Opinie o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. w Wysoczka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. w Wysoczka

Witam, Mam kilka pytań odnośnie oferty pracy na stanowisku koordynatora magazynu: - jaka jest aktualna sytuacja w firmie (ilość zatrudnień / ilość zwolnień ) - jaką ilością osób ma koordynować - jaka jest atmosfera w obszarze magazynu/ logistyki - od jakich czynników uzależniona jest wysokość wynagrodzenia ? Proszę o odpowiedź @Pracodawca oraz osoby z obszaru logistyki :)

Możesz rozwinąć te kwestie by dla każdego kandydata było to zrozumiale? Po czym stwierdzasz, że wcale nie trzeba za dużo umieć? Na czym zatem praca koordynatora już w praktyce polega?

Sistemi

Czy wszyscy dyrektorzy w tej firmie są tak obrażalscy jak pan (usunięte przez administratora) J.? - Dyrektor R&D

Danka

Czemu nie? z rok widzę ze minął czy na tych wyższych stanowiskach kadra jest niezmienna? operatora od miesiąca szukają i zastanawiam się czy z takich stanowisk w ogóle gdzieś się awansuje? Można przejść gdzieś w górę?

Jaką pensję można dostać, jak spełniam wszystkie wymagania z ogłoszenia? Chodzi o prace jako księgowa. Napisali w ogłoszeniu, że dają wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i zaangażowania, więc zastanawiam się nad wysokością dla takiego idealnego kandydata. Mnie satysfakcjonuje 6000 zł netto.

Kandydat Nowy wpis

ktoś stwierdził ostatnio ze aplikowanie nic nie kosztuje, pytanko tylko czy zawsze będzie jakiś odzew, nawet jak na spontatna CV podsyłam? I dodatkowo jak długo trwa sam proces rekrutacyjny? Ile czasu może zająć? To jeden etap czy kilka?

Felicja Nowy wpis

Jeśli chodzi o ogłoszenia ze znajomością języka, to jest to sprawdzane od razu na pierwszej rozmowie. Jest 1 etap. Kadrowa bardzo ogarnięta, więc możesz aplikować spontanicznie.

Na liscie wymagań jest podana komunikatywna znajomość języka obcego. Ale nie ma jakiego. Ktoś tu wie, czy obojętnie jaki ma być? Czy np. angielski jest lepiej widziany niż np. portugalski? I jak nie ma konkretnego języka wskazanego, to potem wgl używa się tego języka w codziennej pracy? Interesuje mnie ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. logistyki.

Pączuś

Z tego co wiem, to do logistyki już zatrudnili. Tam angielski to podstawa, bo codziennie się go używa. Dodatkowo jakiś język warto znać. Z portugalskim np warto aplikować do sprzedaży.

@Pączuś

A z firmami włoskimi tez współpracujecie? Pytam, bo akurat go znam, portugalskiego niestety nie wybrałem. I co do tej logistyki jeszcze to jak często pojawia się jakaś oferta skoro teraz już niestety stanowisko jest zajęte? Dział stawia na rozwój?

Czikita

Z tego co wiem, to mają sprzedawać na Włochy. Aktualnie była oferta z holenderskim, hiszpańskim lub samym angielskim. Aplikować możesz, to nic nie kosztuje.

Zimny kotlet,każdy miał a nie każdy zje

Z

Sistemi

@Sistemi

Jeden nawet bardzie ale ten to jest akurat główno dowodzący

Alice
@as

Jeszcze Zbychu - Główny Technolog hahah

@Alice

tan to jeszcze znawca wszystkiego i niczego zwłaszcza niczego

@as

A czy w firmie jest jakiś normalny kierownik, czy raczej słabo?

Danka

Jakie warunki pracy są w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta?

Maryśka

Nie rozumiem trochę, bo znajdą się firmy, które zapewniają busa pracownikom, lub w części pokrywają koszta dojazdu ;) Ale rozumiem, że w firmie nie jest to praktykowane. Na jakieś inne benefity pracownik może tu w firmie liczyć?

Lejdi

Jest duża szansa, że znajdziesz kogoś żeby razem jeździć, ponieważ wszystkie biura zaczynają i kończą pracę o tej samej porze. Nie ma stołówki, ale obiady dowozi np Jutrzenka z Białośliwia.

Mari

Na produkcji piszecie o stawce 2500, a ile dla specjalisty ds. obsługi klienta? 4000 netto bym wynegocjowała czy nie ma szans? W necie napisali tylko o atrakcyjnym wynagrodzeniu, a w sumie to subiektywne :) Ze stronki wynika, że stanowisko nie jest sprzedażowe, czy mimo to obowiązuje system premiowy?

Lusia
@Mari

Może być i 4k netto. Nie ma premii.

@Lusia

Te 4000 zł to pensja stała, czy pensja z nadgodzinami? Serio nie ma premii? Żadnych? Chodzi mi o premie świąteczne, wakacyjne czy inne okazjonalne? Nie ma od firmy pomocy właśnie przy takich okazjach?

Lusia

Podstawa na jaką się dogadasz, święta- paczki dla dzieci, jest też dzień dziecka, na wakacje jakieś 3 stówki- szału nie ma. Nadgodzin się nie robi.

Ile jest zmian w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Łysy

To zależy jak Ci będą kazać robić I co będzie do pracy , podłapią kontrakt to będziesz robić na 3 zmiany , nie będzie pracy to na 1 zmianę lub Cie zwolnią . Do nie urząd Miasta ,że czynny pn _ pt 7 - 15 . To fabryka nastawiona na zysk , nie na ludzi , ludzie są tam jak maszyny , mają pracować jak się je włączy.

Czym w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Dodatki ???? Mogą Ci dołożyć pracy .To Twój dodatek.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. na stanowisko Księgowa?

zz

Czy będziesz robił swoje nie zadawał zbędnych nie wygodnych pytań typu moja maszyna ma problemy

Nick 23

Czy prawdą jest że firma plajtuje?

NICK 24
@Nick 23

Jest prawdą tak samo jak to, że lato jest w lutym:) Chyba ślepy widzi co się dzieje w kraju i na świecie...

2`1
@Nick 23

nie prawda przechodzi restrukturyzacje pracownicy out dyrekcja zostaje

Zga

Do końca roku i koniec

lokko
@Nick 23

we firmie oszczednosci nawet rekawiczek nie ma na stolarni a niekture dziewczyny dostaja firmowe samochody aby do pracy dojechac o co tu chodzi

Allah
@Nick 23

Podobno przenoszą produkcję do Indii . Już przyjechało 10 hindusów i szkolili ich na sofach tapicerowanie klejenie i pakowanie mają 2 miesiące na naukę i jadą do Indii szkolić podobno mają mieć 1 grosz za minutę to się jest biznes wyzysk

@Allah

Co ty mówisz? Serio aż takie problemy i oszczędności? A co z wypłatami? Też oszczędzają i nie będzie żadnych podwyżek chociaż jak tak inflacja?

lokko
@Adam

jakie podwyrzki jeszcze premie zabieraja za 2500 robimy mysle ze to juz koniec bliski

xyz

Agregat wywieźli ze względu na braki prądu na Ukrainie z powodu bombardowań...

the best

Dominika
@Zga

Jest już nowy rok. Jak sytuacja? Stalo się tak jak podałeś że do końca roku i koniec pracy?

Bercik

To co się dzieje w firmie to jakaś tragedia. Człowiek nie ma nawet gdzie załatwić potrzeb fizjologicznych, bo od dłuższego czasu jedna toaleta nieczynna z powodu zarwanego sufitu a w innych muszle zapchane; do spłuczek nie leci nawet woda, więc i nie ma czym po sobie spłukać. Wszędzie pleśń, grzyb i smród. Z powodu zwolnień atmosfera jest beznadziejna, nie wiadomo czego się jutro spodziewać...

Marzena

A kto tym czyszczeniem się osobiście zajmuje? Tu nie ma zatrudnianej jakiejś firmy zewnętrznej do tego? Chociaż z drugiej strony z tym grzybem to wy tak na serio?

Bercik
@Marzena

Serio, serio. W toalecie męskiej i szatni jest pleśń i grzyb, zwłaszcza na suficie. Dach gdzieś przecieka i woda kapie na płyty kartonowo gipsowe, którymi jest pokryty sufit. Zresztą, tutaj woda nawet kapie na rozdzielnice elektryczną więc co się dziwić...

@Bercik

Przecież to grozi wypadkiem. Elektryczność i woda. Nie ma kogoś z BHP kto z robi z tym porządek? W ogóle to było zgłaszane?

@Bercik

a jak myślisz samo się za[chało lub połamało jak dbacie tak macie

z

Dorota

firma nie zatrudnia zadnej ekipy sprzatajacej biura, powieszchnie gdzie sie pracuje? ktos wspominal o ciagle zlym zapleczu socjalnym, jak sie pracuje gdy nie działa toaleta, co na to przelozony ?

aaaaa

mam nadzieje że za takie pomówienie i upublicznienie dany zapuka do ciebie prokurator

Na stronie internetowej Jobs.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.. Poszukiwani są brak. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

(usunięte przez administratora)to mało powiedziane co tam się dzieje

Tu tu ru tu
@3333

(usunięte przez administratora)to był tam zawsze jeden mądrzejszy od drugiego a tak naprawdę bada (usunięte przez administratora)

www

I co tam w Hjort Knudsen?

@www

CIEMNO

Pan spostrzegawczy

Dwóch panów pracujących na dziale metalowym jeden spawacz bodajże i Pan co tnie na pile chodzą i ze złomu wybierają aluminium następnie tną na kawałki i wynoszą z firmy żeby następnie sprzedać... pytanie nikt tego nie widzi ? I czy firma aż tak źle płaci ze ludzie muszą sobie do premii dorabiać? Śmiech na sali ...

@Pan spostrzegawczy

Caly metalowy jest super!!! A najlepszy brygadzista narożnik hali....

@Pan spostrzegawczy

Niestety ale przykład idzie z samej góry

@Pan spostrzegawczy

To idź przed nimi i powybieraj przed nimi . A skad wiesz ze sprzedaja masz skup zlomu Ale Ty widzisz zgłoś gdzie trzeba i juz masz plusika ta firma lubi takich ,,SPOSTRZEGAWCZYCH " Jak byś tak dobrze miał to Byś nawet nie zwrocil uwagi a tak jest ból (usunięte przez administratora)

Czacha dymi

Aktualnie w firmie epicentrum (usunięte przez administratora) Szefostwo podaje do sanepidu tylko osoby zaszczepione. Ci nie zaszczepieni którzy mieli kontakt z chorymi dalej chodzą do pracy i sieją zagrożenie. Jak to jest? Gdzie odpowiedzialność społeczna?

Pan i władca
@Czacha dymi

Mam pytanie czy pracuje tam nadal nie jaki pan Jackowski z wysokiej był kiedyś brygadzista na stolarni

Beee
@Pan i władca

Nie pracuje

A Zibi pracuje ?

@Beee

Dziękuję za informację(: pracowałem tam parę lat temu . Nie zapomnę jak skakal koło stołu bo ledwo go sięgał w tych swoich dresikach (: Jeże wali takie że sszywki wystalawy z każdej strony (: . Kiedy został brygadzistą bo kopał dołki pod Darkiem który był spoko , czepiał się wszystko a sam robił takie buble ze szok . Ogólnie bardzo nie przyjemny pan . Bardzo go lubił powiem pan beż włosów bo chodził do biura i tam bardzo lubił opowiadać o tym i o tamtym . Ludziom akordy obcinał bo miał zly dzien . Miał swoich kolegów z wysokiej którym dawal zarobic a innym gówniane modele dawal . Napisał bym jeszcze o piątkowych imprezech na 2 zmianie o których wiedzial ale to świta pana jaskowskiego wiec mogła się kulać w sprzezynach o 21 .

@Beee

Dzięki za informację. Słyszałem, że był na odwyku....

@Łysy

Dobrze ze zdarzył bo brat zachlal sie na śmierć i udusi własnymi zygami (usunięte przez administratora) śmierć. Jak przejeżdżam koło hjorda do mi się zygac chce i cieszę się że mnie tam nie ma JEZELI TO CZYTASZ JASKOWSKI WYJECHAŁEM Z PL PARENASCIE LAT TEMU I ZYJE JAK PACZEK W MASLE DZIEKI TOBIE BO TAK MOZE DALEJ BYM TAM TYRAL JAK PIES A TY JAK CHODZISZ PO WYSOKIEJ TO WSADZ GLOWE POD PACHE

Zofia
@Czacha dymi

Jak to możliwe , przecież mają obowiązek zgłaszać wszystkich. Jak się rozwiązała sytuacja ? Czy cała firma przechorowała ?

Bolo
@Pan I władca

Myśle ze głupszy już nie będziesz

Pan i władca
@Bolo

Bolo Zostaw myślenie innym bo nie jest to twoja ewidentnie twoja mocna strona .

Firma Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Inżynier Procesu. Czy dalej można tam aplikować?

Łysy

Lepiej , niech zaczną szukać strażaków na etat , a nie inżyniera procesu .Dziś tj. 08-02-2022 maja kolejny pożar w zakładzie ......chyba już 5 w ciągu ostatnich lat.

Zostaw merytoryczną opinię o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. - Wysoczka

• Jak się pracuje w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 349 ocen.

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.