Opinie o Magnum Piotr Załuski Hrubieszów w Hrubieszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magnum Piotr Załuski Hrubieszów. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magnum Piotr Załuski Hrubieszów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magnum Piotr Załuski Hrubieszów w Hrubieszów

Sam wiesz kto

Z całego serca nie polecam tej firmy. Miałam jechać dziś o 10, wczoraj dzwoniąc do Pani sekretarki żeby potwierdzić wyjazd wszystko było dobrze lecz dziś po setkach telefonów, kiedy wreszcie odebrali dowiedziałam się że żaden bus nie jedzie i żebym zadzwoniła sobie do innej firmy. Tak się nie traktuje ludzi, teraz wszędzie wystawie wam taką opinię że się nie pozbieracie.

Klient
@Sam wiesz kto

Niestety ale to prawda. Wybierając ta firmę spośród tysiąca na rynku zasugerowałem się opiniami bardzo pozytywnymi. Miesiąc wcześniej ustalony wyjazd potwierdzany kilka razy, dzień przed wyjazdem dzwonią ze jednak kursu nie ma i szukaj innego przewoźnika!!! Masakra nie polecam nikomu!!!

Dzień dobry. :) czy w tym biurze, o którym pisano jeszcze w ubiegłym roku można się zatrudnić? szukam czegoś w swojej okolicy w Hrubieszowie a okazuje się, że kiedyś przez stronę Urzędu Pracy kogoś na Partyzantów poszukiwano w tym zakresie. Myślicie, że zatrudnienie będzie jeszcze możliwe?

@Sam wiesz kto

Teraz kto odda mi pieniądze za dzień w którym nie pójdę do pracy bo dziś już żaden przewoźnik nie pojedzie? Jedno wielkie kłamstwo, nie należy ufać tej firmie.

Szef
@Sam wiesz kto

Dzień dobry, pomyliła Pani firmy. 1.W Magnum nie ma sekretarki 2. Do biura nie dojeżdża się busem 3. Kandydaci do pracy mają podany konkretny numer do konkretnej osoby a nie sekretariatu/biura Kandydatów zapraszamy, sfrustrowaną konkurencję pozdrawiamy:)

Klient Nowy wpis

NL-PL Nowy wpis

Napisz że bus dla 4 osób był umówiony na piątek a przyjechał w sobotę , brak informacji z biura o potwierdzeniu busa , pisałem i dzwoniłem do biura nikt nie odbierał , jeden gruby i łysy kierowca głośno się zachowuje a kiedy zaśnie jeszcze głośniej chrapie nie dając komfortu jazdy a kiedy wsiądzie za kierownicę po godzinie jazdy przysypia i staje na każdej stacji

Czy w firmie Magnum Piotr Załuski Hrubieszów są regularne szkolenia pracownicze?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Magnum Piotr Załuski Hrubieszów, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Renata

Na forum pisali, że nie należy firmie ufać... nie wiem na ile to uzasadnione ale co pracownicy sądzą? Jak sytuacja w biurze? Były także pozytywne głosy dotyczące obsługi. Widziałam, że szukali kiedyś kogoś na administrację przez biuro. Do dziś zatrudnia się stabilny skład? Ile osób liczy? Zarobki?

Driver Tira Roberto - OKOPY

Witam Szczerze Polecam skorzystanie z usług tej firmy Magnum ponieważ jest wszystko na czas, łatwy kontakt, profesjonalne z uśmiechem podejście do klienta , podjazd pod same drzwi domu, sami zaladowuja walizki i rozladowuja normalnie byłem w szoku pozytywnie to się ceni, bus czysty , bardzo uprzejmi kierowcy TOMEK i WOJTEK pełen profesjonalizm oby więcej takich kierowców było, wielki + . Jeździłem różnymi firmami z Hrubieszowa bo numer gdzieś mi się podzial ale znalazłem i mogę szczerze powiedzieć że firma Magnum jest bezkonkurencyjna od teraz zapisalem wszedzie numer , mam też ulotki i będę jeździł tylko tym przewoźnikiem i będę każdemu polecał w 100% . Pozdrawiam i jeszcze raz POLECAM!

Maja
@Driver Tira Roberto - OKOPY

Dzięki za polecenie. Super, że jest łatwy kontakt, no bo to jest ważne. Fajnie, że kierowcy są uprzejmi. Wiesz może czy kogoś nie szukają na kierowcę? Co prawda nie widzę ofert, ale może ktoś by się im przydał?

