Opinie o A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek w Rychtal

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek w Rychtal

Od dawna? I co z pracownikami oraz zarobionymi przez nich pieniądzmi?

Paulina Nowy wpis

Czytając komentarze kilka osób zarzuca niewypłacalność. Dotyczy to pracowników czy kontrahentów, chciałabym wiedzieć czy wypłata tutaj jest zawsze na czas? Firma posiada płynność finansową? Warto się tu zatrudnić?

wtajemniczony Nowy wpis
@Paulina

firma upadła, ma długi wobec kontrahentów, jeden z wlascicieli otworzyl druga firme na znajomego, drugi odcial sie od wszystkiego i poszedl na etat za najnizsza zeby nie splacac dlugow, są ciągani po sądach ale nie poczuwaja sie do splat. ostrzegam wszystkich przed wspolpraca z nimi na innych szczeblach bo mozecie sie przejechac

Ktoś tu się wykoleił?

antonio banderas

Nie polecam tej firmy.. duze problemy finansowe, wszyscy trabia o tym dookola, sa niewyplacalni co potwierdzi wiele hurtowni a fury w lesing biorom i sie wożą... unikajcie, bo ostatnio juz wywalili 70% załogi z dnia na dzień bo sie zachlysneli..

Wiktoria
@antonio banderas

Jak to 70%? To ile to osób?

Firma A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Do opieki nad starszą kobietą - Łódź, Bałuty, ul. Łanowa. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Brak poszanowania dla pracownika. Szkoda słów na tych Panów.

Dawid

Możesz jakoś rozwinąć wątek?

Julia

Ja pracuję i nie narzekam.

Igor

Zgadzam też zero szacunku dla pracownika . Wogule przyjmują kierownika na dział piankowania mebli który kompletnie nie wie co do czego nie ma pojęcia i się pyta pracownika jaka stolarka jest np do mebla Gucia do Arte do kanapy Rico pracowałem tam dwa lata temu . Chyba że teraz się nauczył co do czego

@Julia

Firma jest jednym wielkim gównem szczerze mówiąc( tam to feta się tylko dobrze sypie w biurze ) bo przekręty są niemiłosierne

Czlowiek

Ta firma to totalne dno plajtuje i nie ma pieniędzy żeby wypłacić pracownikom za ich pracę nic innego tylko podpalić ta budę bo nikt z tej firmy nie potrafi się nią prawidłowo zająć i wyprowadzić na prosta

Karol
@Czlowiek

Od dawna czekasz na wynagrodzenie? Inni mają ten sam problem?

Wizjoner
@Karol

Najlepiej niech ta firma zniknie z powierzchni ziemi a za nią inne, będziemy zbierać chrust. Im mniej prywaciarzy tym lepiej, bo od kiedy jest tylu tych prywaciarzy to jest tylko gorzej, rozpuścili nas, wrócą PGR i państwowe zakłady pracy, będzie nam się wszystkim żyło o wiele lepiej, kazdy będzie równy, kazdy dostanie tyle samo kartek na chleb, wódkę i słodycze. Niech bieda nam wszystki zajarzy do (usunięte przez administratora) a wtedy może wróci szacunek do drugiego człowieka jak skończy się zazdrość.

Jagoda
@Karol

W Polsce dopiero jak się straci co lepsze, to dopiero zrozumieją ludzie jak stracą pracę. Inaczej się tylko śmieją, udają , że to ich nie dotyczy. A jak zacznie dotyczyć, wtedy będzie płacz. Ludzie obudżcie się ,szanujcie swoich przedsiębiorców bo jak ich zabraknie to gdzie dostaniecie pracę w korporacji? jesteśmy narodem krótkowzrocznym ,liczy się dziś a nie przyszłość.

Zenek

Zejdź chłopie na ziemie, zajmij się sobą. Nie widzisz co się wokół dzieje ? Ja się cieszę ze ludzie polecą z innych zakładów tak samo, a cieszę się dla tego ze cenie szefa i szanuje, ze daje mi prace bo zaraz jej będzie tylko 50 % i co zrobicie głupie Polaki ? Do Niemca orać pojedziecie, tu przyjedziecie używana BMW i szpanisko będzie. Na takim kraju wam zależy ? Walnąc się w czoła jeden matol z drugim. Ja już wiele przeżyłem i mi wszystko jedno. Ale wam współczuje.

@Jagoda

Za śmieszne pieniądze niech sobie sami robią

Edyta
@Wizjoner

Faktycznie wizjoner z tymi PGR'ami. Co Tobie w tej firmie tak nie odpowiada że aż chcesz aby zniknęła?

