Opinie o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. w Wysoczka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. w Wysoczka

admin

ile mozna zarobic na dziale spawalni u was ?

Awwssee
@admin

Nie zarobisz.

tapicer

mogli by w końcu więcej płacić

michu
@tapicer

No i co ci chłopie po tych 50 zł na miesiąc wiecej. Tak przynajmniej się coś dzieje widać ze cos w końcu robią dla nas, a nie tylko traktują jak roboty do pracy.

Zbyszek1

Wreszcie coś fajnego dzieje się w firmie . Częściej organizowane są imprezy, które faktycznie mają sens, a nie tylko najeść się, napić się, a później awantury. Dla mnie ostatnia zakładówka bomba i mam nadzieję, że będzie więcej takich imprez.

PawełekxD

Plusy: +wypłata na czas (dziwne aby w 2019 ktoś nie płacił na czas) +dobrze płatne nadgodziny Minusy: -inflacja rośnie a u knudsena zarabiamy coraz mniej -zmniejszanie czasów akordowych -ucinanie już zarobionego akordu pracownikom(skandal) -ciągłe przeprowadzki/przemeblowania (ukazuje to jak jest nie umiejętnie zarządzane) -nielogiczne decyzje "góry" -brak pracy (brak możliwości zarobku będąc na akordzie) -po mimo małej ilości pracy zatrudnianie nowych niewyszkolonych pracowników z Ukrainy(brak logiki) -hale produkcyjne nie przypominają firmy produkcyjnej a kurniki (duszno i gorąco, nie do wytrzymania)

Zimny kotlet,każdy miał a nie każdy zje

Z

Leszno
Dobryy

Firma na Wysoczce idzie na dno. Ludzia umowy nie przedluzaja szukaja oszczednosci jednym slowem jak Titanic idzie na dno. Ciecia wyplat itp.

Helmut
@Dobryy

Sami do tego doprowadzili niestety :)

@Dobryy

Nie tyle na dno co na ukraine

@Dobryy

taaa, już ile razy tak mówili ... Bujda jakas....

SARA
@Dobryy

w tej firmie przetrwają tylko kleszcze przyssane do myśliwskiego psa !!!!!! NIE WAŻNE CO ROBISZ ,,WAŻNE KOGO ZNASZ !!!!!

Bodygard

Obcinają ludziom pensje tłumacząc się ze system jest zły i wszyscy za dużo zarabiają-maja na myśli pracowników produkcji.zapierdzielasz cały miesiąc na akordzie cieszysz się ze uda Ci się spłacić kredyty i coś na życie zostanie a tym czasem banda idiotów stwierdzi ze system był zły chociaż sami go wymyślili i obcięli ludziom ich legalnie zarobione pieniądze! Nigdzie w kodeksie tego nie ma-nie maja prawa.najprosciej spojrzeć w kogoś kieszeń niż swoją.gdyby zabrali każdemu po kilka tysięcy z wypłaty i dali pracownikom produkcji to ludzie by nie odchodzili.niestety wożenie się drogimi nowymi autami jest ważniejsze niż dobro pracownika.łóżka pociągną firmę na dno,stracą bardzo dobrych pracowników.tyle przekrętów i machlojek wyprowadzanie kasy z firmy i to wszystko pod nosem Klausa.

@Bodygard

Wszedziee dobrze jak nas tam nie ma. Robić trzeba wszedzie. Nie ma co gadac wypłata na czas a nie wszystkie firmy placa.

Nowa

Jeżeli nudzi cię praca lub mało zarabiasz, możesz się zająć zarabiać przez internet. Wejdź na mój profil instagram: @zarabiajprzyinternecie lub na moją stronę internetową: www.zarabiajprzyinternecie.pl.tl

A w niedziele samowolka. Pracownicy piją w czasie pracy.

Błażej

firma pokłada nadzieje w ukraińców ale ci uciekaja.mało zarabiaja i nie są traktowani dobrze.dobre traktowanie pracowników jak tez nie jest dobra stronom tej firmy mamy ku temu wiele przykładów,ale pozwole sobie przytoczyć jeden z nich. zastanawiam się dlaczego taka osoba jeszcze pracuje na tym stanowisku albo w ogóle pracuje.niedawno miał miejsce kolejny incydent który na pewno słyszała cała tapicernia.ów brygadzista pan M. zwyzywał pracownicę z ukrainy tak że juz nie wróciła do pracy a wcześniej ta sama osoba pobiła pracownika z innego działu 2 razy.kierwonictwo wszystko zataiło jakby nic sie nie stało a przecież to jest m(usunięte przez administratora)dziwi mnie że ta osoba nie zgłosiła tego na policje.ludzie to się dzieje w hjordzie!!! to nie jest normalne!!!! takie rzeczy trzeba nagłaśniać. dlatego nie polecam nikomu tej firmy.

@Błażej

Dobrze, że dzielisz się tu z Nami swoimi doświadczeniami, ale następnym razem miej na uwadze, iż na forum nie używamy żadnych danych personalnych. Możesz o tym przeczytać w regulaminie serwisu Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Skoro widzisz, że pracownicy firmy Hjort Knudsen Polen nie są dobrze traktowani, to powinieneś zgłosić ten fakt jakimś wyżej postawionym osobom. Myślałeś o takim wyjściu?

@Błażej

Lepiej wczoraj przy wigilii słyszałem że praca w soboty to nagroda chyba to był kierownik mechaników niezłe cyrki

@Błażej

No wreszcie ktoś się wziął za ukraińców. Chodzą jak święte krowy.Nam się zwraca uwagę, więc ukraińcom wreszcie też. Dobrze że nie przychodzi jak nie chce się jej pracować.

Blażej
@Gabriela

Wyżej postawione osoby o tym wiedziały bardzo dobrze,nie ma do kogo sie udać z taka sprawa bo grozi to najgorszymi konsekwencjami.

Gabriela

Skupiasz się na rzeczach, na których na tym forum raczej nie powinieneś. Jako pracownik firmy Hjort Knudsen Polen powinieneś spróbować opisać warunki pracy, na które można tam liczyć. Czy pracodawca ten dba o atmosferę między Wami, organizując jakieś spotkania albo wyjazdy integracyjne?

heh
@Gabriela

Pani ma chyba problem z czytaniem ...

antek
@Błażej

Czy to prawda że firma bankrutuje ?

Szczęśliwego Nowego Roku 2019 dla całej firmy Hjort Knudsen????

Gabriela

Należy Ci serdecznie podziękować za te noworoczne życzenia. Następnym razem jednak miej na uwadze, że to raczej nie jest dobre miejsce na wpisy o takim właśnie charakterze. Na pewno jesteś zatrudniony w Hjort Knudsen Polen. A na jakim stanowisku? Może orientujesz się, czy już po Nowym Roku planują tam rekrutację?

Błażej
@Gabriela

Cały czas prowadzona jest rekrutacja na stanowiska,ale ludzi nie zachęca pensja.Jeśli ktoś się jednak zdecyduje to po pewnym czasie sam się zwalnia albo idzie na chorobowe.Kolejnym przykładem na to że nie dzieje się dobrze w firmie jest to że ludzie są przenoszeni z działów na inne działy a pensja ich maleje.Dla przykładu ktoś kto wcześniej zarabiał 3500 po przeniesieniu zarabia 2000,jak ma taka osoba funkcjonować ?Przecież ma kredyty i inne zobowiązania finansowe.To jest pogorszenie warunków.Wiekszość z tych ludzi idzie na chorobowe.

@Błażej

Rozumiem. Jednak warto mieć na uwadze, że jednym wynagrodzenie oferowane przez Hjort Knudsen Polen okaże się już wystarczające, a innym z kolei nie. Jest to całkowicie normalne. Wspomniałeś, że w tej firmie cały czas prowadzona jest rekrutacja. A podpowiesz Nam, na jakie konkretnie stanowiska?

Xxxx

Witam wszystkich, tak to prawda zaczęły się zwolnienia jestem żywym przykładem po prawie 5 latach gdy miałem dostać umowę na czas nieokreślony powiedziano mi że nie zostanie przedłużona, a wiecie co jest w tym wszystkim najlepsze że powiedziano mi o tym dwa dni przed zakończeniem umowy, i gdzie ja mam. Teraz odrazu pracę znaleźć, nie szanują pracownika wg i zmierzają do nieuniknionego,nie polecam tej firmy nawet nagorszemu wrogowi, psa lepiej w schronisku traktują niż w hk.

Lolo
@Xxxx

Tak to prawda tym którym się kończy umowa nie przedłużają a znajomi na stanowiskach , 3 pracowników a 4 liderów , Złotów już złożyli fotele też biora ciekawe co dalej będzie

@Xxxx

Nie tyle zwolniony co wygasła ci umowa fakt powinni wcześniej powiadomić że nie przedłużą.

Xxxqee

Z jakiego dzialu jestes?

Xxxx
@Xxxx

Mi umowe dali na stale i mogę być spokojny.Obok mnie też dostali. Musiałeś cos odwalic.

Kamil
@Xxxx

Świetnie, że pracodawca, jakim jest Hjort Knudsen Polen dał Ci to poczucie bezpieczeństwa w formie stabilnej umowy. Byłoby dobrze, gdybyś zdradził nam jeszcze niektóre z innych warunków pracy w tej firmie. Dostajecie tam jakieś dodatki pozapłacowe w postaci, na przykład dofinansowania do wczasów?

była hk pracownica
@Xxxx

witam, a wy myslicie ze w biurach jest lepiej,,, ten kret który lubi miec tylko kapusiów koło siebie , nie umiejacy zadengo słowa po polsku nie znający sie kompletnie w systemie lubi własnym pracownikom swinie podkładać co to wogóle jest za zakład,,,,, człowiek sie cieszy z pracy i chce pracowac a tu taki szary mały ktos zniszczy wszystko na co inni latami pracowali, znam osoby ktore tam pracują nadal zastraszane szykanowane itd.... ciesze sie ze juz tam nie wróce NIE POLECAM NIKOMU rotacja jest tam taka jak w sklepie spozywczym na owocach co chwile ktos inny zostaje zwolniony bo nie ma dla niego pracy ale jeszcze w tym samym dniu nowego człowieka sie zatrudnia, ludzie opuszczaja stanowiska pracy ale ze sie jest pupilem kierownika to nie ponosi sie konsekwencji, a mi wiecznie wyrzygiwano ze za mało robiłam,,,dobrze ze nie bede miała z nimi juz nic wspolnego

oiuytrewq

Raczej szef wie ale do puki kasa się zgadza to mu obojętne .