Beata

Profesjonalna obsługa mili kierowcy szczególnie Adam i Łukasz pozdrawiam

Edi

Serdecznie dziękuję Firmie Przewozowej Magnum za wspaniałą przygodę którą mogłam doświadczyć :) jadąc z Niemiec do Ojczystej Polski. Dziękuję Panu Piotrowi, za możliwość uczestnictwa w charytatywnej imprezie, której był jednym ze sponsorów,i ja jako VIP reprezentując Również jego Wspaniałą Firmę wycieczkową Modena Travel, która oferuje swoim klientom naprawdę wysokie standardy ich Wycieczek . ;) , Dziękuję za tych wspaniałych ludzi których miałam okazję poznać . Za kierowców z którymi jak nigdy wcześniej po prostu zapomniałam o strachu przed jazdą. Czułam pewność i pełne bezpieczeństwo. Mogę polecić Firmę Magnum z czystym sercem, każdej osobie która boi się podróżować ;) , z nimi nawet na koniec świata.;) Serdecznie pozdrawiam całą Ekipę z Firm Pana Piotra Załuskiego zarówno z Biura Magnum jak i Modena Travel. Pozdrawiam serdecznie przesympatycznych panów kierowców Pana Łukasza i Pana Radka????

Pozdrawiam kierowców z którymi jechałam z Podkarpackiego do Holandii super przejazd, było bezpiecznie szybko i wesoło mam nadzieję że z tymi wariatami będę wracała

marko

Czy ktoś może wie kto już tu pracował bądź pracuje, czy wypłaca kasę po każdym kursie i czy na każdym kursie jest dwóch kierowców? Pyta potencjalny pracownik.

Jo
@marko

Właśnie też tą ofertę zobaczyłem i nikt tu nie odpowiada na twoje pytanie chyba wszyscy zadowoleni hehehe

Rob2520

Bardzo profesjonalna firma, miła obsługa w biurze, fajni kierowcy którzy odbiorą i przywiozą na wskazany adres.Polecam

Szok

To szok jak kłamią i ludzi woza autikarem zbierajaludzi po europie i nic wczesniej nie powiedzieli do Rzeszowa z okoli srodkowej holandii 30 godzin z dziadami musialem jechac ODRADZAM

Grażyna
@Szok

Nie za bardzo jestem w stanie zrozumieć Twój wpis. Czy możesz na spokojnie napisać jeszcze raz co miałeś na myśli? Dlaczego według Ciebie kłamią i w jakiej sprawie?

Ola

Nie polecam nikomu!! Przed przed wyjazdem z Holandii dostałam smsa że kierowca może być godzinę szybciej, żebym w razie czego była przygotowana, miał być w godzinach 13-14 w dniu wyjazdu o godzinie 15 zadzwoniłam i zapytałam się gdzie jest kierowca dostałam odpowiedz ze za 15 min będzie pod moim domem ale wciąż go nie było po 40 min zadzwoniłam ponownie i dostałam odpowiedz ze kierowca będzie za 4-5h...... kiedy kierowca przyjechał po godzinie 20 nie usłyszałam żadnych przeprosin niczego.... Pani z biura tez jakaś dobrze nie zorientowana na początku mi powiedziała ze kierowca zabrał 3 osoby z pod tego adresu a w kolejnej rozmowie stwierdziła ze kierowca już u mnie jest mimo ze wciąż go nie było.... Skandal po prostu jak tak można traktować człowieka, żadnego telefonu smsu o jakimkolwiek spóźnieniu nic.... sama musiałam dzwonić i się dowiadywać brak słów jeszcze raz nie polecam nikomu

Tadeusz

Wspaniała firma, podaję paczki do Holandii od paru lat. Zawsze dowóz jest pod adres z doniesieniem. Miła obsługa. Polecam wszystkim !!

Maly

Super firma odbierze i przywiezie na miejsce fajne Chłopaki Irek Radek polecam niema niduów przez całą podróż Naprawdę polecam Grzegorz Kurów lubelskie.::( )

XxxNataliaxxx

W końcu trafiłam na super kierowcę który dba o klienta. Miły szybki przejazd i nawet walizki odprowadzone pod hotel. Dziękuję bardzo Tomek mam nadzieję że z powrotem będę mieć przyjemność wracać z Tobą do pl.

ciekawostka

A moze magnum i ten speedbus to jedna firma pod dwoma nazwami , ciekawe bo tego wlasciciela ze speedbusa to tylko na wies wyrzucic HAM i PROSTAK nie z tej ziemi nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.....

viola
@ciekawostka

Magnum i speed bus to jedna banda złodzieji

Krzysiek Tiger
@ciekawostka

Speedbus i Magnum niemają ze sobą nic wspólnego zaręczam osobiście

Beata

Polecam !!! Szybko sprawnie 2 kierowców fajnie Pozdrawiam

Sebastian

obsługa w biurze jak najbardziej na plus, przejaz z chełma do Amsterdamu bez komplikacji plus za puszczenie dwuch kierowców

Jak z zakwaterowaniem? Czy warunki są dobre ?

Zostaw merytoryczną opinię o Magnum Piotr Załuski Hrubieszów - Hrubieszów

• Jak się pracuje w Magnum Piotr Załuski Hrubieszów?

Zobacz opinie na temat firmy Magnum Piotr Załuski Hrubieszów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magnum Piotr Załuski Hrubieszów?

Magnum Piotr Załuski Hrubieszów
3.1/5 Na podstawie 25 ocen.
  • ul. Partyzantów 8
    22-500 Hrubieszów
  • NIP: 9191701467 REGON: 060328900

Magnum Piotr Załuski Hrubieszów