Matis

To prawda że firma kończy działalność i ludzie zostali zwolnieni bez żadnej wcześniejszej informacji

Elżbieta
@Matis

dlaczego firma kończy działalność :-( ?

@Matis

Firma dalej funkcjonuje, ale w mniejszym gronie. Pracy mamy dużo.

Grzechu
@Elżbieta

Bo jest kryzys, kończy się kepinskie beverly hills, ludzie róbcie zapasy do słoików, gołąbki, bigos itd. Póki kapusta nie podrożała

Mirek
@Elżbieta

Nadal działa i ma się dobrze, pracy jest nie jak gdzie indziej po 6 h albo piątki wolne

Wiktoria
@Mirek

A jak finansowo na tym wychodzicie? Jest ok czy trzeba sobie jeszcze gdzieś dorabiać?

Ciekawy

Jak wygląda rekrutacja w AS Comfort? Czy może ktoś napisać jak wygląda praca w/w firmie? Czy warto w ogóle zainteresować się próbą dostania się do tego zakładu? Jakie panują warunki pracy i płacy na tapicerni?

Malutki

Praca po 10h dziennie czy więcej ?

jak dla mnie kłamstwo

Nie zgadzam się z opinią. Pracuję jakiś czas i tak z ciekawości wszedłem i jestem zszokowany niektórymi opiniami. Mój obraz jest zupełnie inny. Jak ktoś chce, to pracuje i jest zadowolony. Z atmosfery, pracy jak i wynagrodzenia.

bcda
@jak dla mnie kłamstwo

To zależy z kim masz "przyjemność" pracować :D

mądra odpowiedz
@jak dla mnie kłamstwo

Jak ktoś chce , to będzie pracował nawet jako (usunięte przez administratora)z zabranym paszportem zaś uśmiechem na twarzy.

Lisek urwisek

Najlepsze dni mojego życia. Każda chwila spędzona w tej firmie to miło i przyjemnie spędzony czas. Wiadomo zapierd**ać trzeba ale było ok. Każdy problem rozwiązywany na bieżąco i bez krzyków.szacunek dla ludzi ulicy. Każdy dział miał swój niepowtarzalny klimat i swojego pupilka. Od rana na rozgrzewkę też można było na coś liczyć na każdym rogu ????. Papierosy można palić tylko przed halą trochę problem jak jest zimno, ale da się przeżyć. Ludzie na produkcji jak i w biurach naprawdę mili a panie i zadbane i mądre, zwłaszcza mądre. Ogólnie cudowna cała ekipa superowa jak i szefowie. Zwolniłem się z tamtąd bo było tak cudownie, że jak wracałem do domu to aż mi się smutno robiło, a mieszkać mi tam nie pozwolili, chociaż materace i łóżka były. Trudno pozdrawiam was ???? PS wypłata na czas, ciężko czasami się miescila w kopercie, a i na premie można było liczyć.

@Lisek urwisek

A można liczyć na jakieś benefity? Podwyżki, premie?

@Anna

Można liczyć na premie i podwyżki.

Mati
@Lisek urwisek

Jakie srednie stawki na produkcji mają chłopaki, bo widzę że co chwilę kogoś szukają ?

Gal anonim

Ogólnie to o jakim pracodawcy piszę się pozytyw i kto go pisze ????? przecież wiadomo, ze negatywy piszą tylko Ci co już nie pracują w danej firmie bo czymś podpadli lub rzecz biorąc byli ciency, a normalne jest ze w miejsce takiego w każdej firmie chce się mieć obsadzone stanowisko pracownikiem wydajnym. Wędrownicy tak wędrują po firmach i szukają swojego miejsca na tej ziemi i piszą o każdej firmie jak to wszędzie zle ???? Ja pracuje drugi rok i nie narzekam, firma przeszła w ostanim czasie przemianę i widać gołym okiem zmiany. Nygusy odrazu są wyłapani i dla takich miejsca nie ma, jeśli ktoś pracuje sumiennie i nie próbuje ściemnić to nikt sie nikogo nie czepia jak chyba wszędzie, Pan nowy dyrektor z kierownictwem poukładali działy i uważam, ze jest całkiem duża różnica między tym jak było a jest teraz. Nie mogę nic złego powiedzieć. Fala komentarzy to wiadomo, ze tych którzy mieli coś na sumieniu i już nie robią, a nie wspomnę o tych co próbują wrócić i wracają z podkulonym ogonem ???? także kazdy myślący sobie sam wyciągnie wnioski.

