Opinie o Meble Moskała Sławomir Moskała w Barwałd dln.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meble Moskała Sławomir Moskała. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meble Moskała Sławomir Moskała o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Moskała Sławomir Moskała w Barwałd dln.

Zdzisiek Nowy wpis

Ja to chciałem sprawdzić czy można tu pracować a ludzie tak tu po firmie już jechali. Do teraz klienci myślą ze tu tandetę maja? teraz to nie wiem czy jest sens aplikować a doświadczenie mam

Beata Nowy wpis

Tandeta, oszustwo i bubel, takie moje meble

Beata Nowy wpis
@Beata

Buble tandeta i brak wstydu

KPINA

Te meble to kpina. Ludzie odpowiedzialni za towar (biuro, szefostwo) to kpina. Meble sprowadzane z Chin a wielka fabryka mebli. Powinni zmienić nazwy na bilbordach „Moskała - meble prosto od chińczyka”. Jeszcze tak wmawiać ludziom, ze to ich dzieła. Niech klienci otworzą w końcu oczy, bo aż wstyd tak kłamać. Jeszcze wyzysk pracowników. Dziadostwo do potęgi !

Beata
@KPINA

Mnie tez (usunięte przez administratora) na meblach bubel do potego entej, odrazu kierowcy kazalam zabierac spowrotem, nie potrzebnie zaplacilam, po glebszym rozpakowaniu badziem drewno laczone ze sklejka, nawet krzeslo i odcoenoem sie rozni. Slol laty, wszystko fatalnie wyglads, Orabal na fakturze zamiast 4400zl to 2000tys wystawil.. Na jalim ludzie swiecie zyja, ka taki badziew bym wstydzila sie komus wiesc wykonanie calosc

Ktoś

Czy do rozwożenia mebli będzie teraz ktoś potrzebny? Pytam, bo mignął mi taki post na facebooku kiedyś, od nowego roku będę czegoś potrzebował. Widzę, że ludzie już pytali na forum o taka pracę, lecz bez odzewu. Czy ktoś z was już się zorientował nad warunkami i by mi napisał? jakim autem bym jeździł i ile jest do dźwigania w praktyce? I czy da rade, żeby ktoś napisał stawkę?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Meble Moskała Sławomir Moskała? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.

W lutym także był potrzebny tapicer? Upewniam się, bo jedna Pani pytała o ofertę a teraz tez wisi. Tu z opisu jeszcze wynika, że pomocnicy także są poszukiwani. To jakie występują rozbieżności w stawkach? Jest tez napisane, że to praca na 1 zmianę. A jakie godziny?

Zadowolna klientka

Pozdrawiam p.Alinke z Saonu na Rozdzieniu . Przesympatyczna Pani , pełen profesjonalizm w obsłudze klienta doradzając widac ze zna się na swojej pracy i posiada wiedze o meblach które sprzedaję potrafi udzielić odpowiedzi na każde pytanie i przede wszystkim doradzić co jest teraz rzadko spotykane .Zamówienie złożyliśmy i jesteśmy pewni ze bedziemy zadowoleni . Pozdrawiamy l zadowoleni klienci

Czy Meble Moskała Sławomir Moskała organizuje staże dla studentów?

S,B

Ja tam nie widzę problemu z jazdą mam załadowane auto jadę mam spokój rozładuje wracam na bazę rozliczam się i do domu nie wiem w czym są żale

Gdzie są dodawane w miarę aktualne ogłoszenia o prace? Widzę, że jeden Pan w marcu nawiązywał do stanowiska kierowcy, ja kiedyś widziałem ze potrzebny był pomocnik lakiernika i taka robota by mnie interesowała. Na produkcje w ogóle są jeszcze przyjęcia? jak wyposażony jest zakład?

Barbara

Jestem przerażona niektórymi opiniami odnośnie reklamacji, dostaw i wykonania. Mam nadzieję, że sama się przekonam bo zamówiłam kilka rzeczy i mam nadzieję zamówić więcej jeśli wszystko pójdzie ok, ale chciałam tylko delikatnie napomknąć o samym sklepia. Obsługa super, Pani Lidia (bardzo sympatyczna, rzeczowa, normalna kobieta, druga Pani również, chociaż zamieniłam z Nią tylko kilka słów, ponieważ starszy Pan zerwał się z fotela i nie omieszkał Jej opieprzyć. Klienci, których obsługiwała chcieli jeszcze coś obejrzeć sami więc obróciła się do nas. Szczerze mówiąc opadły nam szczęki, że można przy klientach zachować się w taki sposób. Pan nie omieszkał podnieść również na nas głosu, że mamy usiąść na innej sofie bo jest wygodna, chociaż mówiłyśmy, że już siedziałyśmy i naszym zdaniem nie jest. Miałam wrażenie, że zaraz wstanie i na siłę nas tam posadzi:)i każe przyznać rację .Bardzo nieprzyjemny Pan, chodzi za pracownikami i klientami jak żandarm i cały czas miałam wrażenie, że zaraz o coś się przyczepi, ale wtedy na bank opuściłybyśmy sklep bo nie lubię czuć oddechu na swoich plecach. Zobaczymy jak odbędzie się cała realizacja zamówienia i czy jeszcze tam wrócę bo do urządzenia mam cały dom:):) Pozdrawiam

Bernadetta

Meble jak najbardziej polecam, zgrabne, piękne, super. Jednakże nie wiem z czyjej winy ale stół po wyciągnięciu z pudełka jest obity.

