Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała

Czuszów

Opinie o Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała

ddd

Wozi śmiec ludzi jak bydło bus na 20 osób od działoszyc aż po kraków i to jeszcze w soboty co 2 godziny kpina nic tylko w (usunięte przez administratora) lecą ci kierowcy nic więcej firma najgorsza ever

anonymous

1 Listopada żaden bus nie jechał na trasie Kraków - Proszowice Ludzie stali po 2 godz na przystankach I nie mieli się czym dostać na groby zmarłych Na przyszłość odradzam korzystanie z usług tej firmy

Michał121
@anonymous 02.11.2017 08:30

Była informacja na stonie że busy nie kursują 1 listopada, tylko jescze trzeba umieć czytać.

Justyna

Moze czasem kierowcy dowalają za.duzo pasazerow,ale to jedyny minus jak dla mnie,wystarczy wtedy poczekac na nastepny,a nie wpychac sie skoro nie ma juz.miejsc. Kierowcy bardzo,bardzo mili.

Max

Busy się spóźniaą, albo nie przyjeżdżają wcale. Porażka

Pasażerr

To co się tam dzieje to jakiś jeden wielki żart

Zła

Kiedy zadzwoniłam do właściliela i zgłosiła problem z niemiłym kierowcą, który mnie obraził przy wszystkich pażerach, sam zaczął mnie obrażać i twierdzić, że to moja wina, nawet nie chciał mnie wysłuchać, tylko się rozłączył. Zero szacunku do pasażerów, a przecież to dzięki nam zarabia. Odradzam

Rozczarowana

Kierowcy są nie mili i obrażają pasażerów, rozmawiają w czasie jazdy trzymając w ręce komórkę, narażając nasze życie, jeżdżą szybko i niebezpiecznie. Odradzam

Dawid

To co sie tam dzieje to masakra, busy na 20 osob zbieraja po 50. Odradzam

Pasazer

NIE POLECAM podróżowania busami ,,MINI BUS'' Kierowce zatrzymują się gdzie im sie tylko podoba, czesto na ZAKAZIE, narazajac przy tym pasazerow! Jezdza z niedozwolona predkoscia oraz nie zwazaja na przeladowanie pojazdu! Radze omijac owe ,,busy''

ja

Bardzo kiepskie samochody , strach nimi jeździć. ..

MARCIN

FIRMA KRZAK,SZKODA SŁOW!!!!!!!!

arek

tak, prawda

seal

tam w ad jest kołchoz

stefania

"Czuszów jest niemałym miastem" =)

Zostaw opinię o Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała - Czuszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała