Opinie o Bus Natura Józef Hajduk w Przemyśl

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bus Natura Józef Hajduk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bus Natura Józef Hajduk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bus Natura Józef Hajduk w Przemyśl

Zofia Nowy wpis

Zdarza mi się od czasu do czasu korzystać z linii bus Natura trasą Radymno-Lublin, i Lublin-Radymno, wszystkie przejazdy odbyły się jak do tej pory bez jakichkolwiek problemów, kierowca bardzo dobrze i bezpiecznie prowadził busa,do tego niezwykle uprzejmy i komunikatywny, dbał o pasażerów i ich komfortu podróży. Bardzo polecam tego przewoźnika

Urszula Nowy wpis

Dno, porażka i żenada. Na prawdę nie ma mocnych na tego monopolistę? Brak szacunku dla klienta, nawet tego z biletem miesięcznym. Notorycznie odwoływane kursy bez podania wczesniejszej informacji. Bardzo bym chciała żeby zimą przy minusowych temperaturach lub latem przy około +40 ekipa natury postała w oczekiwaniu na przystanku tak średnio 40 minut. Nie pozdrawiam, nie polecam

Pasażer

Na rozkładzie jazdy na przystanku u mnie na wsi autobus podany że kursuje w sobotę, na epodrozniku także kursuje w sobotę. Stoję 20 minut na przystanku i okazuje się że ten autobus nie kursuje w soboty. Nie polecam najgorsza firma przewozowa na Podkarpaciu.

Maria Nowy wpis
@Pasażer

A zgłosiłeś ten problem? Może nawet nie wiedzą, że nie zaktualizowali tej informacji..

Irena Nowy wpis

tak duzo negatywnych opini od klientow ale jak to wyglada od strony pracownikow? skad te opoznienia i niezadowoleni ludzie? busy sa stare i zepsute ze tak ciezko nadazyc z zegarem i przyjechac na dana godzine czy cos innego jest winne?

Brałeś udział w rekrutacji do Bus Natura Józef Hajduk. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Wkurzony

Witam. Nie polecam busa Natura. Aczkolwiek bardziej chodzi mi o kierowców. Niektórzy z nich są opryskliwi, wredni jakby cały świat im coś zrobił i wyżywają się na kliencie. Sytuacja która mnie mocno zdenerwowała to taka że nie wszyscy klienci są traktowani równo. Niektórzy jacyś znajomi szanownego kierowcy nie kupują biletów albo pomimo braku miesięcznego nie są o niego pytani i jeżdżą sobie jakby nigdy nic. Także nie polecam tego busa. Bardzo często bus jest za szybko bo kierowca pędzi i nie widzi ludzi wokół. Bardzo często się również spóźnia albo wcale nie przyjeżdża i jak już przyjedzie i nie ma miejsca to nie bierze ludzi. Bardzo niefajne zachowanie. A można by było po prostu dać większego busa na poranne godziny a nie np o 14 jedzie duży bus który jest pusty. Oprócz takich zachowań jest również kierowca który za bardzo się spoufala z klientkami, dogaduje im, chwali, podrywa. Moja dzieczyna jeździ tez tym busem i nie chciałbym żeby jakiś obcy, stary (usunięte przez administratora) ją podrywał. Także ogólna opinia to 2/10.

Rozgoryczony nawet nie klient

Pomimo tego że o tym busie słyszałem tylko negatywne opinie to postanowiłem jednak dać mu szansę. Jak się jednak niestety okazało na pięć minut przed umieszczonym na stronie odjazdem dowiedziałem się że bus dziś nie kursuje. W trakcie rozmowy telefonicznej właściciel/ kierowca powiedział mi że "musi się minimum 5 osób zapisać, inaczej nie kursujemy. Dla Pana jednego nie pojedziemy". Na przyszłość proszę o umieszczenie takiej informacji przy Państwa kursie żeby każdy dokładnie o tym wiedział. Z tego co widzę to moja opinia nie jest pierwszą negatywną więc na przyszłość sugeruje wszystkim klientom rozwagę przy wyborze tego przewoźnika.

Gutek

Im lepsze opinie firma zbiera tym konkurencja bardziej inspiruje do złośliwych wpisów?

Marlena

nie polecam, nie wiem czy to tylko u mnie tak jest czy u wszystkich ale autobus nie ważne w jaki dzień, nie ważne o której godzinie zawsze się spóźnia albo go nie ma. Dajmy przykład bus o 6:55 czekałam pół godziny i go dalej nie było. Wcześniej też tak sie zdarzało. Nie polecam

Tymek

Akurat to forum pracownicze nie jest właściwym na uwagi klientów firmy!

Stracony klient

Serdecznie nie polecam kierowców tego busa, sytuacja z dzisiaj: dzień wcześniej robiłem rezerwacje na busa który miał być o godzinie 12:38 u mnie w miejscowości, podałem Pani swój numer telefonu w celu przekazania go do kierowcy aby wiedział ze ktoś z tej miejscowości będzie wsiadał. Pani poleciła mi czekać od 12:30 ponieważ może być nieco szybciej, dokładnie o godzinie 12:22 dotarłem na przystanek, czekałem do godziny 12:50 i postanowiłem zadzwonić. Odebrała Pani i otrzymałem numer do kierowcy który powiedział mi że moją miejscowość już dawno minął. Chciałbym wiedzieć jakim prawem tacy ludzie tam jeszcze pracują? Nie pierwszy raz zdarzyła mi się sytuacja ze kierowca jedzie 20 a nawet 30 szybciej!! Skoro ludzie rezerwują miejsca to moim zdaniem powinni jeździć tam bardziej odpowiedzialni ludzie. Nie wszyscy maja czas stać godzinę na przystanku żeby przypadkiem szanownego pana kierowcy nie przegapić bo zapier*ala żeby szybciej robotę skończyć. Nie pozdrawiam I nie polecam

Alina

Dzis jak co dzień wracam z pracy o 14. Pan nie zatrzymał się na przystanku tylko rozpędzony jechał drugim pasem. Nie jeżdżę od dzis tylko już kilka miesięcy i zawsze ma tam przystanek. Najwidoczniej nie dziś! Nie mam 5 km do domu tylko 40!! Proszę o upomnienie kierowców!!

Osoba

Nie polecam !!!!! Pan powiedział ze nie odjedzie bo nie ma 10 osób... autobus był oznaczony literką D od poniedziałku do piątku. Na następny trzeba czekać 1.5h. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Bus Natura Józef Hajduk - Przemyśl

Bus Natura Józef Hajduk