Alchem
@oiuytrewq

Widzicie co sie dzieje? szykuja sie zwolnienia. Stwierdzili ze jestesmy dla nich za drodzy i na karzdym z działów będą szukac ludzi niepotrzebnych i ich zwalnać. Na tapicerni bardzo cieżko z pracą-bardzo mało jej.NAwet wstrzymali o 12 wydawanie mebli do tapicerowania żeby na jutro było. co my mamy tu zarobic zeby jakoś rzyc? w poniedziałek niby ma przyjechac szef wszystkich szefów i specjalnie zeby mu oczy zamydlic ze jest praca to kierunki poprzekładali zeby było co robic. skoro pracy nie ma to czemu nie mozemy na modelowaniu byc jak sofy techniczne? oni na swoje wychodza a my?

Jeszcze się taki nie urodził coby wszystkim dogodził Nigdy nie było pracy ciągle tak samo. Otwierają nowy dział łóżka. Gadać karzdy potrafi.

@Alchem

Najpierw naucz się pisać po polsku.

Najlepsze jest że w piątek idziesz do domu wracasz w poniedziałek i nie wiesz gdzie jest twoje stanowisko pracy bo znowu zostało przeniesione gdzie indziej i tak co parę dni tygodni, cagłe przeprowadzki.

Alchem

Dodam ze nawet na bramie nie sprawdzają ich jsk jest ogólne dmuchanko a przyjeżdzają pijani do pracy,wpuszczają ich po znajomosci

Artego

Posądzają ludzi o kradzieże a tym czasem zamykamy swoje szafki i skrzynki gdzie trzymamy narzędzia.nie nas powinni pilnować ale osoby kture maja klucze i dostęp do magazynu z narzędziami to obi wynoszą nowe sprzęty i inne narzędzia a na branie w ogóle ich nie sprawdzają lub juz nikt nie stoi jak wychodza.wszyscy wiedza kto to robi,ludzie otwórzcie oczy

Wreszcie

Czy osoba bez kwalifikacji oraz doświadczenia może zarządzać produkcją i pełnić obowiązki kierownicze? W Złotowie tak. Wystarczy kurs łowiecki oraz umiejętność wykorzystywania współpracowników.

alchem
@Wreszcie

nie tylko w zlotowie,.Osoby bez kwalifikacji sa równiez i brygadzistami na wysoczcea nie maja w ogole o tym pojecia a co dopiero wyksztalcenia.to sa goesze buraki niż na polu rosną w wystarczy tylko dobre włarzenie w du....e wiadomo komu i klepanie sie po plecach.nic wyrozumialosci dla pracowników

alchem

Pracuje w tej firmie ladnych pare la i zdziwiło mnie cos co sie dzieje.tapicernia jest podzielona na poł na modelach tanich nie ma nikogo do pomocy przy wypychaniu oparc ani przy obijaniu boków a obok na sofach technicznych sa do tego zatrudnione panie.najlepsze jest to ze tapicerzy nie maja potroncane z akordu ze nie wypychaja oparc albo ze nie obijają boków,liczą im jako całość bez względu kto robi poszczególne części.dlaczego i my nie możemy tak mieć? to jest przeciez niesprawiedliwe w czym jestesmy gorsi?

Jasiek

Taki jest regulamin tego forum i pewnie przestrzegają tych reguł.

Rekrut

W piątek przyjechał (usunięte przez administratora) na halę w potulicach stwierdzil brak jakości ludzi (usunięte przez administratora) ,Panie (usunięte przez administratora) w tej firmie jakości nie będzie nigdy bo u Pana liczy się ilość a nie jakość nie z tymi ludźmi haha

nwp
@Rekrut

Pytanie do administratora ? Dlaczego usuwane jest nazwisko dyrektora skoro po wpisaniu hjort knudsen dyrektor mozna w 3 sek dowiedzieć się o kim mowa ?

Natalia

@@ Nie, nie są blokowane. Usuwane są jedynie te opinie, które łamią regulamin. Jeżeli Twoja opinia na temat pracy w firmie Hjort Knudsen została usunięta, zapoznaj się z regulaminem i napisz komentarz tak, aby ten go nie łamał. Tutaj podaję link - https://www.gowork.pl/regulamin Dlatego serdecznie zachęcam Cię do zapoznania się z nim i napisania o tym, jak wyglądała Twoja współpraca z tą firmą.

Konrad

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

@
@Konrad

Tak. Posty są blokowane przez admina.

Zostaw merytoryczną opinię o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. - Wysoczka

• Jak się pracuje w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 349 ocen.

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.