Opinie o Viki Travel Sławomir Wasilik w Hrubieszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Viki Travel Sławomir Wasilik. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Viki Travel Sławomir Wasilik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Viki Travel Sławomir Wasilik w Hrubieszów

porazka

jedno wielkie nieporozumienie całkowita porazka .

nie polecam

absolutnie nie polecam przewoznika male ciasne busy i nie mili kierowcy

ten przewoz to jakies (usunięte przez administratora)z nederlandow wracalem do polski z bagazami na kolanach gdyz nie bylo miejsca w czesci bagazowej , auto siasne male brak pytan nigdy w zyciu nie pojade z tymi ofiarami .Nie polecam nikomu szkoda waszego zdrowia .

sławek

Nie polecam to mało powiedziane. O godzinie 12 zostałem zabrany z mojej lokacji w Holandii, a o 18:30 byłem 59km od miejsca z którego mnie zabrano. Postój po ponad 600km zorganizowany 120km od Polskiej granicy gdzie można zjeść co najwyżej Croissanta sprzed dwóch dni (120km dalej mamy Torzym z pysznym jedzeniem). Podróż zamknęła się w 24h (żenada). Cena rzecz jasna podana przez kierowcę 10 euro wyższa niż przez telefon. Nie polecam, a wręcz odradzam. Zostawiam 1 i idę odsypiać

Czy kandydat na stanowisko Dam prace w firmie Viki Travel Sławomir Wasilik ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
zniesmaczony

Najgorszy przewoznik z jakum jechalem ,(usunięte przez administratora) busy male , brudne i smierdzace poprostukpina z klientow gdyby moj przewoznik nie mial miejsc w zyciu bym z tymi obesiami nigdy nie wrócił do Polski .NIE POLECAM .

(usunięte przez administratora) nie przyjeżdżają wogóle na po klienta mimo zamawiasz busa półtora tygodnia przed czasem i dostajesz potwierdzenie a dziad kierownik który siedzi nic nie wie

Konrado

Oszuści,bus nie przyjechał,miał być na 22:00,dzwonię to cwaniaczek do mnie mówi,że coś mi się pomieszalo mimo,że dostałem potwierdzenie smsem,ze będzie.Regularnie tak robią jak czytam opinie

nie polecam

(usunięte przez administratora)osoba odb telefon a co do busów tragedia same male busy tragedia nie polecam

OSZUSCI

Ostatni raz wracałem z ta firma , na pytanie przez telefon czy jezdza duzymi busami odp miałem ze tak a co do czego podjezdza kur... trafic i kierowca smiejac sie mowi ze tylko takie auta maja. Prawie 30 h do domu jechałem az mi nogi zdretwiały nie polecam tych (usunięte przez administratora) .Nawet na stronie kłamcy maja duze niby busy , własciciel to chyba jakis pajac ze (usunięte przez administratora) tak ludzi . NIE POLECAM OSZUSTÓW .

NIE POLECAM

NIE POLECAM - nigdy nie są na czas (nawet nie poinformują o obsuwie 6 godzinnej) - kilka razy po mnie nie przyjechali (żadnej informacji z ich strony + nie odbierali telefonu) - busy w fatalnym stanie - zazwyczaj kierowca jest (usunięte przez administratora)

oszusci

Najgorsza firma przez którą miałam przyjemność przesyłać paczkę. Zabrali paczkę do Krakowa, biorąc adres dostawy, jednak nie poinformowali mnie, że nie wożą paczek pod dom. Obsługa bardzo nie miła, nawet mnie nie przeprosiła, drugą osobę, która dzowniła w mojej sprawie nawyzywali od "pier*olniętych". W paczce były laptopy, które potrzebowałam pilnie do pracy, jednak usłyszałam, że Pan na infolini ma to "w (usunięte przez administratora) (to są jego słowa). Przykro mi, że dałam się ponieść emocjom i błagałam Pana, by nie był cebulą i przywiózł paczkę pod dom, ponieważ mogłam stracić pracę. Oczywiście moje błaganie nic nie dało i od Pana "szefa" usłyszałam, że on za marne 35 euro nie będzie wozić nic pod dom, tak jakbym to ja ustaliła cennik w jego firmie i zmuszała go do przyjęcia mojej paczki. Paczka doszła kurierem po 3 dniach. Dobrze, że mój szef był wyrozumiały i nadal mam pracę. Firma na pewno nie jest poważna o czym świadczy brak wychowania szefa, a gdybym chciała dostać paczkę po 3 dniach a nie na drugi dzień od wysłania, to zrobiłabym to przez firmę kurierską, pozdrawiam i nie polecam. 1

Weronika

Widzę, że sporo tu opinii klientów Viki Travel, a ja szukam opinii na temat pracy w tej firmie. W końcu to forum dla pracowników i kandydatów do pracy .

paweł

Mimo zarezerwowania trzy dni przed wyjazdem bus po mnie nie przyjechał. Po telefonie do firmy Pan przez telefon powiedział że kierowca nie mógł się do mnie dodzwonić co jest kłamstwem bo jakoś inni ludzie mogli się do mnie dodzwonić od samego rana, pan powiedział że załatwi przejazd u jakiegoś swojego kolegi ale na tym kontakt się urwał. Nie polecam nikomu, omijać szerokim łukiem.

