Opinie o Viki Travel Sławomir Wasilik w Hrubieszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Viki Travel Sławomir Wasilik. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Viki Travel Sławomir Wasilik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Viki Travel Sławomir Wasilik w Hrubieszów

Zadowolony

Wszystko zgodnie z umową

Haga do Ropczyc Pozdrawia

;)

Wszytko ok Pozdrawiam

Annna

Czy kandydat na stanowisko Dam prace w firmie Viki Travel Sławomir Wasilik ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu

Kraków pozdrawia :)

:D

Jak zawsze Ok

Podkarpacie

Polecam wszysko zgodnie z umową.

Artur

Widzę, że Twoja współpraca z firmą nie przebiegła pomyślnie. Firma Viki Travel specjalizuje się w przewozie międzynarodowym osób oraz korespondencji i na swojej stronie mają opcję rezerwacji miejsc lub całego pojazdu. Czy korzystałeś z tej opcji zamawiając busa?

Zadowolony klient

Polecam

Niczego z tego co tu przeczytałem nie mogę potwierdzić po nie jednej podróży z w/w przewoźnikiem. Kierowcy doświadczeni... nie błądzą jak dzieci we mgle, co nie jedno krotnie widziałem w innych firmach tego typu. Nie pędzą "ile fabryka dała" Z tego co wiem mają ograjicznik prędkości 125km/h max, auta swierze rocznikowo, czyste, pachnące, zadbane. Jedno do czego mógł bym się przyczepić to że że czaem zdarzało mi się podróżować autem typu Trafic, Vivaro ale mają też większe tak że ogólnie jestem na Tak.

Magda

Firma godna polecenia,wszystko na czas i bezproblemowo polecam i pozdrawiam

Kamila

Jeżdżę tym przewozem praktycznie od początku ich istnienia ponieważ są z mojego miasta i tak prawdę mówiąc jak czytam te opinie to wydaje mi się że jest tu mowa o kimś zupełnie innym... Dziś mam za sobą kolejną udaną i co najważniejsze bezpieczną podróż z VikiTravel, jak zawsze wszystko zgodnie z umową. Pozdrawiam

Beata

Kolejna udana podróż z tym przewoźnikiem, zdecydowanie polecam.

Niezadowolony klient

Zamawiałam busa w Vikitrawel grubo przed świętami na 4 potwierdzałam rezerwację parę razy. Bus miał być miał być między 8-9, jednak dalej siedzę w domu. Okazało się, że Vikitrawel sprzedał mnie innej firmie a ta nie wywiązała się ze swoich usług. Jestem zażenowana cała sytuacja, nie polecam tej ani współpracującej z nimi firmy nikomu.

Barbara

Odradzam tego przewoźnika. Godzinę przed planowanym wyjazdem z Polski do Holandii siedząc na walizkach dostałam smsa z wiadomością że wyjazd został odwołany. Zadzwoniłam w celu wyjaśnień i usłyszałam że nie przyjadą po mnie bo nie opłaca im się jechać tylko z dwoma osobami. A ja do pracy na konkretny termin nie zdążyłam. Tak się nie robi!

HOŁOTA

Najgorszy przewoznik!!! Pomijajac juz fakt ze kwota za usługę była inna niż zostałam poinformowana telefonicznie to pan przez większość drogi gadał jacy to klienci są bezczelni i ze najchętniej by jeździli za darmo. Busy są małe i ciasne inaczej niz w opisie przez co początkowo miałam wątpliwości czy w ogóle mam wejsc do tej puszki samochodu . Następnie kierowca opryskliwymi głosem usiłował wymusić na mnie żebym wysiadła na autostradzie bo wszyscy się spiesza i przecież to strata czasu wjeżdżać do miasta po czym wymyślił sobie ze mnie zostawi na dworcu który znajduje się na drugim końcu miasta niż adres który ustaliłam telefonicznie. Kiedy zaprotestowałam obrażony łaskawie zawiózł mnie na podana przeze mnie ulice nie szczędząc przy tym chamskich komentarzy w moja stronę. Kiedy zadzwoniłam do biura pan powiedział ze zainteresuje się sprawą niestety skończyło sie na gadaniu bo minęły już 4 dni i nikt nawet nie zadzwonił z głupim przepraszam. Ci ludzie to najgorsze buractwo i hołota! NIE! NIE! I JESZCZE RAZ NIE!

Zostaw merytoryczną opinię o Viki Travel Sławomir Wasilik - Hrubieszów

Viki Travel Sławomir Wasilik
4.3/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Bartłomieja 38
    22-500 Hrubieszów