludzi poniżają a szczególnie o kierowniczce z materacy co nie ma szacunku do ludzi. Głowno robi a samo wymaga od innych . Tyle jej w głowie poniżanie wyśmiewanie innych . Nie polecam tej firmy jak chcesz pracować normalnie to tam ci się nie uda. Nie mają wogule sZacunku do ludzi

@Blanka

Dokładnie tak jest jak piszesz wyśmiewają się z ludzi zwalniają a później dawaja wszędzie ogłoszenia że ludzi potrzebują omijać ten zakład szerokim łukiem. Ci co latają do biura donosić są szanowani

Firma A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Do opieki nad starszą kobietą - Łódź, Bałuty, ul. Łanowa. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Mariuss

Jakie stawki oferuje firma na wejście i po jakim czasie podwyżka?

@Mariuss

Stawka jest niby 25zł, a w rzeczywistości jest dużo niższa. Podwyżek nie ma. Wręcz przeciwnie, stawki są ucinane.

Mariuss

Jakie stawki oferuje firma na wejście ? Może się ktoś wypowiedzieć ?

Tapicer

Pracuje już dosyć długo , są plusy i minusy , ale więcej plusów . Z doświadczenia mogę polecić .

Szczery Zenek

Ludzie , ogarnijcie się ????. Pracowałem , pracuje , nawet jak nie będę pracował , to mam bardzo dobre zdanie o tej firmie !

Zdecydowanie polecam

Witam, może nie na temat ale wstawię oponie o wyżej wymienionej firmie dosłownie wszedzie gdzie się da... z przykrością chciałabym Państwa ostrzec przed tą firmą, łóżko zostało zamówione Z początkiem Marca 2020roku i dostarczone w ciągu dwóch tygodni, wszytko OK. Po złożeniu i położeniu się na nim niestety pękły dwa elementy, belka podtrzymująca oraz dolna część łóżka-nie wytrzymało nawet jednej nocy, (po kontakcie telefonicznym okazało się że zapomnieli dołączyć nóżek podtrzymujących belki.. dodatkowo w instrukcji nie było o nich ani słowa) - reklamacja oczywiście uznana . Czas oczekiwania - trzy tygodnie. W międzyczasie zauważyłam, że element podtrzymujący stelaż (klocek) również jest lekko uszkodzony i lada moment pęknie, w przesyłce z uszkodzonymi elementami go nie było za to dolna część łóżka przyszła na innych nóżkach czyli (chromowanych) a zamawiane były drewniane. Kapaki w środku przyszły w kolorze drewna oczywiście po kolejnym telefonie zostały wymienione na białe, niewymiarowe ponieważ są spore szpary przy brzegach. Luka pomiędzy materacem a bokami łóżka na tyle duża że mieści się dłoń. Bardzo duże różnice wymiarowe, nie pasujące elementy... Na ten moment ponad dwa miesiące od zakupu dalej nie mam kompletnego, wolnego od wad towaru za który zapłaciłam, z przykrością musze wystawić negatywa, zdecydowanie NIE POLECAM

Dudzio

W tej firmie doceniani są tylko (usunięte przez administratora)Tam jeden drugiemu wilkiem,nie szanują pracownika.Ludzie przychodza ,lecz szybko rezygnują.

Nie polecam tej firmy w kryzysie zwalniali ludzi i obcinali stawki niema szatni zaklad tylko dla pijakow a teraz bez czelnie szukają ludzi nie dajcie się nabrać

Dany

Dzięki za info a miałem dzisiaj dzwonić na zbijanie ????????

Z dala od tej firmy,zwykle (usunięte przez administratora) .Brak szacunku do pracownika.Lepiej omijać tą firmę szerokim łukiem.Umowy na 1/4etatu i pensję obniżone .Nie polecam.

BARBARA

Zdecydowanie polecam! Fajne podejscie do pracownika oraz satysfakcjonujące zarobki. Dwóch szefów, jeden cichy , drugi głośny :) ale pozytywnie.

Zostaw merytoryczną opinię o A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek - Rychtal

• Jak się pracuje w A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek?

Zobacz opinie na temat firmy A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek
2.4/5 Na podstawie 11 ocen.

A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek