Opinie o Krzysztof Jagiełła Zakład Handlowo - Usługowy Drewpol w Strzelczyki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Krzysztof Jagiełła Zakład Handlowo - Usługowy Drewpol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Krzysztof Jagiełła Zakład Handlowo - Usługowy Drewpol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Jagiełła Zakład Handlowo - Usługowy Drewpol w Strzelczyki

Trzy razy X

Odebrałem dziś pieniądze za próbny tydzień pracy, oczywiście na czarno. Najniższa krajowa wynosi w tej chwili 16,40 netto. Po przepracowaniu 6dni w tym 2 nadgodzin w tygodniu i jednej soboty otrzymałem zapłatę 530zł. Także średnio wychodzi coś około 12-13zł. Zabawne. Firma to totalna porażka. Jeden wielki bałagan, zbijanie stelaży ze (usunięte przez administratora) Jak czegoś brakuje to trzeba docinać płytę nożem do tapet. Nie polecam nikomu. Na hali czuć patologię, nie tylko od kierownictwa ale również większości pracowników. Serdecznie pozdrawiam pana Krzysia ;*

@Xxx

A umowa? Zgodziłeś się na pracę bez czy jednak było coś obiecane? Nie bałeś się że nie wypłaca pieniędzy? Możesz dać znać jeszcze czy ta stawka jest taka sama dla wszystkich czy po czasie można dostać jakaś podwyżkę?

Karolina Nowy wpis

A z tym paleniem w zakładzie o co chodzi? wiem, że raczej nie o tytoń ale czy to może powodować jakieś warunki szkodliwe czy to jednak fałszywy alarm? Wole dopytać, bo mój chłopak chciał tu kiedyś do pracy przyjść w wakacje, w te zbliżające się będą możliwe jakieś przyjęcia?

Elza Nowy wpis

Jak to możliwe że gość nie płaci na czas pieniędzy i nikt z tym nic nie robi to co się tu dzieje to jest skandal pracownicy zaczynają się zwalniać mają dość takiego traktowania rozumiem może być jeden dzień spóźnienia z wynagrodzeniem ktoś by przyszedł powiedział przeprosił ale nie nie da się duma prezesa jest tak wielka że tak po prostu ma być i koniec i tłumaczenie że albo kupi towar albo da wypłatę no sorry każdy chce dostać swoje pieniądze nie po to pracuje żeby musiał pożyczać bo pan i władca ma czas na to żeby się rozliczyć ze swoich zobowiązań a jak się nie jest w stanie poradzić sobie z płatnościami to niech ogłosi upadłość nie pozdrawiam

Tomy

Przykre to ale prawdziwe jest już dawno po 10tym a ludzie nadal bez wypłaty.ludzie którzy tam zostali pracują bo nie mają wyjścia każdy ma wydatki opłaty kredyty a oni nic z tym nie robią jak tak dalej będzie to tam nikt nie zostanie nikomu nie polecam tej firmy

@Tomy

Cześć, właśnie chce się tu zatrudnić i wpadłem poczytać opinię.. ja też mam swoje zobowiązania, brak terminowości w wypłaceniu wynagrodzenia to faktycznie problem. Często pensja wpływa po terminie? Ile mniej więcej dni potrafi się spóźnić? Mimo wszystko, to jak tu się zarabia? Płacą, chociaż w miarę okej?

Byłypracownik Nowy wpis
@Tomy

Dzieję się tak od sierpnia 2022 roku. I nie zanosi się na poprawę. Tam nawet nie ma z czego robić bieżącej produkcji bo wszędzie faktury nie są zapłacone. W tym miesiącu Pan Krzysztof zamiast 10.01 przelał po 1000zł 12.01, a kolejną ratę przeleje jak będzie chciał albo chumor miał. Wypłata, która powinna być zapłacona w listopadzie została spłacona 22.12. Naprawdę nie polecam. A jedyne co płacą to absolutne minimum.

@Byłypracownik

A postoje w produkcji się zdarzały, jak tam byłeś lub z tego, co słyszałeś od pracujących tu znajomych? Praca jest na cały etat?

Czy w Krzysztof Jagiełła Zakład Handlowo - Usługowy Drewpol wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Firma Krzysztof Jagiełła Zakład Handlowo - Usługowy Drewpol poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Teresa

Nie wiem czym pali pan Krzysztof w zakładzie ale nie można wytrzymać, taki smród.Co Na to ochrona środowiska.

Hej czy jest tu może ktoś kto niedawno trafił do zakładu? Mimo tych niektórych opinii od byłych pracowników o tym, że z miesiąca na miesiąc się cos pogarsza to tez kandydatów widzę tu we wpisach. Ciekawa byłabym ustosunkowania się do tych warunków przez kogoś nowego. Mój chłopak także kiedyś firma się interesował i może będzie prace zmieniać, wiec tu zajrzałam. Tapicer z dwuletnim stażem ile dostaje na początku?

