Opinie o Rolhand Krzysztof Grząbka sp.j. w Rataje

Rolhand Krzysztof Grząbka sp.j.
0 0 5 5 1
Halina Nowy wpis

Zachęcam osoby związane z firmą Rolhand Krzysztof Grząbka w Ratajach oraz te które w przeszłości pracowały dla tej firmy, do napisania swojej opinii na temat tego pracodawcy. Najnowsze komentarze dotyczące obecnego zatrudnienia oraz kwestii atmosfery w pracy, będą dla nas bardzo cennymi wiadomościami.

Niko Nowy wpis

Nie polecam bardzo drogo i obsługa nie czasowa

klijent Nowy wpis

Nie polecam omijać tą firme

Nie zadowolony klient Nowy wpis

Obsługa bardzo nie miła, ceny z kosmosu! Cena za uslugę ciecia i oklejania wieksza niz za plyte! i na Dodatek placisz za rzeczy ktorych nie zamawiales! A wykonanie tez daje wiele do powiedzenia.Klej wyplywa po za okleine i pila za ostra to tez nie jest,poniewaz jest poszarpane jest wszystko!

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Stały klijent

Witam obsługa bardzo nie na czasie bardzo wulgarna. Wycena bardzo nie jasna, a w dodatku dostajesz wiele elementōw nie zamōwionych. I placisz za wszystko, dziwne maniery , wsumie corazgorsze .Nie polecam bo ceny z kosmosu taniej wychodzi zamōwic w Bydgoszczy I doliczyc przejazd bo sporo kasy zostaje.Ale jusz rosnie konkuręcja w okolicy, to sie panowie G.obudzą.

Zostaw opinię o Rolhand Krzysztof Grząbka sp.j. - Rataje

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Rolhand Krzysztof Grząbka sp.j.