Opinie o Viki Travel Sławomir Wasilik w Hrubieszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Viki Travel Sławomir Wasilik. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Viki Travel Sławomir Wasilik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Viki Travel Sławomir Wasilik w Hrubieszów

Czy rozmowa rekrutacyjna w Viki Travel Sławomir Wasilik odbywa się również w języku angielskim?

Niezadowolony klient Nowy wpis

Nie polecam, w przeddzień wyjazdu kiedy chciałam potwierdzić wyjazd i dowiedzieć się o której mogę spodziewać się busa przez cały dzień nikt nie odbieral telefonu w dzień wyjazdu kiedy łaskawie ktoś odebrał okazało się że moja rezerwacja jest odwołana z niewiadomych przyczyn, kpina jakas

Asia Nowy wpis

Jak wygląda szkolenie na sprzedawcę wycieczek ?

KACPER Nowy wpis

W jedna stronę było ok, dojechalem bez zadnych problemów, ale za dwa miesiace droga powrtona to jakaś kpina. Kierowca burak co ma jakieś paranoje w głowie i urojenia. (usunięte przez administratora). Ostania podróż z taką wiejską firmą. Nie polecam.

Czy kandydat na stanowisko Dam prace w firmie Viki Travel Sławomir Wasilik ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Maniek

3 opinie pozytywne w ciagu 3 minut ;) I firma straciła zaufanie klientów. Troche myślcie jesli wstawiacie sami sobie opinię ;)

Maniek
@Maniek

Sorki. 4 super opinie w ciągu 5 minut ;) Daje do myślenia kazdemu potancjalnemu klientowi.

Obserwator
@Maniek

Daje to głównie do myślenia o tym portalu nie o Firmie

Artur
@Obserwator

A jakie jest Twoje zdanie o Viki Travel Sławomir Wasilik? Miałeś do czynienia z firmą i możesz powiedzieć coś więcej na jej temat skoro nie zgadzasz się z opiniami poniżej? Każdy wpis jest cenny, daj znać jak to wygląda z Twojej perspektywy.

Super pozdrawiam

Bez zastrzeżeń

Zdecydowanie polecam

Super firma polecam

Obserwator

I komentujesz sprawę z przed 7 lat na do datek nie tej firmy której ona faktycznie dotyczy. Chyba internet w końcu na wieś zawitał, Brawo :-)

Super

Super Przewoźnik

WoW ;)))

Ok, polecam i pozdawiam

Zadowolony

Ok

Pp

Cena inna niż było umówione przez telefon. Kierowca bezczelny, zresztą trudno się dziwić skoro ma takiego szefa Kiedy narzeczony zgłosił problem został wyzwany od najgorszych. Więc serdecznie nie polecam w swoim i jego imieniu.

"niedoje******"

Trzy tygodnie temu jechałem przewoźnikiem Viki Travel .. co mogę powiedzieć : konkretne (usunięte przez administratora) .. dzwoniąc do centrali usłyszałem cenę 75 euro , zgodziłem się na to, ponieważ inne firmy proponowały podobne ceny, lecz w innym terminie a mi zależało na szybkim powrocie do kraju .. jednak gdy kierowca przyjechał po mnie powiedział w kilku opryskliwych zdaniach , że im się te jazdy nie opłacają, i jeżeli nie zaplacę 85 euro to nie pojadę z nimi . Napisałem od razu sms do osoby z która rozmawiałem wcześniej , ponieważ nie byłem przygotowany na taką kwotę , co prawda kwota smieszna ale co człowiek ma zrobić biorąc 90 euro na podróż aby zostawić sobie te 15 euro na żywność, wodę, nawet (usunięte przez administratora) toaletę, które w Niemczech są odpłatne . Mało tego nie zostałem poinformowany , że będe musiał czekać w Świecku na drugiego busa ponad 2 godziny . Dzisiaj po tych 3 tygodniach w końcu udało mi sie skontaktować z tym człowiekiem lecz usłyszałem,że jestem "niedoje**** albo sie czegoś naćpałem " pan za wszelką cenę próbował wycisnąć , ze mnie imię i nazwisko .Odmówiłem z racji,że obowiązuje RODO. (usunięte przez administratora) , złe traktowanie klienta , (usunięte przez administratora) ... NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!

Zadowolony

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Viki Travel Sławomir Wasilik - Hrubieszów

Viki Travel Sławomir Wasilik
4.3/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Bartłomieja 38
    22-500 Hrubieszów