Opinie o Meble Akord (Hanna Skowrońska-Michalak Akord Ii) w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hanna Skowrońska-Michalak Akord II. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hanna Skowrońska-Michalak Akord II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanna Skowrońska-Michalak Akord II w Poznań

Misia Nowy wpis

Czytam te wpisy tutaj i no jestem zaniepokojona tym, co piszą klienci. Ale ja jestem ciekawa pracy jako stolarz czy wykonawca mebli, bo brat szuka nowego zajęcia w okolicy. Wiecie, czy zatrudniają tu stolarzy z doświadczeniem, a jak tak, to czy jest opcja na pensję 6500 zł netto? W internecie nie ma ofert pracy dlatego tutaj pytam.

Honorata Nowy wpis

Nie polecam! wpłata zaliczki pod koniec grudnia 2021 (2 tys.), do dziś ani zwrotu pieniędzy ani mebla (którego z resztą już nie potrzebuję). Mamy koniec marca 2023 r. Sprawa u MRZPK, który dobrze zna firmę.

Po latach udało mi się prawomocnie uzyskać zwrot zapłaconej ceny za niedostarczone lub wadliwe meble. Firemki STANOWCZO NIE POLECAM!!!!! No chyba że lubicie Państwo sądzić się o swoje pieniądze.

Janusz
@Marek

To jak długo się ciągnęła sprawa, dlaczego aż tyle to trwało? Chodziło o duże kwoty? Masz informacje czy już teraz nie ma tego typu sytuacji?

Aga
@Janusz

Ludzie są "w plecy" zazwyczaj od kilku do kilkunastu tysięcy. Nasza sprawa ma już ponad rok od niewywiązania się a siedem miesięcy od decyzji sądu.

Tomasz Nowy wpis
@Marek

Może Pana umysł jest wadliwy ? Ja jestem zadowolony z mebli i nie mam żadnych zastrzeżeń. Irytujące są takie komentarze

Łukasz Nowy wpis
@Tomasz

A gdzie je Pan zamówił, ja nie widzę, by firma miała stronę internetową? W KRS zaś napisano, że firma zarejestrowana od 2004 r. i działa w produkcji mebli, tak jak i tu jest pisane na forum. Chciałem sprawdzić, czy znalazłaby się tu robota dla stolarza i na jakich warunkach finansowych i dotyczących umowy? Może zna Pan firmę na tyle dobrze, jako stały klient, że orientuje się w tym temacie, lub ktoś z pracowników mi odpisze?

Azazel

No i uciekły misie pysie z przemysłowej 25. Kantują teraz ludzi w "S3 Studio" na Dąbrowskiego. Serdecznie nie pozdrawiam ekipy (usunięte przez administratora) i do zobaczenia w innych okolicznosciach przyrody.

Magdalena
@Azazel

Co tak naprawdę z tej opinii miało obecnie wynikać? Pytam, bo aż sprawdziłam ich po krs i wciąż działają, więc o co chodzi? Co się z nimi dzieje na chwilę obecną?

Azazel
@Magdalena

Wykać miało z tej opinii to co napisałem, na Przemysłowej ich nie ma, teraz w "starej" miejscówce na Dąbrowskiego próbują szczęścia. W KRS są i muszą być i chyba nie musze tłumaczyć dlaczego ;)

Irena
@Azazel

Co to za różnica gdzie działają? I czemu uważasz, że niby "kantują ludzi"? Pracowników też to dotyczy wg Ciebie?

Aplikowałeś do firmy Hanna Skowrońska-Michalak Akord II? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Iza

Jak wygląda tutaj szkolenie pracowników do montażu tych mebli. Jest jakieś specjalne, czy raczej wysyła się ludzi na żywioł? Skoro piszecie, że sprawny montaż to jak dobre jest tutaj szkolenie?

Aga
@Iza

Niech najlepszą oceną będą kolejne wygrane przez klientów sprawy w sądzie i lista skarg do Miejskiego Rzecznika Praw Konsumenta.

Jola

Profesjonalna i rzetelna firma. Pan Bartek doskonały w swoim profesjonaliźmie, pomoże, wysłucha, stworzy i spełni marzenie każdej kobiety o kuchni z jej snów Panowie montażyści to fachowcy pod każdym względem, dokładni, pomocni i zawsze na czas. Meble piękne, solidne, dopracowane w każdym szczególe. Dziękuje i Polecam! ????

@Jola

HA HA HA HA - jaka laurka... Szkoda, że pięknie i różowo nie było u mnie... Nadal czekam na blaty i dokończenie tego co zaczęli i zepsuli. Pan B. faktycznie jest doskonały ale w opowiadaniu bajek.

Łucja
@Krystyna

A z czego wynika to opóźnienie, podali jakieś sensowne wytłumaczenie? I co według Ciebie wymaga poprawki, są to jakieś bardzo widoczne mankamenty?

@Łucja

Ta firma to jest poważny mankament. Ten kto u mnie brał wymiary to powinien z powrotem do podstawówki pójść i nauczyć się obsługi miary.

