Opinie o Magnum Piotr Załuski Hrubieszów w Hrubieszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magnum Piotr Załuski Hrubieszów. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magnum Piotr Załuski Hrubieszów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magnum Piotr Załuski Hrubieszów w Hrubieszów

M@rt

Porażka kompletna,jeśli chodzi o dzisiejszy kurs

Wiktor

Firma jest oceniana jako dobry pracodawca. Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

@Wiktor

Pewnie że tak Wiktor warunki pracy mają dobre śmiało wal jak w dym

@Wiktor

Wiem bo sam tam pracowałem????????

@Wiktor

Pracowałem miało być !!!!!! znak zapytania się wkradł Literówka się wkradła????

Janusz
@Krzysiek Tiger

A mógłbyś z perspektywy swojego stanowiska opowiedzieć o pracy w tym miejscu? Co sądzisz o tym pracodawcy? Jakie warunki pracy oceniasz najlepiej? Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Janusz

Moje warunki?. W relacjach szef pracownik nic dodać nic ująć wszystko jest ok

Barbara
@Krzysiek Tiger

A jaka jest atmosfera w tej pracy? Fajnie, że dobrze dogadujesz się z przełożonym w Magnum. Z chęcią przeczytam coś więcej.

@Wiktor

Nie warto,warunki pracy tragedia.

Krzysiek Tiger

(usunięte przez administratora) jak jesteś( lewy) to nigdzie nie popracujesz

Pasażerka

Nie polecam tej firmy ,jechałam do Niemiec 28 godzin!!!!!!!!!.Na granicy byłam dopiero po 17 godz jazdy ,ponieważ byłam na Słowacji.Kierowca miał być po mnie o godz 6:30 a był o 5 rano ponieważ się pomylił,więc zdarł mnie z łóżka.Na prawdę nie polecam.

Panie Piotrze to nie ja to pisałem piliśmy flaszkę mój telefon leżał zboku a ktoś z kolegów wypisywał nie smaczne słowa obraźliwe naprawdę to nie ja to pisałem ale przepraszam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Magnum Piotr Załuski Hrubieszów, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

witam

Iwo

Ale to nie jest forum firmy tylko pracownicze więc warto zwracać uwagę gdzie piszemy!

Eka

(usunięte przez administratora)coś ty im wszystkim zrobił ??

córka

OSZCZUŚCI !!!!!!!!!!!!! FIRMA TRAGEDIA!!!!! Moja mama wyjechała w środę o godz. 16 z Holadnii i mamy piątek i jeszcze nie dojechała. Zepsuł się w czwartek bus - spędzili noc w busie w zimnie, bez ogrzewania, na jakimś parkingu gdzie była tylko toaleta. Busy niesprawne, od obsługi nie dowiesz się nic. Nie oddzwaniają!!! Tak to jest jak młody cwaniak prowadzi firmę i siedzi w ciepłym domku licząc kasę, a ludzi traktuje jak bydło - bo w takich warunkach jeżdżą. NIE POLECAM !!!!!!!!

pasazer

Nie polecam!! Mialam umowionego busa na sobote. W sobote kolo poludnia dzwonil do mnie kierowca zeby potwierdzic adres. Mowil ze bedzie kolo 16, ale po mnie nie przyjechal. Dzwonilam do biura i do kierowcy kilka razy, ale nikt nie odbieral, w koncu dostalam sms, ze bylam niby umowiona na niedziele. Brak szacunku do klienta!

Edytka1988

Firma tragedia. Na stronie internetowej oferują komfortowe busy, a to co przyjechało po mnie w Holandii odbiega od rzeczywistości. Zwykły blaszak, pordzewiały, bez klimatyzacji, w środku brudno. Kierowca gbur który pali papierosy podczas jazdy. Tragedia. Nie wspomnę już ze podróż z Holandii do polski trwała ponad 28 godzin. Nie polecam. Szkoda ze nie można dodawać zdjęć bo pokazalabym czym naprawdę firma magnum przewozi ludzi. Porażka

Katarzyna Gałek

Jestem jak najbardziej zadowolona. Firma godna polecenia. Kierowca z którym jechałam miły i kulturalny :) polecam na 100%

Maria

Jeżeli chodzi o tą firmę to jestem BARDZO zadowolona z usług. Wszystko w jak najlepszym porządku jest za każdym razem a już jeżdżę 8 lat z tą firmą i nigdy mnie nie zawiodła. Z czystym sercem polecam.

Abcdef

Zamawialam busa na 16.03 bus nie dojechał do mnie w tym dniu. Musialam sama dzwonic i pytac co sie dzieje i dlaczego busa jeszcze nie ma. Okazało się że kierowca wpisał inną osobę na listę i przyjadą po mnie następnego dnia oraz powiedziano mi,że dostanę dużą zniżkę za ten niemily incydent . Wsiadam w busa i okazuje się że ten duży rabat to 5 €. To jakieś żarty. Nie polecam

Szkoda, że na forum pracowniczym piszą tylko klienci. Miałem nadzieję , że dowiem się jak tu się pracuje!!