Mario
@Gal anonim

Na jakie stawki mozna liczyc na produkcji?

@Mario

To zależy

Olga
@Lisek urwisek

Zależy od czego? Wyjaśnij proszę, przecież muszą być jakieś widelki , nie jest tak że jeden zarabia dwa tysiące drugi milion Haha.

@Gal anonim

A jak wygląda kwestia wdrożenia nowego pracownika do firmy? wspominałaś, że nygusy są od razu wyłapywani, ale nowe osoby często potrzebują trochę czasu na przyswojenie struktur i zasad obowiązujących w firmie

Krawcowa.

Nie potrafię zrozumieć niektórych komentarzy i zastanawiam się ile jest nienawiści w ludziach. Pracuje w firmie trzeci rok i jestem zadowolona. Współczuje braku własnego dowartościowania osobą zawistnym i piszącym takie negatywne bzdury na tej stronie. Szczerze polecam prace u chłopaków.

Eleonora
@Krawcowa.

Witam . Prostu ludzie piszą prawdę . Tak dam pani prosty przykład pracowałam tam dwa lata temu to raczej już pani była . Jeśli ośmieszanie ludzi i poniżanie ludzi ze strony kierowniczki panny Anny z materacy jest ok. A pracodawca nie reaguje na to i udaje że nie widzi. Wiem bo są to przeżyłam a jeżeli chce pani więcej przykładów to mogę napisać

Krawcowa.
@Eleonora

Pani Anna nie pracuje od półtora roku. Dyskusja zbędna i nieaktualna. Szefowie wyciągnęli wnioski z zatrudnienia niewłaściwych osób i poukładali działy. Ja po swojej stronie mogę powiedzieć, że pracuje mi się dobrze i nikt nie może negować mojej opinii. Z tego co wiem, to na piankowaniu i stolarni jest dosyć stała ekipa, czyli chyba praca odpowiada?:) pozdrawiam.

stolarz

O kimś się łatwo pisze, swojego czubka nosa się niestety nie widzi. Mi pracuje się dobrze, mogę polecić każdej sumiennej osobie. firma stosunkowo młoda, ale coraz lepiej poukładana. Komentarze na tej stronie piszą osoby, których już tutaj nie ma i chyba tego bardzo żałują. Pozdrawiam kolega ze stolarni.

Jak mam złożyć reklamację

Klient

Banda kłamców i (usunięte przez administratora), od 20 sierpnia nie dostarczyli brakującego materaca a pieniądze wzięli. Codziennie wymyślają inną wersję dostawy i olewają kupującego. Nie polecam zakupów w tej firmie.

Ppawlicki
@Klient

Idź z nimi do sądu poprzez rzecznika praw konsumenckich, ja tak robię.

Kuba

Pracowałem rok w tej firmie, nie mam jakiś zastrzeżeń.

LEON

Nie dostałem zapłaconego materaca LUKSO 160x200 razem z przesyłką kurierską. Firma A&S Comfort Sp.Cywilna dostarczyła dnia 14 maja 2021 łózko tapicerskie LUX 160x200 oraz obiecała dostarczyć brakujący materac. A teraz zbywa mnie że nic nie wie. Panie z obsługi telefonicznej usiłowały wmówić mnie że nic nie wiedzą, a samę wysłały sms na mój telefon w dniu dostawy 14.05.2021 wiadomość, że w najszybszym terminie dostarczą brakujący towar-materac Lukso 160x200. W dniu 28.05.2021 wysłałem na numer tel: 577 753 677 korespondencje sms-ową z dnia 14.05.2021 i z dnia 28.05.2021. Wystawiam negatywną .opinie o obsłudze telefonicznej pod numerem: 544 371 677 i 577 753 677. Mam nadzieję na polubowne rozwiązanie sprawy i nie wystawię negatywnej opinii na allegro.

Stefan

Firma stosunkowo młoda ale już zdobyła dobre opinie. Do tego potrafią docenić pracowników i szanują nas , polecam.

Kempniok

Z tego co wiem , firma się rozwija, widzę to po ilości zamówień . Jako pracownik nie narzekam . Zarabiam 4-5 tys w zależności od miesiąca . Mogę polecić

Jermi
@Kempniok

Soboty wszystkie pracujące? I czy wszystkie stanowiska są jednakowo płatne ?

Zostaw merytoryczną opinię o A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek - Rychtal

• Jak się pracuje w A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek?

Zobacz opinie na temat firmy A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek
2.4/5 Na podstawie 11 ocen.

A&S Comfort Adrian Jarząb i Irena Dudek