ID

Dramat, sławek to (usunięte przez administratora) kłamca praca miała byc od poniedziałku na 6 przyjeżdżam tak jak byliśmy umówieni a on mi mówi ze nie ma miejsca bo zostali starzy kierowcy….. Zero szacunku dla tej firmy a szefa to powinni wywieź na taczkach i (usunięte przez administratora), nie daruje mu tego.

Widziałam, że był wątek odnośnie pracy kierowcy, szukają obecnie jak również na produkcję. Może ktoś podać stawkę dla tapicera? Widziałam, że dają umowę o pracę i to na tyle informacji. Ktoś napisze coś więcej? Jak praca na produkcji tu wygląda, ile osób docelowo powinno być?

Witold

Czy rzeczywiście kierowcy pracują ponadnormatywny czas, tak jak czytam we wcześniejszych wątkach? Ktoś coś z z aktualnie zatrudnionych?

Były kierowca
@Witold

Tak jest . Jeśli chcesz mieć normalną pracę to nie w tej firmie. Wyzysk za 15 godzin pracy dostajesz te same pieniądze co za 12 godzin, i nikt nie widzi w tym problemu. Podziwiam tych chłopaków co tam pracują z tego co mówili to po kilka ładnych lat , jako jedyni wydają się być normalni w tej firmie , bo szefostwo oderwane od rzeczywistości.

Jolanta
@Były kierowca

Ale czekaj, chodzi o to ze nadgodziny są oddawane jako dni wolne? Nie ma w tym nic złego raczej nie rozumiem pretensji?

Wujek
@Witold

Tak, czasami od 4 rano do 22...a przyjdzie sie rozliczyc to dostajesz pieniążki za przyslowiowa dniowke.. ????... Kazdy ma swoj swiat i teorie... A pan S.. K oderwanybod rzeczywistosci-czasy ze 10 na twoje miejsce minely.. Reszta ok.. ????.. Ale Zycie zweryfikuje...

Tomasz

jesli chodzi o meble to dramat...nie dość że pogubili zamówienia to jeszcze po przywiezieniu towaru okazało się że krzesła krzywo pospawane, niepogwintowane otwory na sruby co uniemożliwiało skręcenie tych że mebli.Spodziewałem się pożadnej marki konkretnej firmy wyszło niestety jak zawsze.

@Tomasz

No ale w końcu udało się jakoś skręcić czy reklamowałeś?

Dorota

Szybka , bardzo dobra i fachowa obsługa przez Panią Lidkę w salonie meble moskała york. Jestem bardzo z niej zadowolona. Spełniła moje oczekiwania. Duża elastyczność , kompetencja i pomoc w dobieraniu towaru a jednocześnie bardzo dobre ceny. Teraz czekam na meble , mają do mnie przyjechać za niewielką dopłatą. Po otrzymaniu również wyślę opinię.

Kaja

Kierowca pracuje niby od 6 do 17 a tak naprawdę czasami od 4 i wcześniej do 17 i później za ta sama stawkę dzienną którą od stycznia nie zmieniłeś się pomimo podwyżki najniższej stawki godz Jest to wykorzystywaniu pracowników zwłaszcza kierowców

Natalia
@Kaja

A czy były podejmowane jakieś próby rozmowy z pracodawcą w Moskale na ten temat? Wspomniano o podwyżkach? Może jest na nie szansa i wystarczy po prostu się o nie upomnieć?

Tom Tom

Tj - żenująca oferta na OLX w spr kierowcy - kpina tj mało powiedziane! Aż (usunięte przez administratora) ściska jak się to czyta. Raz! błędy literowe - kto ci to człowieku pisze? Analfabeta?. Dwa - socjal - wypłacasz urlop itd - jaja sobie robisz???. Chłopie to ma być, a nie jako dodatek - nie ma- wypad!!! Co Wy sobie Q myślicie, ze macie ciut grosza, firmę, to B jeb...c i (usunięte przez administratora) ludzi?... Skończyło się!!! albo płacicie i jestescie fair i dobrymi pracodawcami albo wyp.... Dziady Kalwaryjskie! Wolne dodatkowe w co 5 rocznice ..... co Wy Q s PiS-u jestescie?. Nie ma dymania - koniec! Co Ty człowieku myślisz, ze wyślesz kierowce na 2 dni a zapalscisz dniówkę jak za 10h kazdego dnia- może po 150 zł :) Q Dziady i wyzyskiwacze - trzeba byc (usunięte przez administratora) lub skończonym finansowo i szukającym jakiego-kolwiek zarobku, żeby isc do takiego Dziadostwa! Albo się ludzie nauczycie doceniać i szanować ludzi albo kiedyś ich Wam braknie bo przestaną ucierać Wasze (usunięte przez administratora) od najniższego itd. Z taka oferta na OLX to nawet Ukrainieca nie znajdziecie!

Kacper

@jagna a dużo jest aktualnie kierowców w firmie?

Jagna

A to prawda i dodać trzeba jak traktują zwykłych pracowników, a zwłaszcza kierowców. Pracują po 11godz i dużo dłużej (jak jeżdżą w trasę z meblami) za tak a samą stawkę, a czasami wyjazd jest i 2dni, a zapłata jakby praca była na miejscu tj. 11godz., a nie dłużej w trasie. NIE POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Moskała Sławomir Moskała - Barwałd dln.

• Jak się pracuje w Meble Moskała Sławomir Moskała?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Moskała Sławomir Moskała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Moskała Sławomir Moskała?

Meble Moskała Sławomir Moskała