Klientka 13
@Jola

Pan Bartek to ściemniacz i kłamca, bajerant jakich mało, piasek na pustyni by sprzedał. Sklep pod kierownictwem pana Bartka nie odbiera telefonów, brak kontaktu, duże opóźnienia w dostawie zamówionego i zapłaconego towaru, i ciągłe kłamstwa pana Bartka, to w tym jest świetny

LOL
@Jola

ale sobie pochwałe napisaliście, normalnie aż rzygłem tęczą. XD

Iza
@LOL

To naprawdę tak źle o nich myślisz ze uważasz ze nikt nie może być zadowolony? Ciekawe czemu…?

Natalia Bary

Użytkuję kuchnię już ponad dwa miesiące i z czystym sumieniem polecam! Pan Bartek zaprojektował moją wymarzona kuchnię, podrzucił kilka fajnych rozwiązań i co najważniejsze nie krytykował moich pomyslów (jak zdarzyło się to w innej firmie). Montaż sprawny i dokładny oraz terminowy . Cenowo przystępnie. Jestem bardzo zadowolona :) Kuchnia jest fantastyczna. Warta zapłaconych pieniędzy. Jakość mebli nieporównywalna do żadnych innych. Profesjonalna obsługa, sprawny montaż. Pan Bartek to Mistrz świata w doradztwie i cierpliwości do wymagających klientów :) Polecam! Profesjonalizm w każdym calu.

mary
@Natalia Bary

Tę opinię to napisał chyba sam pan Bartek, albo ktoś z rodziny, aby podbudować fatalną opinię o firmie !!!!

Natalia Bary
@mary

Jestem bardzo zadowolona z pomocy i cierpliwości, którą poświęcił mi Pan Bartek. Kuchnia do dziś sprawuje się bez problemu. :)

ANIELA

OSTRZEGAM !!!!! ODRADZAM !!!! firme Sklep Meblowy Akord II Poznan ul. Przemyslowa 25' 21, pazdziernika 2021 podpisalam umowe z ta firma na wykonanie szafki kuchennej i frontu do innej szafki. Wplaciłam zaliczkę 700 zl. Koszt calkowity miał wynosic 1791 zl. Termin dostawy 60 dni + montaż który mial kosztowac 200zl. Dzis jest 25 marzec 2022 . Zamówionej szafki i frontu niedostarczono do dnia dzisiejszego !!!!!. Dodzwonić sie do sklepu nie można , a jeśli ktoś odbiera telefon to nie przedstawia sie i nie wie o co chodzi. Za wplacone 700 zł. nie dostalam żadnego paragonu. W tej sytuacji rezygnuje z z tej szafki i frontu i bede domagac zwrotu zaliczki bo sklep nie dotrzymal umowy LUDZIE uciekajcie od tego sklepu!!!! ANIELA

Zuzanna
@ANIELA

a w umowie jest możliwość zrezygnowania z ich usług czy jest jakiś zapis że zaliczka wtedy przepada albo coś o podobnym znaczeniu?

sklep meblowy
@ANIELA

Szafka jest gotowa od ponad 1.5 miesiąca i gotowa do dostarczenia,niestety żaden termin na montaż ani dostawę Pani nie pasuję.

Krystyna

Zanim zaczniecie rozmowę poproście o wzór umowy - wtedy zobaczycie świstek, z którego nie wynikają żadne obowiązki dla wykonawcy. Zamawiający ma wpłacić całą kwotę wraz z kosztami montażu PRZED wykonaniem usługi i nie ma żadnych sankcji za nieterminowe czy niewłaściwe wykonanie. Potem czekaj tatka latka.

Janusz
@Krystyna

O, dobrze wiedzieć! Niby zawsze trzeba czytać umowy, ale wiadomo jak to z nimi jest - mało kto to robi. Oby twoja przestroga przydała się innym! Dzięki za informację!

mary
@Krystyna

Ta firma to koszmar ! Masz "końskie zdrowie " i żelazne nerwy to możesz tam kupować. Jeśli nie chcesz trafić na OIOM to omijaj ul. Przemysłową 25 szerokim łukiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niesolidni i nieterminowi. Możesz tam dzwonić i ze 100 razy, a telefonu i tak nie odbiorą !

Dariusz

Dramat, nie polecam, po wpłaceniu pieniędzy brak kontaktu ze sklepem...sprawa już u rzecznika praw konsumenta

alf
@Dariusz

Mam taką samą sytuację . Kuchni nie skończyli cały czas ścigamy .A po wpłaceniu pieniędzy mają wszystko w (usunięte przez administratora)

Jan

Widzę, że opinie 50/50. Moje doświadczcenia nestety TRAGICZNE. Nierzetelność, niesłowność, kłamstwa dot. zlecenia, odwlekanie w czsasie, brak termonowości, to cechuje tą firemkę. Widzę, że ktoś już wpadł na pomysł ten sam co ja, mam zamiar ich zaskażyć za to co zrobili. Jeśli będzie kilka osób to spokojnie możemy złożyć pozew zbiorowy. Zawsze większe szanse na zwrot pieniędzy albo odszkodowanie zależnie co komu odwalili. Mail do mnie: sw10pl1@wp.pl jeśli ktoś chce się przyłączyć to niech pisze. Jakby co zrobię grupę na FB.