Sylwia 123
@paweł

W moim przypadku było tak samo.

Sylwia123

Nie polecam firmy. Bus umówiony i potwierdzony dzień wcześniej nie przyjechał po pasażerów tłumacząc, że kierowca nie mógł się dodzwonić. Pan z biura powiedział, że zabrano na to miejsce innych pasażerów. Numer był nie dostępny z numeru którego dokonana była rezerwacja, jednak z drugiego bez problemu można było się oddzwonić. Jak ja to widzę? Widocznie zabrani pasażerowie byli wazniejsi. Nie polecam i firmy i na pewno już nie skorzystam z usługi. Nie pozdrawiam

OSZUSCI

Niech was broni zdrowy rozsądek o tego żeby wybrać przewoźnika "vikitravel". Rezerwacja zrobiona, przychodzi dzień wyjazdu sobota 12.05.2018 8:30 z Lubartowa do Zgorzelca, nadchodzi godzina wyjazdu i kierowcy brak. Dzwonię do "kierownika" "vikitravel" z zapytaniem o której będzie kierowca, na to "kierownik" cytuje: "zaraz zadzwonię do kierowcy i się dowiem" ja na to ok czekam na odpowiedź. Czekam czekam czekam i tak przez 30min nic brak telefonu od "kierownika" no to ja dzwonię pytam sos jak sytuacja z busem, na to on że kierowca nie odbiera i próbuje się ciągle z nim skontaktować może żebym dał mu 30min to coś załatwi i że on oddzwoni. Ok tak jak myślałem nie oddzwonił dlatego ja poraz kolejny zadzwoniłem (to wszystko trwa do godziny 9:48) "kierownik" mówi mi że ten kierowca nie przyjedzie, bo pojechał na inna trasę na co ja zapytałem to co ja mam teraz zrobić na to on że poszuka u "kolegów" innych przewoźników żeby ktoś mnie zabrał i zawiózł tam gdzie chce. Na dzień dzisiejszy odsypiam podróż 13.05.2018 17:05. Nie dostałem ŻĄDNEGO telefonu z przeprosinami. W którymś momencie jak rozmawialiśmy że kierowca nie dojedzie to "kierownik" zaproponował że za przejazd nic nie zapłacimy jak znajdzie zastępczego busa no ale nie znalazł i nie pojechaliśmy za darmo. Wyjazd został zrealizowany o godzinie 14:48 z Lublina przez firmę polcar. Więc tak w skrócie to omijajcie szeeeeerokim łukiem firmę "vikitravel".

niezadowolony

Jeżeli szanujecie swoje zdrowie i swoj czas nie wybierajcie tego przewonlznika. Organizacja w firmie viki travel po prostu nie istnieje przed wyjazdem ciagla zmiana terminu, dobrze ze w ogole wyjechaliśmy co prawda busem innego zaprzyjaźnionego przewoźnika któremu opinie rowniez zamierzam wystawic. Dzien przed wyjazdem zostaliśmy poinformowani ze bus musi zostać zserwisowany i nie mozemy pojechac w ustalonym terminie.

p

nie polecam. Nikt nie odbiera telefonow od rana. Pomimo rezerwacji miejsc nie przyjechano po mnie!

malgosia

Nie polecam przewoznika czekalismy na przyjazd ponad 3 godziny po czym sami zadzwonilismy i dowiedzielismy sie ze jest awaria i nie przyjedzie, nie raczyli nas nawet poonformowac o takiej sytuacji i mielismy mega problem ze znalezieniem w trybie pilnym innego. Brak odpowiedzialnosci, brak komunikacji, brak szacunku.

klienT

Brak słów, co to ma być!!!??? Banda oszustów, dzień przed wyjazdem zadzwoniłem żeby się upewnić o rezerwację transportu, powiedzieli, że bus będzie planowo, bez żadnych zmian. Następnego dnia rano czekając na niego ponad półtorej godziny próbowałem się do nich dodzwonić, nawet z kilku numerów, bezskutecznie. Zero informacji zwrotnej, (usunięte przez administratora) unikajcie tej firmy!!!!

????

Nie dzwońcie do nich, ostatnia firma z jaką chciałbym jechać, banda (usunięte przez administratora) zero profesionalizmu , viki travel, "ta firmę opiszę jeszcze na nie jednym forum

Zostaw merytoryczną opinię o Viki Travel Sławomir Wasilik - Hrubieszów

Viki Travel Sławomir Wasilik
4.3/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Bartłomieja 38
    22-500 Hrubieszów