Byłypracownik

Przykre to ale to co się wyczynia tam od sierpnia 2022 przechodzi wszelkie ludzkie pojęcie. Wypłata na raty, stawka minimalna, brak towaru, są dni, że w ogóle nie ma z czego zrobić mebli, a szef chodzi i wymaga od ludzi żeby wyprodukowali mebel bo ciężarówka na niego czeka. Istna (usunięte przez administratora) Syn szefa próbuje rządzić ludźmi nie mając w ogóle pojęcia o tym co robi. Nawet inspekcja pracy nic nie pomogła, dalej jest tak jak było. Żal mi pracowników bo większość z tych, którzy tam pozostali nie mają niestety innego wyjścia. Z całego serca nie polecam pracy tam. (usunięte przez administratora)

Zdrewoplu

To co się dzieje w tej firmie to istna (usunięte przez administratora) od grudnia zeszłego roku wypłaty wypłacane w ratach a jak pójdziesz do biura to ci powiedzą że nic nie mogą zrobić a stary jeździ mercedesem za ponad 300 tys zakładając firmę trzeba liczyć się z kosztami a nie wyciągać z ludzi tylko kasę mało tego najniższą krajowa jest 16,40 a nie 16,20 jak to jest w tej firmie jak coś od ciebie chcą to są bardzo mili ale jak już ty coś chcesz albo upomnisz się o swoje to zrobią z ciebie małego (usunięte przez administratora)

@Zdrewoplu

hmm...a dlaczego wypłacają w ratach? no i jak to wygląda dokładnie, że cała pensja jest dzielona na kilka części w ciągu miesiąca, czy po prostu zwlekają z wypłacalnością i pracownicy nie są na bieżąco ze swoim wynagrodzeniem? nie spowodowało to u nich rotacji, pracownicy nie zaczęli odchodzić?

Olka

Tata myśli, żeby się tu zatrudnić jako monter stelaży meblowych lub tapicer właśnie. Niby po internecie latają takie oferty, ale wygasły już. Może akurat kogoś potrzeba na jedno z tych stanowisk? Jak coś to czytam, co piszecie o wypłatach na raty i problemami z umowy. Ale o pracę obecnie ciężko. :( Czy z czasem idzie dostać umowę o prace normalnie? Tak poza tym to bardzo ciężka praca? Zdarza wam się zostawać po godzinach?

Tadek

Witam. Ile zarabia na stanowisku tapicer, a czas pracy dwie zmiany sobote wolne

Xxxxx

Kiedy wypłata? Dosyć że 10 już minął dawno to znowu na raty ?

Ewka
@Xxxxx

Znowu? To znaczy że już były problemy z płatnościami? Długo trzeba czekać na pieniądze? Ostatecznie wypłacają wszystko czy coś jest obcinane?

Maja
@Trzy razy X

Czemu się zgodziłeś właściwie, od początku mówił że tak będzie praca wyglądać? No a powiedz, jak tam inni pracownicy, na jakich warunkach pracują. Z czasem też nie ma szans na umowę?

@Maja

Zgodziłem się ze względu na sytuację w jakiej byłem. Inaczej bym go wyśmiał na starcie, ale liczył się każdy grosz, bo następny miesiąc był bardzo niepewny. Niestety takie (usunięte przez administratora)firmy to wykorzystują

Xxx
@Trzy razy X

Zapomniałem dodać że stawka miała być po najniższej krajowej czyli 16,40 netto.

@Xxx

Aneta

Szukam tutaj informacji dla taty o stanowisku Monter stelaży meblowych, które znalazłam w internecie. Może ktoś odpowie mi, czy jest szansa na UoP od razu od początku pracy? Jak to obecnie wygląda? I jeszcze czy jest to umowa na jakiś czas, czy na okres nieokreślony?

Idz w ..uj

Nie polecam tej kopalni ???? 6 lat zmarnowane. Zero szacunku chyba ze cos potrzebują od pracownika to są mili. Nawet wypowiedzenia nie potrafia podpisać

Kamila
@Idz w ..uj

6 lat? Czemu niby wypowiedzenia podpisać nie chcą? I jak przez tak długi okres pracy tutaj kształtowały się Twoje zarobki?

Bezstronny
@Idz w ..uj

Ja tam nigdy nie narzekałem.....w każdej firmie coś się znajdzie. A szczególnie znajdzie taka osoba której wiecznie nic nie pasuje i zajmuje się plotami na firmie.

Nie polecam

Sciema z zarobkami. Kierownik niby spoko ale to (usunięte przez administratora)i pies. Lizodup totalny. Robisz za grosze i robisz wszystko nie tylko to co masz na umowie.

pensi

poraszka

Abecadło
@pensi

Super. Porażka przez "sz". Powodzenia z takim intelektem i zasobem słów. Do kopania rowów!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Jagiełła Zakład Handlowo - Usługowy Drewpol - Strzelczyki

• Jak się pracuje w Krzysztof Jagiełła Zakład Handlowo - Usługowy Drewpol?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Jagiełła Zakład Handlowo - Usługowy Drewpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Jagiełła Zakład Handlowo - Usługowy Drewpol?

Krzysztof Jagiełła Zakład Handlowo - Usługowy Drewpol
  • 9