Lukasz

Umowiony bus na czwartek na godzine 20. Jeden telefon o 22 z zapytaniem kiedy bedzie. Powiedziano nam ze oddzwonia. Dzwonilem kolejne dwa razy. Lecz zostawalem rozlaczany za kazdy razem. O 23 zadzwonilem z innego numeru. Gdy zapytalem kiedy bedzie bus w mojej miejscowosci facet sie rozlaczyl. Szacunek dla klienta. Zeroooo. Ale teraz sie zdziwicie. Nie skonczy sie tylko na negatywnym komentarzu

Natalia Wrońska

Posiadają bardzo wygodne auta, kierowcy też są sympatyczni. Polecam wszystkim

Pete

Nie polecam! Brak kontaktu z klientem! Trzeba ciagle za nimi dzwonic a gdy sie sklada skarge nic z tego nie robia. Kierowcy dosc czesto nie mili a nawet wulgarni i agresywni :( Dojazd na czas srednio realny. A firmy z ktorymi wspolpracuja jeszcze gorsze wiec nie wiesz na kogo lub na co trafisz :(

Malgorzata

Nie polecam!!! Korzystalam z tej firmy juz wiele razy. I jest coraz gorzej! Pierwszy raz jechalam z wlascicielem ktory robil mbie w balona , ciagle mowil ze bedzie za godzinke jak dzwonilam gdzie jest i tak caly dzien stracony na czekaniu. Pozniej stwierdzil ze wolal ludzi zgarnac po pracy najpierw a mnie nie wozic pol dnia po holandii. Ok ale mogl to powiedziec od poczatku. Powrot tez nie byl genialny. Pozniej moja mama jechala do mnie ponad dobe i bardzo zle to zniosla bo ktos zle ulozyl trase. A juz o paczkach nie wspomne. Jedna paczke kieriwca nie mogl dostarczyc mimo ze stal pod moim domem bo moja mama nie dopisala kierunkowego +31 a on dzwonil z +48. Ciezko ruszyc mozgiem I sie domyslec ze jestesmy w holandii i jak tu mieszkam mam holenderski numer. I jak dzwoni na ten z +48 mowia mu ze takowy numer nieistnieje. A pozniej jeszcze morde na mnie darl przez 30 min. A gdy przyjechal i zobaczyl mojego meza to stwierdzil ze mogl pomyslec. Najgorsze jest teraz. Wyslalam paczke do mamy w nuedziele do dzis nie dojechala!!!! Mial byc w srode. Cala srode mama spedzila w domu i nikt nie przyjechal. Musiala dzwonic za nimi to stwierdzili ze samochod im sie popsol I beda nastepnego dnia. Tez musiala za nimi dzwonic to stwierdzil ze jest w innym miescie I nastepnego dnia do 10 dowiezie. Ta godzina minela wiec znowu telefon do nich a on ze najpozniej o 13. Oczywiscie 13 minela wiec mama znow dzwoni to zaczal mowic ze ma 60 paczek do rozwiezienia po Lublinie. A na koniec sam zadzwonil i stwierdzil ze samochod sie papsul w Radzyniu Podlaskim! I paczka bedzie jutro do 10. Juz zaczynam watpic ze dojedzie! Zlodzieje i oszusci. Schodza na psy. Zero komunikacji z klientem a szacunku dla nich zero!

Wiki...

Polecam tą firmę. Może i fakt ma delikatne wady ale jeżdżę już prawie cztery lata prawie z tymi samymi kierowcami. Jeśli chodzi o warunki w busie to nigdy nie spotkała mnie jakaś nie przyjemność od strony kierowców. Polecam !!!

Niezadowolona

Oszuści zamawiasz komfortowy bus a wracasz autokarem w środku ciasno nogi ściśniete nie ma możliwość rozłożenia siedzenia .Właściciel twierdzi że to to samo .Tylko zebrać 8 osób to nie to samo co 45 .Omijajcie ich szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Magnum Piotr Załuski Hrubieszów - Hrubieszów

• Jak się pracuje w Magnum Piotr Załuski Hrubieszów?

Zobacz opinie na temat firmy Magnum Piotr Załuski Hrubieszów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magnum Piotr Załuski Hrubieszów?

Magnum Piotr Załuski Hrubieszów
3.1/5 Na podstawie 25 ocen.
  • ul. Partyzantów 8
    22-500 Hrubieszów
  • NIP: 9191701467 REGON: 060328900

Magnum Piotr Załuski Hrubieszów