Simon
@Jan

Jak można dołączyć do grupy na fb?

Simon

Nie polecam, po złożeniu zamówienia i wpłacie (która jest konieczna bardzo szybko) trudno nawiązać kontakt ze sklepem. Nie odbierają telefonów, nie odpisują, kłamią i z 6-8 tygodni (bo tak obiecują wykonanie mebli) czekam pół roku. W chwili składania zamówienia Pan Bartek bardzo miły, zapewnia że wszystko będzie ladnie i na czas, ale po dokonaniu wpłaty juz tak kolorowo Nie jest. Nie dbają w ogóle o klienta. Nie polecam

Mieczysław

Widzę mnóstwo negatywnych opinii klientów. Firmie zarzucacie brak profesjonalizmu, problem z dotrzymywaniem terminów oraz niesłowność. A jak to wygląda "od środka"? Warto tu pracować? Jak odniesiecie się do tych opinii klientów?

Kaczyński

NIE POLECAM zakupów w tej pseudo firmie meblowej u pseudo profesjonalistów. Spartaczą nawet coś czego nie da się zepsuć. Im się udało!

Caraco

Firma jest TRAGICZNA. Zamówiliśmy nowe fronty i blaty kuchenne. Ich jakość jest fatalna. Na 20 frontów 9 było nie do przyjęcia ze względu na uszkodzenia i niedoróbki.Części szyldów nie dostarczono, inne miały błędne wymiary, jeszcze następne przybyły po naszych monitach z opóźnieniem. Blat kuchenny był za wąski, pomylono się, bagatela! o jedyne 10 cm.! Kolejny blat uległ wypadkowi!, czekamy więc na następny. Montaż całości miał trwać jeden dzień, po trzech tygodniach jeszcze nie jest skończony. Przestrzegam przed współpracy z tą firmą. Nasza zapewne skończy się w sądzie.

@Caraco

Firma, którą należy od razu zgłosić do odpowiednich instytucji, umowa wątpliwa, brak informacji, nieterminowość a nawet brak realizacji, kłamstwa za kłamstwem, zwodzenie klienta, itd. Jeśli są tu jakieś pokrzywdzone osoby, które chcą wspólnie zadziałać w tej sprawie to mój kontakt: modi19@interia.pl,

jacek
@Caraco

na podstawie własnych doswiadczeń.potwierdzam.

@caraco
@modi19

Proszę o kontakt osoby pokrzywdzone jak ja moj numer535871636

Klientka

Nie polecam meble kuchenne białe połysk po 2 latach żółte paranoja..

Krystyna

Przestrzegam - termin wykonania w umowie - 6-8 tygodni, po 6 miesiącach wciąż nie widać końca. Dziwię się pracownikom - jak można pracowac w takiej postsocjalistycznej firmie.

@Krystyna

U nas podobna sytuacja tyle, że koniec już powoli widać - Sprawa u Miejskiego Rzecznika Konsumenta, konsultacja z prawnikami itp. W razie czego kontakt do mnie: modi19@interia.pl

Negatywne opinie jakie tu padły niestety muszę potwierdzić. Zdecydowanie NIE polecam tego pseudo sklepu.

kontra

Meble na ul. przemysłowej w Poznaniu to żart i (usunięte przez administratora) nie są pozytywnie nastawieni na klienta. opinie jakie przeczytałem o sklepie meblowym to tylko bzdura Złóż reklamacje na meble zakupione u nich to będziesz się tylko sądownie domagał wymiany bo mają cię gdzieś.

@kontra

My niestety też jesteśmy tak "obsłużeni" przez tą firmę i jest tak trudne konkretne ustalenie czegokolwiek, że musieliśmy się kontaktować z prawnikami.

Tompomian

Firma straszna pod każdym względem to mało powiedziane. Niesłowni (usunięte przez administratora) !!! Właśnie po kilku miesiącach oczekiwania na zakończenie zlecenia postanowiłem procesować się z tą bandą cwaniaczków!!! Może ktoś jeszcze chętny to zrobimy im zbiorówkę. Kilku nas już jest. Pozdrawiam.

@Tompomian

Niestety, również podpisuję się. pod tym wszystkim. Kontakt do mnie: modi19@interia.pl

klient
@Tompomian

chętnie się przyłączę.

Zostaw merytoryczną opinię o Hanna Skowrońska-Michalak Akord II - Poznań

• Jak się pracuje w Hanna Skowrońska-Michalak Akord II?

Zobacz opinie na temat firmy Hanna Skowrońska-Michalak Akord II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hanna Skowrońska-Michalak Akord II
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Przemysłowa 25
    61-579 Poznań